Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22101) kutga


kutga
nagyúr

Let the Zone take me if I am.

(#22102) w333 válasza kutga (#22101) üzenetére


w333
félisten

Ahahaha ... ;]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22103) kutga válasza w333 (#22102) üzenetére


kutga
nagyúr

A jack hiánya és a felrobbanó telefonok kifogyhatatlan humor forrás lesz idén. :D

Let the Zone take me if I am.

(#22104) Quqesz


Quqesz
nagyúr

w333 & asound :DDD

[pixel]
A kék szín még jól is nézne ki,de kávában miért pont a szifont kellett másolni? :O egy teniszpálya ráférne alul/felül :(((

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#22105) koxx válasza Quqesz (#22104) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ez elég kakin néz ki :o

(#22106) w333 válasza Quqesz (#22104) üzenetére


w333
félisten

Nagyon gáz ... a Google most durván elkezdte mindennel másolni az almát :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22107) batai15 válasza w333 (#22106) üzenetére


batai15
félisten

Legalább neked lesz egy tökéletes telefon:D apple feeling + android! ;] ;]

(#22108) w333 válasza batai15 (#22107) üzenetére


w333
félisten

Hát nem is tudom ... annyira nem tetszik, ráadásul még horror drága is ! :((

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22109) leslien válasza w333 (#22108) üzenetére


leslien
nagyúr

annyira nem tetszik, ráadásul még horror drága is

mert az Iphone nem drága... azért várjuk meg élőben h néz ki.. btw nem sok különbség van a 2közt ma egy gomb..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#22110) w333 válasza leslien (#22109) üzenetére


w333
félisten

A legnagyobb baj hogy szolgáltatóknál biztosan nem lesz kapható ... ezen kívül a stock Android rendszer szerintem még az iOS -től is sokkal butább, egy nyamvadt akku % -s kijelzés nincs és ez csak 1 csepp a tengerben, rengeted alap funkció hiányzik belőle ! :( lehetne ez sokkal jobb is csak kérdés hogy mikor :F

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22111) koxx válasza w333 (#22110) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

"egy nyamvadt akku % -s kijelzés nincs " ez komoly :F :Y

(#22112) batai15 válasza w333 (#22110) üzenetére


batai15
félisten

nexus= custom rom, xposed! :U

(#22113) w333 válasza koxx (#22111) üzenetére


w333
félisten

Igen az ... alapból nem tudja ! :DDD

(#22112) batai15

Áááá azokkal csak a baj van, valami bug, hiba, stb. mindegyikben van !

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22114) leslien válasza w333 (#22110) üzenetére


leslien
nagyúr

most frankón ezen vagy kiakadva?! nem hiszem h a root olyan nagy dolog lenne és onnan meg a csillagos ég a határ.. profi vagy te nem amatőr ;) .. ne vedd sertésnek.. :R

szek; miben van hiba? nem costum romot kell feltenni...
ahogy a kolléga is írta ; xposed!

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#22115) w333 válasza leslien (#22114) üzenetére


w333
félisten

Belefáradtam már ezekbe a mókolásokba, nálam minden alap stock rendszer ! :)

Különben nem tartom kizártnak hogy a Google zárni fogja BL -t és nyitással ugrani fog a garancia ... de majd hamarosan kiderül :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22116) batai15 válasza w333 (#22115) üzenetére


batai15
félisten

na kezdődik az apple felé csábulás.. ej ejj... ;]

(#22117) kutga válasza batai15 (#22116) üzenetére


kutga
nagyúr

Megvan a droidnak a maga hülyesége, de nem gondolom hogy az ios-nek ne lenne.

Felesleges hasonlítgatni, van akinek ez jön be van akinek az. :D

Let the Zone take me if I am.

(#22118) leslien válasza w333 (#22115) üzenetére


leslien
nagyúr

én is öreg vagyok már hozzá, de néha jól jönne ha lehetne rootolni.. azt nem gondolod komolyan h zárja a BL t ;]

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#22119) w333 válasza batai15 (#22116) üzenetére


w333
félisten

Nem nagyon van jelenleg a piacon egy olyan épkézláb telefon amivel 2-3 évig ki lehetne húzni vagyis de a HTC 10 de ezen kívül tényleg semmi ! :(

S7 jóval olcsóbb, de a támogatás 1 éven belül kuka, szerviz kuka, ezen kívül topikjában olvasom elég sok nyűg van velük ! :(((

Note 7 robban, vagy csak túlmelegszik !

G5 szimplán csak nem teszik, de azokkal is van baj !

P9 és társai szerintem papír gyengus telefon !

Motorola nincs itthon !

És ki is fogytunk a népszerű csúcstelefonokból ... Androidból szvsz a HTC és az S7 ami még úgy viszonylag jó !

Szifon meg ugye szifon ... támogatás adott, garancia adott cserébe hátra van kötve a kezed de legalább stabil és hosszútávra szerintem a legjobb ! :K

(#22117) asound

Mióta váltottam i6 -ról vissza Androidra azt kell hogy mondjam a Droidnak sokkal több és nagyobb h*lyeségei vannak, kissé csalódás ez a 7.0 is olyan mintha egy 5.0 -t használnék, ugyan olyan sz*r mint volt ! :((

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22120) batai15 válasza kutga (#22117) üzenetére


batai15
félisten

én is azt mondom hogy semmivel sem rosszabb eggyik sem mint a másik.
És tényleg kinek mi jön be, csak a kollega kicsit úgy írta most le mintha annyira rossz lenne a droid, holott nem igaz.
Én a szabadságot választom, és a droidot viszont nem kérdés.
Nem mondom ki próbálnék egy szifont, de nekem meg vannak a kedvenc appjaim amik ios-re nincsenek , meg a droid vizuálisan is jobban bejön.
W333: akkor vegyél htc10-et! ha lenne pénzem nem kérdés azt vennék, esetleg op3-at,de inkább htc-t.

[ Szerkesztve ]

(#22121) Balathruin válasza leslien (#22114) üzenetére


Balathruin
veterán

Costum rom az milyen? Custom

(#22122) w333 válasza batai15 (#22120) üzenetére


w333
félisten

HTC 10 -t vennék ... de szolgáltatónál nem kapható ! :(

És ha már így is úgy is alá kell írjak köv. 2 év hűséget akkor természetesen onnan venném a telefont, viszont kicsit vicces de hivatalos forgalmazóknál pl. Media M. Edigitál, stb. drágább mint az i7 (nem is értem ezt hogy gondolták ?) :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22123) kutga válasza batai15 (#22120) üzenetére


kutga
nagyúr

Nézd, szerintem egy 60-70k-s középkategóriás droid egy mai átlag felhasználó minden igényét kielégíti. Emiatt én sosem fogok droidból flagshipet vásárolni, mert azért be kell látni azok sem problémamentesek, de azért bőven használhatóak.

A támogatás más kérdés, de az meg nem a google hibája hogy a gyártók tesznek a régebbi telefonokra és nem kapjuk az új funkciókat.

Az apple-lel meg az a baj, hogy az iphone-ok árait nem a magyar fizetésekhez mérték. Én megértem, hogy garancia, meg támogatás adott és még a három éves modellre is jön az új os, de könyörgöm. Egy normális új telefon 200k ami nem kevés.

Let the Zone take me if I am.

(#22124) leslien válasza Balathruin (#22121) üzenetére


leslien
nagyúr

köszi... ;)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#22125) Aryon87 válasza w333 (#22119) üzenetére


Aryon87
félisten

G5el annyira nincs gond, szoftveresen rendben van, 1-2 usernek akadt kisebb gondja pl a kijelzobeegessel meg az a modulos hezag (pl nekem). Szerviz utan ezek megszunnek.
P9 se lehet rossz telefon, bar nekem a Max az jobban tetszik :)
HTC10 is bejon, de meg nem volt alkalmam eloben is latni.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#22126) batai15 válasza kutga (#22123) üzenetére


batai15
félisten

én úgy alapból azt mondom hogy a szifon túl van árazva.
nem csak ithol.
mondjuk már a 32gb-vel már kicsit jobb volt a helyzet, de amíg 240ért adtak fos 16gigát, miközbe 10 dolcsival kerül többe a nagyobb tárhely gyártás szinten, és pofátlanul drágábban adják.

Mondjuk az 50-60 ezres kategória még kompromisszumos azért,. legalábbis nálam.
90ért vettem p9liteot, és 3 hónapot bírtam vele.
kevés volt a 2 giga ram is, még agreszíven is kezelte, otg se volt, és emui se jött be.
Igaz hogy most egy redmi note 3 prot rendeltem 3 giga rammal, erősebb is mint a lite, és otg is tud, na meg van rá official custom romok(cyanogen, stb )
amik ráadásul sokak szerint jobbak is mint miui( mondjuk azt pont nem csípem és csak az aosp romok miatt rendeltem most ez)
Na szóval papíron ez látszik a nekem való telefonnak, de majd meg látjuk hogy a gyakorlatba mit fog tudni.,

(#22127) koxx válasza kutga (#22123) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

60ezres androidot használni agyfasz. Egy SE xperia arc s telóval léptem be a droid táborba, akkor megfogadtam, hogy zöldrobotos telóm csak flagship lesz (G2->G4->V10). Nem akarom látni a laggolást, a felvehetetlen hívásokat az akadások miatt, a szar fényképezőt/kijelzőt stb.

(#22128) kutga válasza batai15 (#22126) üzenetére


kutga
nagyúr

Nekem P8 Lite van, kiegyensúlyozott, de vannak hibái, talán a legnagyobb, hogy mind a beszédhangszóró, mind a mikrofon nagyon halk. Olyan mintha pont a telefon mivoltát veszítené el. Az EMUInak meg megvannak a korlátai, hülyeségei, a kinézetével nincs problémám, inkább azzal, hogy ha kicsit is bele akarok túrni akkor megmakacsolja magát.

Az én következő telefonom amúgy nagy valószínűséggel nem droid lesz, nem tetszik teljes mértékben amerre haladnak a gyártók. A hw egyre bikább, a sw-re meg már nem marad idő.

MOD
koxx
Ez megint felhasználó függő. Itt az irodában senki sem használ flagshipet és nem is nagyon érdekli őket mi van a kezükben. Működik és kész. Annyit azért hozzátennék nekem még nem volt fagyás, újraindulás, felvehetetlen hívás.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#22129) w333 válasza kutga (#22123) üzenetére


w333
félisten

Android csúcstelefonok árai is ugyan olyan drágák mint az Apple terméke ... cserébe sokkal rosszabb a támogatás és a garancia :(((

S7 : 248k

S7 : 280k

Htc 10 : 270k

G5 : 220k

Note 7 : 290k

És ebben tudod mi a vicces hogy mire lejár a 2 év hűséged ezeknek a telefonoknak akár szolgáltatóknál akár hivatalos viszonteladóknál durván 100 ezer Ft alá csökken az ára, magyarul 2 év alatt buksz rajtuk 200 ezer Ft -t :U

Míg a szifon ára évente 1X csökken egy kicsit mikor megjelenik az újabb modell !

iPhone 6 (220 ezer Ft -al jelent meg) már 2 éves telefon és még 180k az új ára !

S6 (220 ezer Ft -al jelent meg) jövőre lesz 2 éves és 150k az új ára !

Használt árakról pedig nem is beszélve hogy mekkora bukás, az S6 megvolt kb. 5 hónapig és buktam rajta 110 ezret, az i6 megvolt majdnem 1 évig buktam rajta 50k -t és ez a nem mindegy :((

S7 tavasszal jelet meg és előfizetésemmel 240k -ért tudtam volna megvenni, most nézem és 150k -ért megtudom rendelni akár azonnal ! :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22130) batai15 válasza kutga (#22128) üzenetére


batai15
félisten

akkor ios marad.. windows volt 3 telefon is, elején amennyire védtem, most annyira utálom.
Abszolút halott rendszerré válik lassan.
Egyébként az s7 is meg lepően gyors volt, nem rossz az se.
W333:
Persze ha mobil fan vagy és sokat cserélgeted , akkor jóhogy számít az ár, ne bukj rajta annyit.

[ Szerkesztve ]

(#22131) kutga válasza w333 (#22129) üzenetére


kutga
nagyúr

Ebben igazad van, az apple jobban tartja az árát. De mint mondtam én ezek miatt nem vennék droid flagshipet.

MOD
batai15
Igen, az lesz nagy valószínűséggel, vagy hagyom a P8 Lite-ot amíg szét nem esik. :D Anyámnak WP-s telefont vettem és imádja, alap funkciókra 8.1 atomstabil. Kacsingattam egy 950 felé annyira lement az ára, de a W10-ről nem sok jót hallani.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#22132) w333 válasza kutga (#22128) üzenetére


w333
félisten

Őszintén szerintem még egy használt olcsó i5S -el is jobban jársz mint egy középfelső Droidos telefonnal ... sokkal kevesebb a nyűg vele ! :)

(#22130) batai15

Az a baj hogy kénytelen vagy cserélni mert a Droidos csúcsgyártók nagyon rámentek arra hogy ha kell az új funkciók + szolgáltatások stb. akkor vásárold meg az újabb csúcstelefont :((

Tessék ott az S6 példa nem volt kamera manuális záridő de az S6E Plus ami megjelent abban már volt ... és fél év kellett ahhoz hogy ezt a funkciót megkapja ? és akkor nem b*sszon szét az ideg egy 220 ezer Ft -s telefonnal a kezedben ? :((

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22133) kutga válasza w333 (#22132) üzenetére


kutga
nagyúr

Állítólag IOS 10-zel sem rossz. Csak abból meg újonnan 16-os modellt kapni ami elég cinkes lehet. A használt almában meg nem bízom.

Let the Zone take me if I am.

(#22134) batai15 válasza kutga (#22131) üzenetére


batai15
félisten

"alapfunkcióra "
telefonálás, sms, meg max kamera, de tényleg viccen kívül másra tényleg nem jó a wp10.
nem szenvedtem még annyit telefonnal mint a lumia 640-el w 10en..
Inkább buta telefon ha csak alap dolgokra kell mint wp.
w333: haggyuk már.. igazából csak nekünk kockáknak számít az hogy hanyas droid fut rajta.
mert amúgy még legtöbb app 4.4 en is fut.,
Ez csak egy ilyen kényszer érv lehet nálad hogy cseréld a telefont.. hidd el , voltam már ebbe a cipőbe..
Vegyél nexust ha kell a rendszer és jóvan!

Mi4c? nagyon gyetra az akkuja..

[ Szerkesztve ]

(#22135) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Én meg kinéztem poénból kipróbálásra a xiaomi mi 4c-t(proci mint a g4-ben). 44e kemény forintot a bolondnak is megér újonnan! De eddig nekem a G4 hibátlan(11 hónapos).....
Az iphone nekem kinézetre a 6-tól nem tetszik, nem érzem azt, hogy ennyivel jobb lenne, mint az ára. A g4 nekem 126e volt újonnan, annyit meg is ér, most egy 30e-rel olcsóbb..

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#22136) w333 válasza kutga (#22133) üzenetére


w333
félisten

Azért elég sok mindenre elég az a 12GB felhasználható tárhely ! :K

(#22135) Quqesz

Jó kis telefon az, ennyi pénzt nagyon megér ! :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22137) kutga válasza batai15 (#22134) üzenetére


kutga
nagyúr

Pont ennyire használja. Igazából még ez is sok neki, de mivel húgom külföldön él könnyebb vele tartania a kapcsolatot.

MOD
w333
Igen, a mostani telóm is 16-os, úgy 5 giga szabadon van. Fotókon kívül csak pár térképet tárolok rajta. De a későbbi eladhatóság miatt jobban örülnék egy nagyobb modellnek. :D

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#22138) #76385920


#76385920
törölt tag

P8-am van, nem érzem "papírnak".

Egyik csúcs készüléket sem szabad megvenni rögtön. Várni kell 5-6 hónapot, hogy minden kiderüljön, az ára pedig reális szintre essen.

W333-al teljesen egyetértek abban, hogy támogatás szintjén az ios jobb! A következő telefonom valószínű, hogy i7 lesz és ha az apple nem változtat a szokásain az ios 14 is felmegy rá. :)

A tavalyi top P8-am-ra a nugát nem fog megjelenni ebben szinte biztos vagyok!

(#22139) batai15 válasza #76385920 (#22138) üzenetére


batai15
félisten

pedig a nugátot bizony meg fogja kapni , ahogy a p8 lite is.

(#22140) Aryon87


Aryon87
félisten

Eloszedtem a szekreny melyebol a 2 porosodo ezer eves teloimat.. Egyik Samsung Young 4.3 droiddal, a masik egy SE LwW 4.0 droiddal, MIUI rommal.
Mindketto tartalek telefon, egyik a pink, masik a kek szolgaltatot kepviseli.
Huawei P8 Lite erdelyben maradt nagyinal, igy kell keressek valamit masodlagosnak..
Beuzemelem a ket telot. Samu betolt viszonylag hamar, SE erolkodik mint a rakfene..
Lenyeg a lenyeg, o csak youtubozasra van beuzemelve leginkabb.
Egy zenet elinditottam rajta parhuzamosan a G5-el... G5 hangereje kutyafule hozza kepest. :C
Nagyon brutal mi hangero van abban a sztereo parosban :Y

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#22141) #76385920 válasza batai15 (#22139) üzenetére


#76385920
törölt tag

Honnan az infó?

(#22142) w333 válasza Aryon87 (#22140) üzenetére


w333
félisten

Az szép ... gondolom nem akarattal hagytad ott ?! :D

(#22141) Famalac

Szerintem már nem fog kapni az semmit, vagy majd jövő ilyenkor talán !

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22143) Aryon87 válasza w333 (#22142) üzenetére


Aryon87
félisten

De, direkt hagytam ott. Allwiew P5 Life-t valtotta. Nagyi szerint sokkal egyszerubb a kezelese. Plane hogy ugy is allitottam be neki.
A regi fos nagyon halk volt, raadasul 1 eves letere az akkuja puposodni kezdett..
Akkor hataroztam el hogy a Huawei ott marad, mikor a masikat ujrainditottam 89%-on, es betoltesnel 30% akkuertek fogadott. Na mondom te mesz a kukaba..
Csak azt banom, hogy azt nem hoztam el...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#22144) no more válasza w333 (#22119) üzenetére


no more
addikt

Jah, tök szar a Samu támogatása, havonta jön egy rendszerfrissítés... Kíváncsi vagyok, HTC-n kívül melyik gyártó csúcskészülékén van fent a szeptemberi biztonsági frissítés. Én nagyon kellemesen csalódtam a Samuban, az biztos. Főleg, hogy amekkora hulladék, szemét volt a TouchWiz, annyira gördülékeny és sima lett. Bár, ez gondolom köszönhető a Google-nek is.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#22145) #76385920 válasza no more (#22144) üzenetére


#76385920
törölt tag

Ez jó dolog, sajnos a huawei-ről ez nem mondható el. Nekem ezév márciusi van! :)

(#22146) CJ4567 válasza w333 (#22113) üzenetére


CJ4567
veterán

A rendszerben KK óta benne van, egy egyszerű program engedélyezi Playről root nélkül.

No Sana No Life

(#22147) Aryon87 válasza no more (#22144) üzenetére


Aryon87
félisten

G5-n augusztusi pakk van, hamarosan jon a szeptemberi csomag..
De arra sztem nem fogok frissiteni, mert a jelenlegi verzioban a kamera szoftver k..bszott jo.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#22148) w333 válasza CJ4567 (#22146) üzenetére


w333
félisten

Oké ... de ez miért nem alapértelmezetten ilyen ? :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22149) w333


w333
félisten

S8 nem lesz 3.5 Jack ? :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22150) no more válasza Aryon87 (#22147) üzenetére


no more
addikt

De ez egy S6, ami több mint egy éves már. :P

(#22149) w333: Remélem, hogy ez egy kamu. Menjenek már a f*szomba ezzel a Jack hülyeséggel! Szerintem elég sokan egyáltalán nem vagyunk kíváncsiak a füles töltögetésére! Elég a telefont tölteni minden nap... Elhiszem, hogy az iPhone userek megszokták, hogy 3x töltik egy nap azt a szart, de nekem pl rohadtul nem hiányzik... Elfelejtem feltölteni és akkor nuku zenehallgatás reggel. Istenem...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.