Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36101) Aryon87


Aryon87
félisten

Érdekesség: H9-H8-P10 cameratest

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36102) neo_xperia válasza Aryon87 (#36100) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Szinte kizárt hogy te augusztusban "ezzel" a G6-tal menjél nyaralni.
Ezt most boritèkolom.
:)

(#36103) Helltak válasza neo_xperia (#36102) üzenetére


Helltak
őstag

Ez nem is kérdés :)
Addigra lesz majd egy LG garis G6 és egy Htc U11-ese.

Vivo X100 Pro

(#36104) Quqesz válasza akooos (#36099) üzenetére


Quqesz
nagyúr

...a velencei tó vize tele van jó seggekkel! :D
Most hűtöm magam a klíma alatt......

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#36105) no more


no more
addikt

A lencsetorzítós XZP topicból van a kép! :DD :DD :C

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#36106) no more válasza Aryon87 (#36101) üzenetére


no more
addikt

Tényleg... XZ Premiumot nem akarsz venni? ;] ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#36107) Aryon87 válasza no more (#36106) üzenetére


Aryon87
félisten

:N

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36108) Aryon87 válasza Helltak (#36103) üzenetére


Aryon87
félisten

Vagy egy Honor 9em :DD

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36109) Helltak válasza Aryon87 (#36108) üzenetére


Helltak
őstag

:C
No more: Neked is jár a :C

[ Szerkesztve ]

Vivo X100 Pro

(#36110) kengyel válasza Aryon87 (#36108) üzenetére


kengyel
nagyúr

Basszus, te az egész palettát kipróbálod. :D

kengyel

(#36111) zombinyul


zombinyul
addikt

No, kapott az iPhone új tokot, mintára, tapintásra, mindenre egy az egyben olyan, mint a G4-nek volt a fekete bőre. Tök kellemes. :D
"Hálistennek" a szilikon tok elkezdte kikezdeni a telefonom festését. Én sem vagyok megáldva. Alig 1 hetes a jószág. :DDD

kengyel: nem lazába tolja a srác. Az egészet IS! ;]

Aryon: ne! Olyanod már volt! :DDD
Egyébként rohadt jó telónak tűnik nekem. Nagy iPhone-osként elismerem, hogy baromi komoly, tetszetős ccc lett az. :K

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#36112) Aryon87 válasza kengyel (#36110) üzenetére


Aryon87
félisten

Valahol azt is szeretnem, amennyire a korlataim engedik..

Mi van ha visszaternek az S7edge-hez? Mert sztem amim volt, az valami kokler lehetett. Mashonnan is jobbnal jobb dolgokat irnak nekem...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36113) no more válasza Aryon87 (#36112) üzenetére


no more
addikt

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#36114) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Na, a párom nagyon nem tudta megszokni az Androidot, szóval meegy fel hirdetésre a Marshall.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#36115) zombinyul válasza Dr. 444Hertz (#36114) üzenetére


zombinyul
addikt

Sok időt nem hagyott neki...
Muszáj eladni?

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#36116) kengyel válasza Aryon87 (#36112) üzenetére


kengyel
nagyúr

Már meg Samsung ? ;] Nem állna jól neked, hamar túladnál rajta. :)

(#36113) no more

:D

(#36111) zombinyul

Mikor marad meg egy telefon nála sokáig :F

kengyel

(#36117) Blackmirror válasza zombinyul (#36111) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Az én dzsettblekkemen is van egy hajszálkarc hogy mitől nem tudom erre elég ha csúnyán néznek. :D
Cserélgettem rajta a tokokat, meg itthon kicsit volt tok nélkül, elég volt neki ennyi. 6s patika volt egy évesen is, ez meg... amúgy nem látszik , nehéz volt kiszúrni, csak egy bizonyos szögből látható nagyon közelről.
Mostmár az van hogy lepottyantom :D

iPhone X@R, iPad Pro

(#36118) dnelb válasza Aryon87 (#36112) üzenetére


dnelb
veterán

Autót nem akarsz venni ? :D

(#36119) Aryon87 válasza dnelb (#36118) üzenetére


Aryon87
félisten

Majd egyszer :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36120) no more válasza dnelb (#36118) üzenetére


no more
addikt

Ne mondj neki ilyeneket, mert eladja még a lakást is. Neki egy autóvásárlás csőd lesz egyszer. :(

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#36121) dnelb válasza no more (#36120) üzenetére


dnelb
veterán

Jah ott nincs cseregari. :) Én igazából azért írtam, hogy talán lehetne hasznosabb dolgokra is költeni a pénzt, mivel úgy tudom autója nincs. Lehet azzal többet érne mint a folyamatos csúcstelefonok váltogatásával, persze ha nincs rá igénye, nem használná ki, akkor nem szóltam. :) de az auto helyére bármi behelyettesíthető, csak 1 ötlet volt ..:D

[ Szerkesztve ]

(#36122) no more válasza dnelb (#36121) üzenetére


no more
addikt

persze ha nincs rá igénye, nem használná ki

Egyáltalán ilyen ember létezik? Vagy csak irónia volt? :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#36123) dnelb válasza no more (#36122) üzenetére


dnelb
veterán

Aki csak pesten belül mozog, az meglehet nélküle azért. De én pl megyek havi ~1000kmt, nekem muszáj meg imádok is vezetni, de van akit pl totál hidegen hagy. Tegnap pl pont rákényszerültem a bkv-ra, klíma nem ment, végigkurv*nyaztam az egész 20percet, 3x izzadtam le totálisan és gyűlöltem az egész világot :N Nekem már nem való, megszoktam a kényelmet...

[ Szerkesztve ]

(#36124) Aryon87 válasza no more (#36122) üzenetére


Aryon87
félisten

Ahogy irod. Pesten belul azbauto max annyira lenne jo hogy elmegyekna tescoba nagybevasarlasra es hazahozom a cuccot. Mig 90% kedvezmennyel utazok az orszagban, nincs ra szuksegem..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36125) Dr. 444Hertz válasza zombinyul (#36115) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Muszáj, mert nincs pénzem új telóra...
(Van, de azt muszáj a csellózásra tartogatni. Egy húrkészlet 80ezerbe kerül, és fél évente cserélni kell. És akkor a vonószőrről meg az egyéb dolgokról nem is beszéltünk...)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#36126) no more válasza dnelb (#36123) üzenetére


no more
addikt

Én is BP-i vagyok, ráadásul a városba ingázok minden nap, én is irdatlanul gyűlölöm. Mindenki izzad, büdös, tömegnyomor, nincs levegő... Reggel meg amúgy is antiszoc vagyok (múltkor belekönyököltem egy gyökér hátitáskájába, mert képtelen volt levenni és már bent volt az aurámban, aztán nézett, hogy mi van), és sok undormány még fogat sem képes mosni, cigiszag, grrr...

Bocsi, ez most kijött belőlem. :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#36127) dnelb válasza no more (#36126) üzenetére


dnelb
veterán

:C :C teljesen megértelek :DD
Aryon87: pedig rohadt jó érzés ám tiltás és tapadáshatáron szerpentinen csapatni, elönt az adrenalin :K még a nyáron kiakarok menni hungaroring nyílt napra, ugyis már csak 1 szezonos a nyári szettem, le kell koptatni róla a maradékot ;]

[ Szerkesztve ]

(#36128) Aryon87 válasza dnelb (#36127) üzenetére


Aryon87
félisten

Imadom a sebesseget, biztos jo erzes lehet sajat szembol :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36129) Quqesz válasza no more (#36126) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Akkor szerencsétek van, hogy nem a 80'-as években bkv-tatok...a klímáról nem hallottunk, az UV meg a Ganz meleg volt, az Ikarus sem volt semmi pesten ilyen időben.(és a tisztálkodás is kisebb mértékű volt)

Amúgy van aki kocsi nélkül is elvan, pl keresztszüleim(80 évesek lesznek). Még jogsijuk sincs...én meg már umom a vezetést, túl sokat toltam(pesten is, meg vidéken is). Nem hittem el annó mikor haverom mondta, hogy megunható, de összejött.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#36130) vodrosjozsi válasza Quqesz (#36129) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ne is haragudj de tudjuk milyen volt az ikaruson pesten. Sőt, még mindig van :DDD és hát a kocsiban van klíma, hogy ne dögölj meg, duda, hogy letold az embereket az útról. Persze meg lehet unni de sose cserélném le a bkv-ra az autót.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#36131) SybenX válasza Quqesz (#36129) üzenetére


SybenX
őstag

Nyíregyházán mai napig rengeteg régi ikarus közlekedik, de még a csuklósból is van egy pár. Azokban valóban nincs klíma,de ezekben télen sem jobb utazni mint nyáron...

Szerk.: Lehet védekezni a hideg ellen, de ezeken a buszokon úgy fűtenek, hogy igazi szauna van télen is.

[ Szerkesztve ]

(#36132) dnelb válasza SybenX (#36131) üzenetére


dnelb
veterán

Borsodban is.. :) Hideg ellen azért könnyebb védekezni, a meleg ellen nem tudsz..

(#36133) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Na ma meglepődve tapasztaltam a velencei strandon, hogy azért mostanra már színesedik a telefon paletta. Egyre több telefont látni az almán kívül. Leginkább samu/lg/huawei telefonokat láttam és nem elvétve egy-kettőt......még egy H8-at is észrevettem :)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#36134) no more válasza Quqesz (#36133) üzenetére


no more
addikt

Ma egy edzőtársamnál láttam Honor 8-at! Kurva gyors az a telefon és nagyon jó fotókat lő! Mutatott buli képeket, nekem bejöttek.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#36135) Aryon87 válasza no more (#36134) üzenetére


Aryon87
félisten

Na es hogy lefujjoltad az :))
Megmondtuk hogy kib.szott gyors. Nekem meg a Samunal is gyorsabb volt.

Mas: M3 szauna.. Es persze tomegnyomor...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36136) Quqesz válasza no more (#36134) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Sztem megéri az árát. Vannak hibái(pl a manuális fókusz nem mindég jó), de amennyibe kerül azt simán hozza.

sokan voltak a velencei tóban

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#36137) Aryon87 válasza Quqesz (#36136) üzenetére


Aryon87
félisten

Ez melyik resze a velencei tonal? Mert Agardon pl utalom, ahol azon a kurva letran kell bemenni a vizbe...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36138) Quqesz válasza Aryon87 (#36137) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Velence korzó...kibasokan voltak ma, de csütörtökön kellemes ember mennyiség..

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#36139) Aryon87 válasza Quqesz (#36138) üzenetére


Aryon87
félisten

:K

Hoppácska, ez egy kicsit ciki a Samsung részéről nemdebár? :C

Nem a VLOG a lényeg, hanem ami épp benne történik.. ;]

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36140) Aryon87 válasza Aryon87 (#36139) üzenetére


Aryon87
félisten

Hogy még valamibe belekössek a Samu terén: ezmiiiiiiiiez??? :C :C :C :C
S8 fivérek önálló életet élnek a víz alatt, míg az G6 az vígan elvan ;]
S7edge-nél is tapasztaltam, ezt, minden marhaságot csinált, amint víz alá került, épphogy nem telefonált...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36141) no more válasza Aryon87 (#36140) üzenetére


no more
addikt

Ezt észrevettem én is még S6-nál is... A vízcseppet is érintésnek veszi és reagál rá. :D

(#36139) Aryon87: Azért Tech2-s videóra hivatkozni kicsit ciki... ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#36142) Aryon87 válasza no more (#36141) üzenetére


Aryon87
félisten

Az mindegy, ha Jancsibacsi is mutatja be, a telo akkor se azt teszi amit kell ;]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36143) Blackmirror válasza Aryon87 (#36139) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Ez mintha múltkor linkeltem volna de úgy néz ki akkor ugranak rá csak a sípek ha te linkeled :D

iPhone X@R, iPad Pro

(#36144) no more válasza Aryon87 (#36142) üzenetére


no more
addikt

Jó, érted, 100 ezres fejhallgató van a fején, de ilyen kamut mond, hogy "100 ezer felett nem vennék telefont, inkább P10 lite, ZTE (lol)", de 2 perce mutatta, hogy S7-e van... :U

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#36145) leslien


leslien
nagyúr

Bye Bye Htc u 11.... talán később találkozunk.... :D

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#36146) Quqesz válasza Blackmirror (#36143) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Rémlett, hogy volt linkelve...

no more
Nem aza lényeg, hogy mennyire ért hozzá a csóka, hanem vegyük egy alap felhasználónak(amiből van a legtöbb vásárló), mert többre nem is lehet és ebból a szemszögből kell nézni(sztem vmi gazdag ficsúr, aki hájpolni akar)

Leslien
Nem akar neked összejönni a htc vonal idén....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#36147) leslien válasza Quqesz (#36146) üzenetére


leslien
nagyúr

veszek majd ha olcsóbb lesz... 235k nekem nem ér...

addig is OnePlus 5 nyereményjátek...
Aryon87 : mondtam h nagyon egyben van semmi akadást nem vettem észre... minden flottul megy kamerának kell egy frissítés és abszolút rendben lesz..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#36148) Aryon87 válasza leslien (#36147) üzenetére


Aryon87
félisten

Osszessegeben a telo milyen?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36149) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#36140) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nekem ilyen gondom nincs s7-en. De gondolom nem mered berakni víz alá a g6-ot a garancia miatt..Értem én, hogy pár videóban tesztelik a dolgokat de vazze ugye nekem volt egy a5 2016-om, beraktam víz alá és semmi baja nem volt. Más videós meg akkor tette tönkre. Akkora marhaságokat csinálnak te jóég. Meg az h ki használja víz alatt telefonálásra, zene hallgatásra? :DD mert mondjuk egy órát beviszel a medencébe az oké, nekem nem érzékelt semmit víz alatt, max elindítottam a felvételt és víz alatt azonnal kikapcsolta.
És ez a tech2es videó is elég gáz. Itt is megy a szarozás rendesen.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#36150) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#36149) üzenetére


Aryon87
félisten

Igen, a gari miatt nem merem viz ala tenni, pedig kiprobalnam :)

A techvideo oke hogy megy a szarozas, de nem ez a lenyeg most, hanem hogy semmit nem csinal az az S8 :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.