Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22501) w333


w333
félisten

Nem csalódtam a Telekomban ... tegnap este bementem az egyik boltba majd ügyintézőt kérdezem hogy HTC 10 feketében lesz ? ööö nem tudom, forgalmazni fogjuk ? mondom igen és nem tudnál utánanézni ? hát weboldalon kell keresni de mondom ott még nincs a készülékek között (én nem látom) valaki linkelte és csak szürkét látok fehér előlappal, válasz : hát akkor az lesz, de nem tudsz utánanézni vagy kérdezni ? ööö weboldalon kell keresni, mondom oké és köszi a nagy semmit ! :U

Szerk.

Ugyan az mint a N5X és N6P és HTC 10 csak nincs benne OIS ... a telefon nem rossz de túl drága és a HTC 10 -től csak rosszabb mindenben ! :(((

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22502) leslien válasza w333 (#22501) üzenetére


leslien
nagyúr

inkább az a kérdés h egyösszegben akarod fizetni vagy sem ? mert van sokkal olcsóbb és EU-s...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#22503) w333 válasza leslien (#22502) üzenetére


w333
félisten

Előfizetés adott ... ha már 2 évet aláírok akkor onnan akarom a telefont is :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22504) leslien válasza w333 (#22503) üzenetére


leslien
nagyúr

kérdezd meg a kollégát a facen... btw ha meg nem lesz akkor dobsz egy tokot rá aztán kész...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#22505) w333 válasza leslien (#22504) üzenetére


w333
félisten

Kérdeztem de nem válaszol ... :(

Attól hogy teszek rá tokot még az előlap ugyan olyan ocsmány fehér :O

Ha nem lesz kapható a fekete akkor sztornó és nem kell ! :((

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22506) leslien válasza w333 (#22505) üzenetére


leslien
nagyúr

miért nem veszel S7 ?most nagyon jó áron van....

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#22507) no more válasza leslien (#22506) üzenetére


no more
addikt

Az iFanok félnek a Samsungtól. ;]

Szerintem, ha tehetném én sem vennék mást, csak S7 Edge-et. Jelenleg szerintem 100%-ban tökéletes készülék. Létező legszebb kijelző, durva hardver, szoftver teleb*szva annyi extrával, hogy ki sem lehet használni, jelenlegi legjobb kamera, és ezek mellé vízálló is! Az meg csak hab a tortán hogy ezek mellé üzemidőbajnok! :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#22508) w333 válasza leslien (#22506) üzenetére


w333
félisten

2 évig hiba nélkül 99% hogy nem bírnám vele, üveg hátlap már az S6 -nál is rettegtem tőle ... aztán ott a beégés majd szervizben összegányolják stb. ! :(

Nem rossz telefon (mondjuk nekem az illesztések + kamera elcsúszás stb. zavaró) és ami mostanában a Samu körül van az nagyon nem tetszik, eddig is lassú volt a support ezek után pedig szerintem még lassúbb lesz, próbálják majd behozni a veszteséget és az elődmodelleket le fogják magasról sz*rni ! :((

Februárban jön az S8 innentől kezdte az S7 nagyon a háttérbe fog szorulni !

Őszintén megmondom akkor inkább a N5X -el maradok még egy darabig ! :)

(#22507) no more

Hajlított kijelző szerintem nagyon ocsmány ... aránytalanul nagy és vékony a telefon (nem tetszik) sokkal kényelmetlenebb a fogása, kijelző fénytörés idegesítő, tok nélkül elég nehéz használni, kamera gyengus stb. :O

Igen durva hardver ... de kisebb döcögések még mindig vannak, az optimalizáció még nagyon nem tökéletes, jobb mint volt, de nem egy Nexus érzés !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22509) Cry0 válasza w333 (#22508) üzenetére


Cry0
őstag

vegyél egy G5 öt :D

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#22510) w333 válasza Cry0 (#22509) üzenetére


w333
félisten

LG mostanában nagyon nincs a toppon ... amennyire régen szerettem most kb. annyira utálom őket, szerencsétlenkedés amit mostanában művelnek ! :((

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22511) CJ4567 válasza vacs (#22490) üzenetére


CJ4567
veterán

Én nem frissítettem, és egyik pillanatról a másikra változott meg.

No Sana No Life

(#22512) w333 válasza CJ4567 (#22511) üzenetére


w333
félisten

Nálam is ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22513) no more válasza w333 (#22508) üzenetére


no more
addikt

Kamera gyengus? Miért gyengus a legjobb mobilos kamera? :Y Mert tetszik, nem tetszik, minden mobilt lealáz az S7... A supportot sem értem... Még az S6 is havonta kap frissítést. Frissebb a rendszerem, mint mondjuk egy G5-ön, vagy a most megjelent Xperia XZ-n.

A beégés meg egy faszság még mindig, nem igazán hiszem, hogy a mostani AMOLED be tud égni (nálam még nem sikerült, biztos én vagyok a kivétel, a fórumon sem olvastam még :U ).

Te kajak olyan vagy, mint valami lány, aki nem tudja eldönteni, hogy mit vegyen fel és mindenért hisztizik. :DDDDD

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#22514) batai15


batai15
félisten

mondtam én hogy jó a pixel. Htc 10 melett ez kellene nekem még droid vonalból nagyon:D

Látom pixel launcher is tud ujdonságokat !

[ Szerkesztve ]

(#22515) no more


no more
addikt

A 32GB-os i7 Plusba kerülő tárhely sokkal lassabb, mint a nagyobb tárhelyű iPhone-oké! Nem csak, hogy lassabb, 3X lassabb a 128-ashoz képest! :Y

"Oké, nincs 16GB, kisírtátok, cserébe jól megszopatunk titeket, muahahha!"

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#22516) zoltanz válasza no more (#22515) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Akkor is megveszik ne félj.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#22517) batai15 válasza no more (#22515) üzenetére


batai15
félisten

Omg, jó féreg az apple .

(#22518) w333 válasza no more (#22513) üzenetére


w333
félisten

Kamera durván tűlélesit és a színek sem valóságosak ! :(

Support oké biztonsági frissítés 0 javítással vagy újdonsággal !

S7E topik tele van beégett kijelzőkkel, tegnap is vagy 3 felhasználó írta !

A rendszer még nem tudja azt a smooth működést amit elvárna az ember :(((

Elő és hátlap üveg is nagyon sérülékeny és nem olcsó a csere !

(#22515) no more

Valamelyik nap olvastam én is, nagyon durva ! :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22519) no more válasza w333 (#22518) üzenetére


no more
addikt

A rendszer még nem tudja azt a smooth működést amit elvárna az ember :(((

Azért ez nem így van. Tökéletesen smooth a rendszer Marshmallow alatt. Az tény, hogy lagol (még mindig) a TouchWiz, de akadozás nincs. És ez csak S6-on, az S7 "kicsit" erősebb. :P

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#22520) w333 válasza no more (#22519) üzenetére


w333
félisten

Nem a sebességgel van a bajom hanem ahogy mondod még mindig vannak laggok, legalább már 10X nekiugrottam annak hogy veszek egy S7 -t aztán kézbe fogom használom 10 percig és elmegy tőle a kedvem, engem pl. az k*rvára idegesít ha egy weboldalba amikor belenagyítok és megdöccen az egész ! :(

Ezt tessék nézni 1 percig (szépen elmondja)

Szentkuti szavára pedig adok, mivel végignyomtuk együt az N4 topikot !

Szóval a HTC -t kicsit komolyabb gyártónak tartom ... ők még tudják mi az a minőségi készülékház és minőségi szoftver ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22521) zoltanz válasza no more (#22519) üzenetére


zoltanz
nagyúr

"Kamera durván tűlélesit és a színek sem valóságosak ! "

Aki fotózni akar vegyen normális cserélhető objektíves fényképezőgépet.
Ezekkel az üvegekkel úgysem lehet minden helyzetben jó képet készíteni, a minősége meg a kecskebéka.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#22522) w333 válasza zoltanz (#22521) üzenetére


w333
félisten

N5X és N6P na meg a HTC 10 -el lehet normálisan fényképezni ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22523) leslien válasza w333 (#22520) üzenetére


leslien
nagyúr

ha egy olyan állítja aki legalább egy napnál tovább használj akkor ok, de arra ne adjunk h Jóska Pista mit mond... azért ha most vennél egy S7 D betű ott ülne a homlokodon...

és van egy pár kolléga aki nem ma kezdte és ugyanaz a véleménye...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#22524) w333 válasza leslien (#22523) üzenetére


w333
félisten

Az is a bajom hogy lekéstem már az S7 -ről de nagyon, nyakunkon az S8 aztán az újdonságok után az összes S7 tulaj fogja csurgatni a nyálát, na és ezt nagyon nem akarom, majd szépen jönnek a biztonsági frissítések stb. de 1 db, újdonságot nem fog már kapni ez 99% ! :((

Nem bízom a Samuban ... főleg hogy 2 évig nem akarok telefont cserélni ! :U

HTC -m még nem volt és support -ról sem olvastam soha rosszat, Samuval már van sok rossz tapasztalatom és mondtam is páromnak ha Samsungot akarok venni akkor ne engedje ;]

Ne legyen igazam de majd meglátjátok hogy korábban mint az S8 bejelentés nem lesz S7 -re 7.0 frissítés ezt tavaly az S6 -nál is eljátszották (idén is elfogják) ráadásul most tudnak arra hivatkozni hogy most azért csúszik a frissítés mert a Note 7 hibájával voltak elfoglalva ! :))

Túl jól ismerem már a Samsungot ... talán jobban mint ők saját magukat !

Szerk.

HTC 10 ott figyel a Telekomnál a készülékek között ... ezüst színben ! :W

Szóval egyelőre úgy néz ki hogy marad a N5X, csúnya fehért HTC nem kell !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22525) leslien válasza w333 (#22524) üzenetére


leslien
nagyúr

Az is a bajom hogy lekéstem már az S7 -ről de nagyon, nyakunkon az S8 aztán az újdonságok után az összes S7 tulaj fogja csurgatni a nyálát

rendben, de qurva drága lesz az S8 és akkor majd az lesz a gond... én biztos h venni fogok ha jobb lesz mint ami most van...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#22526) w333 válasza leslien (#22525) üzenetére


w333
félisten

Ha választanom kéne hogy S7 vagy S8 akkor az utóbbira szavazok :)

Az S7 még 3-4 hónap és lassan el is lesz fejtve ugyanúgy mint az S6 !

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22527) leslien válasza w333 (#22526) üzenetére


leslien
nagyúr

már most az Augusztusban ragatunk...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#22528) w333 válasza leslien (#22527) üzenetére


w333
félisten

Hogy - hogy ? nem jött újabb frissítés vagy nem értem ? :B

Szerk.

Különben nagy volt a csábítás hogy még a végén elkeseredésemben megrendelem az S7 -t ... ezt ma este 22:00 meg is tudtam volna tenni de végül is ellenálltam, na innentől kezdve hétfőn lesz legkorábban elérhető a webshop és az S7 ára +30k fog emelkedni, szóval így már el is dőlt :D

Reménykedem hogy lesz fekete HTC 10 de erre sajnos nagyon kicsi az esély ! :(

Ha nem lesz fekete akkor marad a N5X aztán majd lesz valami ! :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22529) Roshan


Roshan
tag

Udv, lenne egy samsung t805 tabom, ujra akarom telepiteni, tudna valaki segiteni, samsung honlaprol nemtudom letolteni a software-t, elore is koszi☺

(#22530) Quqesz


Quqesz
nagyúr

[link] tyű mennyit változott az ios kinézetben....:D

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#22531) w333 válasza Roshan (#22529) üzenetére


w333
félisten

Beállításokon belül Táblagép visszaállítása ? ugyan azt csinálja ! :K

(#22530) Quqesz

Ha már szifon, tegnap voltam a régi melóhelyemen és mondom a volt kollégámnak hogy figyelj már téged nem zavar hogy néha a Voice Control jön be ? az micsoda ? mondom hang parancsok ... ááá őt ez nem érdekli, mondom neki ok de zsebedben véletlenül megnyomod és már hív is telefonszámokat (fizikai home gombnál ugye teljesen más) aztán próbáltuk szimulálni a helyzetet és csak simán beszélgettünk ... a szifon random elkezdett hívni a telefonkönyvből össze vissza, próbáltuk kikapcsolni majd 66 youtube videó után + 100 leírás után rájöttük hogy ezt nem lehet kikapcsolni, szóval vagy Siri vagy Voice control de valamelyik a kettő közül kötelezően aktív és nem lehet kikapcsolni ... ááá ki volt tőle készülve (össze vissza köpködött) majd mondta hogy vett bajt a fejére ... és csak egy vasárnap délután ment el arra hogy beállítson egy csengőhangot, mondom neki Gabikám ez ilyen, volt kollégáim sírtak a röhögéstől (vicces szitu volt) ! :DDD

De komolyan nem találtuk hogy lehet ezt kikapcsolni, aki tudja hogyan kell és szifonja van légyszi írja már le, mert teljes kétségbeesés van ! :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22532) Quqesz válasza w333 (#22531) üzenetére


Quqesz
nagyúr

:DD hát ez ilyen...a nagy fejlődés.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#22533) Aryon87 válasza w333 (#22531) üzenetére


Aryon87
félisten

:C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#22534) w333


w333
félisten

Tudjátok mi a szomorú az egészben ... hogy durván döcögős a rendszer :(

De komolyan nem hittem el, de most hogy kicsit jobban el kezdtük rajta a dolgokat keresni + görgetni + multitaskingból indítani az előző alkalmazást stb. hát durván darabos az egész animáció, tehát látod azt hogy egy ablak nem szépen folyékonyan ugrik fel hanem akad (darabos) egy pici majd bejön, mondom neki ez mégis mi ? mert nekem az i6 és i5S is sokkal gördülékenyebb volt, kicsit elkezdtem utána kutakodni majd rájöttem a szomorú valóságra !

Na szóval ugye 2+2 CPU mag összesen de egyszerre a 4 nem működik hanem alap felhasználáskor a 2 kicsi mag működik (energiatakarékosság miatt) gondolom ez nem elég a rendszer folyékony működéséhez és ezért döcög, a 2 erősebb mag pedig csak akkor működik ha valami durva alkalmazást használunk pl. a játékok !

Ha ezt nekem valaki mondja akkor biztosan nem hiszem el, viszont szemmel láthatóan nem tökéletes az iOS rendszer, kíváncsiságból majd megnézek egy másik i7 -t is hogy az is ilyen döcögős de félek hogy igen mivel több helyen is olvastam ezt nem csak én tapasztaltom ... szóval durva !

De még az is lehet hogy kifogott egy olyat aminek lassú a belső tárolója (vagy valami hibás darabot) ... ezt ugye korábban linkelte is nomore kolléga :U

Szerk.

Én voltam az aki védte az iOS -t ... de ez most nekem is brutál nagy csalódás !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22535) no more válasza w333 (#22531) üzenetére


no more
addikt

:DDDD

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#22536) batai15 válasza w333 (#22534) üzenetére


batai15
félisten

na csak beismerted hogy nem az ios a király, helyes! :C

(#22537) no more válasza batai15 (#22536) üzenetére


no more
addikt

Egészen addig, amíg nem vesz megint szifont, akkor ismét az lesz a király, ami mindenre elég, bőven jó a HD kijelző, tökéletes a kamera mono hangfelvétellel és sokkal stabilabb mint az Android. ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#22538) no more


no more
addikt

Oké, hogy egy hányás a TouchWiz kinézet, működés (RAM management, lol) szempontjából, de üzemidőre elég durván van optimalizálva! :D 2500-as akksi van S6-ban, most fut 22 órája, 46%-on van és 3 órás kijelzőidő bele van már tolva. Ez sokkal jobb, mint, ami volt nekem G4-en (annál a 3 óra maximum volt, botrányosan rossz az üzemideje, nap végéig alig bírta ki) 3000-es akksival és sokszor jobb, mint amit az M7 produkált (erről inkább nem írok, mert a HTC fanság visszatartXD). Szerintem egy S7 Edge simán tudhat 7-8 órás kijelzőidőket (vagy többet) az én felhasználói szokásaimmal és nem 22 órás runtime, hanem mondjuk 40, vagy több óra! :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#22539) batai15 válasza no more (#22537) üzenetére


batai15
félisten

Muhaha, no igen .

(#22540) leslien válasza w333 (#22534) üzenetére


leslien
nagyúr

neki hiszek szóval lehet h jobban jársz ha nem veszel HTC 10... :) itt a hsz.

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#22541) Blackmirror válasza leslien (#22540) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Azt hittem neki iPhone van.

iPhone X@R, iPad Pro

(#22542) w333 válasza leslien (#22540) üzenetére


w333
félisten

Tipikus sztereotípia ... ha eddig a HTC sz*r volt kamerában akkor most is biztosan az, számomra az a szomorú hogy nem veszi a fáradtságot és próbálja összehasonlítani valamivel, illetve ha kicsit tisztába lenne a dolgokkal akkor rájönne hogy N6P -ben is ugyan ez a kamera modul van, akkor az is sz*r ? :D

Phonearena kamera teszt ... HTC 10 nyert ! :))

Illetve DXOmark szerint is a második helyen van !

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22545) no more válasza w333 (#22542) üzenetére


no more
addikt

Azért az iPhonearena nem a leghitelesebb oldal... Te sem gondolhatod komolyan, hogy az S7 csinálja a legrosszabb képeket az iPhone meg a legjobbakat. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#22546) leslien válasza w333 (#22542) üzenetére


leslien
nagyúr

hiába van benne ua a szenzor mint a Nexus ban sajnos az kevés... :( de ezt már páran bizonyították...

batai15 ; hidd el tudja mit beszél ;)

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#22547) w333 válasza no more (#22545) üzenetére


w333
félisten

Ha új szifon benne van egy ilyen kameratesztben akkor biztosan az győz ... de általában tudnak ők normális teszteket is csinálni, S7 túlélesít ennyi ! :(

De itt szerintem jól látszik a képeken ! :))

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22548) leslien válasza w333 (#22547) üzenetére


leslien
nagyúr

attól függetlenül jó képeket csinál, de a Nexus után biztos mérges lennél..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#22549) Quqesz válasza leslien (#22540) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Rakott már fel sok géppel fotót, el tudom képzelni, hogy nem kamuzott.

W333
Valószínű az ios-t nem sikerült jól optimalizálni a 4 magra v tényleg kevés neki a 2 kicsi mag.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#22550) w333 válasza leslien (#22548) üzenetére


w333
félisten

Nem lennék mérges mert kompenzálna a manuális kamera beállítások ami Nexus -ban ugye szintén nincs, illetve a fém ház + jobb kijelző és erősebb akku ! :D

Tudom használjak Manual kamerát ... ez nem rossz ötlet de a kedves Google 0.6s -nél húzta meg a max. záridőt, szóval még 1 másodperc sem, miközben a G4 és G5 (Mi4) 30s, HTC 10 (16s) S7 (10s) este ez nagyon jól jönne ! :))

(#22549) Quqesz

Ez már nem iOS hiba ... fizikailag a 4 mag nem tud egyszerre működni ! :U

Szerk.2

Frlickr -n nézem a friss képeket amiket HTC 10 -el lőnek és ha valakinek ez a minőség nem jó akkor nem tudom hogy mi :F

KÉP! :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.