Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

ASUS RT-AC68U (Kétsávos, Wireless-AC1900 gigabites útválasztó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4401) ArthurShelby válasza AtHoS (#4400) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Gyárin nincs samba protokoll típusa és egyszerű megosztási elnevezés (simple share naming) beállítási lehetőség pl. Egyébként a lényeg ugyanaz.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#4402) mate1396 válasza ArthurShelby (#4401) üzenetére


mate1396
tag

Igen teljesen így néz ki, ezért nem is értem hogy miért nem jó. Próbáltam IP címet is beírni de nem jártam sikerrel sajnos azt írj a windows nem elérhető :(
Próbáltam FTP-t is meg a media servert is mind a kettő tökéletesen fut csak ami kellene az nem :((
Igazából arra tudok gondoloni hogy a gyári FW SMB1-et használ és emiatt nem látja a windows :Y Megnéztem a legújabb szoftver van fent a routeren

[ Szerkesztve ]

(#4403) ArthurShelby válasza mate1396 (#4402) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Csak Windows-on nem jó? Pl ki tudod próbálni android-dal? (Én totalcommander+lan plugin-nal használom). Aicloud megy?

Szerk: mikor beírtad az IP címet fordított per jelekkel tetted (altgr+q), vagy kimasoltad innen?

[ Szerkesztve ]

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#4404) mate1396 válasza ArthurShelby (#4403) üzenetére


mate1396
tag

Aicloud-ot nem állítottam be, ez szükséges? igen így próbáltam visszaperrel (csináltam már ilyet amúgy elsőre összejött más gépen routerrel csak most nem sajnos) Lesz egy kis időm megnézem total commanderrel is akkor.

(#4405) dbius válasza mate1396 (#4402) üzenetére


dbius
veterán

Windowson ellenőrizd az alábbiakat: [link]

(#4406) Hyena


Hyena
senior tag

Miota feltettem a legujabb hivatalos firmwaret , azota 2x is eldobta a netet a router es csak ujrainditas utan jott helyre.
Masnak hasonlo tapasztalat?

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#4407) zsolt501 válasza Hyena (#4406) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Nálam még stabil a gyári, nem volt net eldobás sem, pedig tegnap openvpn-en is megnyúztam távolról.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#4408) Hyena


Hyena
senior tag

Ma is megtortent, ez mar a 3. alkalom.
Visszatettem az egyel regebbi firmwaret.
Ime a log file:

May 31 19:56:50 WAN Connection: WAN was restored.
May 31 19:56:51 nat: apply nat rules (/tmp/nat_rules_ppp0_eth0)
May 31 19:56:59 dhcp6 client: bound address 2a01:36c:1101:56f1:8845:7b93:59ac:cef9/128, prefix 2a01:36d:1101:56f1::/64
May 31 19:58:12 WAN Connection: Ethernet link down.
May 31 19:58:13 nat: apply redirect rules
May 31 19:58:44 WAN Connection: WAN was restored.
May 31 19:58:44 nat: apply nat rules (/tmp/nat_rules_ppp0_eth0)
May 31 19:59:13 WAN Connection: Ethernet link down.
May 31 19:59:13 nat: apply redirect rules
May 31 19:59:32 pppd[369]: Serial link appears to be disconnected.
May 31 19:59:32 odhcp6c[29285]: Failed to send DHCPV6 message to ff02::1:2 (Network is unreachable)
May 31 19:59:38 pppd[369]: Connection terminated.
May 31 19:59:38 WAN Connection: Fail to connect with some issues.
May 31 19:59:38 pppd[369]: Modem hangup
May 31 19:59:48 WAN Connection: Ethernet link down.
May 31 20:00:13 WAN Connection: Fail to connect with some issues.
May 31 20:00:23 pppd[369]: Timeout waiting for PADO packets
May 31 20:00:31 rc_service: httpd 237:notify_rc start_autodet
May 31 20:00:32 pppd[369]: Connected to 0c:c4:7a:bd:60:97 via interface eth0
May 31 20:00:32 pppd[369]: Connect: ppp0 <--> eth0
May 31 20:00:35 pppd[369]: PAP authentication succeeded

[ Szerkesztve ]

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#4409) zsolt501 válasza Hyena (#4408) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Ha jól látom Digi-s neted van, min kapod a netet? FTTH vagy FTTB ?
Lehet maga a net akad el, és nem biztos hogy magával a routerrel van a gond.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#4410) Hyena válasza zsolt501 (#4409) üzenetére


Hyena
senior tag

Fttb.
Eddig nem volt baj, most teszt képpen visszatettem az előző firmwaret, majd meglatjuk mi lesz.

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#4411) zsolt501 válasza Hyena (#4410) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Van e fejlemény azóta?

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#4412) Hyena válasza zsolt501 (#4411) üzenetére


Hyena
senior tag

A regivel nem csintalta, de most jott ki meg ujabb, kiprobalom ezt is.

Version 3.0.0.4.384.21045
2018/06/0142.83 MBytes
ASUS RT-AC68U Firmware version 3.0.0.4.384.21045
- Modified the EULA for DDNS, AiProtection, Adaptive QoS, Traffic Analyzer, Web history, Feedback.
- Add Privacy page in Advanced settings
- Fixed IPv6 bugs
- Modified USB 3.0 related strings.
- Increased port forwarding rules limit from 32 to 64.
- Added more protection mechanism for OpenVPN account.
- Fixed AiMesh bandwidth and extension channel sync issue.

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#4413) zsolt501 válasza Hyena (#4412) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Feltettem én is a legújabbat.

Szép ütemesen jönnek az Asus frissítések és javítások erre a routerre ennek azért örülök, azért ez nem jellemző, hogy egy routert 5 évig támogassanak és fejlesszenek és bizony megjelenése óta nagyon sok szoftveres bővítésen és változáson esett át.

Tp-Link esetén ahogy nézem 2-3 szoftver az átlagos, utána el is dobják a támogatást, és csak nagyon problémás esetben kap új szoftvert és az általános hogy inkább kiadnak egy új HW verziót a régit meg kukázzák támogatásilag.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#4414) ArthurShelby válasza zsolt501 (#4413) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Gondolom az aimesh miatt jönnek főleg a frissítések (aminek én nagyon örülök), mert azon van mit fejleszteni, tökéletesíteni.
Meg jönnek is új hw verziójú ac68u-k.

De tényleg dicséretes, hogy így támogatják. Ez mobiloknál a jól sikerült szériáknál szokott így lenni, szerintem ez a router is az.

[ Szerkesztve ]

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#4415) zsolt501 válasza ArthurShelby (#4414) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Igen itt ha jön is új HW verzió attól még marad a régi is támogatott, sajnos nem nagyon tudok még egy ilyen router gyártót amelyik ennyire támogatja szoftverileg az eszközeit, na jó azért akad pl. a Microtik azért más kategória.
Sajnos telefonok esetén sem túl jó a helyzet pláne android esetén pl a Samsung is max 2 fő verziót ad ki a telefonjaihoz max 2 éves támogatással ami valljuk be nem túl biztató.

Mikor megvettem a routert akkor 50e fölött volt az ára, és nem gondoltam hogy ilyen támogatást fog kapni ilyen hosszútávra, az biztos hogy a nemrég bekerült ingyenes szolgáltatások (asus DDNS és a Let's Encrypt) csak emelik a router értékét.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#4416) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Most állok át 68U-ról, 86U-ra. Fog ez a procedúra okozni még 1-2 álmatlan éjszakát, a már megszokott és szeretett routerem után.
Első körben, gondom van a rácsatlakoztatott és frissen, lynux alatt ext4-re formázott HDD-vel. Tudja hogy van, csak írni, telepíteni (pl. DM) nem hagy rá. Jogosultság probléma? Még teszek egy olyan próbát hogy win alatt EASSOS PartitionGuru trial programmal megpróbálom újra formázni ext4-re, ha így sem megy, egyenlőre NTFS lesz a drágaszágom.

Második körben, bekapcsoltam ezt (van ilyen a 68U-ban is csak nem foglalkoztam vele?):

Innentől nem 2db 2,4 és 5Ghz SSID lesz csak 1db, nekem az 5Ghz SSID név maradt meg.
4 db eszközöm nem vette az akadályt és képtelen csatlakozni innentől:
*Régebbi 2,4Ghz Canon nyomtató,
*Mede8er 2,4 média lejátszó,
*Samsung UHD TV szerintem (n, ac?) de 5Ghz,
*Denon AVR-X1300W erősítő, amiről fogalmam sincs hogy ac vagy n.
Néhány eszköz viszont gond nélkül vette a csatlakozási akadályt, pl.:
*Huawei P8 lite, ami 2,4Ghz
*Huawei P10 lite ami 5Ghz (n, ac?)
*Ősrégi Samsung TV ami tuti hogy n viszont 5Ghz-n csatlakozott.
Biztos itt van leírva a titkok nyitja, csak ehhez érteni kellene, vagy sokat kísérletezni....

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#4417) VGYke


VGYke
addikt

Lenne egy kérdésem a DDNS névvel kapcsolatban: 68U routeren beállított xxx.asuscomm.com nevem nem fogadja el a 86U router mert már létezik. Logikus :DDD
De hogyan lehetne rábeszélni hogy mégis fogadja el, azaz hogyan lehetne "törölni" a nevet, hogy ne 68U routerhez tartozzon?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#4418) Intruder2k5 válasza VGYke (#4417) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Úgy néz ki, hogy ezt csak az asus support tudja megtenni.

https://www.asus.com/support/FAQ/1035881/

(#4419) zsolt501 válasza VGYke (#4416) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Szia
Linux alatt formázott HDD-vel szokott ilyen gond lenni (nem a router a hibás) ez a linux jogosultság kezelése, jobban jársz ha windows alatt csinálod ezt meg, de előtte töröld a partíciót, mert nálam már ez miatt volt kellemetlen menet, és csak az tudta megoldani, hogy töröltem a partíciót és újra legyártottam win alatt.
Lehet hogy van egyszerűbb módja is ennek, de nem vagyok Linux guru, és mivel nálam üres volt a HDD így nem vesztettem vele sem időt sem adatot.

Az UHD-s Samsung biztos kezeli az 5GHz-t és szerintem az AC-t is, viszont nem mindegy milyen csatornán, mert ott szoktak elvérezni javaslom a 40-es csatorna körül keresgess azzal nem volt gondja.

Az erősítőd adataiközt ezt találtam:

Network type (wireless LAN standard): Conforming to IEEE 802.11a
Conforming to IEEE 802.11b
Conforming to IEEE 802.11g
Conforming to IEEE 802.11n
(Wi-Fi® compliant)z1
Security: WEP 64 bit, WEP 128 bit
WPA/WPA2-PSK (AES)
WPA/WPA2-PSK (TKIP)
Radio frequency: 2.4 GHz, 5 GHz
No. of channels: 2.4 GHz: 1 – 11 ch
5 GHz: 36 – 48 ch, 149 – 165 ch

Szóval olyan csatornát keress ami ezekkel is kompatibilis 5Ghz-n 36-48ch ig.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#4420) krx21


krx21
nagyúr

Egy ASUS RT-AC86U mennyivel lenne jobb, mint az én első generációs AC68U-m?

(#4421) Gubek-Einste válasza krx21 (#4420) üzenetére

Milyen felhasználási körülmények között?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#4422) *H* válasza VGYke (#4417) üzenetére


*H*
aktív tag

Állíts be a régi routeren egy új tetszőleges DDNS címet és regisztráld. (Mindegy mit adsz meg, úgysem ezt akarod majd használni. Csak azt figyeld, hogy sikeres legyen a regisztráció). Utána kapcsold ki a DDNS szolgáltatást a régi routeren. Ezek után az új routeren add meg a régi DDNS címet amit használni szeretnél.

[ Szerkesztve ]

Minden ember jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. :)

(#4423) VGYke


VGYke
addikt

Köszönöm a segítségeket!
68-86: Mint ha tükörkép lenne... :)

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#4424) krx21 válasza Gubek-Einste (#4421) üzenetére


krx21
nagyúr

Diginet 500-am van. Csatlakozott eszközök. Telefon, tablet, notebook, TV, erősítő, Xbox X, UHDBlu-ray, stb...

(#4425) VGYke válasza zsolt501 (#4419) üzenetére


VGYke
addikt

Köszönöm! Gyúrok ám a beállításokra, Smart Connect esetén ezen akadályokat kellene vennem:
Inssdir kép: nagy méret miatt itt nézhető én vagyok BKVGy

Beállítások Routeren:

Ami fent "Auto", azt nem hagyja állítani.
Ezután van ilyen beállítási lehetőség:

Na ezeket kellene összehozni a kliensekkel :Y
Ez a harc lesz a végső :DD

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#4426) zsolt501 válasza VGYke (#4425) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Az biztos hogy a "vezérlőcsatorna" nevű beállítást vedd ki automatikusról és kézileg állítsd be, pl, ne menjen 5GHz esetén annyira fel, 40 körül próbálkozz, mert az okoz nálad problémát az eszközeiddel.
A smart connect beállítását még most nem erőltetném addig amíg nincs meg az legalább hogy minden eszköz tudjon kapcsolódni stabilan az eszközhöz, szóval én azt kikapcsolnám most.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#4427) Gubek-Einste válasza krx21 (#4424) üzenetére

Kicsit pontosabban jobb lett volna.

Ha komoly a terhelés és/vagy van olyan kliens eszközöd amelyik profitálni tud a jobb MIMO képességből akkor lehet előnyöd a cserével de ha jelenlegi is kiszolgál akkor nem feltétlenül.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#4428) Hyena


Hyena
senior tag

Az legujabb firmwarevel is eldobja a netet, visszatertem a 20648ashoz, azzal nem volt baj regen soha...

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#4429) Hyena


Hyena
senior tag

nnna csinaltam meg 1 hard resetet adva meg 1 eselyt ennek a firmwarenak hatha ettol megjavul.
masnak nem volt ilyen baja digi nettel?

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#4430) Patice válasza Hyena (#4429) üzenetére


Patice
nagyúr

Nálam Digi1000-es net van, a router most a 384_20942 FW-t használja. Minden OK, eddig stabil.
Mindkét féle wifi megy, meg a kábeles rész is. DDNS-en kívül más extra szolgáltatás nálam nem fut rajta.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#4431) zsolt501 válasza Hyena (#4429) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Nálam is stabil nem dobálja a netet, nem lehet, hogy ez csak egy véletlen egybeesés, és nem a routerrel van a gond, hanem magával a nettel?

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#4432) zsolt501 válasza zsolt501 (#4431) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

No közben lett egy problémám, ami eddig nem volt, most valahogy nem akar működni a port nyitás a routerben, holnap teszek még egy próbát, és ha nem jó akkor én is visszamegyek 1 verziót.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#4433) zsolt501


zsolt501
Topikgazda

Nos nem vártam ki a holnapi napot, mert ez azért fontosabb volt, és visszatettem a 3.0.0.4.384_20942 szoftvert, és ezzel semmi probléma nincs, egyből nyílnak a portok , nos 3.0.0.4.384.21045 port forwarding módosítás nem lett tökéletes, remélem hamarosan javítani fogják.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#4434) zoltan6 válasza zsolt501 (#4432) üzenetére


zoltan6
őstag

Nekem még továbbra sem oldódott meg a régebbi verzióval sem a port probléma 3.0.0.4.384_20308
Beirkálom a portokat aztán egy idő után szépen kitörli az összeset,bár mostanában nem foglalkoztam vele,de most beírtam egyet,aztán mindennap többször ránézek.De én mostanában óvatosabban fogok frissítgetni ezen hibák miatt. :(

(#4435) zsolt501 válasza zoltan6 (#4434) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Igazad van, hiába tettem vissza a régebbit ezzel is bezárja a portot, kinyit egy pillanatra, amikor elindul a router, és utána bezárja a portokat... valami nagyon nem kerek itt.
hiába engedélyezem az UPnP-t ott is kinyit egy kis időre és utána visszazár.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#4436) zsolt501


zsolt501
Topikgazda

Csináltam még egy tesztet open vpn-en keresztül megyek be az otthoni hálózatba akkor nincs gond, de ha nem úgy akarok hanem az alkalmazás portjain amiket a port továbbításba beállítok akkor gond van, ezt nem értem.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#4437) Hyena válasza zsolt501 (#4435) üzenetére


Hyena
senior tag

Nekem nem volt baj a port forwardal. Most igy reset utan a legfrissebb romot hasznalom, meglatjuk jo lesz e tartosan...

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#4438) Hyena válasza Hyena (#4437) üzenetére


Hyena
senior tag

Hat ez hamar eldolt. Mar ma reggel leestem az internetrol a hard reset nem segitett igy visszatertem a 3.0.0.4.384_20648 verziohoz amivel semmi problemam nem volt.
Ha ezzel is gond lesz , akkor bejelentem a hibat a diginek.

[ Szerkesztve ]

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#4439) zsolt501 válasza Hyena (#4438) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Most én is visszamentem a 3.0.0.4.384_20648-as verzióra, remélem nem kiabálom el, de ezzel működik eddig.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#4440) zsolt501 válasza zsolt501 (#4439) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Úgy látszik elkiabáltam, már nem is megy... :O :W

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#4441) Hyena válasza zsolt501 (#4440) üzenetére


Hyena
senior tag

Nekem meg a regi firmware-el sem stabil immar.
Bejelentettem hibara a diginel.
Nem lehet ,hogy a te problemad okozoja is a szolgaltato?

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#4442) ArthurShelby válasza Hyena (#4441) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Nálam is néha eldobta a netet tegnap, és én upc-s vagyok. Félek ha visszatérek az előző verzióra nekem sem oldódik meg a gond.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#4443) zsolt501 válasza Hyena (#4441) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Nem ez router probléma volt azt sikerült kinyomoznom, és nehogy elkiabáljam sikerült megoldani.
Most feltettem a legújabbat, és csináltam egy gyári visszaállítást a routeren, és nem töltöttem vissza semmi beállítást, mindent alapról kezdtem beállítani, és most úgy néz ki hogy megy.
Nagyon az az érzésem, hogy valami a frissítéseknél megakadhatott benne, és hiába is pakolgattam össze vissza a szoftvert, a hiba megmaradt benne, és kellett neki az alapra állítás.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#4444) zsolt501


zsolt501
Topikgazda

Úgy néz ki azóta nincs gond, remélem nem is lesz több ilyen.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#4445) cyber86 válasza zsolt501 (#4443) üzenetére


cyber86
őstag

Elvileg ajánlott minden fw frissítésnél nvram törlés meg nem ajánlott sose a beállításokat vissza tőlteni, mert ha valamit nagyobb változtatás volt a fwbe akkor galibát okozhat. Legalábbis hgg-nél kötelező.

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#4446) AtHoS válasza cyber86 (#4445) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Merlinnél én sosem töröltem semmit (pedig volt pár frissítés belőle), csak most a 380 -> 384 frissítésnél és (kopp....kopp...kopp) nem volt eddig problémám

read-only mode on the forum

(#4447) zsolt501 válasza cyber86 (#4445) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Nagy verziók esetén szokták is írni, de most nem jelezték hogy csináljon a felhasználó visszaállítást, ráadásul nem főverzió váltás volt.
Lényeg hogy megoldódott és most rendben működik.

Most hogy szoftvert töltöttem le az Asus oldaláról feltűnt hogy a régi verziókat már el is távolították az oldalról, és már csak a 384-es sorozat van fenn, abból is csak az utolsó 3db

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#4448) Simi121 válasza Peci (#99) üzenetére


Simi121
aktív tag

Adminisztráció-Rendszer-Enable Reboot Scheduler majd alatta Date to Reboot és Time of Day to Reboot

Simi

(#4449) Hyena


Hyena
senior tag

Nnnna napkozben eleg sokszor megszakadt a net, de 13:12kor a digi szerelo kicserelte az ONT tapegyseget es azota nem volt anomalia.
Azt mondtak ha kesobb is elofordul a dolog akkor az ONT-t is cserelik.
En meg szegeny routert/firmwaret gyanusitottam...

[ Szerkesztve ]

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#4450) zsolt501 válasza Simi121 (#4448) üzenetére


zsolt501
Topikgazda

Csak röpke 4 éves késéssel jött a válasz :B

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.