Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DeciBELL


DeciBELL
csendes tag

Hali mindenkinek!

Átnézegettem már elég sok topicot, de sehol se találtam orvosságot az én problémámra!:((( Remélem tud nekem vki okosat mondani!
Szóval a baj egy ASUS A7V8X-es alaplappal van, pontosabban nem biztos hogy azzal van a baj, ezt kellenne kideríteni! A gép ugyanis a következőt csinálja! Rendesen bebootol minden, fut a windfos, no problem. Utána ha egy kis játékra kerül sor elszál a gép. Kifagy. KB 5-6 perc után. No már most az a baj hogy ezt elég rendszertelenül csinálja. Van olyan nap hogy minden egyes reset után ezt csinálja, van amikor egész nap semmi!
Próbáltam mindent! Friss Bios-t, új drivert, memória időzítést,de semmi. Az a legfurább hogy több éven át simán ment a gép, viszont amióta megvettem bele a 2800 Athlon-t nem boldogulok vele. A táp is egy 400W-os Codegen, tehát az se lehet kevés. Ja valamint everestel a cpu hőmérséklet akár lehet 60-70 fok is!!!:Y pedig alap feszen megy a proci. Ugyhogy sztem félre mér az alaplap! A memóriát teszteltem memtest-el, de nem dobott hibát rá, a cpu-t cpustability-vel teszteltem, arra se dobott hibát! Mi lehet a baj???:(((:(((:F
Én az alaplapra tippelek! Bár nem biztos.

Abit NF7, AMD 2800+@2200(11*200mhz)+Thermeltake SilentBoost,Club3D 9600XT+Zalman ZM80-D, 2*512Mb samsung@DUALChanal

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.