Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33201) Quqesz válasza leslien (#33200) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Degenerált???? :D
Én inkább úgy látom, hogy jó telefon, de annyival nem jobb, hogy wow ez mennyivel királyabb érzés miatt itt olvadoznátok....annyira nincsen hatalmas lépés az S7e után, az is jó volt nektek

Más
Az
[lg] oldalán már fent van, egyszer már csak kiadják vmikor.....helyzetelő leredukálva 0-ra... :O

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#33202) w333 válasza Quqesz (#33201) üzenetére


w333
félisten

Pedig a wow érzés megvan ... akárhányszor kézbe veszem, eszméletlen szép :)

És rengeteg + olyan funkció van benne ami pl. az S7E -ben nem volt !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#33203) Quqesz válasza w333 (#33202) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ok, elhiszem, csak hiányoznak a megszokott mexikói sorozatokra hajazó ódák....;)
Plussz funkciók?(ez lehet mást is érdekel)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#33204) w333 válasza Quqesz (#33203) üzenetére


w333
félisten

Inkább az alkalmazások kicsit másabbak szebbek és több funkciót tudnak, pl. kamera kényelmesebb (több funkciót tud (exponáló gomb nagyítás, záridő állítás stb.), a galéria is kényelmesebb és a képeknél már nem kell megnyomni az egyebek / információ hanem van egy "i" betü ami minden adatot megmutat, tudom apróság de kicsit átláthatóbb minden és kényelmesebb a használata :))

Ezt esetleg érdemes végignézni ! :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#33205) Quqesz válasza w333 (#33204) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Háhá! Az az "i" betü huawei koppintás! Nekem a honoron is így van az információ a képekről és tavalyi modell!!! :D :DD tudtam én, de ez számomra hízelgő....:)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#33206) w333 válasza Quqesz (#33205) üzenetére


w333
félisten

Nagyon sok kis apró de annál kényelmesebb dolgokat pakoltak a rendszerbe, sokkal átláthatóbb és használhatóbb minden, szóval tényleg szuper minden ! :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#33207) leslien válasza Quqesz (#33201) üzenetére


leslien
nagyúr

Döbbenet... :D
pl kijelző parádés..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#33208) Quqesz válasza w333 (#33206) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az látod sose baj. Mikor elkezdtem beállítani a H8-at döbbentem rá, mennyire le van ebyszerűsítve a G4 rendszere. Ez van amikor jó, de van amikor rossz. AH8 jobban beállítható, de akkora menüje van, hogy elvész az ember néha. Témákban viszont alázza a G4-et!

Leslien
Ezmiez? Karib tenger megint? Nagyon jódos a víz ottan, mert kicsit pirosas......:DD
Biztos jó ;)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#33209) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Iphone8

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#33210) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Na ma beadtam a telefont a szervízbe. Kaptam egy sima S6-ot. Hát ez mennyire brutááál.
No more: ne add el soha az s6-ot, vagy ha igen gondolj rám elsőként :DD mondjuk tényleg merül mint a titanic...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#33211) no more válasza vodrosjozsi (#33210) üzenetére


no more
addikt

Nekem is ez az egyetlen gondom vele. Az üzemidő. Azon kívül tökéletes telefon számomra, abszolút semmi gondom vele. :D De a fél napos üzemidő szánalom.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#33212) Aryon87


Aryon87
félisten

Music FM minden reklamjaban elhangoztatja a S8 reklamjat.. hideg raz tole...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#33213) vodrosjozsi válasza no more (#33211) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Na meg amennyire a kamera kiáll. Bár ez tokban nem lehet olyan szar..

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#33214) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#33212) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Egyébként csak ez a hozzáállás nem szép tőled szerintem. Rakás szart reklámoznak csak ezt hozod fel, szarásig van ember aki iphone-t használ, vagy ipod-on hallgat zenét vagy mittomén de az nem zavar csak a samsung... :U

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#33215) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#33214) üzenetére


Aryon87
félisten

Szifont is reklamozzak, de sehol nem ajnarozzak ugy, ahogy a Samsungrol csopognek..
Ti meg tolcserrel nyomnatok le a bizonytalan torkan ;]

Ha a Mate9 elmegy, bar gondolkodom hogy menjen-e vagy maradjon (ugye fugg attol hogy a kepek tovabbra is milyenek lesznek, amugy van egy rakat kep a fotosban), lesz egy jo kis valasztasom utana, mert az utod mar megvan, de nem arulom el, mert lefikazzatok :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#33216) w333 válasza Aryon87 (#33212) üzenetére


w333
félisten

Samu fóbia ... neked tényleg nem szabad ilyen telefont venned :N

Különben otthon más elektronikai cuccok nincsenek ami Samsung márka ?

(#33215) Aryon87

Valami Huawei lesz ez 99.9% biztos ! :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#33217) no more válasza Aryon87 (#33212) üzenetére


no more
addikt

Jah, hallottam ma én is... :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#33218) Aryon87 válasza w333 (#33216) üzenetére


Aryon87
félisten

Semmi Samu nincs itthon :D
De az inkabb anyagi helyzet miatt. Bar TVben is inkabb LG lenne ha vennek :))
Az maradjon titok mi lesz az utod..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#33219) no more válasza w333 (#33216) üzenetére


no more
addikt

G6 szerintem vagy valamelyik Sáomi. :D Aztán 2 hét múlva lecseréli azokat is... Egyszer úgyis a Samsungnál fog kikötni. ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#33220) Aryon87 válasza no more (#33219) üzenetére


Aryon87
félisten

;]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#33221) Roshan


Roshan
tag

Hali!
Lenne egy samsung s7 edgem, nem tudom tolteni, elvittem egy szervizbe es azt mondtak 80 ezerbe kerulne megcsinalni, elvileg csak kijelzovel lehet cserelni a toltojet, en erzem csak hogy ez nem igaz vagy ezt kajak ilyen szarul oldottak meg?

(#33222) Aryon87 válasza Roshan (#33221) üzenetére


Aryon87
félisten

Ha garis, akkor normalis szerviz..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#33223) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#33215) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Én nem fikázom egyik telót se. Elismerem ha valamelyik telefon jó. Nekem csak azokkal van bajom ami olcsóbb (talán 20-50 ezer ft-al) és nincs rajta gari, roszabb a kamerája vagy valami más baja van. Inkább költenék egy drágább de garis készülékre, legyen az lg, sony vagy bármi és direkt nem említem a samsungot mert sok alternatíva van helyette. De ezeket a philips, dongó, stb telefonokat (amiket az auchan-ba meg mm-ba lehet vásárolni) el kell felejteni. Inkább legyen drágább csak hazai gari legyen rajta.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#33224) Dr. 444Hertz válasza Roshan (#33221) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Hülyeség, a kijelző és a töltő külön alkatrészek.
Amúgy S7E topikban hamarabb kapsz jobb választ, bár ha garis, tényleg irány a rendes szerviz.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#33225) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#33223) üzenetére


Aryon87
félisten

Mate 9 pont ilyen.. :))

En csak aze fikazom a Samut mert mar abnormalisan tul van hypolva, ha valaki meglatja/hallja, mar elelvez tole. A teljesitmenyet sosem fikaztam, azt elismerem, mert az valoban peldas, de van mas is rajta kivul, ami bizony megfingatja..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#33226) Quqesz válasza Roshan (#33221) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Márkaszervíz?
Miért nem tudod tölteni? Lehet ilyen gond töltőfej/usb kábel/aksi/alaplap hiba miatt is...
Ha az utolsó, akkor van nagy gond, de pl LG-be 50e az alaplapcsere, szal mivel újabb a telód és nehezebb benne cserélni nem irreális....

vodrosjozsi
Ez a legjobb: Ilike.....azt hitték görcsöl a gyomrom, pedig csak röhögtem mikor megláttam...:DD

Aryon
Ugyan ekkira hájpal tolják az almát is. "Vegyen részt nyereményjátékékunkban és nyerhet egy szifont...patronnal" 😱

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#33227) CptAdamica válasza no more (#33184) üzenetére


CptAdamica
veterán

Azért nem kell elrettenteni az embereket, egyáltalán nem lassú a 10-es tárhelye. Rendszer sebesség szokásosan nagyon rendben van. :)

Ott más baj lesz, ha valakinek másodpercenként töltötte be a kis képeket a galériában. Nekem érdekes módon az össze jelen van, ahogy megnyitom.

Megyen!

(#33228) Roshan válasza Dr. 444Hertz (#33224) üzenetére


Roshan
tag

Azt mondtak ez fizikai serules es igy nem el a garancia, elvileg elvan torve benne..

(#33229) dnelb válasza Aryon87 (#33225) üzenetére


dnelb
veterán

dehogy van.. :) jelenleg a top mindenben, mégis mi fingatja meg? :))

[ Szerkesztve ]

(#33230) Quqesz válasza Roshan (#33228) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Mármint az usb aljzat? Nos az már probléma és nem szokták kiforrasztani azt az alaplapból a márkeszervizben, hanem cserélik lapostúl. Mivel unibody házas nehezebb cserélni, esetleg keress szerelőt máshonnan, aki meg tudja csinálni.

Esetleg ezt nézd meg:
[link]

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#33231) no more válasza dnelb (#33229) üzenetére


no more
addikt

Azért el kell ismerni, hogy a OnePlus 3T 6GB RAM-mal elég durván gyors! :D Szerintem az gyorsabb és gyorsabb is lesz mindennél. De a 3T-ben meg a kijelző, kamera nincs pariban viszont az S8-cal (a szervizről ne is beszéljünk, vezeték-nélküli töltés, IP68, stb...).

Apropó S8, ma láttam egyet a buszon! *-* A k*va anyját, milyen gyors volt és mennyire brutál gördülékeny! Olyan volt az egész rendszer kívülről, mintha egy szifont néztem volna, csak nem olyan lassú animációkkal.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#33232) Aryon87 válasza dnelb (#33229) üzenetére


Aryon87
félisten

Azert a Huawei-k is meg tudjak szorongatni, eleg ha a multitaskingot nezem..
Nem hagyjak le, de felveszik a versenyt.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#33233) dnelb válasza no more (#33231) üzenetére


dnelb
veterán

kamera felejthető abban is, meg korábban azért olvastam hogy vannak ott szoftveres nyűgök rendesen...(random resik, leallo appok stb). persze lehet javítva lettek. az meg hogy a rövidebb animációk meg a csupasz android miatt néhol gyorsabb , még nagyon kevés a megfingatashoz.. :))

[ Szerkesztve ]

(#33234) dnelb válasza Aryon87 (#33232) üzenetére


dnelb
veterán

a megfingatas meg a verseny felveves nagyon nem ugyanaz.

(#33235) w333


w333
félisten

Na ez elég korrekt ... :)

[link]
...
[link]

(#33232) Aryon87

Mi a baj a multitasking -al ? :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#33236) Quqesz válasza no more (#33231) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem kell már mindent az almához viszonyítani. Hol vannak már azok az idők.....legtöbb csúcs telefon túllépett már rajta(pl retinalófügyi)...😲

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#33237) Helltak válasza w333 (#33235) üzenetére


Helltak
őstag

Hmmm.. Tetszetős!
Látom te is elégedett vagy az S8-al! Lehet májusban én is benevezek egyre :)

Vivo X100 Pro

(#33238) no more válasza Quqesz (#33236) üzenetére


no more
addikt

Jól van, de na... :D Azért azt kell ismerni, hogy a szifon kurva gyors és évente egyszer, ha megakad. Nyilván túlnőttek rajta a droidok, de azért top marad az mindig is.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#33239) w333 válasza Helltak (#33237) üzenetére


w333
félisten

Nagyon elégedett ... csak ennyit mondok : "k*rva jó mindenben" :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#33240) Aryon87 válasza no more (#33238) üzenetére


Aryon87
félisten

Szamomra a szifon egy mas dimenzio, szamba se veszem az android vilagaban, nem erdemel osszevetest veluk.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#33241) no more válasza w333 (#33239) üzenetére


no more
addikt

Azért üzemidőben az S7 Edge kicsit lealázta, nem?

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#33242) Quqesz válasza no more (#33238) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A H8-am szinte azt tudja, hátmég az S8.......ez az alma meg már olyan, mint a magyar narancs...kicsit sárga, kicsit savanyú.....

Aryon
Ja, ugyan azok az ikonok vannak, amit még Jobs nagyanyja rajzolgatott a kicsi fiának a garázsban....... :DD

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#33243) w333 válasza no more (#33241) üzenetére


w333
félisten

Igen az S7E jobb üzemidőben ... de annyival nem, nekem pl. az S8 is ugyan olyan jól bírja mint 1 héttel ezelőtt megvolt S7E kb. szinte ugyan úgy bírja :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#33244) no more válasza Quqesz (#33242) üzenetére


no more
addikt

ez az alma meg már olyan, mint a magyar narancs...kicsit sárga, kicsit savanyú.....

:DDD ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#33245) dnelb válasza Aryon87 (#33240) üzenetére


dnelb
veterán

ezek az elvakult mondatok úristen, az ember falnak megy tőle :D azért ami ökoszisztéma ott van arról az android csak álmodhat sajnos.. optimalizaltsag ugyanaz, amíg egy gyári Google app (play store) szaggat még a pixelen is, addig szóra sem érdemes... a 3rd appok meg pláne akadnak. van mit bőven behozni, alapvető szinten is

[ Szerkesztve ]

(#33246) Aryon87 válasza dnelb (#33245) üzenetére


Aryon87
félisten

;]

Nekem az iphone felulete, meg ugy semmije nem jon be, lehet akarmilyen ootimalizalt.
Ugyanez a Nexusoknal is.
Ellenben az LG vagy Huawei felulete sokkal jobb.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#33247) no more válasza dnelb (#33245) üzenetére


no more
addikt

optimalizaltsag ugyanaz, amíg egy gyári Google app (play store) szaggat még a pixelen is, addig szóra sem érdemes... a 3rd appok meg pláne akadnak. van mit bőven behozni, alapvető szinten is

+1... Ez az a dolog, amit iOS-től nem lehet elvenni, pedig nagyon ÉLVEZNÉM A ROHADT FB APPOT, HA NEM RÁNGATNA 8 MAGOS EXYNOSON! :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#33248) nyozo


nyozo
aktív tag

Üdv! Olyan gondom lenne, hogy van egy Coolpad F1 telefonom és a MIUI logó után nem tölt tovább.. (most raktam rá nem rég ezt a romot, pont azért mert a régi rommal inew v3 plus-al is elkezdte csinálni) kérdésem a következő, valahogy meglehetne menteni a belső memóriáról a képeket? :R

Egy nagyon bölcs ember mondása! "A haverok olyanok mint a krumpli ha megeszed meghal"

(#33249) aprokaroka87 válasza no more (#33247) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Vajon a 8 magból hány magot használ a Facebook app?

(#33250) Quqesz válasza nyozo (#33248) üzenetére


Quqesz
nagyúr

LG esetében ez bootlop miatt volt, alaplapcserét igényelt. Ha találsz egy jó szervízt talán meg tudják menteni, de minimális az esélye. Ha gépre dugod nem látja?

Blackmirror
Ez a bolti demo az összes telefont szétvágja.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.