- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- bobalazs: 5700x3d+4070S fogyasztása, alulfeszelése
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- No Voice in the Galaxy
- eBay-es kütyük kis pénzért
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Luck Dragon: Új energia- és akkumulátor-címke az okoseszközök dobozában
Új hozzászólás Aktív témák
-
thyeby
őstag
"Ez így jó elképzelés, vagy esetleg meglehetne oldani költséghatékonyabban/egyszerűbben is az alátámasztást?"
Egyszerűen kiváltod két mezei egy méteres léccel a két szélénél alátámasztva - mint egy asztalláb.
De nem szóltál róla, milyen falba, milyen tiplivel/dübellel dolgozol. Mert nagyon sok esetben bőven elbírja egy jó dübel. Persze értlek, nem jó a tudatnak, hogy egy háromszáz kilós polc alatt alszok.
De gondolkozzon a tudat: Ha alátámasztom a szekrényt, valóban "csak" elborulás ellen kell védeni a tiplinek. Igen ám, de ha egy tipli nem kap elég súlyt, ami húzza lefele a csavar végét, nem tart olyan erősen (elborulás ellen sem), mint ha jó kis súly feszíti. Próbáld ki. Ha befúrsz egy téglafalba egy jóféle Fischer tiplit, jó eséllyel ki tudod húzni a helyéről, ha megrántod a csavar végét. De nem fog sikerülni ugyanez a mutatvány, ha súlyt akasztasz a tiplire.
Nem beszaratni akartalak, inkább csak felhívni a figyelmedet, hogy tiplizni kétféleképpen lehet: Jól, és rosszul. -
thyeby
őstag
"Senki sem fogja szaggatni, ráncigálni, de az sem lenne jó, ha leszakadna."
Tulajdonképpen akkor elég. Érdemes azért ütéscsillapítót tenni bele, mert a kivetőpánt kiszakadásához sokszor az ajtó becsapódásai is hozzásegítenek. Tapasztalatom szerint a kivetőpánt kiszakadások leggyakoribb okai a helytelen beállítások, pontatlan szerelések, és/vagy a rossz minőségű kivetőpántok. Persze, egy sem bírja, ha a gyerek hintázik rajta, de egy jó Blum kivetőpánt tovább fog tartani, mint a bútorlap, amire szerelve van.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Automata kávégépek
- Hogy is néznek ki a gépeink?
- The First Berserker: Khazan
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Samsung Galaxy S21 Ultra - vákuumcsomagolás
- Router gondok
- Milyen notebookot vegyek?
- Premier előzetesen a The Talos Principle: Reawakened
- További aktív témák...
- Intel X540-T2 dual-port 10GbE RJ45 hálózati vezérlő (10Gbit, 2 port, áfás számla, garancia)
- Akciós Windows 10 pro + Office 2019 professional plus csomag AZONNALI SZÁLLÍTÁS
- Fujitsu USB Port Replicator PR09 (5K vagy 2 x 4K felbontás) (DisplayLink)
- AKCIÓ! Apple Macbook Air 13" M3 2024 24GB RAM 1TB SSD garanciával hibátlan működéssel
- REFURBISHED és ÚJ - 40AS Lenovo ThinkPad USB-C dokkoló (akár 3x4K felbontás)
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest