Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36801) no more válasza Blackmirror (#36792) üzenetére


no more
addikt

Én nem is szoktam.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#36802) Quqesz válasza Dr. 444Hertz (#36800) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az jó vétel lesz...

Én meg maradok aH8-nál, jól elvagyunk és nem akarok olyan kanasztát végigjárni, mint Aryon......

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#36803) Aryon87 válasza Quqesz (#36802) üzenetére


Aryon87
félisten

:P

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36804) zombinyul válasza Quqesz (#36802) üzenetére


zombinyul
addikt

Aryon itt már egy tőrzsgyökeres negatív példa! ;]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#36805) Dr. 444Hertz válasza Quqesz (#36802) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ha nem lenne ez a lehetőség, Honort vennék, de így most biztos, hogy belemegyek az üzletbe.
Annyira örülök, hogy feltettem facebookra is a Marshall hirdetésem, mert rám írt a srác, hogy mégis mire váltanék.
Mondtam, hogy egy tavalyi Huawei csúcstelefonra.
Teljesen elfelejtettem, hogy neki az álmaim kék P9-e van meg, ő pedig felajánlotta nekem, mert más telefont akar.
:))
Szóval ha elkel a Marshall, bizony jövök P9-cel.

Zombinyul: :C

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#36806) no more válasza zombinyul (#36804) üzenetére


no more
addikt

:DDDDDDD

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#36807) Aryon87 válasza zombinyul (#36804) üzenetére


Aryon87
félisten

Most mar eleg legyen, lehet temat valtani..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36808) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Veszteségmentes zenét hol és hogyan lehet felrakni úgy, hogy bárki meghallgathassa?
Logout teszthez kéne.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#36809) Aryon87 válasza Dr. 444Hertz (#36808) üzenetére


Aryon87
félisten

Drive?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36810) Dr. 444Hertz válasza Aryon87 (#36809) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Hát... Végülis jobb ötletem nekem sincs.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#36811) Aryon87


Aryon87
félisten

Ajaj... Adrenalin fokozodik :))

Honor 9

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36812) w333 válasza Aryon87 (#36811) üzenetére


w333
félisten

Olyan mint a Mi6 csak kicsit nagyobb kávákkal ! :D

Szerk.

De miért ? mitől olyan jó az a telefon ? szvsz. semmi extra ! :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#36813) Aryon87 válasza w333 (#36812) üzenetére


Aryon87
félisten

Nembaj. Akarom most azonnal

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36814) no more


no more
addikt

Hehe, pár napja panaszkodtam, hogy mennyire hiányoznak a lockscreen widgetek a mai napig nekem. Én szerettem. Erre mi van? Az Edge panelek működnek lockscreenen is. :D Gyorstárcsázás, notesz, számológép mind kint van lockscreenen, köszi Samu! <3

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#36815) Aryon87 válasza no more (#36814) üzenetére


Aryon87
félisten

#kiralyazaszarsamsung :C :P

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36816) Quqesz válasza Aryon87 (#36811) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az a baj, hogy ha egymás mellé teszed a MI6-al, akkor van 2 ugyan olyan telód......

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#36817) Aryon87 válasza Quqesz (#36816) üzenetére


Aryon87
félisten

Az nem baj. A H9 az mar kekben lesz. Ez fekete

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36818) w333 válasza Aryon87 (#36815) üzenetére


w333
félisten

Igen az, ebben egyetértünk :D

Addig cserélgeted míg végül csak az S8 -nál fogsz kikötni 99.9% :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#36819) Aryon87 válasza w333 (#36818) üzenetére


Aryon87
félisten

Csak viccvot ;]

Nem tervezem :N
Meg nem... De nem zarom ki a lehetoseget. Mar nem mondom hogy soha, kiveve az iPhone eseteben. Csak droid

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36820) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#36815) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Most már elég legyen! Tényleg csak a te telefonjaid lehetnek jók? Ha annyira jók lennének miért passzoltad el mindegyiket 3 hét után? Bazmeg.. folyamatosan az megy, hogy ilyen meg olyan telefont akarsz, de a samsung szar. Álljál már le! Rajtad kívül mindenki megvan elégedve a saját telefonjával tök m1 milyen logo van rajta, senki le se szarja h milyen a samsung de te folyamatosan szarozod a samsungot, ezen éled ki magad, ezen rugózol folyamatosan, mert a te s7e telefonodnak az ujjlenyomat olvasója szar, meg drága a javíttatása, meg akadozik de csak nálad..Faszé nem vettél rá tokot -.- 3000ftot spóroltál geci, miközben 50 ezer ftot buktál egy félévben és mindegyik telefonod ugyanazt produkálta eddig nem vetted észre? :U ha meg valaki poénkodik veled mint zombinyúl akkor meg besértődsz de te nyugodtan sértegethetsz itt mindenkit akinek samsungja van.
Nem veszed észre, hogy akik leléptek azok a te nyűglődésed és a szardobálásod miatt mentek el??? És akik itt maradtak azokkal is paraszt vagy. Gondolkodj már, varrd össze a szád és maradj már a seggeden!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#36821) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#36820) üzenetére


Aryon87
félisten

Latom csalanba leptel...
Nembaj, hadd csipjen. Ha nem vetted volna eszre, ket poen smileyt raktam utana. Es ha feljebb olvasnal mielott irnal, akkor azt ks lattad volna mit irtam w333-nak.
Nem, az en telefonjaim nem tokeletesek.
Es en kerek elnezest, hogy egy hulye poent be mertem sutni, azok utan, hogy ma egesz nap az en veremet szivtak..
Elmentek, hat elmentek. Irjak nekik egyesevel hogy jojjenek vissza?

Azt mikor voltam en paraszt? Azt hiszem senkit nem bantottam meg. Ha igen, legyen szives jelentkezni..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36822) Quqesz válasza vodrosjozsi (#36820) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ez egy off topik, itt komolytalankodás megy. Ezen ne húzd fel magad, felesleges....

W333
Így-így...

Aryon
De nem ám.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#36823) w333


w333
félisten

Fight ! :DDD

Azért ennyire nem kell ám komolyan venni srácok !

Ezek csak eszközök amik megkönnyítik a mindennapi életünket, kár ezért vitatkozni mert nem ér annyit az egész ... szóval "peace" :))

Maradjunk annyiban hogy tökéletes telefon nincs és nem is lesz soha, mindegyikkel van valami kompromisszum, inkább itt az a lényeg hogy ki milyen felhasználásra vásárolja meg, a tulajdonságait kell mérlegelni és ha megfelelő akkor meg kell venni !

S7E és S8 előtt én is folyton cserélgettem a telefonjaimat de ezek tényleg jó telefonok így persze hogy nem cserélem le mert semmi értelme nincs, sok a bukás rajta és lehet hogy még 1-2 dologban visszalépés is, és nem azért mert Samu hanem azért mert ez az "eszköz" k*rva jó ! :D

Technikailag még mindig ők a legfejlettebbek mondjon bárki bármit !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#36824) Aryon87 válasza Quqesz (#36822) üzenetére


Aryon87
félisten

Ha en huznam fel magam, kitiltananak innen.. nem er annyit a forum.

Doki "rajza" csak eletbe fog lepni ugy latom :C

W333: ebben igazad van.
En pontnkifogtam a Samut, az hogy haterkedem, huzasbol teszem.
Ettol fuggetlenul nemmzarom ki annak lehetoseget, hogy S8 legyen a kezemben.
Helltak Samuja megtetszett, szepen megneztem magamnak. Tetszett eleg sok minden benne.
De meg nem akarok Samut. Kiheverem azbS7e """""okozta traumat"""" :DD

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36825) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#36821) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Fejezd be a szarozást és állíts a modorodon. Elegem van abból, hogy itt csak körülötted forog a világ. Komolyan mondom az eszem megáll, hogy nem tudsz csak a mobiljaidról és a szaraszamszung témáról beszélni.. nem érdekel, hogy miattad léptek le? Nem furcsa, hogy csak te rólad szól itt minden meg a szaros mobiljaidról? A te véredet szívták? Ó de sajnálom de ez nem volt az, különben is rászolgáltál. De mintha ezt nem tudnád.
Note7 topicba is azt írtad le, hogy elég elvakultság kérdése ha valaki megveszi? Hahaha jó vicc kérlek, te miért vetted meg a g6-ot ha tudtad, hogy nem neked való? Próbálom a logikát keresni benned ember de nem megy.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#36826) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#36825) üzenetére


Aryon87
félisten

Hohoho, allj le ocskos. Nem te szartal engem a vilagra!!
Ha szar napod volt, szedjel hangyat, jobban leszel. Nem adtam okot arra, hogy ezt a stilust megengedd magadnak, plane ugy, hogy en nem voltam veled szemben ilyen. Azt meg en vagyok a paraszt.. hat, pont hogy te vagy a paraszt.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36827) dnelb válasza Aryon87 (#36824) üzenetére


dnelb
veterán

Szerintem egy angol tanfolyammal vagy valamivel amivel fejleszted magad többet érnél mint ezzel a telefonbuzizással állandóan.. Egy darabig vicces volt, örültem is hogy végre vége, megtaláltad az igazit(:D), erre megint kezded a honor9el...
Komolyan, jobb dolgokra nem tudod költeni a pénzed csak erre a hülyeségre? Minek a honor9, hogy legyen 2 ugyanolyan telefonod? ES ez a poszt nem beszólás, de kajak ennyire nincs semmi más ami érdekelne az életben?

(#36828) Quqesz válasza vodrosjozsi (#36825) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nyugi má......ha "téma" akarsz lenni, te is vegyél minnél több telefont. Aryon meg olyan, mint a magyar narancs: kicsit sárga, kicsit savanyú, de a miénk....:)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#36829) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#36826) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Újra elmondom: állj le azzal, hogy a te telefonjaidnál nincsen jobb. Mindig ez van, kurvára unalmas már. Szerintem ennyit meg tudsz tenni.
Quqesz: nem akarok téma lenni de ez már röhejes. Lehetett másról is beszélni tavaly, de most csak aryon telefonjai a téma.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#36830) no more


no more
addikt

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#36831) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#36829) üzenetére


Aryon87
félisten

En pedig azt mondom ujra, olvasd el amit irtam masnak.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36832) Quqesz válasza no more (#36830) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Pont ezt kerestem! :DD

vodrosjozsi
Ha lenne téma akkor ez olyan eset lenne, mint a pázsitfű és a gaz. A sokszor nyírt pázsitból eltünik a gaz. Mivel nagyon sok más téma nincsen feldobva, így az ő posztjai szemetszúrnak. Uborkaszezon van.......ennyi. lépj túl rajta, feleslegesen szívod fel magad ;)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#36833) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#36831) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nem érdekel. Álljál le ezekkel mert marhára unalmas a napi telefon cserélési mizériád és az állandó samsung becsmérlésed.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#36834) zombinyul válasza no more (#36830) üzenetére


zombinyul
addikt

😂😂

Egy dolgot mindenki véssen az eszébe, ha már Droidos topicban vagyunk: az iPhone a király, az iOS a legjobb! Kár itt mindenféle Androidoson vitatkozni. ;] ;]

Ha nem hisztek nekem, kérdezzétek Blackmirrort! :DDD

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#36835) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#36833) üzenetére


Aryon87
félisten

#csakasamsungajodemegseannyirajovodrosjozsifelhuztamagatanagysemminsalalalalaaaaa :))

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36836) Aryon87 válasza no more (#36830) üzenetére


Aryon87
félisten

:C

Zombinyul: #azajfonisszaralegjobbanokia3310 :C

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36837) Dr. 444Hertz válasza Aryon87 (#36826) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Halkan megjegyezném, hogy a durvára sikeredett stílusa ellenére van igazság abban, amit mond.
Az, hogy cserélgeted a telefonjaidat, oké.
Ezt meg is osztod velünk, teljesen jó.
De a sokadik alkalom után tényleg fárasztó tud lenni olvasni azt, hogy valamit feldobsz, mintha tanácsot kérnél, de egy racionális reakcióra vagy javaslatra vicceskedve Samuhaterkedsz...
Oké, nem mintha nem élvezném, de meg tudom érteni azokat, akiknek ez egy picit (vagy nagyon) sok.
No offense :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#36838) no more válasza Quqesz (#36832) üzenetére


no more
addikt

Valahogy gyorsabban guglizok, amióta S7E-em van.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#36839) Helltak válasza Quqesz (#36828) üzenetére


Helltak
őstag

:C
Egyetértek! Aryon feldobja a fórumot. Nélküle, Doki sem készítene ennyi műalkotást, pozitívan hat a művészi énjére a "közkedvelt" ;] fórumtársunk.

Vodrosjozsi:
Értem én, hogy idegesítő 80%-ban Aryon dolgairól olvasni, de azért nem kellett volna ilyen stílusban neki menni... ( Édesanyám mondása jutott eszembe: A stílus, maga az ember).
Engem speciel, szórakoztat. Én személyesen is ismerem, kétszer összefutottunk egy kamera tesztre és egy jó fej, szimpatikus embert ismertem meg személyében.
Szerintem, legyen béke és nyugalom!
:R

Vivo X100 Pro

(#36840) zombinyul válasza no more (#36838) üzenetére


zombinyul
addikt

Mit tudnál egy Ájfónnal? ;]
(Mióta s7e van az asszonynak, valahogy gyorsabban le tud rázni, mint ahogy a G3-mal tudott. Van ráció abban amit írsz, igaz, az nem gugli. :DDD ).

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#36841) Quqesz válasza no more (#36838) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Viccelsz?! Asus tabletten úgy hasít a böngésző, mint a pesti személy vágányépítéskor! -12 kb...:D

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#36842) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#36835) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Istenem... tök jó, hogy viccel próbálod elütni de rohadtul nem fair.
Álld a sarat ha már kiprovokálod magadnak. És nem, egy szóval nem mondtam, hogy a samsung a legjobb. De baszki, te csak szarozod határ nélkül miközben csak a tied volt fos és akkor már az összes szar.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#36843) vodrosjozsi válasza Helltak (#36839) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Néha kikívánkozik belőlem a kúltúrállat, sajnos nagyon irritál ha valaki ok nélkül szaroz mást de az övé makulátlan.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#36844) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#36842) üzenetére


Aryon87
félisten

Allom en a sarat, mint az atombunker. Latod, mas elvezi :))
Meg popcort is hoztak..

Megint rafaragtal, ha enyem tokeletes lenne, nem lenne egy szavam sem.
Tehetek en arrol, hogy egy kinzopad vagyok a teloknak? :))

Nekem is van mikor az agyvizem az egekben, de nem irok ilyen szepen, ahogy tetted az iment.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36845) Quqesz válasza vodrosjozsi (#36842) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha 100 gépből 1 rossz és azt pont te fogod ki, akkor nehéz dicsérni és elismerően bólogatni. Ezt te is tudod.....
Én meg ma vittem be a drága Makita fűnyírót 4 év alatt másodszor szervízbe. 2 éve kondihibás volt, remélem most is az lesz. Hol indul, hol csak búg(2 éve is ez volt).....pedig sokak szerint az egyik legjobb márka.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#36846) Helltak válasza vodrosjozsi (#36843) üzenetére


Helltak
őstag

Semmi baj nincs ezzel, csak ne legyen már ilyen egy jó hangulatú fórumban :/
Emlékeim szerint, nem szarozott komolyan egy fajta telefont sem, csak elmondta, hogy számára mi a hiba benne. Mások véleményét tiszteletben tartotta, de tényleg néha túl aktív a fórumon, majd megnyugszik kicsit :)

Vivo X100 Pro

(#36847) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#36844) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

A kérdésben benne van a válasz. Hiszen eddig mindegyik telefon elhasalt, nem lehet véletlenül, hogy te szúrod el? Neked tényleg át kéne gondolnod, hogy nem inkább egy iphone kéne amire nem lehet bloatware appokat felrakni. Vagy inkább csak felejtsd el a mobilokat, vegyél egy g2őt mert az "hibátlan" és vegyél mellé 30p ezerért egy fényképezőgépet és tádá. Kész is.

Quqesz: nála 100 gépből 3 ha jó. Mennyi volt az utóbbi félévben nála? 10? Abból 1 jó volt a H8.. a makita az élővilág legprofibb kerti gépek gyártója. De ezek gépek, elromlanak, cserélni kell alkatrészt, tudomásul kell venni. De ezért lecserélni.. jó, ők is tudnak mellényúlni mint az akkus dolgaik de na.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#36848) vodrosjozsi válasza Helltak (#36846) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

De a samsungot folyamatosan. :)

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#36849) Quqesz válasza vodrosjozsi (#36847) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Viccelsz?! Ha Aryon vesz egy szifont, akkor Jobs zombiként fog visszajönni az apple csapatához, hogy ki adta el! :D csúnya látvány lenne

Aryon iphone-t vett

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#36850) vodrosjozsi válasza Quqesz (#36849) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ez teljesen igaz ;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.