Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49651) Aryon87 válasza Quqesz (#49650) üzenetére


Aryon87
félisten

:P

Utalom ezt az idot, derekig vizes lettem, mire beertem meloba.. esernyo? Lokuki

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#49652) no more válasza Aryon87 (#49651) üzenetére


no more
addikt

Én nyári sportcipőben jöttem, persze nincs nálam váltózokni, még az anyám is tiszta víz, lefagy a lábam...

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#49653) Aryon87 válasza no more (#49652) üzenetére


Aryon87
félisten

Sportcipobe vagyok en is, raadasul a szellozos szovetes verzioban. Van valtozokni, uccso pillanatban meg bevagtam a taskamba :))
Ha holnap is esni fog, bakancsba jovok az tuti..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#49654) mentic18 válasza w333 (#49634) üzenetére


mentic18
tag

Persze hogy az. Meg az utána lévő 4.rész, de nem akartam belinkelni nehogy ledorongoljon valaki aki marvel hater :)
Rákocska: őszintén szólva nem is járhatna a pofám mert én se csak arról dumálok amiről szólna a topic de milyen jó már hogy egyeseknek külön topicjuk van. :D
Nem mintha máshova írnék már.
Oké Doki, de ha milliónyi megindokolható és segítő érvet szülünk meg valakinek (főleg aryonnak :D) akkor azt illene megfogadni vagy nem? :DD

Samsung Galaxy A53 5G

(#49655) no more válasza Aryon87 (#49653) üzenetére


no more
addikt

Nekem is szellőzős. Annyi eszem nem volt, hogy hozzak váltót. :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#49656) Aryon87 válasza no more (#49655) üzenetére


Aryon87
félisten

Minek az :C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#49657) Soybex válasza Quqesz (#49650) üzenetére


Soybex
őstag

Kukásquqesz ;]

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#49658) Dr. 444Hertz válasza mentic18 (#49654) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ha díler Gogeta kollégánk hallgatna a tanácsokra, réges-rég S8 tulaj lenne, természetesen a harmadik garanciális csere után...
Vagy maradt volna a Honor 8-nál.

:DDD

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#49659) Aryon87 válasza Dr. 444Hertz (#49658) üzenetére


Aryon87
félisten

Akkor de szidnam a Samut valoszinuleg, es sztem orok banolast is kaptam volna :C ;]
Szal jol tettem hogy akkor nem hallgattam a tobbsegre, csak egyvalakire :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#49660) Dr. 444Hertz válasza Aryon87 (#49659) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Mondjuk a H8 simán jó lenne neked a mai napig, azt tényleg megtarthattad volna :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#49661) Aryon87 válasza Dr. 444Hertz (#49660) üzenetére


Aryon87
félisten

Siman :K
Imadtam is. Mind1, elmult mar :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#49662) winery válasza Aryon87 (#49661) üzenetére


winery
aktív tag

Tegnap este arra gondoltam ,hogy paszold el mindkettő telefont és vegyél egy honor8at a maradékból meg menjél el Görögországban megint :D vagy vegyél egy fényképezőgépet ;)

Nekem tetszik az idő innen az ablakból kinézve a meleg szobából nem zavar :D

(#49663) Dr. 444Hertz válasza winery (#49662) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ugyanezt írtam imént az ariontopikba :D

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#49664) winery válasza Dr. 444Hertz (#49663) üzenetére


winery
aktív tag

Nagy volt az arcom :D
Elküldtek boltba :(

(#49665) Dr. 444Hertz válasza winery (#49664) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Hehe

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#49666) Lacy6 válasza winery (#49662) üzenetére


Lacy6
senior tag

Én is hasonlót írtam neki.
Passzolja el mindkettőt, vegyen egy Redmi Note 4-et és vegyen mellé egy fényképezőt.
Neki érné meg a legjobban, mert tervezett fotós kirándulásokra megy így még csak az a mondás sem érvényesül, hogy az a legjobb fényképező ami nálad van.
Ez olyan lenne mintha csinálna egy időutazást és ugrik 10 évet az okostelefonok kamerájához képest :D

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#49667) akooos válasza Lacy6 (#49666) üzenetére


akooos
veterán

Ez több okból nem helytálló. Elég szubjektív. Nekem van egy dslr-em, amit nagyon ritkán használok. Csak nagyobb eseménynél veszem elő. Múltkor öcsém szalagavatóján fel is sült. Egy Canon 50D 18-55-ös obival, nagy vakuval.. Automatán is, de manuálban is felsült, a Note videójából tudtam jó képeket kivágni csak szinte. Őszintén ki szeret mindig magánál tartani egy baszom nagy vázát 2 obival? Kell egy kitobi meg mondjuk egy 28-200-as. Minimum. Ehhez egy nagy táska is kell.
A telefonnal való fotózás egy külön műfaj. Van aki jobban szeret automatában fotózni és azt nézegetni, van aki egy tökmindegy milyen képből is olyat varázsol effektekkel mintha millás géppel lenne fotózva.
A rawról ne is beszéljünk. Dslr-en is jó persze, de az más műfaj. Telefonos fotózás sok embernek jobban bejön.
Tehát hiába ajánlgatunk Aryonnak bármit, ha ő telefonbuzi:D

(#49668) philoxenia válasza akooos (#49667) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hát szalagavatón pont nem sokat ér egy telefon, kb. arra jó, hogy pár csoportképet csinálj. A tánc közben arcokat fotózni pl. kissé messzebbről esélytelen...

Fényerősebb telével azért lehet jó képeket lőni. Persze az a váz már régi, a mai vázak sokkal nagyobb érzékenységet tudnak.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#49669) leslien


leslien
nagyúr

nem kell. az a gumi... másikat szemeltem ki.. 4DB Continental 2013 as csak egy telet használt szereléssel 37k.. ez már jobb választás.. :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#49670) philoxenia válasza leslien (#49669) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Négy éves téli gumi nem sok... ér. Öt-hat évesen lecseréltük, mert már annyira kemény volt. :(
Mélysége bőven sok volt, de az évek alatt bekeményednek...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#49671) Helltak válasza leslien (#49669) üzenetére


Helltak
őstag

Az egy jó márka, ennyit megér a biztonság, még ha csak egy idényre jó!

Vivo X100 Pro

(#49672) rootkiller


rootkiller
őstag

Tök várom a Mi Band 2-esemet :D

Artengo TR 990 Pro

(#49673) winery válasza rootkiller (#49672) üzenetére


winery
aktív tag

Vegyél hozzá egy mi A1et vagy a note5öt. :)

(#49674) no more válasza winery (#49673) üzenetére


no more
addikt

Vagy egy Mate 10 Prot. Most úgyis az a főszereplő. ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#49675) Lacy6 válasza akooos (#49667) üzenetére


Lacy6
senior tag

Ez több okból nem helytálló. Elég szubjektív.

Melyik része az?
Nem írtam, hogy teljesen ugyanolyan kényelemmel jár mint a mobilos fotozás.
Azt írtam, hogy a fényképezővel jobb képminőséget lehet kapni.
Ez nem szubjektív dolog, hanem tény.
Tükrös gépet nem szívesen vennék én sem, ráadásul a videó funkcióra nem igen figyelnek ott.
Inkább egy A5100,A6000, vagy ha kompakt akkor RX100 széria, ha kell a zoom és egybe minden akkor FZ-1000. Kérdés kell-e a zoom? Ha nem akkor máris szűkül a kör és a nagy obi sem kell.
A6000 esetén a a gyári obi+fényerős 1.4-es vagy 1.8-as obi.
RX100 széria is már rommá veri a mai mobilokat és zsebbe elfér.
Szóval igényektől függ kinek mekkora, milyen gép kell.
De amit írtam az megvalósítható, nyilván a zoomot még el kell felejteni annyi pénzért, vagy a képminsőg rovására megy.

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#49676) Dr. 444Hertz válasza Lacy6 (#49675) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Az tény, hogy egy RX100 II és egy Redmi 4X együtt kevesebbe kerül, mint a U11H9

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#49677) rootkiller válasza winery (#49673) üzenetére


rootkiller
őstag

Nem veszek. Épp hogy 1 éves múlt az 5X, még szeretném sokáig használni, majd ha bedöglik lecserélem.

Artengo TR 990 Pro

(#49678) philoxenia válasza Lacy6 (#49675) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Videónál korlátozottan lehet értelme a zoomnak.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#49679) Quqesz válasza Soybex (#49657) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Köszi...már megvagyok vele, kicsit xarráázva. De először le kellett oltanpm a bandát, mert vki belenyúlt a kasszámba az irodában. Zárcsere meg pénzkazetta vétel lett a vége....szerencse, hogy nem tudom ki az, mert ☠️💀💩💣💥 csinálnám vele.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#49680) winery válasza rootkiller (#49677) üzenetére


winery
aktív tag

;) Értem ,használd sokáig megelégedéssel !

Páromnak cseréltük az 5xét 35k-ért ment el és vettünk neki A1et 62k volt. Szereti nagyon főleg ,mert nem merül gyorsan :)

(#49681) rootkiller


rootkiller
őstag

Valakinek nem porosodik egy PCMCIA FireWire kártya valahol? :D

Artengo TR 990 Pro

(#49682) Soybex válasza Quqesz (#49679) üzenetére


Soybex
őstag

Akkor neked is remek napod van. Én konkrétan nem aludtam több mint 48 órája, egész nap basztatva voltam egy olyan dolog miatt amit nem is én okoztam. Utálom az embereket olykor..

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#49683) Blackmirror


Blackmirror
senior tag

[link]

Vót?

iPhone X@R, iPad Pro

(#49684) Quqesz válasza Soybex (#49682) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Jól van sorstárs, rakjuk el ezt a napot....majd holnap jobb lesz.....végre ettem először....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#49685) SybenX


SybenX
őstag

Mocskos telekom bontott samsung fülest küldött ma :U
Milyen dolog ez? Új termékért fizettem 0 Ft-ot...

Monduk rosszabbul jártak azok, akik bontott, újraragasztott s7-eket kaptak :DDD

Blackmirror: Most megúszták, de legközelebb balhé lesz ;]

[ Szerkesztve ]

(#49686) Blackmirror válasza SybenX (#49685) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Küldd vissza ha nem tetszik ;] ;] ;]

iPhone X@R, iPad Pro

(#49687) Quqesz válasza SybenX (#49685) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem csak a gari miatt volt kinyitva?(tudod garipapír pöcsét). Nekem is nyitva volt a tab, de volt rajta egy mm matrica, hogy gari miatt kibontva és igazából azzal visszazárták egyben.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#49688) SybenX válasza Quqesz (#49687) üzenetére


SybenX
őstag

A samsung fülesnek nincs garipapír, csak elektronikus formában, meg úgy van kibontva hogy szét van szakadva a doboza...

Nem hiszem, hogy azok az s7-ek azért lettek kinyitva, ugyanis ugyanolyan fekete matricával ragasztották újra, valamint volt olyan is valakinek, hogy mikor bekapcsolta a telefont mielőtt berakta a sim kártyáját már ott figyelt egy sms egy másik szolgáltatótól... Az biztos, hogy nem új volt. De a bestbuy vagy black friday topik tegnap erről szólt.

[ Szerkesztve ]

(#49689) Aryon87 válasza SybenX (#49688) üzenetére


Aryon87
félisten

Azok refurbish Samuk voltak :))
Biztos par selejtet ujra eladtak ;]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#49690) Blackmirror válasza SybenX (#49688) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Régen volt jó használt cuccos akciójuk iPad airt vettem 50-ért, de sajnos akkor is volt egy két ember aki elkezdett reklamálni pedig oda volt írva hogy használt a cucc. Azóta nincs is olyan akció ( meg a dolgozok is reklamáltak mert nekik nem jutott semmi :D )

Nem tudom mi a hszed célja , de ha nem tetszik hogy ingyen vettél egy bontott fülest ne vásároljon többet tőlük aztán kész :)
Az én telefonom nem volt bontva, az S7-ekről olvastam
14 napon belül el lehet állni az online rendelestől indok nélkül

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#49691) SybenX válasza Blackmirror (#49690) üzenetére


SybenX
őstag

Ennyivel nem ússzák meg. Lesz még januárig pár rendelesem tőlük, ez nem tántorít vissza ;]

(#49692) Blackmirror válasza SybenX (#49691) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Na mindjárt gondoltam :D
Mindig jó akcijók vannak.

iPhone X@R, iPad Pro

(#49693) nrg_52 válasza SybenX (#49691) üzenetére


nrg_52
addikt

Te legalabb megkaptad, az enyemeken 4 napja ulnek: visszahivasra var. Kutya nem hivott. 😂

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#49694) SybenX válasza nrg_52 (#49693) üzenetére


SybenX
őstag

Engem nem kellett, hogy visszahívjanak, de én csak tartozékokat rendeltem.

Szerk:Akkor nem tudom. Nekem még a rendelés státusza sem volt olyan sohasem, hogy visszahívásra vár. Én eddig azt hittem ez azokra vonatkozik, akik valami nagyobb értékben rendeltek.

[ Szerkesztve ]

(#49695) nrg_52 válasza SybenX (#49694) üzenetére


nrg_52
addikt

Level u fulesekre varok en is.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#49696) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Vajon miért szeretem ezeket a régi zenéket? :F

;]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#49697) Blackmirror válasza philoxenia (#49696) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Hát nekem fogalmam sincs.

:Dmeröregvagy!44444

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#49698) Quqesz válasza philoxenia (#49696) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Mert csak a csöcsöket figyeled! 😂 hogy is mondta Reggie Hamond a 48 órában? Sok country-buzi cowboy...😉😊
De hamár feldolgozás, akkor inkább ez: [link]

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#49699) philoxenia válasza Blackmirror (#49697) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

#najónekedfiúkat.... :D

megmég

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#49700) Quqesz válasza philoxenia (#49699) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Neeee, jaj.......😨😩

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.