Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14351) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#14350) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Michael Jackson. csak hogy én is.

Jepp, de neki is megvoltak a saját hülyeségei.

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#14352) koshmar válasza Varoz (#14350) üzenetére


koshmar
őstag

1982-ben drogtúladagolás miatt. :(

Chris Farleynek ő volt a példaképe. Aztán '97-ben ő is ugyanígy halt meg.

szerk.: Tudtam, hogy a Belushi név nem véletlen. Ő volt James Belushi idősebbik bátyja.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#14353) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#14351) üzenetére


Varoz
őstag

Amiből utólag kiderült, hogy a fele se igaz.

Tibii91
Igen, Őt is elvitte a tendencia. :(

Igen, neki volt a bátyja. Egyik kedvencem Jim. :C
Főleg a társával Jerry Lee-vel. :C :C

"-Biztos ki tudja szagolni a kábítószert?
-Igen.
-Á! Úgy néz ki, mint aki szedi."
:C

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14354) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#14353) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Azok jó filmek voltak.

Azért a kifehéríttetést is a hülyeségek közé sorolnám.

Bár kinek nincsenek.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#14355) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#14354) üzenetére


Varoz
őstag

Igen, talán az az egyetlen ami tényleg igaz és tényleg nagy hülyeség volt.
Bár olvastam olyat is, hogy valami bőrbetegsége volt. De ezt nem tudom mennyire igaz.

Ez is abból a filmből van, főleg westcoastog-nek ajánlom. :D
"Volt pofád letépni a visszapillantó tükröt egy 1965-ös Mustang-ról...Nem hiszem el.."

Mondjuk beidézhetném az egész filmet annyira jó. :C
"-Mondj neki valamit ugrani fog!
-Hé kutyus ölj!"

"- Attól tartok, ez nem az "Ön is lehet szemtanú!" című tévéműsor!"

"- Tudod, hogy egy fenevad van a lábad között?
- Igen. Ja, és van ott még egy kutya is!"

pck
Személyeskedés?

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14356) pckownz válasza #19617792 (#14349) üzenetére


pckownz
senior tag

Miért jó, hogy jelzőkkel illeted azt a vita partnert, aki normálisan áll hozzád?

(#14357) koshmar válasza Varoz (#14355) üzenetére


koshmar
őstag

Mintha én is olvastam volna valami bőrbetegségről.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#14358) Ł-IceRocK-Ł válasza Varoz (#14355) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Azt se tudja senki. De a tényeken nem sokat változtat már.

Megnézem valamelyk nap azt a filmet.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#14359) pckownz válasza Varoz (#14355) üzenetére


pckownz
senior tag

Engem aztán nem érdekel, hogy micsoda, csak legyen szíves a "baráti klub"-ban nem telibe hülyézni egy visszajáró tagot.

(#14360) Varoz válasza pckownz (#14359) üzenetére


Varoz
őstag

Én már kezdem megszokni.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14361) geprombolo válasza #19617792 (#14341) üzenetére


geprombolo
senior tag

Sajnos szoftver és zene témában az a tendencia, hogy lehúzzuk a vásárlót, mert MÁS lopja a cuccot, amit a fentebb említett vásárlónak eladok. Vásárló meg néz, hogy mi a sz@r kerül ebben a valamiben annyiba, amennyibe?!? :W Gondolkozott már valaki azon, hogy miért 3500-4000 ft egy szutykos hangcd? Ezért! Mert feltételezik, hogy úgyis tízszer annyit fognak lopni, letölteni, mint megvenni. Érted, megelőzés! :W Pedig bárki szívesebben venné meg Whitney Houston post mortem lemezét 1000 ft-ért, vagy a windózt 10k-ért, vagy még kevesebbért. Semmit nem veszítene sem a zenekiadó, sem a Microsoft, mert többszöröse kelne el a cuccból. És nem kellene milliárdokat költeni az adófizetők pénzéből a szoftverrendőrségre, mert MEGFIZETHETŐ a cucc!
Na jó, én is befogtam. :U

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#14362) Varoz válasza geprombolo (#14361) üzenetére


Varoz
őstag

és igen, erről van szó. :R

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14363) zolisx4


zolisx4
őstag

Jó estét
Vége a való világnak benézek kicsit.

Ł-IceRocK-Ł
Ez a villanyszámla ez nagyon érdeke 32823 ft fizetek ,de hogy mire ezt már nem vágom :W

[ Szerkesztve ]

(#14364) Ł-IceRocK-Ł válasza geprombolo (#14361) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Kiegészítésként: ez nem csak ott van jelen. Az áramszámla azért drága, mert a sötétek nem fizetnek. A számlán meg olyan f@sságok vannak aminek köze nincs az áramhoz. De nem csak ez van így. Ott a gáz is. A víz is. Azért drága, mert azokon hajtják be akik normálisan fizetnek. Bezzeg a sötétek... mindent lopnak, de a digi tévé meg a 170 centis plazma tévé az befigyel.

És amikor a millimos csalt az árammal... pofátlanság ne továbbja.

de lehetne még sorolni az biztos.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#14365) pckownz válasza geprombolo (#14361) üzenetére


pckownz
senior tag

Erre nagyon jó példa, hogy amint 50% discountos egy 1-2éves játék steamen (sub 15$) már fél gamepod ugrik rá. Miért? Mert "kipróbálták", tetszett nekik és 2-3ezer forintot még ki is adnak érte, ellentétben pl a 12k-s tömeggyártott fifával. :)

(#14366) Varoz válasza pckownz (#14365) üzenetére


Varoz
őstag

Igen, én is ugrottam egy párszor. :D

EarL
Ebben akkor lenne igazad, ha például az oroszoknál se lenne olcsóbb, pedig olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14367) #19617792 válasza geprombolo (#14361) üzenetére


#19617792
törölt tag

igen, ez is egy része a témának, ha olcsóbb lenne, többen vennék meg. ez így teljes mértékben igaz és osztom.
de, csak ebben az aspektusban azt "szokás" elfelejteni, hogy a kiadók, szoftvergyártók, meg úgy mindenki soha semmikor sem a magyar pénztárcát veszi alapul a termékeinek beárazásakor. ha a magyar piacot nézzük.
aztán a kiadók nyílván nem hülyék, ha látják, hogy ennyiért is van rá kereslet (mert van), akkor nem fogják maguk alatt vágni a fát azzal, hogy árat csökkentenek. persze hosszabb távon kifizetődő lenne az olcsóbb ár + több vásárló, csak mivel semmilyen üzlet nem nevezhető igazán stabilnak (pl. kitudja mikor dől be a zenei CD-k biznisze az iTunes és hasonló online boltok térnyerésével), ezért rövidtávon akarnak jó profitot termelni.
ha Te vezetnél egy kiadót, szoftvercéget, bármit, neked is az lenne kb. a legelső dolgod, hogy jó gyorsan megszedd magad a vásárlókból. ez nem köcsögség, ez üzlet.

"És nem kellene milliárdokat költeni az adófizetők pénzéből a szoftverrendőrségre, mert MEGFIZETHETŐ a cucc!"

még mindig bőven akadna, aki rinyálna azért, hogy még olcsóbb legyen, sőt ha lehet fizessenek érte, hogy megvegyék a terméküket... a szoftverrendőrséges dolog már eleve egy hülyeség, mert szánalmas eszközökkel próbálják elérni vagy kikényszeríteni a legális használatot, ami meg inkább "bosszúszellemet" forral...

(#14365) pckownz: pontosan és a Steam csinálja jól. igaz, ehhez segítség, hogy az online boltok hódítanak mindenfele, de ez most részletkérdés. többet kaszál az árengedménnyel megnyert rengeteg vásárlóval, mint anélkül normál iramban. ez a jó üzletstratégia, csak "mindenki" inkább gyorsan akar gazdag lenni és nagy árakkal nyerni, ami az eladó szemében nem hülyeség.

[ Szerkesztve ]

(#14368) #19617792 válasza Varoz (#14366) üzenetére


#19617792
törölt tag

az igaz, de ebbe nagyon beleszól az itthoni kiadók kapzsisága, az állam adói, illetve még a forint értéke is... bár utóbbi annyira nem, hiszen ha külföldről veszünk valamit, akkor csak annyival lesz olcsóbb a termék, amennyi a két ország / boltok / akinátmegy haszonnyerésének különbözöte. és ebbe a valuta nem teljesen szól bele, ki mennyire akar meggazdagodni.

[ Szerkesztve ]

(#14369) pckownz válasza #19617792 (#14367) üzenetére


pckownz
senior tag

De egy csomó helyen működik ez.
Pl, telefonok. Karácsony alkalmával akcióznak T-ék, 2x annyi teló fogy mint máskor. Megéri? Persze!
Ha egyfolytában ilyen áron adnák, akkor nem mondom, hogy 2x annyi teló fogyna havonta, mint most, de lényegesen több.

Képzeld el, ha az i4s hírtelen 80ezerbe kerülne all-in-one.
Lehet kb minden 5. ismerősöm venne egyet. Mert mindenki sír, hogy válság van bazdmeg, de százezrek lapulnak amiből vékonytévét, autot, műcicit meg telefont lehet venni. Seggarcú buzik.
FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU :W
Hogyan jutottam el ide? :D

(#14370) Ł-IceRocK-Ł válasza pckownz (#14369) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Hogy ezt látni manapság. Nem nehéz.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#14371) #19617792 válasza pckownz (#14369) üzenetére


#19617792
törölt tag

jaja, és ez jó megoldás. ehhez csak egy dolog kell: ész a pénzügyes, meg vezetőemberkék fejébe, mert hát a napnál is világosabb, hogy ezzel fognak nyerni szépen. :DDD

a karácsony ismét ér egy misét, ott azért is produkálnak eladásokat, mert karácsony, mindenki rohan venni mindent mindegy mennyibe kerül... és tényleg :DDD ezt kombinálják egy kis akcióval és már dugó van a boltok ajtajainál, mert ráugrik a karácsonyos, ráugrik az akciót váró, ráugrik mindenki.

"FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU :W
Hogyan jutottam el ide?"

ez a negyvenmilliós kérdés :DDD választhat segítséget: Pákó, Győzike, Kiszel Tünde :DDD

(#14372) pckownz válasza Ł-IceRocK-Ł (#14370) üzenetére


pckownz
senior tag

De tényleg bazdmeg, mindenki sír körülöttem, hogy így garázdasági virágvásár, meg úgy, ahhoz képest bazdmeg mindenki eltudja szórni a pénzt valamire.
Én 4év után most kaptam először új telefont, szalagavatómra. Másoknak meg alap a jogsi, a család által tankolt családi autó, a 10ezres bulik meg a többi.
Mondjuk nálunk sem a válcság miatt szar a helyzet, hanem azért mert apám munkanélküli + albérlet. Nem értem, hogy miért kell minden a válcságra fogni.
Lemerem fogadni, hogy ha a sok homo erectus nem kiabálná a szarságait, sokkal jobb lenne a helyzet, és senkinek se jutna eszébe semmilyen válcság.

(#14373) Varoz válasza pckownz (#14372) üzenetére


Varoz
őstag

A válság a politikusoknak jó. Van mivel takarózni. :U

Mondjuk nem tudom. Azért elég tré a helyzet. Bár igaz, élhetőség szempontjából a legrosszabb helyen vagyok(Békés megye alias viharsarok). :(

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14374) zolisx4 válasza pckownz (#14369) üzenetére


zolisx4
őstag

Azért egy telefon nem ugyan az mint egy szoftver ,a kettőt össze sem lehet hasonlítani .
A telefont akcióban ,de milyen akcióban 2 év hűséggel nem a legjobb tarifával és a 2 év alatt simán kifizeted a telefonod árát ,lehet hogy kétszer is :K

(#14375) pckownz válasza Varoz (#14373) üzenetére


pckownz
senior tag

Jah, politikusok....
Osztálytársam apja országgyűlési képviselő.
Minden elismerésem, mert tényleg jóember. Csak azt nem értem, hogy mi a kurva anyámért kell 700k-s fizetés, meg szolgálati lakás??

(#14376) Varoz válasza pckownz (#14375) üzenetére


Varoz
őstag

Pff...Hát igen.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14377) pckownz válasza zolisx4 (#14374) üzenetére


pckownz
senior tag

Én amit kaptam, ez a move by T-mobile.
10*990JMF.
Már nagyjából sikerült belaknom. Most van az igazán, hogy nem értem miért kell az embereknek SGS2 meg tököm tudja mi. Én úgy érzem, hogy telefonnak már ez is sok. Van rajta minden ami kell. Sőőőt, baszki ezen még játszok is, ellentétben a laptopommal...
Péntek óta van meg, de már legalább 4órát játszottam vele.

(#14378) Ł-IceRocK-Ł válasza pckownz (#14372) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Tudom b+ :D
Én is mit látok? Apám most munkanélküli, nem jó ember, nem példa, de azért ledolgozott már 32 évet. Most munkanélküli lett, és semmilyen segélyt nem kapunk. Se munkanélküli, se semmi. A k.csög dikmá' nép meg annyi segélyt kap egy hónapra amit mi 3 havi munkával megkeresünk. És még jobbára meg is lopnak minket. Ezt látom. 3 kocsi, plazma tévé. Mi meg örülönk ha ennivaló van az asztalon.

A politikusokat meg ink hagyjuk. A legnagyobb haszonélvezői az országnak. Mindent eladnak, és tönkreteszik vele az embereket.

A napot várom... hogy beállhassak egy olyan sorba, ahol azt kívánják az emberek hogy változtassunk ezen. Minden eszközzel.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#14379) zolisx4 válasza pckownz (#14377) üzenetére


zolisx4
őstag

Gyorsan megnéztem mert egyiket sem ismerem :B
Jól néz ki amit kaptál ,nekem csak csak telefonálni való telefonom van gagyi de telefonálni lehet vele .

(#14380) pckownz válasza Ł-IceRocK-Ł (#14378) üzenetére


pckownz
senior tag

:K
Apám urán bányás volt, 33évesen százalékolták. Fertőző a vére, olyan az miatt az egészségi állapota, hogy sehova sem veszik fel.
Anno szép nyugdíjat kapott ezért, mostmár szinte lófasz, mert 17év alatt 20ezer forintot emeltek rajta.
Anno jó ötletnek tünt a bánya, de mostmár nagyon bánja. 8szakmával munkanélküli. Még jogsija sincs, nem hogy autónk :(

(#14381) Varoz


Varoz
őstag

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14382) zolisx4 válasza Varoz (#14381) üzenetére


zolisx4
őstag

Nincs is benne csont,ez már nem is spárga hanem U szög :K

(#14383) Varoz válasza zolisx4 (#14382) üzenetére


Varoz
őstag

Körülbelül. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14384) Varoz


Varoz
őstag

Úgy döntötem, megérdemel egy bejegyzést. :R

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14385) Ł-IceRocK-Ł válasza pckownz (#14380) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ilyen világban élünk. És ilyen is marad.

Varoz: tompaszög :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#14386) pckownz válasza Ł-IceRocK-Ł (#14385) üzenetére


pckownz
senior tag

ez már hiperbola :D

(#14387) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Én elköszönök egyenlőre.

Jóccak mindenki!

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#14388) Varoz válasza Ł-IceRocK-Ł (#14387) üzenetére


Varoz
őstag

Nem inkább egyelőre? :U :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#14389) geprombolo válasza #19617792 (#14367) üzenetére


geprombolo
senior tag

Csak egy apróság: a cd biznisz sokkal hamarabb volt, mint az mp3, eleinte a technológiára fogták, hogy olyan sokba kerül a lemez, utána meg a kalózkodásra. Egy tenyérnyi műanyag darab többe kerül, mint egy 25 centis bakelitlemez? Még hihető az első évben, de utána?
Csak kiegészítésként mondtam ahhoz, amit írtál.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#14390) zoltanz válasza geprombolo (#14389) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Mp3 elött is volt formátum pl mi PCM formátumba mentetünk a CD-kről esetleg zip/rar -al tömöríteni lehetett, bár akkor még nem volt olyan lejátszó ami tudott ezekből lejátszani. :U

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#14391) geprombolo válasza pckownz (#14372) üzenetére


geprombolo
senior tag

"garázdasági virágvásár" Ezt beírhatom az aláírásomba? Nagyon tetszik. :C Persze csak ha befér
Az én telóm 6 éves múlt, SE j220i, totál elég arra, amire kitalálták anno: lehet vele telefonálni. :C És még mindig 4 napot bírja az akksi. Kinek bírja ennyit az ájfónja? ;]
zoltanz: igen, és volt 1, meg 4 gigás winyó, amire felfért rengeteg zene, a 4-esre jobb esetben 6 album. Ez aztán a tömegtermelés, többszáz év járna érte! :DDD Ja és persze a winyók olyan áron voltak, hogy érdemesebb volt megvenni a méregdrága cdírót és a drága üres lemezre kiírni a zenét a Nero 5-tel.

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#14392) zoltanz válasza geprombolo (#14391) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Én egy informatikai cégnél dolgoztam HDD helyügyileg nem volt problémám. ;]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#14393) geprombolo válasza zoltanz (#14392) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ja, hogy úgy! Mindent fel a céges szerverre, mi? Kis huncut! ;]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#14394) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

aztakurva, mindjárt bealszok ezen a villamos energetikán... egy kriptaszökevény faszi ül egy laptop mögött, és gecimonoton módon mesél unalmas témákról. lőjetek le!

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14395) geprombolo válasza FireKeeper (#14394) üzenetére


geprombolo
senior tag

Jó lesz így?

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#14396) Ł-IceRocK-Ł válasza FireKeeper (#14394) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Szívesen cserénék veled :D

teló témához: nekem egy 4 éves se w580i-m van. lehet rajta telefonálni, sms-t írni, beállítani az ébresztőt. anno még zenéhez vettem, de már oda jobb cuccom van. internetezni meg ráérek itthon.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#14397) geprombolo válasza Ł-IceRocK-Ł (#14396) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nem is beszélve a játékról, a magam részéről biztos nem azért vettem 21"-os moncsit, hogy a telómon gémeljek, miközben kifolyik a szemem. :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#14398) Ł-IceRocK-Ł válasza geprombolo (#14397) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

jah, és nem valami idióta kis pixelhalmazt kellt irányítani. bár a kővarázsló az jó :D

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#14399) geprombolo válasza Ł-IceRocK-Ł (#14398) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ja, meg a Dühös Madarak is, gondolom. De akkor is, 35-40 négyzetcenti? :W Mondhatják nekem azt, hogy hádé felbontás (bakker, a 800x480 mióta az?), de akkor is kicsiiii!!!!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#14400) Ł-IceRocK-Ł válasza geprombolo (#14399) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Nem inkább mérges madarak? :D
pc-n egész tűrhető amúgy. főleg ha működne... :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.