Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 4830

Hozzászólások

(#947) Dyrg


Dyrg
aktív tag

Kedves Gaboman!
Ha belinkelted volna azt amit írtam, akkor megfigyelhetted volna, hogy az egy SAPPHIRE TECHNOLOGY Radeon HD 4850 - Dual Slot-os vidkártya, ami csont ugyan az amit már megszoktatok kistesóban. 33 256,65 Ft +2 644 Ft posta (promóciós kóddal: HAPPIXHU5 :DD )
Patron:
Amúgy eddig 1,5 max 2 hét volt a Pixmániás érkezés, mivel 1. az otp nehézkesen utal, mint azt tudjuk. Utána reménykedjünk, hogy van épp raktáron, azt németországban utaztatják 2 napig, atána 1 nap magyarországon és még egy nap a kiszállítás. Ha Pesten vagy az mondjuk jobb egy nappal, én Győrben mindig kapok egy napot. A hétvégén természetesen nem zajlik semmi, úgyhogy akkor még ma utald a pénzt és akkor talán megkapod jövő péntekre. max utána jön meg hétfő-kedd. DE NEM EGY HÓNAP!!! Sőt közbe lehet nézni a DPD honlapján, hogy épp hol jár a cucc. Egy picit azért ez nyugtató.
Attól függetlenül én még mindig itt venném meg a helyedben: [Aqua.hu] AZ MSI szerintem megbízhatóbb, más a nyák (4+1).MSI Arról nem beszélve, hogy itt tutira megkapod a 3 év garit, míg a Pixmániánál, főleg ha nem kéred a Gondtalan Vásárlási Szerződés-t ami szerintem egy nagy átvágás, mert kifizettetnek veled plusz ezreket, hogy megvedd a garanciát. Posta költség sincs, ha bemész, és úgy már 1000ft a különbség??? :R
Na minden jót.

[ Szerkesztve ]

Megvenni és megszerelni...

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 4830
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.