- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- KRTLPC: Ki és hogyan élt túl? Volt ám fennakadás
- SzőkeKapitán: Világ vége túlélők topicja
- sziku69: Szólánc.
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Meggyi001: Anya, tudsz segíteni a matekban?....Nem érek rá kisfiam, majd segít a ChatGPT...
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Jack Hunter: Kínai erősítő vásárlási tippek
- bitpork: Phautós tali a Balcsinál 2025 Augusztus 2 napján (szombat)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Kommy
veterán
Szept 30 14:00 Bejelentő trailer: [link]
-
Kommy
veterán
Kinn a v1.12 [link]
-
Kommy
veterán
Na Kunos lezárta a szavazást és ezt írta:
Well the poll is finally closed :eek:
I hope it was an educating experience for everybody, it surely was for me :confused: Hopefully many people that thought their pet feature was going to be the obvious winner (myself included) got a different reality to accept now.. some of us will, some of us will continue thinking their opinion is somehow more valuable than others.. I have no sympathy for these people and I wish you a safe and quick recovery from your grandeur illusions.
We lost a couple of users in the process, which is always unfortunate but this is sadly the situation we have to deal with when it comes to interactions on the internet.
The good news is that most of the stuff in this poll is already under development and it should arrive in AC sooner or later, so there is really no loser.
I'll try to keep the thread open to comments as long you guys keep it nice and polite... if this turns into trouble the closure will be inevitable.
thx for all the people that voted.. it's always reassuring to have so many of you willing to interact with us, the only result that I didn't want to see was a winner with 16 votes :p .. luckily it didn't happen.
Ha jól értem akkor igazából az összes fejlesztés alatt van és van ami előbb és van ami utóbb fog jönni.
-
Kommy
veterán
Szavazást tett ki Kunos, hogy mi legyen a következő patch-ben milyen funkció: [link]
-
Kommy
veterán
Exkluzív interjú a Kunos Simulazioni-val: [link]
Lesz második része is az elkövetkező napokban. -
Kommy
veterán
Valaki találkozott már olyannal, hogy a quick race és a special event végén nincsnek ikonok. Esetleg valami megoldási javaslat? Integrity check-et csináltam már. [link]
-
Kommy
veterán
Tölthető az 1.4-es frissítés és a DP3
-
Kommy
veterán
válasz
Adebayor #7424 üzenetére
Én egy saját setup-al próbáltam.
Ha azt akarod, hogy benzint lehessen állítani akkor ki kell törölni a következő sorokat a setupból:
[FUEL]
VALUE=XÉs ugyan így akármelyik paraméterrel.
Ami még fontos, hogy ez csak pickup szerverrel működik így, booking-os szervernél elméletben a setup mappába létre kell hozni egy pálya mappát azon belül pedig egy auto mappát és abba kell elhelyezni a setup.ini fájlt (pálya/ auto mappa a pontos nevet kell tartalmaznia)
és bookinghoz kell még ez a sor is:
[DATA]
FIXED_SETUP_0=1|C:\Users\Administrator\Documents\Assetto Corsa\setups\car\track\setup.ini
persze a pontos elrési úttal
A booking-ot nem próbáltam csak olvastam az előző hsz-ben linkelt fórumtémában. -
-
Kommy
veterán
@KunosStefano: AC 1.3.3 probably coming tomorrow morning (european time). With a couple of minor (but important) fixes.
-
-
Kommy
veterán
válasz
subaruwrc #6947 üzenetére
1.2.2
- Fixed acd files reading wrong values creating problems with 4WD (possibly other cars)
- Corrected Nissan GT-R Nismo fuel tank capacity
- Corrected Nissan GT-R Nismo auto clutch assist engadgement
- Corrected Nissan GT-R Nismo weight figure on Interface spech data description (does not affect physics)
- Corrected Nissan GT-R Nismo skins' names.
- Added skin template for Audi Sport quattro
- Improved Audi Sport quattro skins
- Fixed Alfa Giulietta argento skin
- Fixed BMW Z4 red skin
- Corrected low fuel consumption for Lamborghini Miura, adjusted for the rest of the bonus pack cars
- Corrected Audi Sport quattro S1 turbo pressure dial
- Added DAMPER_MIN_LEVEL in assetto_corsa.ini to allow for some residual FF damping once the car is moving (default is 0)
- Small tweak to relaxation length variation vs tyre load
- Corrected Abarth 500 and S1 semislicks tyre heating and small corrections in alignment and bumpstops
- Fixed ghost car
- Corrected Alfa Romeo 155 DTM setup antiroll bar missing, plus some minor adjustments in suspension geometry and differentials
- Added ksBrakeDisc shader to allow modders to implement glowing brakes
- Removed log messages for Python function "getTexture" because some python app dev thought: "Hey, what a nice function! I will call it every frame instead of caching the result" resulting in >60mb logs and stuttering and 10 years less in the life expectance of the AC support guys -
Kommy
veterán
válasz
Interceptor #6491 üzenetére
Mivel ugyan úgy potis így semmi különbség nincs, sőt még a g27-ben is ugyan úgy van megcsinálva.
-
Kommy
veterán
Újabb licenszelt autó: Mercedes-AMG GT3 videó
-
Kommy
veterán
-
Kommy
veterán
1.1.5-nél tart a játék vagy 1.1.4-nél mert nekem még 1.1.4-et ír ki., és ha nyomok egy integrity check-et akkor is marad ez a verzió
-
Kommy
veterán
Indítottam mindegyik Nord-ra 1-1 szervert és az időeredmények szintén nézhetőek pályánként: [link]
A szerver neve maradt csak a végére lett írva a Nord változata.
-
Kommy
veterán
Ha érdekel valakit van egy szervert RC-HU Nord#1 néven minden új autó bele van rakva.
A következő linken lehet megnézni az időket: [link]
Minden idő mentésre kerül, tehát a vágottak is, ha ez zavar titeket akkor viszont be kell kapcsolnom a büntetést, mert különben a ptracker-t telepíteni kéne.
-
Kommy
veterán
Nordschleife idő eredmények a következő linken közvetlenül elérhetőek lesznek, vagy lehet a prekvlaiban is keresni: prekvali
Ha valaki akarja megnézheti a stracker felületén is: Stracker [Jelenleg nem fut]
Itt valószínűleg az új autók még nem fognak szerepelni automatikusan ahhoz kim kell őket választani, és itt lehet szűrni autókra is.
-
Kommy
veterán
válasz
subaruwrc #5373 üzenetére
én szívesen indítok szervert amin lehet futni nordon, stracker menti az időket (ha van ptracker akkor a szektoridőket is, persze egy offline szabályos kör után), de ha jól sejtem 24 versenyző lehet majd max egyidőben a szerveren és ez azt is jelenti, hogy max 24 autó lehet, ha mindegyikből 1-et rakok a szerverre. Persze tudok több szervert is indítani és összegzem az eredményeket egy táblázatban.
Ha érdekel titeket szívesen megcsinálom, ma úgyis ráérek míg nem jön az update
-
Kommy
veterán
Szerintetek mikor fog szerdán jönni a DLC?
-
Kommy
veterán
Valakit nem érdekel egy Fanatec ClubSport Wheel Base V2 Servo -es invite kód? 03.04-ig lehet felhasználni.
-
Kommy
veterán
Sok helyen írják, hogy igen, de nálam nem. [link]
Sőt azt is észrevettem, hogy a Render Stats app-ban a cpu-t jelölő az 0.000-án áll ha egyedül vagyok a szerveren, most mentem egy 24 fős AI ellen akkor meg 1.000 és 2.000 között ugrál, de mondhatom úgy is, hogy 1 és 2 között tehát nincsenek tizedes jelek, régebben biztos volt.
Jöhetne már a 1.1 nagyon jó lenne.
-
Kommy
veterán
Nézegettem egy kicsit a játékot és feltűnt, hogy valami miatt "csak" 111.111 FPS-em van (ez az idő 99%-ban ennyi üres szerveren), 120-as limit beállításnál.
Kikapcsoltam a 120-as limitet és egyből felment 150FPS-re.
A másik dolog pedig a felbontás állítása ami nálam most valamiért csak egy szép fehér kocka így nem állítható, olvastam, hogy ez a Steam beta miatt van, de nekem nincs bekapcsolva. De azért bekapcsoltam indítottam a játékot majd visszakapcsoltam, de nem segített.
-
Kommy
veterán
válasz
Forestgreen #4618 üzenetére
-
Kommy
veterán
válasz
Motion_Blur #4488 üzenetére
Reheat feature is, met lehet elkoptattad e1 helyena gumit és ezt hivatott szimulálni. Ilyet csinál akkor is ha blokkoló kerekekkel állsz meg.
-
Kommy
veterán
válasz
Gabesz1019 #4368 üzenetére
Tapasztalatom nincs vele, de a minimum egy GTX460-at ír a tied meg nagyon ezalatt van VGA terén.
-
Kommy
veterán
válasz
Kisjanak #4349 üzenetére
valószínűleg, túl alacsonyan van az autó alja ezért nem tudsz vele menni, a kocsi beállításaiban feljebb kell emeleni.
hangra: valószínűleg egy régi mod azóta változott hangrendszer, frissítést kéne keresni.
pályákra: szintén frissítést kéne keresni, amúgy próbálj meg olyat amit használnak sokan, pl.: Salzburgring, ezena pályn megy most a Seat EuroCup
-
Kommy
veterán
Akik magyar nyelvet használ(ná)nak a játékban és emiatt nem megy a ptracker, azoknak elvileg van egy jó hírem:
elméletben kijavítottam a ptrackerrel való kompatibilitási hibát. Arra kérném azokat aki magyarul használnák a játékot azok cseréljék le a játék könyvtára / system/ locales / setup mappában levő hu.tag fájl az itt linkeltre és számoljanak be , hogy megoldotta e a gondot.
hu.tag letöltés:
Letöltés -
Kommy
veterán
Csak motorhangja nincsen, minden más van.
-
Kommy
veterán
válasz
Degradator #4315 üzenetére
Az összes lóg fölé kéne.
-
Kommy
veterán
válasz
Degradator #4311 üzenetére
Más autók hangjai hallhatóak, ha átváltasz rájjuk ctrl+1 ctrl+3 al tudsz váltani köztük.
+ jó lenne a játék log fájljai: documents/assetto corsa/logs mappából
-
Kommy
veterán
Meg is jött a frissítés:
1.0.1
- Ruf CTR Yellowbird added
- Added /client_list and /kick_id server admin commands to ban drivers with international character names
- Fixed caret blinking period for text input boxes
- Disabled OculusVR demo mode
- Now blurred wheel objects work properly on car lods
- Added support for brake lights dimmed when car lights is on
- Server now correctly answer to launcher in LAN mode -
Kommy
veterán
Lassan jön a ruf yellowbird mivel összesen 10 szerver megy csak és nem lehet újat indítani, mivel más verzióra hivatkozva nem engedi regisztrálni a lobbiba.
Remélem hamar kijön a frissítés és ez érinteni fogja a multiplayert is.
-
Kommy
veterán
Lehet valahogyan ellenőrizni, hogy egy szerveren mindenki ugyan az a verziójú adodn autót használja?
Mert ahogy észrevettem, a szerverre nem kell berakni az addon autót, viszont fent lehet 1 szerveren két eltérő verziójú autó is.
-
Kommy
veterán
válasz
KaraDani #3656 üzenetére
Köszönöm szépen a fáradozásaidat, nem semmi amit tud a kártya.
Eddig volt aegy q9300-asom 4GB rammal, most cseréltem le egy i7 4790-re, de maradt a VGA a r9 270X hát ég és föld lett a különbség a kettő között (igaz eddig csak pcie2 volt most van rendes ami kell a kártyának úgy néz ki).
Úgy volt, hogy beruházok egy gtx970-re is de ahogy látom az fps-eket egyenlőre feleslege, főleg 1 monitorral, ami amúgy is csak 1280x1024-et tud, inkább most monitor csere lesz a következő.
-
Kommy
veterán
megvan a hiba, valami miatt ő úgy gondolta állandóan nyomom a féket, most már megy rendesen. De legalább talált valami az ellenőrző, mert töltött le valami akkor le futtattam még egyszer és akkor már nem talált semmit.
Ha nem megyek ki külső nézetbe észre sem veszem, hogy valami miatt állandóan fog a fék, ott láttam meg a féklámpát.
-
Kommy
veterán
Nálatok megy a játék, mert én a mostani frissítés óta nem tudok vele játszani, megy minden csak menni nem tudok az autóval, kialszanak a lámpák egyet mozdul az autó és onnan meg sem mozdul.
Új hozzászólás Aktív témák
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Mérlegeli a csúcstechnológiás chipgyártásból való kilépést is az Intel
- Kuponkunyeráló
- OFF TOPIC 44 - Te mondd, hogy offtopic, a te hangod mélyebb!
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Yettel topik
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Autós topik
- További aktív témák...
- BONTATLAN Devialet Phantom II 95 db Iconic White - 2 év gari!
- BONTATLAN DJI Osmo Pocket 3 - 1 év garanciával ELADÓ!
- BONTATLAN Google Pixel Pro 9 XL 512 GB Obsidian
- BONTATLAN MSI GeForce RTX 5070 Ti INSPIRE 3X OC 16GB GDDR7 (gari: 2028/7)
- ROG STRIX X870-F + AMD Ryzen 7 9800X3D + 32GB DDR5 + Sapphire 7900 XTX Pulse 24GB + Win11 PRO
- Gombászkönyvek egyben
- Újszerű Apple Macbook Air 15,3" M3 8C CPU/10C GPU/16GB/256GB-(MC9E4MG/A) Ezüst -3 év gari
- Bomba ár! Dell Latitude 5495 - Ryzen 5 I 16GB I 256SSD I 14" FHD I HDMI I Radeon I Cam I W10 I Gari
- Bomba ár! Dell Latitude E5570 Touch - i5-6300U I 8GB I 256SSD I 15,6" FHD I HDMI I CAM I W10 I Gari
- Bomba ár! Dell Latitude E6400 - Intel P8400 I 3GB I 160GB I 14,1" I Intel VGA I Garancia!