Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 4830

Hozzászólások

(#1151) Vekiboy válasza Arkangel (#1149) üzenetére


Vekiboy
tag

Én ma vettem, igaz nem 4830-at, hanem 4850-et, club 3d-t, 41990-. Eddig jónak tűnik bár kicsit minimalista a doboz tartalma, mert a kártyán, egy cd-n, egy dvi-vga átalakítón és némi papíron kívül nincs benne semmi..... Kicsit szokatlan ez az előző kártyám után (asus 8800 gts) aminek már a doboza is akkora volt mint egy jobb lcd tv-nek..... :DDD Meg ahhoz adtak 8 cd-t, teljes verziós játékokat stb. De lehet ezek miatt olcsóbb a kártya kicsit mint a többi tesója. A hűtése jónak tűnik, és elég halk is.

"The meaning of war is not to die for your country, it's to make the other bastard die for his!" - Gen. George Patton

(#1152) Str8 sk8r válasza Str8 sk8r (#1147) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...futtattam Furmarkot is ugyanezzel a beállítással: Stability test:

-MSAA: 4x
-FPS: min 70 AVG: 79 Max: 103
-Time: 4800 sec GPU temp: 85°C

...ez már eléggé kritikus...de asszem jó eredmény... :D ...

...az eredmény 8.12-es driverrel értm el...viszont a 2k6-os 3D mark eredményem jelentössen csökkent a 8.10-es-éhez képest..kb 10%...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#1153) Arkangel válasza Vekiboy (#1151) üzenetére


Arkangel
csendes tag

Na igen ehhez a kártyához semmi nincs.

A Powercolor 4830-at viszont egyik bolt sem árulja vagy csak én nem találtam?

(#1154) LordVader80 válasza csibor (#1144) üzenetére


LordVader80
senior tag

Köszönöm, megoldódott. :R Ha más is szeretne LCD tv-t rákötni a kártyájára, akkor segítségül: a Sapphire-nak mindkettő kimenete viszi a hangot :C de csak és kizárólag gyári dvi-hdmi átalakítóval :(((

May The Force Be With You!

(#1155) wutuka válasza Arkangel (#1146) üzenetére


wutuka
aktív tag

Igyekszem csinálni!

Lionel Messi : The Best !

(#1156) AtHoS válasza wutuka (#1122) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Annyira azért nem lehetetlen előkaparni egy relatíve új Everest Beta-t. 1perc alatt ezeket találtam

Tess egy Beta a ph!-ról

De újabbat is lehet találni a neten

read-only mode on the forum

(#1157) PAtr0n válasza Str8 sk8r (#1152) üzenetére


PAtr0n
addikt

Na végre! Erre voltam kíváncsi! Haver mondta, hogy a Furmark-ban, stability módban nagyon leterheli a VGA-t a progi. Ez meglátszik nálad a hőfokon túlságosan is, de ami a lényeg: ... bírta! ;)
Ha ezt kibírja akkor több mint 100%, hogy a játékokat stabilan fogja futtatni.
Húúúú de várom már , hogy megérkezzen a new konfigom, a Zafír 4830-al. Szana-szét fogom tesztelni ebben a 2 és fél hétben amit itthon töltök a munkától távol :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#1158) troooper


troooper
tag

OFF:"Itt mindenki tesztekkel játszik? Lefuttattam 1x a 3Dmark06 ot viszonyítás képpen oszt ennyi. Én inkább játékok alatt "tesztelek". Menjen szépen a game oszt csókolom. + az utóbbi hozzászólások zöme arról szól, h kinek milyen kártya érkezett meg. Rendben. Örülök neki használjátok egészséggel.....Remélem nem sértettem senkit vérig...." OFF VÉGE

Szerintetek egy Csilla minden gond nélkül felmenne egy MSI re? A támogatott kártyák között ott a 4830, de jártam már úgy, h hiába volt benne a kártya a hűtő kompatibilitási listájában, mégse sikerült az adott hűtőt felrakni.

[ Szerkesztve ]

(#1159) Havajava válasza troooper (#1158) üzenetére


Havajava
tag

Sokan szeretjük tesztelni a karikat többfajta tesztel is, már gép generációkon át, mert hamar kapunk egy képet a korábbihoz képest és jó látni mennyivel több fps-el fut mint az előzőn. Vannak jól bevált tesztprogik amivel pl. azt is le tudod mérni milyen tuningot tudsz majd folyamatosan használni majd a nagy gépizzasztó gémek alatt. Sokan próbálunk pénztárca barát de mégis még jó teljesítményű karihoz jutni, mert a "nagyvasra" esetleg nem tudunk 80ezreket kidobálni ezért a kistesóból próbálunk meg minél többet kihozni. Erre kellenek különböző tesztek.
"oszt ennyi, oszt csókolom"

Milyen hosszú az a pad amin 3 nő ül? - 6 láb 3 hüvely!

(#1160) troooper válasza Havajava (#1159) üzenetére


troooper
tag

Azt aláírom, h tunnig után tesztelni kell, h bírja-e a vas. Oké lefuttatom 2x-3x (egy mérés nem mérés alapon). De utána irány a game, h az is bírja-e. Egyébként nekem már ez kicsit olyan mint oviban, h kinek milyen mecsboxa van.....
Én azt tartom érdekesnek, h itt sokan hozzászólások szerint orba-szájba tesztelnek.
Lehet csak nekem nem áll ettől és azért tartom érdekesnek.... :DD

(#1161) LordVader80


LordVader80
senior tag

Szerintetek az miért lehet, hogy ha két megjelenítőt kötök a kártyára, akkor nem veszi vissza a kártya az órajeleit???? :F

CCC-ben be lehet ezt direktbe állítani valahol?

May The Force Be With You!

(#1162) Havajava válasza troooper (#1160) üzenetére


Havajava
tag

Leginkább csak arra kíváncsi mindenki szerintem, hogy különböző gyártók kártyái közt mennyi a különbség. Érdemesebb-e esetleg többet kiadni egy Asus-ért vagy ua teljesítményt kapsz egy olcsóbb Zafírtól is. Erre is tökéletesek a tesztek ezért hasonlítgatják a kártyákat az userek.

Milyen hosszú az a pad amin 3 nő ül? - 6 láb 3 hüvely!

(#1163) Harti válasza Havajava (#1162) üzenetére


Harti
senior tag

ASUS-ról lassan kész a házi tesztem, már csak az OC-s mérésket kell megcsinálnom.

Előljáróban annyit, hogy csalódás az eredmény a számokra nézve a 9600GT Turbo Force után... :( Bár vannak tippjeim miért.

(#1164) Harti válasza troooper (#1160) üzenetére


Harti
senior tag

A hardvernek lelke van és foglalkozni kell vele. :))

(#1165) Harti válasza lsnuker (#1113) üzenetére


Harti
senior tag

Azt hiszem megvan miért ennyi nekem a hőfok.

A kártyám órajelei Overdrive szerint 575/1004

Current values: 500/750

Alig veszi le 2D-ben az órajelet. Fogadok ha levenni mondjuk 300-ra akkor simán nekem is 40 fok körül szaladgálna.

(#1166) oXyg3n


oXyg3n
tag

Nagy nehezen nekem is felment az 8.12! A tesztre kíváncsi vagyok, hogy miért volt neked csalódás, mert én nagyon megvagyok elégedve a kártyákkal! Haza megyek én is dobok egy 3d mark tesztet! Játékokkal is tesztelem majd mert ugye az a lényeg!

(#1167) Havajava válasza Harti (#1163) üzenetére


Havajava
tag

Kíváncsian várom én is az eredményeidet mert mikor nyár végefele karit cseréltem sokat törtem én is a fejem, hogy a 4850-est vagy a 9800GT-t vegyem. (akkor még csak 5k-val volt több a 4850), de végűl zöld maradt a szívem. Ezért is olvasgatom a 4830 eredményeit mert hasonló a helyzet mint a 9800GT vs 9800GTX, 4830 vs 4850 téren. Kis tuning-al szinte behozható a nagytesó, pedig árba van köztük egy 10-15k. Nekem korábban 3870-esem volt de attól sokkal jobb a 9800GT, bár ahogy olvasgatom az Ati driverei is javulnak folyamatosan tehát nagyjából kiegyenlített a helyzet. Van ahol a 9800GT gyorsabb mint a 4850 de van ahol a 4830 is veri a 9800-at. Egyértelmű "jobb kártyát" nem lehet megnevezni mert játékonként változik a helyzet és árba is közel vannak egymáshoz. Mindkét kari elég még jelenleg egy 1440x900-as high beállítások melletti játékhoz és ez jó. Csak az a kérdés, hogy jövőre ha kijönnek megint az új generációk meddig fogják még bírni a mostaniak.

Raksz fel teszteredményeket képekkel? Ha esetleg érdekel a 9800GT én is szívesen küldök neked eredményeket.

Milyen hosszú az a pad amin 3 nő ül? - 6 láb 3 hüvely!

(#1168) wutuka válasza AtHoS (#1156) üzenetére


wutuka
aktív tag

Köszi szépen! :C

Lionel Messi : The Best !

(#1169) Osynho válasza Havajava (#1167) üzenetére


Osynho
addikt

"Van ahol a 9800GT gyorsabb mint a 4850" Hol? Sok tesztet nézegettem, de a 4850 értelmes felbontással, szűrökkel, jócskán megveri a 8800/9800gt-t

(#1170) Havajava válasza Osynho (#1169) üzenetére


Havajava
tag

Mivel 19 wide monitorom van ezért a max felbontása 1440x900. Ennek meg tökéletesen elég. Még mielőtt jócskán szívinfarktust kapsz nagy felbontáson.

Milyen hosszú az a pad amin 3 nő ül? - 6 láb 3 hüvely!

(#1171) Str8 sk8r válasza PAtr0n (#1157) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...nekem azért magas ennyire a hőfok, mert módosítottam a hűtőt...mivel rálógott a memóriacsippekre, de azokat nem hűtötte, ezért amik a memok fölé lógtak(bordák)azokat levágtam, és a memoriákra raktam réz ramhűtést...a memónak ugyan jót tett, de kisebb lett a GPU- hűtőfelülete, plussz a membordák is felfogják a kiáramló levegőt, tehát mégrosszabb a hőleadás...teszteltem a gyári állapotot is, ott kb 65°C volt a max...a tuning meg a hűtésmódosítás eredménye az a plusz 20°C...viszont gyorsult is a kártya szépen...

...troooper: itt nem arról van szó, hogy nekünk ettöl áll fel(legalábbis nekem nem)... :( ...gondolkozz egy kicsit...honnan tudod, hogy az új kártyád a behelyezést, és telepítést követően megfelelően üzemel? :U ...elindítassz egy progit, és ha fut, akkor minden rendben? :F ...és ha csak fele olyan sebességgel fut, akkor kuka, és visszateszed a régi jólbevált GeForce4 Ti4200-ast, mert az gyorsabb? :P ...én például most vettem észre, hogy amikór összetettem a gépet, és lefuttattam az első tesztet, ahoz az állapothoz viszonyítva ugyanazon a beállításokon(GPU-CPU:def.)kb 10-15%-al visszaesett a sebessége a rendszeremnek tesztek alatt, de játéknál ezt alig érezni... :K ...viszont ha megkeresem ennek a hibának a forrását, és kijavítom, és még tuningolok is mellé, akkor már játéknál is észrevehető... ;) ...az ovis-megyboxos hasonlat nem helyénvaló...inkább nézd úgy mint egy autós klubban ha megkérdeznéd, hogy (csak példa) az 1.6-os Astrád normális-e hogy csak 150-ig megy...holott persze a 150 M.o-n mindenhól elég(márakinek ;] )...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#1172) Osynho válasza Havajava (#1170) üzenetére


Osynho
addikt

:((( Nem kötekedni akartam ,csak érdekelt. :R Amúgy persze hogy elég mindenre egy 9800gt, azon a pár % különbségen, ami a 4830/4850 vagy 9800gt/9800gtx között van, 1 év múlva már csak nevetünk. :B Pl kit érdekel ma, h pl az X1950pro és 1950xt között mennyi a különbség. Megjegyzem, 1440x900on, minden maxra téve, rendes procival, a 4850 gyorsabb lenne a 9800gt-nél ;]

(#1173) Mystic válasza Harti (#1165) üzenetére


Mystic
tag

Nekem most 32 fokos a kártyám, mivel visszaveszi az órajelet 750-ről 165 MHz-re 2D-ben. Terhelés alatt sem megy 60 fok fölé az egyedi hűtő miatt(Gainward HD 4670).

Az akasztott embert még az ág is húzza

(#1174) Havajava válasza Osynho (#1172) üzenetére


Havajava
tag

Természetesen, hisz árban sem egy kategória a kettő. De ha már olyan jól megnézted azokat a teszteket az új nV driverrel a 9800GTX rendre verte a 4850-est, és mivel több progi szerint az én karimba is 55nanos G92-es gpu van, játszi könnyedséggel tudja a GTX+ órajeleit produkálni és akkor gondolkozzál csak! Már csak az a 16 sp a különbség ami max 1%.
Természetesen én sem nV-Ati vitát akarok kirobbantani éppen ezért írtam korábban is, hogy azért érdeklődök ebben a topikban mert engem is érdekel, hogy a számomra is roppant szimpatikus Ati kártyák, hogy teljesítenek, mert lehet, hogy a következő egy 5800-as lesz. :C

Milyen hosszú az a pad amin 3 nő ül? - 6 láb 3 hüvely!

(#1175) troooper válasza Str8 sk8r (#1171) üzenetére


troooper
tag

Sajna le kellett cserélnem annó a Gf4 ti4200 met, mert szemetelte a képet (de még megvan a szekrény aljában), ezért nem raknám vissza még ha gyorsabb is lenne. Pláne, h az még AGP s is. :DDD. Nem azt írtam, h egyáltalán nincs értelme szerintem a tesztelésnek, csak azt, h az orrba-szájba tesztelésnek én spec. nem látom az értelmét.
Ennyi. Nem offolom szét ezzel a témával kapcsolatban tovább a topikot.

Csilla kompatibilitásról vmi véleményed volna?

(#1176) Str8 sk8r válasza troooper (#1175) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...igen persze vannak (és mindigis lesznek) olyanok, akik állandóan tesztelnek, ha kell, ha nem...nem is tudom, lehet játszani nem is szoktak, csak a teszteredményeket rakják ki a "kirakatukba", és tényleg ettől boldogok, de ez engem sosem zavart különösebben...

...viszont én meg nem tudom mi is az a "Csilla"...gondolom valami hűtő...de ha felvilágosítassz, azt megköszönném...

...a 9800vs.4830-as kérdésről meg annyit, hogy mikór én kiválasztottam a kártyám, a döntésem leginkább az befolyásolta, hogy ha a proci, és a csipszet is AMD-ATI, akkór a VGA is legyen az, és ár-teljesítmény mutatóban ez volt az ideális választás számomra...azért be kell valljam mindkét kártya mellet vannak nyomós érvek...

...havajava: megjegyezném, hogy én meg "játszi könnyedséggel" felhúzom a kártyám 4850-es szintre...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#1177) troooper válasza Str8 sk8r (#1176) üzenetére


troooper
tag

(#1178) LordVader80 válasza Mystic (#1173) üzenetére


LordVader80
senior tag

és ezt hol lehet beállítani, hogy tényleg visszavegye az órajeleket?

May The Force Be With You!

(#1179) Havajava válasza Str8 sk8r (#1176) üzenetére


Havajava
tag

Erről van szó! :R

Milyen hosszú az a pad amin 3 nő ül? - 6 láb 3 hüvely!

(#1180) Str8 sk8r válasza troooper (#1177) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...na ez a hűtő lehet engem is érdekelne...megnéztam a kompatibilitási listáját, és azt írják felmegy minden 4830-asra...már csak kéne egyet venni...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#1181) troooper válasza Str8 sk8r (#1180) üzenetére


troooper
tag

Azt láttam én is, csak mint írtam már jártam úgy, h kompatibilitási listán lévő VGA ra nem sikerült a kondik miatt felraknom hűtést (elsőre, aztán a lemezekből flexeltem a kondik helyét a hűtésen....) Iponban és Brekk nél (Oazis computer) láttam.

(#1182) smc válasza troooper (#1175) üzenetére


smc
addikt

Ez egy fórum, ahol nem arra kiváncsi az ember, hogy Pistike jajde örül az új vga-jának, hanem, hogy mennyire hasítanak vele a programok. Összehasonlításnak legjobbak ezek a házi tesztek, ahol sokféle procival megnézhetik, hogy mit tud a kártya. Ha nem érdekel ne olvasd el, de ne hogy már azért sírj mert + infokhoz juthatsz... Vazze'! :D

Tök nyugodt. :D

[ Szerkesztve ]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#1183) Str8 sk8r válasza troooper (#1181) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...a referencia 4830-ra tuti jó...az az a kari amit az AMD-ATI megtervezett...ha attól a te karid eltér egy picit is akkor lehet keresni, hogy lessz-e gond a felszerelés során...én a Sapphiromat már szétkaptam, és azon nincs semmi útba, csak maga a hűtő...jah, se Brekknél, se Iponba nem találom... :( ...vagy csak megvakultam... :DDD ...

...smc:nyugi, ezt már kitárgyaltuk...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#1184) foxboro válasza wutuka (#1140) üzenetére


foxboro
tag

Hi!
Köszi a választ. A Zafírral szemezgetek :) Az ASUS órajelei alapból emeltek, ugye? A Zafír egyébként húzható?
Üdv!

(#1185) Str8 sk8r válasza foxboro (#1184) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...az Asusnak nem sokkal magasabb az órajele...nekem is "zafírom" van...azt kell mondjam, az enyém elég magasra húzható: memot 1075-ig mertem, a GPU-t meg a CCC miatt csak 700-ig ment(nincs tovább a csuszka)...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#1186) Zeratul válasza Str8 sk8r (#1185) üzenetére


Zeratul
addikt

Csalóka a memó mert GPUCapViewer szőrösfánk stability teszt 8X MSAAval 1000nél már hibázik a memó. MSAA nélkül nem.

(#1187) NÉMÓ510


NÉMÓ510
tag

Egy agp1950prót váltottam le az msi4830-al,és azóta textúrahibákkal küzdök minden játékban,felbontástól és szűrőktől függetlenül(égig érő hegyek,hiányzó falak,stb.).Több hozzászólásban olvastam,hogy ebben a lapban a 4x-es sebességtől függetlenül jól mennek a 4xxx-es szériájú karik.Holnap próbáljuk egy másik lapban,biztos ami tuti alapon.Cat.8.12-es driver van fent.Ha valakinek volna ötlete,azt megkérném ossza meg velem. :R

Gundel Takács Gábor: Nem lehet könnyű sors ideges edző szájában rágóguminak lenni

(#1188) partyphoto


partyphoto
tag

C2D E4400 tuning nélkül normálisan sebességgel kezeli a Sapphire 4830-kártyámat?

Ugye nem vettem feleslegesen? :F

Tuningolnom kell?

Scythe Fan, Noctua Fan

(#1189) ecx válasza Zeratul (#1186) üzenetére


ecx
tag

Egy hír a "csendhívőknek": CapsMark fánkos tesz, ATI Tray Tools-szal fix 1-esre állított ventivel sem melegszik a S4830-asom 20 perc után sem 75-76 foknál melegebbre (ezt 7-8 perc alatt éri el, itt viszont "leragad"). Tetszik! :C :DD

A legjobbakat!

(#1190) Haart válasza partyphoto (#1188) üzenetére


Haart
addikt

Hát azért nemárt ha 3Gigán van bármilyenproci, akkor már kiszolgálja.

(#1191) PAtr0n válasza NÉMÓ510 (#1187) üzenetére


PAtr0n
addikt

Neked olyan lapod van amibe lehet AGP-s és PCIe karit is rakni?
Gondolom ez valamilyen hibrid megoldás, mint az olyan lapok amiben DDR1/DDR2 vagy DDR2/DDR3 memót is lehet rakni. Mindig is iszolyogtam az ilyen lapoktól, mert általában mindegyik küszködik jópár problémával. A 4X PCIe sebesség szvsz nem elég neki, hiába is állítják azt. Lehet, hogy egy gyengébb kari pl. 3650 elfutna benne tökéletesen, de ennek kell már a magas adatátviteli sebesség. BIOS-ban tudsz PCIe frekit vagy feszt emelni? Ha ez nem megy próbáld ki másik lapban, de ha lehet 16X-es PCIe slotban ;)

partyphoto:Kell neki minimum 3 de inkább 3.4Ghz a maximális meghajtáshoz.

ecx:Zafír karid van? Szerintem azon van a legcombosabb hűtés a 4830-asok között. Tulajdonképpen akkor majdnem passzív hűtés volt így! Ez nagyon jó hír, bár azért nem ajánlatos így használni huzamosabb ideig, inkább fázzon a kari :D De lagalább már tudjuk ez alapján is mondani, hogy nem fűt annyira mint pl. a 4850/4870. :C

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#1192) oXyg3n


oXyg3n
tag

Haza értem elindítottam egy 3dmark06-t, csak így bemelegítésnek! Részletesebb teszt a kártyákról később, ha lesz egy kis időm. Két db Sapphire 4830 volt a tesztpéldány!
18938
A kártyákat már nem tudtam tovább húzni, de szerintem, ha egy jó hűtő lesz mindkettőn a határ a csillagos ég!
Később játékok alatt is megnézem, hogy mit tudnak CF-be és single-be!

Első benyomások?

(#1193) oXyg3n


oXyg3n
tag

Ugyanazokkal a beállításokkal pár perc múlva, 3dmark vantage teszt!
Később jönnek a játék alatti tesztek, mert azok fontosabbak!

(#1194) milbo válasza oXyg3n (#1192) üzenetére


milbo
aktív tag

Én azért egy picikével jobb eredményt vártam a gét vga-tól.
Az enyém szimplán [itt]
Ha leszámítjuk hogy a Te jóval erősebb procid pontszámait, kb.50% amivel többet tud.

(#1195) milbo


milbo
aktív tag

(#1196) oXyg3n válasza milbo (#1195) üzenetére


oXyg3n
tag

Órajel különbség azért jelentkezik neked, jóval magasabbak az órajelek! Lehet később megpróbálom én is feljebb venni! Csak ahhoz kell jobb hűtés! :C

[ Szerkesztve ]

(#1197) ecx válasza PAtr0n (#1191) üzenetére


ecx
tag

Igen, Zafírom van.
A passzív 8600GT-m játékok alatt 85c körül volt, de miután eladtam a csóka egy rosszabb hűtásű házban 105 fokon járatta pár órát, a kari azóta is jól van. Ez alapján kétlem, hogy az 1-es venti fokozat kárt tenne a 4830-ban. Játékok alatt nem megy 62-65 fok fölé, csak ez a fánk izzasztotta meg.

A legjobbakat!

(#1198) NÉMÓ510 válasza NÉMÓ510 (#1187) üzenetére


NÉMÓ510
tag

Megoldva.Az alaplap nem kajálja ezt a tipust.Fu...

Gundel Takács Gábor: Nem lehet könnyű sors ideges edző szájában rágóguminak lenni

(#1199) Harti


Harti
senior tag

Elkészültem a teszt-el!

9600GT vs. HD4830

A fenti linken letölthetitek a táblázatot. (középen download gomb)

Mint látható, alap órajelen szinte semmi különbség nincs a régi és az új VGA-m között, viszont az OC-s eredmények már magukért beszélnek.
Valószínű, hogy ha a 9600GT-m is alap órajeles lenne akkor kijött volna a különbség.
Az eredményeket nézve muszáj OC órajelekkel használnom a HD4830-at mert csak így van értelme a kiadott plusz pénznek.

(#1200) Zsubi válasza Harti (#1199) üzenetére


Zsubi
őstag

Azért azt sem kell elfelejteni hogy a 96GT is megy még magasabb órajeleken ;)

Ha megkérhetlek csinálnál egy Vantage GPU tesztet max. OC-s órajeleken :R
Mert kiváncsi vagyok hogy mit tud ez a kari, köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 4830
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.