Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#870) Vartanus


Vartanus
őstag

Nos skacok!

Miután eladtam az FM2-es MSI-m nagy hezitálás után az Asrock Ext.6+ mellett döntöttem:)
Nagyon durva a tudása a lapnak,hatalmasat csalódtam a LEGPOZITÍVABB értelemben,{kezdetben féltem attól hogy az Asrock kis cég és emiatt úgy járhat mint anno az Abit hogy becsődül pár év múlva(bár annak a végét az okozta hogy a vezetők szétlopták a céget)}. Számomra a tuning elsődleges, és ennél jobb lap nincs FM2+hoz és lehet már nem is lesz pláne nem ilyen áron. Sok rengeteg funkció állítható az OC Tweaker is végletekig hangolható. katt77 kolléga szerint az AMD oldalon nincsenek jó lapok és az egész tuning egy fapados dolog intel oldalhoz képest. Jelentem ez nem állja meg a helyét. Fateromnak van egy szintén Asrock lapos gépe pont a kolléga által magasztalt i5-ös procival,amit én is gyakorta használok. Annál az Inteles Asrocnál sem találtam több beállítást mint nálam az Ext 6+nál,szvsz ebben a lapban is megvan minden ami az inteles márkatárs lap biosában megvan.
A Purity Sound tudása lehengerlő,eszméletlen tiszta a hangzása a hangereje, anno az X-Fi hangkarimnál sem volt ilyen jó basszus.
A Debug code kijelző jól működik és sokszor segített már ki a bajból,mint ahogy a dupla bios is.

Én bátran ajánlom ezek után az Asrockot és az A88X Extreme6+t,nagyon jó lap tudásban és ár/érték szinten is a legjobb FM2+hoz.
AMD fan vagyok elismerem,de aktívan használom a család i5-ös gépét is és azt mondom,hogy aki nem foglalkozásszerűen(megélhetésként) renderel,videóket és vagy képeket szerkeszt és nem terheli meg gépét magas szintű logaritmusokkal(szimuláció stb) annak bőven jó az AMD FM2 platform is.Általános felhasználásnál semmivel sem lassabb az én FM2-es gépem mint apum i5-ös konfigja.Viszont azt elismerem ,hogy a Kaveri árából én is i5-öt vennék:)

[ Szerkesztve ]

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.