Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem

Hozzászólások

(#975) ripla válasza turistakolbi (#969) üzenetére


ripla
őstag

A WoW mondjuk pont nem jó példa szerintem, mert lvl20-ig tök ingyen játszható, annyi meg bőven elég hogy lásd, érdekel-e. Az más kérdés, hogy halott a játék.

(#970) maajsz
A közösségi hub azért lenne jó, mert nem érezném azt, hogy egyedül vagyok. Félre ne értsd, nem félek vagy valami :), csak ha már multis játék, akkor ne csak a küldetések legyenek multiorientáltak.
Meg most őszintén, neked nem illúzióromboló az, hogy mindenki egy privát helyre megy vissza, holott csak 1 darab van belőle és nem külön mindenkinek 1? Engem zavar, nem villogni akarok a többiek előtt (jó persze, ez is benne van), de sokkal életszerűbb lenne egy mmo-szerű közösségi térrel.

Én úgy csináltam volna meg, hogy a közösségi tér lenne a bázis 90%-a, ahol MINDENKI látná a többieket, és a maradék 10% lenne a privát szféra, mondjuk egy lakás, amit lehetne bővíteni, csinosítgatni egyedi dolgokkal, trófeákkal feldobni, kifesteni, átrendezni, stb. Sokkal inkább így képzelnék el egy olyan játékot, ahol a túlélés a cél, és a ritka tárgyak gyűjtögetése az egyetlen öröme az ott élő embereknek.

Amúgy ez a másik bajom vele, hogy nem konzisztens, nem érzem át az ok-okozati tényezőket. Egy ilyen világban, ahol még egy nyavalyás kártyapaklit sem találsz, hogy nem őrülnek meg az emberek az állandó harcban? Sehol egy bár, egy kocsma, egy vásárközpont vagy egy közösségi hely ahol le lehet ülni és kicsit elfelejteni, hogy milyen szörnyű is a kinti valóság. Az a 4-5 darab bódé ami a bázison van, az semmi, azon is csak az látszik, hogy azért van ott, mert minden bázison vannak árusok, akkor legyen itt is. Nincs ez átgondolva.
Nekem minden amit láttam, elég félkésznek tűnt, és egyértelműen látszik rajta, hogy nem igazán a kreativítás mozgatta őket. Túl mesterkéltnek tűnik benne minden, nem érzem azt, hogy a világ kényszerítette rá az ott élőkre ezeket a megoldásokat.

Na mindegy, részemről tuti hogy nem fogom megvenni day 1-en, kivárok, főleg hogy az összkép még mindig csak egy félkész játékot mutat, de így hogy láttam és tapasztaltam, nem adnék neki sok esélyt, hogy sikeres lesz. Főleg annak tudatában, hogy akárhány magyar vagy angol fórumot olvasok, 10 emberből átlag 6 leírja, hogy visszamondta a rendelését.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.