Hirdetés
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 8 – Ami félresikerül, nem biztos, hogy rossz is
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- tordaitibi: Windows rendszerek indítása EFI partíció nélkül
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- SzDavid99: Van 20 perced? Akkor tanulj meg koreait olvasni!
Hirdetés
(használd a CYBSEC25PH kuponkódot további 20 ezer ft kedvezményért!)
-
LOGOUT
Arch Linux topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
Siriusb
veterán
Valahogy felkerült oda az a pacman.conf. Na mindegy, ha jó, akkor jó.
Nem mindegy a daemon array-ben a sorrend. Vannak olyanok démonok, amiknek már fel kell állniuk, mire egy másik sorra kerül. Pl. dbus-t nem célszerű a végére rakni. Viszont a nem fontosakat meg háttérbe tudod szorítani, a @ jelet kell elé rakni, ilyen lehet pl. a networkmanager. A network démon ebbe az esetben nem is kell, vagy töröld, vagy rakj elé egy felkiáltójelet.
Nos, ha az 1-2 nap ellenében csak hetente 1x futtatsz frissítést, akkor jó eséllyel az esetlegesen felmerült bugok már ki vannak javítva, a hibás verziót meg sem kapod. Néha láttam, órák alatt megszületett a javítás.
Tényleg kiváló a wiki. Gondolkoztam azon, hogy beszállok a magyar fordításba, de nem tudom az adott szakmai kifejezések miként honosodtak meg a magyar nyelvben, már túl sok éve angolul használom az oprendszereket, szóval inkább nem kavarok.
Csak olyannal jövök amire nem - vagy mikor már órákat olvasgattam és kicsit elfogy a türelem
Na, én ennél a pontnál szoktam mindig pórul járni, mert az esetek többségében, amint elküldtem a hozzászólást, már rá is jövök a megoldásra.
Új hozzászólás Aktív témák
- REFURBISHED és ÚJ - HP USB-C Dock G5 docking station (5TW10AA) - 3x4K felbontás, 144Hz képfrissítés
- HP 24" IPS LED FULL HD monitor 24fh 4HZ37AA
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro Max 256GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3495, 91% Akkumulátor
- Készpénzes / Utalásos Videokártya és Hardver felvásárlás! Személyesen vagy Postával!
- 138 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4080
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest