Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem

Hozzászólások

(#58) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Nekem egyre jobban tetszik, rá vagyok erősen pörögve. Sokszor megállok a Buy gomb felett Xbox-on a Legion of Dawn Edition oldalán :D

Mai frissítések (na jó tegnapi) [link]

Nyelv
A játék angol, francia, német, spanyol és olasz nyelven fog megjelenni. Feliratnyelvek a következők lesznek: angol, francia, spanyol, német, olasz, lengyel, orosz, brazíl-portugál, japán, hagyományos és egyszerűsített kínai és koreai

Matcmaking
Minden eseményhez lesz matchmaking

Loot
Bizonyos rarity (ritkasági?) szint felett a loot item-eket nem kell majd manuálisan kivenni, hanem automatikusan megjelennek a bázisnál

MISSION
Ha egy Stronghold missziót a vége előtt hagyunk el, akkor is részesülünk jutalomban addig a pontig amíg részt vettünk benne, de a végéért járó jutalomról lemaradunk

SOLO PLAY
Amikor egyedül játszuk a játékot, nem lesz mellettünk AI társ.

QUALITY
Az EA Play-en bemutatott demó 4k/60FPS-en futott két 1080ti-t futtató PC rig-en. Természetsen a fejlesztők kiadásik tovább optimalizálják a játékot

LEVELING
Lesz level cap, ami az idő és a szolgáltatás előrehaladásával változhat. További részletek később....

DEFENSE
Mindegyik javelin-nek saját képessége lesz a támadások kivédésére. Az eddig ismert, hogy a Colossus-nak pajzsa lesz

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Anthem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.