Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#751) Rolcsi20 válasza m4rc! (#750) üzenetére


Rolcsi20
senior tag

bízom az Atiban és megvárom:)...úgyis nagyjából 1időbe cserélem le a konfigot:)

Amd X2 5600@3150+HyperTX, Giga M59SLI-S4, 2GB Kingmax 800, Asus 8800GTS 320, 500GB Maxtor11-300, LG-H50L, AeroEngine IIBBP, Enermax Liberty 400W, Samsung SM-931BF, Logitech Classic key, Logitech G7+Steelpad 5L.

(#752) FragMaster


FragMaster
addikt

Amúgy mindenki hogy kántál, hogy "xarban van az ati" meg "félhet az ati".
Okéoké ez is benne van a pakliban, de ezt így több mint két hét távlatból megmondani....hát Uri Geller nemcsoda, hogy itthon is keresi az utódját :R :C :DDD

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#753) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Ti biztosan látnokok vagytok hogy mik fognak kijönni! :(
Mik ezek a sületlenségek hogy ez jöhet még,meg az jön még,semmit nem tudtok de varjáltok itt.
Egyenlőre még a 3850,3870-se jött ki de ti már 3900-as széria meg ilyesmikről beszéltek,hát maradjatok már a földön egy kicsikét,mert nagyon elszállt a gondolatmenetetek.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#754) Def26 válasza Gaboman (#753) üzenetére


Def26
félisten

Éppen ezért kéne az ATI -nak is "kiszivárogtatni" 1-2 tesztet a kártyáról, hogy ne legyen találgatás.

Most az egyszerű "parasztgyerek" (mint én is) nem igazán tudja hová tenni a 8800GT -t, és aki nem akar várni az megveszi az nv kártyáját. Persze abból a pénzből amit esetleg (ha tudna infót a 38xx széria erejéről) késöbb az új ATI kártyára költene.
Komolyan mondom nem értem az ATI -t. :(

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#755) abridabri


abridabri
veterán

hmmm most vagy en vagyok felretajekoztatva ,vagy nemtom mi van.
Miert van mindenki elajulva a 8800 GT -tol ? ha jol tudom 8800GTS es 8800GTX kozotti teljesitmenyre kepes. Ezen sem fognak menni a cryisishez hasonlo gamek. Varjuk ki milyen lesz az uj ati :)

[ Szerkesztve ]

(#756) FragMaster válasza Gaboman (#753) üzenetére


FragMaster
addikt

Ez miért akkora probléma?
Semmi nincs ténykénet kezelve ezekből amúgy sem...

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#757) aginor válasza Def26 (#754) üzenetére


aginor
veterán

Na látod, én is ezt mondtam korábban, saját maga alatt vágja a fát, így én kezdek afelé hajlani, hogy valami talán nem kóser.
És én mint ati szinpatizáns is nagyon kacsingatok a 8800gt felé..

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#758) aginor válasza abridabri (#755) üzenetére


aginor
veterán

Talán azért van elájúlva, mert fele annyiba kerül, mint egy GTX, és szűrők nélkül hozza azt a szintet..
Ezen mit nem lehet megérteni? :F

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#759) Komplikato


Komplikato
veterán

Pár hozzáröffenés pár elhangzott dologhoz:

1.) A GDDR4 nem melegszik annyira? Meg kéne sasolni egy HD2900XT GDDR4-es kártyán a hűtést és/vagy egy HD2600XT GDDR4 kártyán. Na miéer is kell rá extra fesz átalakító és extra hűtés?

2.) A Crysis Very High (legalább is nagyobb része) megy DX9 alatt, éppen most áll a balhé, mert rájöttek hogyan lehet bekapcsolni. A vicc az, hogy persze még gyorsabb is, mint Vista + DX10 esetén.

3.) A Leadtek 8800GT dobozán van diagram, hogy mennyivel gyorsabb az RV670XT GDDR4-es kártyánál. Persze nem kell komolyan venni, de elég érdekes ...

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#760) szacsee


szacsee
nagyúr

Na cső mindenkinek!
Megvárom az ATI debütálását és sztem utánna veszek VGA-t.
Nem ugrom bele a 8800GT-be, mert:
- nem biztos hogy annyira húzható
- AA-val és AF-el elvérzik (a magasabb felbontásokon), látszik a tesztekből, hogy a csökkentett sávszél (memó) itt meglátszik, mivel jó az arcitektúra AA nélkül valahol a GTX-el van egy pari-ban, de AA-val a sávszél miatt behal (nam annyira mint az ATI 2900-esei, de a nagyon durca esetekben a 640-es GTS elpicsázza és jobban, mint a memó méret függvénye lenne, bár lehet az is közrejátszik.
- DX10.0
- SM4.0

Ha az ati a VGA-n csiszolt főleg az AA sebességen, ezt ellensújozhatja a sebességgel, akkor egy pariban is lehet vele. Sőt nem 65nm-en gyártják, hanem 55-ön. A procikból kiindulva 65nm vs 45nm kisebb feszkülömbséggel jobban húzható (alapfesszel tovább megy).
Valszeg emiatt nem is fog melegedni annyira, de majd kiderül.
Az 512 bites crossbar (vagy minek hívják) lecsökkent 256-ra és a GPU 52milla tranyóval kevesebb (becslések szerint 670millió), az nv~750-éhez képest.
Remélem most fordil a kocka valamelyest! :R

(#761) korcsi


korcsi
veterán

[link]

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#762) abridabri válasza aginor (#758) üzenetére


abridabri
veterán

neme ertelek.... minden tesztben a GTX jobb a GT nel. Ergo ami nem megy GTX en, az ezen sem fog menni. En nem az arakrol beszeltem.( mellesleg kotve hiszem h fele penzert fogsz kapni egy friss VGA-t , ebredj fel)

[ Szerkesztve ]

(#763) FragMaster válasza Komplikato (#759) üzenetére


FragMaster
addikt

A 3. ponthoz hozzászólva: azt hiszem a tomshardware 8800gt tesztben volt leadtek kari és annak a dobozáról már hiányzott a grafikon...valószínűleg akkor "utcára" olyan nem kerül ki

[ Szerkesztve ]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#764) Boz


Boz
csendes tag

Jónak tűnik a 8800GT, de én is megvárom ("kénytelen" vagyok :), legalul kifejtem miért) mit hoz a HD 3850 és HD3870-es ATI. Hosszabbtávra jobbak a fícsörjei. És ha még érzékelhetően jobb is lenne az ár/teljesítmény aránya a 8800GT-nél, vagy akár az új 8800GTS-nél akkor meg...nagy lenne a pofáraesés.

Amúgy nem viszket még a tenyerem hogy pénzt költsek, mert a gépfejlesztésre csak jövő év első harmadáéban lesz lehetőségem :)

(#765) Muton válasza korcsi (#761) üzenetére


Muton
addikt

ritka pillanatok egyike: az ATI PR részlege valamit tényleg ésszel csinál :C

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#766) Foxmulder89


Foxmulder89
senior tag

Nemtudom mire fel ez a sürgés-forgás, nekem 2 éve megvan ez a Radeonom, azt a 18 napot csak megvárom már nem ? :P Egyébként a tomshardware tesztből kiderül hogy nincs is olyan nagy tuningpotenciál abba a GT-be...680/2100 a vége az ő teszt alanyuknak.
Remélem ATi-éknál nem így lessz, és legalább 20% tuningot kilehet majd belőle csikarni :U
Viszont ha XP alatt gyorsabb valamivel a very high mint vistán, akkor az vagy az op-rendszernek(tudom nem ez a megfelelő szó a vindózra :D ) tudható be vagy mégis használ valami DX10-es effektet?

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#767) 7600GT válasza Foxmulder89 (#766) üzenetére


7600GT
senior tag

A HD3870-nek a 825MHz-t hova akarjátok még tuningolni? 1GHz-kéne, hogy legyen értelme. Vhogy nem hiszem, hogy annyit el fog érni.

Ha az ember féreggé teszi saját magát, ne csodálkozzon, ha rátaposnak.

(#768) Foxmulder89 válasza 7600GT (#767) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

2900XT is ment 750 ről 880-at, pedig 80nm és zabál mint az álat :C
Kétlem hogy ne menne legalább 950-et, főleg hogy dupla hűtést kap..egy kis +fesz és meglessz az 1G de ez csak spekuláció :P

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#769) Shodan válasza abridabri (#762) üzenetére


Shodan
addikt

(akkor olvass utánna)

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#770) 7600GT


7600GT
senior tag

Egyébként mitől várjátok, hogy a HD3850/70 nem lesz lassú AA-val? Ha jól tudom akkor "csak" egy R600 kisebb csíkszélességen meg egy-két kisebb sziszolással de lényeges hardware-s újítás nem lesz benne. Tehát a HD2900XT teljesítményét várhatjuk kisebb melegedéssel. Amugy az a dx10.1-es pdf file nagyon szép meg jó meg hangzatos de lesz tényleges előnye is a dx10.1nek?

Ha az ember féreggé teszi saját magát, ne csodálkozzon, ha rátaposnak.

(#771) Foxmulder89 válasza 7600GT (#770) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Biztos lesz szerintem a kérdés csak az hogy mikor :F
Személyszerint én nem használnék 2aa-nál többet, főleg hogy ha natívban megy a moncsi vagy esetleg egyel alatta..azalá meg minek? inkább a felbontáson tekerek, azt meg már mondtam aki 1280..1680 6-8AA val akar játszani az megérdemli :P
SBAA nem itt lesz speciel?

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#772) FragMaster válasza 7600GT (#767) üzenetére


FragMaster
addikt

De ha pl a hd 3850-et nézzük, akkor a 70-essel full megegyező mag miatt szép kis tuningot remélhetünk...legalábbis a magra :K

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#773) FragMaster válasza 7600GT (#770) üzenetére


FragMaster
addikt

Csak bele kellett kotorni, hogy dx10.1-es legyen...finomíthattak itt-ott.
A másik pedig, hogy a driverek is megérhettek ehez a kártyához ez még kiderül majd...

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#774) 7600GT válasza Foxmulder89 (#771) üzenetére


7600GT
senior tag

SBAA-t használ már most is hiszen nincsen benne hardveres MSAA.
gbors leírta nekem vmikor, hogy miért ilyen lassú az SBAA-val csak már nem emlékszem :B

Ha az ember féreggé teszi saját magát, ne csodálkozzon, ha rátaposnak.

(#775) keIdor válasza szacsee (#760) üzenetére


keIdor
titán

Az architektúra miatt az AF tuti lassú marad... az AA addig meg nem változik, amig a programok is az MSAA-t részesítik előnyben.:(

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#776) 7600GT válasza keIdor (#775) üzenetére


7600GT
senior tag

De ha eltűnik az MSAA akkor sem lesz gyorsabb az r600 élsimitása hanem a többi kari fog mellé lelassulni.

Ha az ember féreggé teszi saját magát, ne csodálkozzon, ha rátaposnak.

(#777) Foxmulder89 válasza 7600GT (#776) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Azért erre kíváncsi lennék, ha annyira szar az az SBAA akkor minek csinálták?
többet értek volna az MSAA támogatásával...pedig biztos nem csináltak hülyeséget :F

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#778) 7600GT válasza Foxmulder89 (#777) üzenetére


7600GT
senior tag

Igazából fogalmam sincs, hogy mitől jobb az sbaa az msaa-nál.
gbors meg Abu85 biztos tudna mesélni. Remélem benéznek ide.

Ha az ember féreggé teszi saját magát, ne csodálkozzon, ha rátaposnak.

(#779) 7600GT


7600GT
senior tag

"Az SBAA az nem fejlődési irány, hanem kényszermegoldás. A Deferred Shadinggal nincs lehetőség másra, a hagyományos MSAA ezzel hibásan működik."
Abu85 írta ezt a hwsw fórumán. Hát... nem túl bíztató.
De mi is az a Deferred Shading?

Ha az ember féreggé teszi saját magát, ne csodálkozzon, ha rátaposnak.

(#780) 7600GT


7600GT
senior tag

"Annyit elég tudni, hogy a Deferred shading egy teljesítménynövelő lehetőség. A fényforrások és a környezet leképzése külön fázisban történik, így nem kell feleslegesen terhelni a rendszert, és az eredmény
ugyanaz lesz. Hakli az, hogy az MSAA algoritmusokat ez a rendertípus nem igen szereti. Ezért kényszerű a váltás sajnos."
Ez is Abu85 hwsw fórumról.

Szerk.: Bocsánat, h nem 1 hsz-ba írtam őket csak mindig lejárt a módositási idő.

[ Szerkesztve ]

Ha az ember féreggé teszi saját magát, ne csodálkozzon, ha rátaposnak.

(#781) leviske válasza FragMaster (#752) üzenetére


leviske
veterán

Amugy az új nV-k ahogy az egyik táblázat mutatja... a mostani 8800 GTS 320 és a 8800 Ultra teljesítménye közt maradnak. Az új GS a mostani GTS-t fogja teljesíteni, a GT durván a GTX-ét, az új GTS meg durván az Ultráét.

Tehát nem kell félteni az ATi-kat. ;)

(#782) Abu85


Abu85
HÁZIGAZDA

Annyit fűznék még hozzá az AA ügyhöz, hogy a D3D10.1 lehetőséget add az MSAA-ra egy Pre-filter algoritmussal. Persze ehhez D3D10.1-es kari kell.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#783) bernyo


bernyo
csendes tag

Jaja, a 8800Gt-nél is látszik, hogy a 256bit széles ram bőven elég, ha elég gyors (a legtöbb game-nak).

(#784) 7600GT válasza Abu85 (#782) üzenetére


7600GT
senior tag

Az gyorsabb lenne mint az sbaa?

Ha az ember féreggé teszi saját magát, ne csodálkozzon, ha rátaposnak.

(#785) Abu85 válasza 7600GT (#784) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ha hardveres a kari MSAA megvalósítása akkor igen. :)

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#786) Def26 válasza Abu85 (#785) üzenetére


Def26
félisten

És a 3xxx sorozat az? :DD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#787) 7600GT válasza Abu85 (#785) üzenetére


7600GT
senior tag

Tehát ebből az AMD nem fog profitálni... :(
Akkor egy konklúzió: az Rv670-nél is használhatatlan sebességű lesz az élsimitás. :( Juhéé... :(((

Ha az ember féreggé teszi saját magát, ne csodálkozzon, ha rátaposnak.

(#788) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Jáááj. De sok itt a ködösitö tényezö. Nemtom eldönti most mi tévö legyek. Cseréljem 8800GT-re a 2900xt-met? Vagy várjak? De ha várok még jobban esik az ára 2900xt-nek. Szerintem már most se venné meg tölem senki 70ért használtan :O
Semmiképp nem akarok ráfizetni 2900xt-re hogy 60k-s karira cseréljem. Ati-t most azért nem kamázom mert erölteti az sbaa-t. Crysis-nál fps nagyon visszaesik szürökkel. A szürök meg ien grafhoz kötelezök.
Nagyon nemtom mit tegyek és ha 8800gt-t akarok akkor nem szabad megvárnom ati-t mert jobban esne az ára 2900xt-nek. Még talán az se zavarna ha 1-1be cserélném le.

(#789) Gaboman válasza ez_meg_emaz (#788) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Szerintem ne cseréld le az XT-t 8800GT-re!
Lassan itt lesznek az új ATI-k érdemes lesz megvárni őket.
Ha meg csalódást okoznának akkor még mindig eldöntheted mit is csinálj.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#790) leviske válasza ez_meg_emaz (#788) üzenetére


leviske
veterán

Én nem tudom felfogni, hogy miért akarod cserélni. Amugy két esélyed van, eladod most és vársz az ATi-kra és akkor döntesz, hogy GT vagy az új HD-k..... vagy pedig vársz kari környékéig (felmegy mindennek az ára) és eladod akkor. :)

Amugy szvsz most még felesleges lecserélned a kártyád..... alig lesznek gyorsabbak az újak, és te azért csak kiadtad rá azt a pénzt amit kiadtál. Tehát számodra megért annyit. ;)

(#791) Dare2Live válasza 7600GT (#787) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

hihetetlen, hogy újabban minen alkalommal NV ennyire elkeni ATIt. ATInak eddig felső katban nemvolt játékosa GTX/Ultra csúnyán elverte ellenben egyel lejjebb jól ment a 2900pr/xt. Innen viszont az 55-65Ks 8800GT megjelenésével eccerüen labdába nem rúg már elnézést de miez: alázás?
[link]

Egyébként tetszik az anad cikk címe ami:
"NVIDIA GeForce 8800 GT: The Only Card That Matters"

nagy igazság mert innen nagyon gazdag fog csak GTX/Ultrat venni alig jobb a GTnél.
Persze gondolom nemsokára jön az új 192/160as új GTX/Ultra.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#792) ez_meg_emaz válasza leviske (#790) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Gaboman: Eldönthetem de az ára esni fog. Még akkor is ha karácsonykor vmicskét drágul.

Pedig egyszerü a logika. Mert kapok helyette egy jobb (igaz a konkurens nv :((( ), halkabb(bár ez nem volt nagy gond soha), kisebb fogyasztásu, kisebb méretü, olcsobb vga-t. Ez kinek ne érné meg? Magyarul 2900xt=kp+8800gt
És ha nektek lesz igazatok és végre hosszu idö után az uj ati lenne jobb az uj nv-nél akkor még mindig cserélhetek. Bár sbaa miatt kétlem hogy szürökkel együtt jobb lenne. Ha igen akkor meg minden pénzt megérne.
Bár ahogy leirtam rájöttem hogy az uj cuccok ára is esni szokott. Szal elvileg mind1 lenne hogy cserélek-e vagy nem mert mindenképp esni fog a tulajdonomban lévö kari értéke. De addigis lesz egy erösebb karim. Mondjuk ez elég kockául hangzott mert bár játszok eleget egyenlöre ezis erősnek mondhato még crysis demoban is dx9el.
Szal még mindig nemtom eldönteni. :DDD Bár az sbaa miatt erösen nv felé kacsingatok igy is. Kitettem hirdetni meglátjuk ki mit ajánl a karimért aztán elválig. Ha lesz egy elég jo ajánlat akkor tuti nem tartom meg.

(#793) Gaboman válasza Dare2Live (#791) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Ugye ezt a baromságot nem hiszed el teljesen!
Majd egy normális tesztet nézzél már meg!
Mert az Oblivion és a Crysis tesz rohadtúl nem valóságos benne!

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#794) Gaboman válasza ez_meg_emaz (#792) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Te tudod mit csinálsz,én biztos hogy megvárom a januárt hacsak nem lesz az R670 akkora csoda,mert én már az R680-at várom igazán az lesz az ATI-nak a felsőkategória és ő januárban érkezik addig meg simán elvagyok a 2900XT-vel!

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#795) 7600GT válasza Gaboman (#793) üzenetére


7600GT
senior tag

Miből gondolod, hogy nem valóságos a Crysis meg az Oblivion teszt?
Mellesleg én nem is találtam benne Crysis tesztet.

Az összeesküvés elméletetek szerintem nem igaz:link Van ennek második oldala is. Amugy is hülyeségnek tartom a többmagos GPU-t. Hisz ha lenne értelme sztem már rég csináltak volna.

[ Szerkesztve ]

Ha az ember féreggé teszi saját magát, ne csodálkozzon, ha rátaposnak.

(#796) ez_meg_emaz válasza Gaboman (#794) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

De ez most olyan jol hangzik hogy ugy cserélem ezt le használtan egy uj, jobb vga-ra (bár használtat ára miat jobban szeretem) hogy kapok mellé még pénzt. Vhogy nagyon megérös üzletnek tartom. Bár sokat nem javit crysis teljesitményén azis igaz. Egy uj felsökat kéne atibol tény és valo. Arra majd mindenképp be kell fizetnem.

Te meg nem azt mondtad 1honapja kb hogy cserélsz kisebbre?(2900xt topic) :DD

(#797) Gaboman válasza 7600GT (#795) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Én a Firingsquad teszte mondom,ott se jók a 2900XT eredmények.
Mert lemértem a Crysis Benchmarkot és az én rendszerem gyengébb az ott szereplőnél mégís jobb eredményeket kapok náluk!
Az Oblivionban meg a 2900XT a GTX szintét tudja!

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#798) Gaboman válasza 7600GT (#795) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Az amit belinkeltél semmi köze az R680-hoz!
Hát a 7950GX2-nek volt értelme nem is kevés,szépen vert akkoriban mindent.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#799) 7600GT válasza Gaboman (#797) üzenetére


7600GT
senior tag

Ugyanazokkal a beállításokkal ugyanazon az útvonalon?

Ha az ember féreggé teszi saját magát, ne csodálkozzon, ha rátaposnak.

(#800) leviske válasza Dare2Live (#791) üzenetére


leviske
veterán

Ugye azt azért tudod, hogy a XT/PRO/GT nem az új nV GT ellenfelének készült.... :)) Az új ATi-król meg semmi hír, egy teszt sincs... csak spekuláció, ami annyit ér mint a.... semmi ;)

Majd meglátjuk hogy teljesít a GS/GT/GTS a 30/50/70 ellen :C :U

7600GT: az összeesküvés elmélet pedig arról szól, hogy az R700at adták volna ki sunyiba... nem arról, hogy jön az R680, mert az viszont tény (tudtommal). :K

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.