Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36451) dnelb válasza Soybex (#36449) üzenetére


dnelb
veterán

Jó az. Megnyomod ott a kijelzőt erősebben és ugyanúgy viselkedik. Cserébe sokkal több kijelződ van.
Az ujjlenyomatolvasó van nehezen megszokható helyen, nekem kellett 1 hét hozzá :DDD

(#36452) Quqesz válasza Aryon87 (#36447) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Megnézném mennyit fizetett fű alatt ezért a samsung, korea úgy is nem a korrupcióról híres....ja de :DD

Krisztián
Nincs samsung gyűlölet, de a hájpolása(mee ha nem szifonod v szarszungod van, akkor az mind szar copycsájna) jobban bosszant/elképeszt...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#36453) Aryon87 válasza Quqesz (#36452) üzenetére


Aryon87
félisten

Ennyi :C
Azert mondom, szamomra az a dij nem valos. Csalassal nyertek, ahogy az elsot is.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36454) Soybex válasza dnelb (#36451) üzenetére


Soybex
őstag

Nekem se állt kézre az hàtsó fingeres dolog.. rakták volna középre inkább

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#36455) dnelb válasza Quqesz (#36452) üzenetére


dnelb
veterán

Nincs samsung gyűlölet, de a hájpolása(mee ha nem szifonod v szarszungod van, akkor az mind szar copycsájna) jobban bosszant/elképeszt...

ez amúgy csak a te agyadba létezik, htc lg honor moto stb-re szerintem senki se írt ilyeneket. De most egy OP5-rol ami nyilvánvalóan egy copyszar, miért ne írhatnánk le ezeket ?:D

Aryon87 : ezt kérlek úgy hívják remek időzítés, leadták szépen előre a rendelést az LG meg szokás szerint aludt. Ez van, ilyen a verseny, ez még nem csalás bármennyire is fáj neked. Valamint nem csak emiatt lett a győztes, direkt bemásoltam neked a 2 bekezdést de úgyfest nem sikerült értelmezned. :(

[ Szerkesztve ]

(#36456) Blackmirror válasza Quqesz (#36452) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Amúgy mondtam már hogy a Huawei egyedi felhasználói felülete mennyire tetszik? ;]
Csak viccelek, ritkán copycsájnázom, de van ami mellett nem lehet elmenni... nálam ez a oneplus kinézete volt.
A hájpolás kell, sajnos marketing eszköz ez alap. Abból nekem is sok néha.

iPhone X@R, iPad Pro

(#36457) Aryon87 válasza dnelb (#36455) üzenetére


Aryon87
félisten

Teny, az LG elbaszta, de akkoris a Samu mindenkit a hatterbe szoritott.
Kesobb leforditom, amit bemasoltal, nem nagyon ertettem.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36458) Quqesz válasza dnelb (#36455) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az op5-öt megértem és nem célzottan írtam rádhúzva a megjegyzést(nem volt benne személyeskedés, általánosságban írtam). Akinek meg nem inge....

Blackmirror
Ez ok, reklámfogás....csak néha forog tőle az ember gyomra. Jobban meg voltam lepődve inkább a H8 vs MI6 másoláson....ne má, egy xiaomi tegyen már ennél többet. Nekem is az op5-ről az i7+ jutott eszembe egyből...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#36459) dnelb válasza Aryon87 (#36457) üzenetére


dnelb
veterán

De a samsungnak még ott az exynos8895 ami gpu-ban erősebb is mint az s835, szóval abszolút nem ezen múlt a díj..
(#36458) Quqesz : nem is vettem annak, én nem vagyok samu fan amúgyse ;]

[ Szerkesztve ]

(#36460) akooos válasza Aryon87 (#36453) üzenetére


akooos
veterán

Azt tudod, hogy hol készül az S835? Milyen körülmények között? Mi a csalás abban, hogy az amerikai Qualcomm megkérte a koreai Samsungot, hogy segítsék ki őket? Komolyan mondom az a mennyiségű, töménytelen faszság amit le tudsz írni, az jobban kiborít bármilyen fanboyságnál, isheepségnél. A G4-el kezdődő fotós topikbeli vergődésedet, ami a mai napig tart (nem csak fotós topikban, nem csak LG téren) el lehetne adni bármelyik brazil szappanopera producerének. Ezerszer több pénzt keresne vele. Komédia és tragédia egyben.

Ja és most, hogy átfutottam a fotós topikban az új hsz-eket: amit te csinálsz az LG-vel, az bármelyik általad megbélyegzett Samsung fanboyt lekörözi............... Minden G6 képtől elélvezel, hiába szar az egész :D

[ Szerkesztve ]

(#36461) Aryon87 válasza akooos (#36460) üzenetére


Aryon87
félisten

Ha mar a Samusok elvezhetnek, miert ne tehetnem en is az LGvel? :DD
Valamire nekem is kell, de jobban elvezek a H8-ra amugy :))

;]

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36462) neo_xperia válasza dnelb (#36455) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

"De most egy OP5-rol ami nyilvánvalóan egy copyszar..."
Komolyan érdekel,mi a szar benne?
És ne a "iPhone 7 a hátulja" lerágott csont választ várom.
De tényleg, árulja már el valaki mitől ez az OP5 komplexus..

(#36463) dnelb válasza neo_xperia (#36462) üzenetére


dnelb
veterán

Nekem csak az iphone másolás meg a benchmark csalás nem tetszik benne, ennyi. Jah meg az se hogy jelly effectes a kijelző, amire pofátlanul rámondják hogy bocs skacok, ez ilyen, szoptátok ;] :C Tiszta régi htc rendszeres görgetős effect, csak itt hardveres ;] hehehe, flagship killer :P

[ Szerkesztve ]

(#36464) Quqesz válasza neo_xperia (#36462) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A külseje...de ennyi, sokakat már nem is érdekel más. Persze lehet, hogy jó telefon egy koppintással, csak sokaknak már ez nem mérvadó....
Amúgy néztem a fotós topikban a vele készült képeket, és nem rosszak, de belenagyítva mintha az élesség nem lenne 100%-os. Aztán egy frissítés lehet helyrerakja....viszont a csúcsmodell gyilkos jelző már szerintem sem állja meg a helyét...max az ára jó.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#36465) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Mai kreálmányom:

Beatles - Yesterday (cello version)
Előadó: Dr. 444Hertz
nagy méretű fájl

Kíváncsi vagyok a véleményetekre. :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#36466) zombinyul válasza dnelb (#36463) üzenetére


zombinyul
addikt

Kifelejtetted a mégsem 100%-ig fasza optikai zoomot. :K

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#36467) neo_xperia válasza Quqesz (#36464) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Amúgy lassan már az sem. Azért 150 rugó felett ,ne mondjak hogy jó ár.
3T után számomra kissé csalódás.
Kijelző méret, felbontás maradt, újabb-erosebb soc, duál kamera és kb ennyi.
De ezt a sz@rozást ami itt folyik akkor sem tudom mire vélni.
Kamera biztosan javítva lesz szoftveresen, én a 3T-ben is kellemesen csalódtam ezen a téren, csak nem lesz tán rosszabb ez sem.
Krisztián: abban egyetértünk hogy messze nem flagship killer.De már ők sem mondják rá egy ideje.

[ Szerkesztve ]

(#36468) dnelb válasza Dr. 444Hertz (#36465) üzenetére


dnelb
veterán

Nekem(100%-os laikuskent) nagyon tetszik :C :R

(#36469) Aryon87 válasza neo_xperia (#36467) üzenetére


Aryon87
félisten

Itt mar minden szar, ami nem Csamcsung..
Asszem elojott ismet a hater enem.. Sorry

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36470) Dr. 444Hertz válasza dnelb (#36468) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

:R
Én meg nem igazán értek a hangszerkesztéshez, de felvettem a Marshallal a négy szólamot külön-külön, és összeraktam :))

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#36471) no more válasza dnelb (#36463) üzenetére


no more
addikt

Tényleg van ilyen "Jelly Effect". Amúgy egész faszán néz ki szerintem. :DDD

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#36472) neo_xperia válasza no more (#36471) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Azért lehet nem tetszene annyira ha a frissen vásárolt S7Edge-en hullámozna :D

(#36473) Quqesz válasza no more (#36471) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Háhá, ilyet nem is láttam még! Furán néz ki, olyan gumiszerű kijelző érzés...:)

Neo-xperia
Nem olcsó és ebben az ár szegmensben van pár jobb ajánlat is. Hiányzik az ois, a vízállóság, a qi kapásból. Ha ezek benne lennének, akkor tudta volna megszorongatni a nagyokat, de így csak egy tetszett plecsni......
Ja és a kávák, egy jobb arányú legalább külsőleg feldobta volna.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#36474) neo_xperia válasza Quqesz (#36473) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

+1
Teljes mértékben egyetértünk. Bőven van hiányérzet.

Más: olvasgatom a hsz-eket itt is,meg a fotós topikban is. Tény hogy Aryion néha kissé túlzásba viszi az AntiSamsung fanatizmusát, de azért lassan becsületsèrtèssel felèrő leosztásokat kap.
Egy kicsit toleránsabban T.fórumtársak !
:)

[ Szerkesztve ]

(#36475) no more válasza neo_xperia (#36472) üzenetére


no more
addikt

Jó, ebben van valami! :P

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#36476) Blackmirror válasza Dr. 444Hertz (#36465) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Lájk. :) nekem is tetszett

iPhone X@R, iPad Pro

(#36477) Dr. 444Hertz válasza Blackmirror (#36476) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

:R
Akkor belerakom a tesztbe is egy kis extrának :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#36478) Blackmirror válasza Dr. 444Hertz (#36477) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Metallicát jáccálmár :D
Vagy Rolling Stones?

neoxperia: Aryon egy nem egyszerű eset, nem szokványos alak, sokaknál kiüti a biztit, de ez nem új dolog.
Ilyenkor szerintem tök normális reakció ha le van hurrogva, nyilván nem olyan szinten amit a fórum szabályzata is tilt odáig nem kellene fajulnia.
Ezt tudja ő maga is, vagy moderálja magát vagy folytatja de akkor állnia kell az oltást :D Ez van. Nincs itt semmi probléma

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#36479) Dr. 444Hertz válasza Blackmirror (#36478) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ezt is hihetetlen macera volt felvenni és összetákolni, szóval esélytelen, hogy a hétvégén összejön...
De a kedvedért majd máskor csinálok egyet :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#36480) Aryon87 válasza Blackmirror (#36478) üzenetére


Aryon87
félisten

Én mindig is kitűntem valami miatt a többitől. Nem, nem feltűnési viszketegség. Akikkel már találkoztam személyesen, láthatták milyen vagyok valójában.
Ma reggel egyik fórumos megállapította, hogy beteg vagyok ,és pszichológiai véleményezésre van szükségem.. :C

Vannak hülyeségeim, de próbálom nem átlépni azt a bizonyos határt. Van mikor túlzásba esek, ezt utólag látom, a helyzet pillanatában nem, ahogy a tegnap is. Bocs emiatt.
Arra is rájöttem, hogy valószínűleg azért ez a telócserélősdi, mert egy amolyan megfelelési kényszer, hogy minél jobb képeket készíthessek magamnak, és a fotós topiknak (de minek?), és ezért keresem a fasza telefont.
G6 jó, de még bennem a bizonytalanság ezen a téren, hogy biztos? Amivel tényleg szerettem csinálni amit, az a H8 és S7e volt.

Tényleg bocsánat,amiért ki tudlak akasztani titeket.. :R

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36481) neo_xperia válasza Blackmirror (#36478) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Persze, tudom hogy sokszor rászolgál. Èn is szurkálom, nem is ezzel van probléma.
De tegnap egy kicsit sokat kapott.
G6 topikban már pszichológiai esetnek nyilvánította az egyik tag..

[ Szerkesztve ]

(#36482) Dr. 444Hertz válasza neo_xperia (#36481) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Mindenki pszichológiai eset, csak valakinek sikerül ezt elrejtenie mások előtt, valakinek nem. :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#36483) kengyel válasza Dr. 444Hertz (#36482) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ebben pontosan igazad van, a valóság is ezt tükrözi. :)

kengyel

(#36484) Aryon87 válasza Dr. 444Hertz (#36482) üzenetére


Aryon87
félisten

Ja, főleg, mikor szembesülsz az internet káros mellékhatásaival. Mert való életben dehogy vagyok én ilyen..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36485) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#36480) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Átlépted már azt a bizonyos határt.. na. DE MÁ MIKO? :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#36486) kengyel válasza vodrosjozsi (#36485) üzenetére


kengyel
nagyúr

Lassan, móresre kell tanítanunk. :DDD

kengyel

(#36487) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#36485) üzenetére


Aryon87
félisten

:B
Hm.... talán tavaly? :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36488) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#36487) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nem. Az s7e-nél.
Kengyel: tettem már párszor, látod mennyit használt :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#36489) Dr. 444Hertz válasza vodrosjozsi (#36488) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Már korábban. :)
(Amióta LG telója van ;] )

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#36490) kengyel válasza vodrosjozsi (#36488) üzenetére


kengyel
nagyúr

Most már nincs kegyelem, el kell kalapálnunk :DDD

kengyel

(#36491) vodrosjozsi válasza Dr. 444Hertz (#36489) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Van benne valami :DD
Kengyel: te valahogy mindig eltűnsz amikor erre kerülne a sor.
Mintha csak a szád járna ;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#36492) kengyel válasza vodrosjozsi (#36491) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nem tűnnék én el , csak itt a pici, tőle nem lehet sokáig gépezni. ;] Most van egy kis szabadidőm, azt ki is használom. :D

kengyel

(#36493) Aryon87 válasza kengyel (#36490) üzenetére


Aryon87
félisten

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36494) kengyel válasza Aryon87 (#36493) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ez mi már megint ? :DDD

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#36495) Aryon87 válasza kengyel (#36494) üzenetére


Aryon87
félisten

Ahogy nekem estek szimulálása :D
Még túl korán van asszem.. :DDD

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36496) kengyel válasza Aryon87 (#36495) üzenetére


kengyel
nagyúr

Így nem szoktunk neked esni, ettől nagyobbat terveztünk. :D Nekem korán ? Már nem is tudom, hányszor is voltam fent, az éjszaka során. :)

kengyel

(#36497) Aryon87 válasza kengyel (#36496) üzenetére


Aryon87
félisten

;]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36498) Dr. 444Hertz válasza Aryon87 (#36493) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Fairy Tail?

Amúgy készülj fel, mert nagy csapással készülünk :U

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#36499) Aryon87 válasza Dr. 444Hertz (#36498) üzenetére


Aryon87
félisten

Nemtom milyen anime az, gugliban kerestem ki ami ilyen püffölős gif-et ad :D

Na jó, elég a bolondulásból sztem, nem giffelek :DD

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36500) Dr. 444Hertz válasza Aryon87 (#36499) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

:D

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.