Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#792) ez_meg_emaz válasza leviske (#790) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Gaboman: Eldönthetem de az ára esni fog. Még akkor is ha karácsonykor vmicskét drágul.

Pedig egyszerü a logika. Mert kapok helyette egy jobb (igaz a konkurens nv :((( ), halkabb(bár ez nem volt nagy gond soha), kisebb fogyasztásu, kisebb méretü, olcsobb vga-t. Ez kinek ne érné meg? Magyarul 2900xt=kp+8800gt
És ha nektek lesz igazatok és végre hosszu idö után az uj ati lenne jobb az uj nv-nél akkor még mindig cserélhetek. Bár sbaa miatt kétlem hogy szürökkel együtt jobb lenne. Ha igen akkor meg minden pénzt megérne.
Bár ahogy leirtam rájöttem hogy az uj cuccok ára is esni szokott. Szal elvileg mind1 lenne hogy cserélek-e vagy nem mert mindenképp esni fog a tulajdonomban lévö kari értéke. De addigis lesz egy erösebb karim. Mondjuk ez elég kockául hangzott mert bár játszok eleget egyenlöre ezis erősnek mondhato még crysis demoban is dx9el.
Szal még mindig nemtom eldönteni. :DDD Bár az sbaa miatt erösen nv felé kacsingatok igy is. Kitettem hirdetni meglátjuk ki mit ajánl a karimért aztán elválig. Ha lesz egy elég jo ajánlat akkor tuti nem tartom meg.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.