Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-06 07:34:25

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdéseket teszel fel, nyisd meg az összefoglalót és bátran szaladj végig az alábbi linkgyűjteményen. Ha nincs válasz, nyugodtan kérdezz. :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#411) Polcrendszer


Polcrendszer
tag

Emberek! Segítségre lenne szükségem. Most vetettem magam bele jobban a csillagászkodásba, mert eddig se pénzem, se megfelelő eszközöm nem volt a pontosabb megfigyelésre sem. Most viszont elkezdtem felfejlődni : van egy 150/1200 Newtonom, eq3as mechanikán/kompromisszumok vanak, sajnos.../, most kaptam egy jusztírokulárt a pontos beállításokhoz/eddig sosem tudtam megfelelően beállítani...:(/, valamint egy sárga,egy középkék színszűrőm, és a legkirályabb,vettem egy tökéletes állapotban levő, használt Philip toucam 750k-t, ami tudtommal az egyik legkeresetteb webcam asztrofotózáshoz :) A kérdés: ha megfelelően beállítom a távcsövet, mit és hogyan csináljak, hogy fotózni tudjak? Laptopom van a webcamnek, tehát a feltételek adottak, de fogalmam sincs a részletekről, egyáltalán azt sem, hogy miwel rögzítsem...Nem szeretnék több pénzt költeni, azt hiszem, ezen feltételek mellett elméletileg készíthetőek a klépek/ talán a Barlow kétszerező az,amit látam használni, talán az még belefér.../. Szóval, kérlek benneteket, írjátok le nekem, hogy mit éls hogy csin
áljak, mit vegyek le, mit tegyek fel, a progikat én is láttam, de pl nem tudom, filmet vagy képeket készítsek, lehet-e sok képet csinálni,hogyan tegyem, mikor,milyen nagyítással...amit csak el tudtok képzelni.A mechanikám már megwan 1 két hónapja, de még nem ashználtam "rendeltetésszerűen", csak point-and-go stílusban...Help bitte

A leghosszabb magyar mondat, ami visszafele is u.az :Kis erek mentén, láp sík ölén, oda van a bánya rabja, jaj Baranyában a vadon élo Kis Pálnét nem keresik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.