Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assetto Corsa

Hozzászólások

(#851) knbs válasza akela91 (#785) üzenetére


knbs
senior tag

Milyen szekrol fogod hasznalni? Ugyan ezt az osszeallitast valogattam en is ossze, hosszu forumozas es olvasgatas utan.
Asztalhoz tolod egy monitor vagy tv ele? Hogy fog kinezni a tobbi egyseg?
Nalam is azert tetszett mert kompakt egesz jol allithato es konnyen el tudom pakolni. Nalam a nappaliban van az asztali gep is egy 24 colos monitorral mellette pedig egy 50-es Panasonic plazma. Nem tudom, hogy a nagy tv-hez hogy tudom oda tenni, mert az ugye joval alacsonyabban van. Csak ezert gondoltam megkerdezlek nalad hogy all majd ossze a vegleges forma.

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#852) Motion_Blur válasza Unbaised-Ben (#850) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Én is megoldottam végre az alien futamot, mondjuk így: [link] :D

Érdekes hogy miután megelőztem, el tudtam tőle húzni. De ha nem előzöm meg akkor ugyanazzal a tempóval amit tudok, leszakadok tőle :U

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#853) neilszab válasza Motion_Blur (#852) üzenetére


neilszab
őstag

Hát a T1 nem kis bátorságra vall! :D

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#854) Motion_Blur válasza neilszab (#853) üzenetére


Motion_Blur
félisten

:DDD

Találtam egy bugot: [link]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#855) akela91 válasza knbs (#851) üzenetére


akela91
addikt

Egy ilyesmi székről, ezt az asztal elé tolom, a 23" monitort kihúzom közvetlen az asztal szélére és lefelé döntöm.

[ Szerkesztve ]

(#856) Plebi válasza akela91 (#855) üzenetére


Plebi
senior tag

Jó az állvány, de egy ilyennel nem vagy mobilabb, ha a minél kisebb hely a lényeg? Összecsukva ez csak magasságra foglal több helyet.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#857) akela91 válasza Plebi (#856) üzenetére


akela91
addikt

Nem igazán lenne mobilisabb, mert a szék az ígyis-úgyis itt van, ráadásul sokkal gagyibbnak tűnik nekem ez a playseat. GT Omega masszív, stabil, és több irányba dönthető - testre szabható, ráadásul sokkal olcsóbban...

Egyébként a lentebb linkelt szettem minden darabja úton van. :)

[ Szerkesztve ]

(#858) Unbaised-Ben válasza Motion_Blur (#852) üzenetére


Unbaised-Ben
senior tag

:C

(#859) knbs válasza Plebi (#856) üzenetére


knbs
senior tag

Mindket megoldas nalam is jatszott, de megnezve a teszteket es a videokat a GT sokkal masszivabb stabilabb. Ahogy Akela is irta joval olcsobb is.
Ami nalam meg sokat nyomott a latban, hogy a GT-t kesobb barmikor meg lehet toldani egy fix szekkel, ha teszem azt kesobb meg is akad neki tobb hely.

akela91 Nalad miert nyert ez a kormany? Irtad, hogy jo nagy es hogy halk, esetleg mas, ami mondjuk a TH vagy Logi ellen szolt?

Ha oszzeraktad dobsz fel par kepet rola? Johet privibe is, ugy is jo! :R

[ Szerkesztve ]

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#860) akela91 válasza knbs (#859) üzenetére


akela91
addikt

Logim volt, szíjhajtásost szerettem volna, illetve TH ellen meg az szólt, hogy ott majd 1.5-szer ennyiből jöttem volna ki legalább. No meg beleszerettem sok-sok videó, és fórum olvasgatás során. Illetve, hogy packban véve, adnak elég sok kedvezményt.

Majd teszek fel képet természetesen ha megjött minden cucc. :)

(#861) v!ct0y válasza akela91 (#857) üzenetére


v!ct0y
veterán

Wheel stand-et mennyi idő mire kihozzák ?

[ Szerkesztve ]

(#862) akela91 válasza v!ct0y (#861) üzenetére


akela91
addikt

Ugyan annyi, de nem azzal rendeltem(hanem GT Omega-t, ami szintén < 1 hét). 1 hét alatt elvileg minden megjön Fanatectől. Szállítási költséget megdobja természetesen a wheel stand vagy 5-7 ezerrel, de már nem emlékszem pontosan mennyivel....

[ Szerkesztve ]

(#863) Plebi válasza akela91 (#857) üzenetére


Plebi
senior tag

A variálhatóság igaz, a challange kormánya nem állítható előre hátra. Amúgy tényleg jó szett, a váltó és a pedál, ami nekem a g27 mellé elférne. :) A szíjhajtás halksága nem hiányzik, mielőtt megjött a g27, még megvolt a Thrustmaster rgt-m ami szíjas, és nem volt nála hangosabb, szépen lehalkították a g25-höz képest.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#864) neilszab


neilszab
őstag

Pénteki Update és a még megjelenésre váró tartalmak:
https://www.facebook.com/AssettoCorsaHungary

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#865) Jack@l válasza neilszab (#864) üzenetére


Jack@l
veterán

Valami pályát is viríthatnának, vagy mindet kiadták már?

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#866) neilszab válasza Jack@l (#865) üzenetére


neilszab
őstag

Ottan van, melyik 4 hiányzik még... ;)

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#867) predator00 válasza neilszab (#866) üzenetére


predator00
tag

hát ez elég gyér.... az autólistával együtt

(#868) akela91 válasza predator00 (#867) üzenetére


akela91
addikt

Nyugi, ezután közzé lesz téve a moddingot lehetővé tevő eszközök, úgyhogy el leszünk látva bőven.

(#869) v!ct0y válasza akela91 (#868) üzenetére


v!ct0y
veterán

Hát azért az nem ugyanaz sajnos.

(#870) akela91 válasza v!ct0y (#869) üzenetére


akela91
addikt

Lehet, hogy nem, de amit portoltak RBR-ből pályát, nekem az is hatalmas szórakozást nyújt AC-ban pl. Ha lesz egy rakat legalább ilyen minőségű akkor én elégedett vagyok. Egyébként amik jönnek ki hivatalos pályák, mind nagyon várós nekem. Az autókra sajnos ez nem mondható el, na azokra tényleg elmondható, hogy az "nem lesz ugyanaz".

(#871) Joshi válasza akela91 (#870) üzenetére


Joshi
titán

Szerintem lesznek jó modok, ha szerencsénk lesz akkor egy csapat készít majd egy minőségi WTCC v BTCC modot. :D

(#872) fLeSs válasza Joshi (#871) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Egy GT3-as bajnokságra beneveznék, csak kéne még 1-2 autó hozzá.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#873) N€T0X|N válasza fLeSs (#872) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Lesz 3 db GT3-as autó, mire ideér az 1.0 (most már csak az SLS fog hiányozni). Azért az is több, mint amit a modern szimulátorokban official content címen kapunk classon belül. És akkor még nyugodtan melléjük lehet tenni a GT2-es kocsikat is, amiből van/lesz 2, úgy az akkor már 5 típus, amivel elég változatos mezőnyt lehet kovácsolni. Én pont ezt várom leginkább az összes közül.

Sent from my keyBoard

(#874) fLeSs válasza N€T0X|N (#873) üzenetére


fLeSs
nagyúr

rF2-höz hamarosan elkészül egy nagyon jó GTE mod (Porsche, BMW, Aston Martin, Ferrari, Dodge Viper, Corvette). [link]. Gondoltam hátha érdekel.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#875) #70869248 válasza fLeSs (#874) üzenetére


#70869248
törölt tag

Sztem ismeri :)
rF2 is jó, az AC-nak még nem ismert a netkódja, remélem párhuzamosan használható lesz mindkettő, bár mint sokaknak nekem sem szimpatikus az RF2 bérléses online lehetősége.
Ez a két szim, ami eltarthat minket szvsz, az iRacing-t nem számolva (ott más az anyagi ráfordítás).
Személy szerint mindkettőnek örülök.

(#876) neilszab válasza #70869248 (#875) üzenetére


neilszab
őstag

rF2-nek teljesen korrekt szerintem az üzleti modellje, a gond inkább az, hogy nagyon látszik az ISI-n, hogy elsősorban már nem az gamer/hobby piacra koncentrálnak és "csak" a ezer éves engine-jüket foltozgatják, toldozgatják tovább elég kényelmes, nyögvenyelős tempóban. A fizika alapvetően nagyon jó, de nincs gép ami tisztességesen kihajtja és még ráadásul ronda is.

Kicsit úgy érzem anyátlan a projekt, mind fejlesztési, mind marketing szempontból, mintha nem is gondolnák komolyan... :(

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#877) #70869248 válasza neilszab (#876) üzenetére


#70869248
törölt tag

..3 szimest tudok akik nem újították meg +1 évre az online licence-t az rF2-re én leszek a 4. :)
Egyrészt mert megvettem az első részt, és most megvettem a 2. részt is. Majd ha versenyezni akartam tört exe-s verzióval kellett versenyeznem, majd később a -lite- verzióval...ami teljes értékű játék volt.
Ez utóbbival már nem volt bajom, csak most, a későbbi vásárlás kapcsán már ez is érv lett.
Másrészt nem támogatok semmilyen 'bérléses' játékot, mert ilyen ez az én felfogásom. :)

Tehát én sem fogom frissíteni még egy évre, hanem online használom és várok. Ezért a tartalomért fizettem annyit amennyit más játékokért is, nem fizetek többet. :)

(#878) neilszab válasza #70869248 (#877) üzenetére


neilszab
őstag

Lehet a homokba dugni a fejed, hogy Te már egyszer fizettél és mit akarnak még, de ugyan akkor nem lehet megfeledkezni arról a tényről, hogy ez a szimulátoros piac rendkívül kicsi és ha a fejlesztők nem tudnak megélni belőle, akkor nekünk sem lesz mivel játszanunk. Az már világosan látható, hogy a "megveszem a dobozt a boltban és utána 4-8 évig tolom minden plusz ráköltés nélkül" típusú üzleti modell ma már nem működik, nem véletlenül próbál más irányba elmozdulni majdnem minden fejlesztő. Gondolom az ISI is belátta, hogy miután a fél világ szétwarezolta a rF-et, hogy ez az út nem járható. :(

Sztem teljesen korrekt az, hogy egyszer megveszed a játékot, ami utána örökre a tied marad, de az online játékért meg külön fizetni kell éves díjat. Ha tolod vele, akkor úgy is megéri, plusz ezzel támogatod a fejlesztőt is biztosítod magatoknak a jövőt, ha meg nem mész online, akkor meg úgy is tök mindegy.

Persze ez csak úgy működik, ha kölcsönösen kapun kis érte valamit és folyamatosan érkeznek az update-ek. :B

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#879) KaraDani válasza neilszab (#876) üzenetére


KaraDani
addikt

Az üzleti modell szerintem is tök korrekt, azzal semmi gond. A nincs gép ami kihajtja viszont olyannyira fenttál, hogy egy i7 és 7950 párossal, 3xfullhd-ban játszhatatlan. Míg emelett iRacing, AC vígan futnak, nagyon jó fps számokkal medium környéki grafikán, úgy hogy mind a kettő szebb ráadásul. Amíg ezzel nem kezdenek valamit engem nem érdekelnek az tuti. Azért az, hogy ocsmány lebutított grafikán se fut el vicc.

A megveszem egy dobozban és használom rákötlés nélkül meg csak akkor működik ha azt a dobozt milliós példányszámban tudod eladni, azt meg hardcore szim esetében várhatjuk, szóval maximálisan egyetértek veled.

(#880) fLeSs válasza KaraDani (#879) üzenetére


fLeSs
nagyúr

rF2 alá GeForce kell, nekem egy HD 5850->GTX 570 csere után 3x-osra emelkedett az fps-szám (minden maxon), pedig kb. ugyanaz a kategória a két kártya. Három monitoron GTX 760-nal jól megy.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#881) KaraDani válasza fLeSs (#880) üzenetére


KaraDani
addikt

Jó, de ez normálisan megírt játéknál, és normális enginnnél nem így működik. Némi különbség elfogadható, de az, hogy háromszoros az fps szám nevetséges.

(#882) #70869248 válasza neilszab (#878) üzenetére


#70869248
törölt tag

Ez mondjuk nálam nem vitatéma, szvsz az rF alappályákkal és modellel...tehát amit a fejlesztők kiadtak bőven meg volt fizetve. Oké..lenyeltem, mert nem játéknak készült..ők a motor eladásából éltek meg.
A modderek munkájából lett az ami (jó is rossz is)
De itt már nem eszem meg.
Az AC üzleti modellje rendben van, sikeresnek is mondható.
Mindig annyit fizetek amennyi szerintem rendben van, ha drágább, nem veszem meg...ha ez teszem azt a kenyér, akkor vagy munkahelyet, vagy országot..esetleg mindkettőt váltok :)

(#883) Jack@l


Jack@l
veterán

Nem tud valaki infót arról, hogy az F1RFT csapat tervez-e mod-ot AC-ez is? (rf2-höz már kiadták a 2013-as F1es kocsikat, meg pár pályát)

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#884) N€T0X|N válasza Jack@l (#883) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Én úgy tudom, hogy amíg nem tiszta pl. a boxolás megvalósítása, addig tervbe sincs véve.

Sent from my keyBoard

(#885) neilszab válasza Jack@l (#883) üzenetére


neilszab
őstag

Hát még ha tervez is, akkor arra biztos hogy nagyon sokat kell majd várni. Egyrészt nem ismert még a modderek számára az engine, azt tisztességesen kitanulni nem lesz kis meló, pláne úgy, hogy az F1RFT eddig kizárólag csak ISI engine-en jelent meg. Másrészt van 3 db gyári historic F1 az AC-ban, valamint 2 modern formaautó is, sztem ezzel a játékosok is bőven el lesznek 1 évig, amíg tisztességesen kihatják is kiismerik ezeket az autókat. ;)

(sokan fanyalognak, hogy jaj csak 37 autó lesz az AC-ban... hát nem tudom, a GT Legends-ben sincs sokkal több, de 7 év nem volt nekem elég rá, hogy mindegyiket tökéletesen kihajtsam és kiismerjem :B )

Egyébként a madarak azt csiripelik, hogy a Ferrarival való szoros kapcsolatnak hála, lehet érkezik majd vmilyek pár éves Ferrari F1 gép is, és ha az meglesz, nem hiszem hogy annál bárki jobbat tud majd csinálni. :U
(Max a festéseket, meg a 3D modelleket cserélgetik majd a modderek, de az nekem személy szerint meg tök mindegy, hogy néz ki... nem fogom magam tőle jobban érezni magam, ha vki átpingálja az aktuális festésre, a fizikához inkább meg ne nyúljanak :DDD ...jobb egy pár éves hiteles, mint egy fals idei)

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#886) akela91


akela91
addikt

Ma jön egy markáns Update. Megérkezett minden cucc amit rendeltem: [link]

Minden pöpec, holnap jövök képekkel (már ha érdekel valakit). :)

A pedálról annyit, hogy a DFGT pedálja után, ez egy űrtechnika. Már a súlya akkora, hogy mosolyt csalt az arcomra. Össze is raktam mindent, de csak holnap tudom kipróbálni élesben a settet. :)

Th8 Rs is egy iszonyat jó minőséget képvisel anyagminőségben. Illetve meglepően halk is. A kormányról nem írok addig, míg PC-n ki nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#887) m0h0senator válasza akela91 (#886) üzenetére


m0h0senator
őstag

Szerintem a kuplung es a gazpedal rugojat csereld fel mert a kuplung rugoja erosebb

An odyssey through the realm of consciousness.

(#888) akela91 válasza m0h0senator (#887) üzenetére


akela91
addikt

Igen, ezt észrevettem, és nem értettem miért van így, de gondoltam csak tudják Fanatecék mi a jó.

(#889) Jack@l válasza m0h0senator (#887) üzenetére


Jack@l
veterán

Ez egy high-end pedálnál is így van, talán a g27en is. Jó az úgy ahogy van.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#890) Jack@l


Jack@l
veterán

Patchtime van

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#891) akela91


akela91
addikt

Úgy látom nincs új pálya, viszont le tud rohadni a motor alattunk ha nem jól váltunk le, vagy ha túlpörgetjük a motort stb. :))

Alig várom, hogy kipróbálhassam a McLaren MP4-12C GT3 -t. Milyen lett?
A.I. mennyit javult érzésre?

(#892) fLeSs válasza akela91 (#891) üzenetére


fLeSs
nagyúr

"- Balanced opponents volume"

...

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#893) predator00 válasza akela91 (#888) üzenetére


predator00
tag

hát ha vezettél már autót akkor bizony tudhatod :D

(#894) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Ez a Meki is olyan játékautó feeling, mint a Z4. Lehet a gázzal vadulni mint az állat, de csak ragad az úthoz eszméletlenül. Igazából nem is értem minek van ezekben TC, mert nagyon erőszakolni kell, hogy keresztbeálljon. Amúgy jó kis verda, tetszik, bár emiatt a kevéssé küzdőssége miatt annyira rettentően nem addiktív számomra, ahogy a Z4 se. Kíváncsi vagyok a nyomatékkirály SLS AMG milyen lesz, ha az is megjön.

Sent from my keyBoard

(#895) m0h0senator válasza Jack@l (#889) üzenetére


m0h0senator
őstag

Nekem cipovel tul puha volt a gazpedal es nem tudtam olyan finoman adagolni a gazt mint most. De izlesek es pofonok :))

An odyssey through the realm of consciousness.

(#896) akela91 válasza m0h0senator (#895) üzenetére


akela91
addikt

Azt tudod, hogy a rugót keménységét is tudod szabályozni? Én betekertem kb. félig, és most tökéletes.
Kuplung keménysége jó ahogy van, csak a gázé volt picit puha.

[ Szerkesztve ]

(#897) m0h0senator válasza akela91 (#896) üzenetére


m0h0senator
őstag

igen tudom a menetes anyával tudom csökkenteni a rugó utat. :)

An odyssey through the realm of consciousness.

(#898) Jack@l válasza m0h0senator (#895) üzenetére


Jack@l
veterán

Ja, én zokni harcos vagyok egyelőre. De a pedálnak ott is puhábbnak kell lennie, mert egyfolytában nyomnod kell. Kuplungot meg csak pillanatokra nyomkodod.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#899) wolf033


wolf033
senior tag

Kunos azért úgy látom próbálja még húzni az időt mert nem a 0.7 jött ki. Jelenleg még csak 0.6.5. van. :)

(#900) N€T0X|N válasza wolf033 (#899) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Pont ez tűnt fel nekem is rögtön a changelogban tegnap. Nem lesz itt olyan gyorsan ebből 1.0. Szerintem annak is örülhetünk, ha a szeptembert tartani tudják. Mármint nem az első DLC, hanem az 1.0 tekintetében... Aztán a jóelőre beharangozott Dream Pack DLC meg majd "valamikor, ha kész lesz". Leginkább 2015-ben...

Sent from my keyBoard

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assetto Corsa
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.