Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szasza46


Szasza46
csendes tag

Sziasztok!

Tudna nekem vki segíteni?Miért nem mükszik az alaplapi raid csatoló?A biosban felismeri a vinyót,de a winfosban már nem...! :( A raid típusa;)romise fastTrak 378 Controller. Az driver cd-n lévő+az asus honlapján lévő driverrel se megy!Ha vki már találkozott hasonló problémával,lécci segítsen!Nem azért vettem ezt a szar lapot,h ne tudjam használni...:)
Köszi

A föld inteligenciája állandó,népessége egyre nő!

(#2) tomit válasza Szasza46 (#1) üzenetére


tomit
tag

Ismerem ezt aza alaplapot szereteltem össze. A drivert fel kell telepíteni ami a cd van avval egy lemezt kell létrehozni, és a lemezről feltelepíteni. Ha a bios látja akkor műkődik.

(#3) Szasza46


Szasza46
csendes tag

Ez nem jött be! :O Próbáltam!az ezközkezelőbe vmit gyíkozik az a k***a raid csatoló!(felkiáltójeles)Lehet,h egy bios frissítés feldobná a picikét? :F

[Szerkesztve]

A föld inteligenciája állandó,népessége egyre nő!

(#4) Szasza46


Szasza46
csendes tag

UP!

A föld inteligenciája állandó,népessége egyre nő!

(#5) Goczy


Goczy
csendes tag

Tudom ajánlani a kézikönyv 138. oldalát aminek a lényege

készits driver disk-keket
A.) FastTrak 378 driver disk-hez használd support CD-én ''\Drivers\Promise\378RAID\DriverDisk\Makedisk.exe'' programot
B.) Via RAID driver disk-hez használd support CD-én '' \Driver\VIARAID\6420RAID\DriverDisk\Makedisk.exe'' programot

instaláláshoz a rendszer ''telepitésekor'' ! kell ezeket haználnod

(#6) Zoty@


Zoty@
tag

Sziasztok!
Nekem is volt, van és remélem nem lesz többé......
Az létezik, hogy egymás után 3 db alaplap lenne rossz................
A gond vele:-áramot kap a lap(be sem kapcsolom, csak a tápot rádugtam) egyből bekapcsolt......kép sem jön be rajta..............ahogy van sz*r az egész..............
Állítólag most cserélik megint, de már nem bízom benne.........
Mit tegyek? :F

Texas HoldEm for ever!

(#7) s1ru2


s1ru2
senior tag

Hali !

Remélem tudtok segíteni... ebbe a lapba belemegy DDR2 es memcsi ?? Mert a gyártó honlapján csak 400/333 van feltűntetve (illetve én vagyok vak). Gondolok itt 533-as 667-es és efféle ramokra.

előre is köszi

Z87 Extreme4 / i5-4670k / Xigmatek S1283 / GTX1080 / 16 GB DDR3 / LG32UD89 / Panasonic 50DX710m / D5100 / 18-105 / Nikkor-Q.C Auto 1:2,8 f=135 / Nikkor H Auto 1:3,5 f=28 / Nikkor S Auto 1:1,4 f=50 / Galaxy S8

(#8) patuha


patuha
csendes tag

Sikerült itt valakinek orvosolni ezt a gondot? Én egy hete vettem egy ilyen lapot használtan és ugyanez a gond vele. Vagyis a SATA vinyót nem hajlandó látni, de akár még boot-olna is róla. Csak a vindóz telepítő már nem ismeri.

(#9) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Jár erre valaki mér ilyen lappal?
Be kéne üzemelnem egy SATA 320-as WD vinyót egy ilyen lapban de sehogysem megy.
Arra szeretném az xp-t telepíteni de még a bios se látja tök mindegy hova dugom.
Az is baromi idegesítő ebben a szutyadék lapban, hogy nem lehet belépni BIOS-ba, mert rögtön keresgélni meg szarakodni kezd. Nincs hozzá se floppy-m se gyári CD-m de föl kéne rá raknom egy XP-t.
HELP!

Why don't you knock it off with them negative waves!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.