Hirdetés
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- GoodSpeed: Segway-Ninebot F3 E elektromos roller.
- mefistofeles: Az újkori csalók...
- Kalandor: Habemus papam
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- sziku69: Szólánc.
-
LOGOUT
ASUS RT-N66U (Kétsávos, Wireless-N900 Gigabit útválasztó)
Új hozzászólás Aktív témák
-
A BroadCom-os routerek mind elég melegek, ez a chipset típus sajátossága, de ettől még stabilan működnek. Az újabb ARM szériákban CFW-vel már van lehetőség hőmérséklet figyelésre, ez alapján a saját RT-N18U-m SoC-ja most is 71C fokon üzemel, a WiFi pedig 50C fokos.
Szerintem az RT-N66U és az RT-AC66U típusok sem sokkal hűvösebbek ettől. Mondjuk ha lenne szellőzése, az biztosan használna neki, az enyém egy sima polc tetején működik, tehát oldalról és felülről szabadon van.
-
Éppenséggel lehet, de ha csak nem nagyon szélsőséges körülmények közt van használva, tehát mondjuk zárt helyen, ablak előtt a tűző napon, ahol esetleg 50-60 fok is előfordulhat, akkor nem hiszem. Egy 30-35 fok körüli környezeti hőmérséklet nem szabadna gondot okozzon neki. Nálam is ment ~28 fokos szobában az RT-N66U, és még torrentezett is intenzíven, szóval nem kíméltem, de bírta.
-
-
-
-
ddany7
csendes tag
Szia,
Ilyen nekem is volt, de nekem akkor amikor kezdő fejjel nekiugrottam beállítani mindentMédia szerver, FTP, Samba, ilyesmi, illetve amikor a router-re kötött hdd-vel szórakoztam. Ugyanez volt. Aztán factory reset és nem cseszegettem, azóta működik, de lekopogom.
Mondjuk abszolút laikus vagyok, szóval fogalmam nincs, hogy nálam mi okozta.
Új hozzászólás Aktív témák
- Gaming notebook topik
- Samsung Galaxy S21 Ultra - vákuumcsomagolás
- Formula-1
- Elmondta a Nintendo, hogy mennyi Switch 2-t vihetnek haza az emberek
- Napelem
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Starlink
- Futás, futópályák
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- További aktív témák...
- ASUS TUF Gaming F15 FX506 - 15.6"FHD IPS 144Hz - i5-11400H - 8GB - 512GB - RTX 3050 Ti - 1,5 év gari
- DOKKOLÓ BAZÁR! Lenovo, HP, DELL és egyéb más dokkolók (TELJES SZETTEK)
- BLUESUMMERS NVMe SSD adapter
- AKCIÓ! Lenovo Legion Slim 5 Gamer notebook - R7 7435HS 16GB RAM 1TB SSD RTX 4070 8GB GDDR6 WIN11
- Samsung Galaxy A04 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest