- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- bitpork: Phautós tali a Balcsinál 2025 Augusztus 2 napján (szombat)
- sziku69: Szólánc.
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- ldave: New Game Blitz - 2025
- vrob: Az utolsó DOS játékok 1996 - 1997-ben, egy korszak lezárul
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
LOGOUT
Arduino hardverrel és szoftverrel foglakozó téma. Minden mikrovezérlő ami arduinoval programozható, és minden arduino program, board, és hardverrel kapcsolatos kérdések helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
bacus
őstag
válasz
dave0825 #1000 üzenetére
dehogy olvasod le hamarabb, ez tévhit. Az analóg órára elég rápillantani, majd becsukhatod a szemed, és akkor is tudod mennyi az idő.
Ami nekem nagyon nem tetszik, az leginkább az, itt sokkal több a mechanikai meló, mint az elektronikai. Illetve az is el van bonyolitva. Persze sokféle képpen megoldható a feladat, de ha már a led itt csak háttérvilágitás szerepét tölti be, akkor simán rendelhettél volna mondjuk 200 db ws2811 rgb ledet, és az egészet 1 darab lábbal vezérelheted. Az összes ledet. Igy lehetett volna szines is. egy darab táp, a legolcsóbb arduino, és vezeték. Semmi, de semmi más kiegészitő áramkör nem kellett volna. A fényerő szabályozható szoftverből.
Ha megy a NYÁK készités, akkor ezeket raktam volna mondjuk 4x4-es NYÁKokra, könnyebb kezelni, kevesebb vezeték. Könnyen bővithető, stb.Az rtc modul helyett én biztos netre raktam volna, wifin, vagy vezetéken. A táp mehetett volna POE-n, igy elég egy darab vezeték, nem kellett volna órát állitani, time.kfki.hu mindig tudja mennyi az idő.
De kell valami ötlet a következő verziójú órára is
Új hozzászólás Aktív témák
- Gyúrósok ide!
- Miért álltak az oldalak egy hétig, mi történt?
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Battlefield 6
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Hálózati / IP kamera
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Lakáshitel, lakásvásárlás
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Leesett a kamionról több millió eurónyi Z Fold7
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! ASROCK B550M R9 5900X 32GB DDR4 1TB SSD RTX 3080TI 12GB ZALMAN I3 NEO GIGABYTE 850W
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 256GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3039, 94% Akkumulátor
- REFURBISHED - HP USB-C Dock G4 docking station (L13899-001)
- BESZÁMÍTÁS! Intel Core i9 9900K 8 mag 16 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- Canon Selphy CP1500 Printer /// Számlával és Garanciával
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest