Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22201) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Ez a pixel elég nagy gixer....:D

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#22202) w333 válasza no more (#22199) üzenetére


w333
félisten

Azzal nem nagyon van semmi bajom ... szinte tökéletes mindenben ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22203) Aryon87 válasza w333 (#22202) üzenetére


Aryon87
félisten

Azt meg en is bevalallnam, ha lenne Telenornal.. Tetszos telo.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#22204) no more válasza w333 (#22202) üzenetére


no more
addikt

Oh, de hiszen az nem iPhone. :(

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#22205) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Most nézem német MM és a moto Z lesz náluk 699€...minden gyártónak elmentek otthonról?!
S7 599€
I7 759€
HTC10 619€
G5 549€
Hopp ZTE Axon 7 449€ ez viszont jó

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#22206) zombinyul válasza Quqesz (#22200) üzenetére


zombinyul
addikt

Nem baj, én is... :D
Igen, ha már ennél a kategóriánál vagyunk, legalább legyen benne "élvezet". :)

no more: te se unod még? Komolyan, a te irományaid sem kevésbé idegesítőek. Sőt. Oké, hogy off topic, de azért húzzunk már egy határt...

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#22207) leslien válasza Quqesz (#22205) üzenetére


leslien
nagyúr

mondjuk nem is lenne (sajnos)baj h ezen áron adják,de legyen itthon nálunk a szolgáltatóknál... pl Moto Z ,Pixel család, HTC 10... kamu kanna kölyke EU baeg... mindegy jövő márciusban úgyis jön a S8E aztán veszek azt...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#22208) w333 válasza no more (#22204) üzenetére


w333
félisten

És akkor mi van ? mondtam nekem nincs bajom egyik rendszerrel sem ... de ha hosszútávra keresnék telefont akkor szifon vagy HTC esetleg Samu bár nálam már egy párszor eljátszották a bizalmukat, jó lenne ha végre egy olyan szintet képviselnének mint a HTC vagy Apple ! :))

(#22205) Quqesz

Ez sajnos így van ... de ha megnézed a hazai árakat akkor az i7 áll a legközelebb a valósághoz, itthon hol veszel 180k -ért független gyártói garanciás S7 vagy HTC 10 -t ? sehol, szóval nálunk megint megy a kőkemény lehúzás ! :U

(#22207) leslien

Félek hogy átesnek a ló túloldalára és belerakják a 4K kijelzőt amivel csak az lesz a baj hogy hardveresen nem lesz 2X erősebb = akadni fog, akkuban sem lesz 2X erősebb = merülni fog, de sebaj VR -n nézhetünk majd p*rnó filmet ! :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22209) Quqesz válasza leslien (#22207) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Most lehet én emlékszem rosszúl,de régebben mintha nagyobb lett volna a kínálat szolgáltatónál.....meg mintha rámentek volna nagyon az olcsó kategóriára csak. Mikor vettem a G2-t volt miből választani(voda).
Amin meg meglepődtem, hogy anno a szlovák Nay a G4-et baromi jó áron adta megjelenéskor(itthon 210e, kint 589€), most meg már nincs is benne a listájukban az LG.......

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#22210) w333 válasza Quqesz (#22209) üzenetére


w333
félisten

Sokkal nagyobb volt a kínálat ! :K

Most van Apple, Samu, LG és Hüvely ... ennyi ki is fogytunk ! :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22211) Quqesz válasza w333 (#22210) üzenetére


Quqesz
nagyúr

meg Alcatel/TCL, mikiszoft,sunyi

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#22212) w333 válasza Quqesz (#22211) üzenetére


w333
félisten

Úhhh Alcatel ! :(

De mondjuk a ZTE telefonok nagyon eltűntek, pedig jó telefonjaik vannak !

HTC 10 -nek örülnék a legjobban, de szolgáltatónál soha nem lesz ! :((

Microsoft és Sony felejtős ... ingyen se ! :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22213) Aryon87 válasza Quqesz (#22209) üzenetére


Aryon87
félisten

G4 valasztasakor meg tobb mindenbol lehetett valogatni Telenornal. Akkor meg kaphato volt a Mate 7 is, most mar az sincs.
Meg korabbra visszamenve, mikor az SP-t valasztottam, megtobb volt a valasztek..
Jovore sztem semmi nem lesz :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#22214) w333 válasza Aryon87 (#22213) üzenetére


w333
félisten

Dehogynem ... Apple, Samu, LG, Sony, Huawei ! :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22215) #76385920 válasza w333 (#22214) üzenetére


#76385920
törölt tag

Sony-t kihúzhatod. ;]

(#22216) Aryon87 válasza #76385920 (#22215) üzenetére


Aryon87
félisten

+1
Multkor tmobilnal erdeklodtem. Ugyintezonel egy Sony X compact volt asszem, fe mar panaszkodott ra, higy lefagy meg ilyenek. Szal Sony kihuzva..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#22217) #76385920 válasza Aryon87 (#22216) üzenetére


#76385920
törölt tag

A sony mobil üzeltága picit vergődik...nem csodálkoznék a ha nem erőltetnék a dolgot. :)

(#22218) Quqesz


Quqesz
nagyúr

A német tkomnál 760€ a belépő ár a pixelre! Jesszus gatyamadzag...ezek megőrültek! Ha így megy az alma lesz az ocso a végén......

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#22219) #76385920 válasza Quqesz (#22218) üzenetére


#76385920
törölt tag

A jövőben nem lepődnék meg ezen sem, de ahhoz a google-nek valamit le kell tennie az asztalra. A Pixel nem az.

(Ha Apple módra akar működni)

(#22220) w333 válasza Quqesz (#22218) üzenetére


w333
félisten

:D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22221) no more válasza Aryon87 (#22216) üzenetére


no more
addikt

Ha egy telefon lefagy az a user hibája szokott lenni! Főleg már így, 2016-ban... Nem fagynak le a telefonok soha. A Sony is brutál jó szoftvert ír a telefonjaihoz, Z2 óta szerintem kurva jó mind! Tesóm XA-ja is úgy pörög, mint állat, csak néztem, pedig nem egy S7 szint a hardver! :D A kamera szoftver mondjuk más tészta, bár elvileg az X szériánál már azt is eltalálták (várjuk meg az XZ-t).

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#22222) w333


w333
félisten

Mit szóltok a pixelekhez ? :D jól megkavarta a Google a kakát ... :((

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22223) batai15 válasza w333 (#22222) üzenetére


batai15
félisten

Nekem kellően tetszik, de az ára nem.
Mondjuk ha választani kell akkor htc 10 inkább, de ez se rossz.
Mondjuk innentől kezdve nem referencia mobil akar majd lenni, ill nem dev telefon mint anno a nexusok voltak, hanem itt a hype és az apple ellenfelének szánják, szóval igazán lehetne akkor ha már nem lesz nexus volnal meg kapná a budget nexus kategóriát az android one, mert elvileg még nem lehet olyan könnyen rootolni a pixeleket.
De lehet nem jól olvastam.
SZóval összességében tetszik az egész, de ezzel szerintem új korszak fog kezdődni, kicsit másabb lesz a droid már.

(#22224) Blackmirror válasza w333 (#22222) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Mivel? Elfoglalt vagyok és tájékozatlan :D
Még nem volt időm elolvasni a pixeles cikket sem. Annyit tudok róla hogy csúf mert azt láttam

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#22225) w333 válasza batai15 (#22223) üzenetére


w333
félisten

Ez pontosan így van ...

Na de ez ha nem egy Dev. telefon akkor szerintetek a mezei felhasználók akik hozzá vannak szokva a beépített kényelmi funkciókhoz, nekik elég lesz egy ilyen "buta" rendszer ? ráadásul a BL is zárt szóval a kezed is hátra van kötve ... :)

(#22224) Blackmirror

Húhhh hát akkor nagyon le vagy maradva :D

Gyakorlatilag a Google hátba szúrta a Nexus felhasználókat és az újdonságok csak és kizárólag "only" Pixel exkluzív lesz, a 7.1 frissítés pedig majd jövőre valamikor megkapjuk mert most a Pixel a király ... tulajdonképen ugyan azt kezdte el most a Google amit az Apple, csak kicsit gerinctelenebb módon ! :((

Jah és a legjobb hogy Szifon 7 áron indul a legkisebb 32GB Pixel ! :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22226) Blackmirror válasza w333 (#22225) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Ja, nem kicsit :D
Az iPhone 7 topicba benéztem de szerintem eltévedtem, mintha s7 topic lenne.
Szerintem no more is ezért van még ott mert ő is elveszett :D

A nexusok soha nem az átlag juzereknek szóltak

Közben láttam hogy szerkesztetted: hm ez meglep, ezen gondolom beragtak a nexusosok

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#22227) batai15 válasza w333 (#22225) üzenetére


batai15
félisten

dehogy buta a rendszer... ne kezd már megint..

(#22228) no more válasza w333 (#22225) üzenetére


no more
addikt

Az Apple még gerinctelenségben is "jobb"... Öcsém, ilyet! XD

(#22227) batai15: Az iOS butább a Stock Androidnál is... egy nyomorult OTG-t nem tud.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#22229) w333 válasza batai15 (#22227) üzenetére


w333
félisten

Egy Samu vagy szifonhoz képest nagyon buta a Stock rendszer ! :)

(#22228) no more

Persze úgy hogy harmadik féltől 100 millió alkalmazást felraksz mindenhez !

Kezdjük ott hogy nincs % akku, nincs értesítési led villogtatásra beállítás, nincs fájlkezelő, nincs Galéria, buta a gyári launcher, buta a gyári kamera stb. :U

(#22230) batai15

Oké de mire belakod az egész rendszer tetszés és funkciók szerint addigra ugyan ott vagy mint egy Samu S7 -el azzal legalább nem kell bajlódni, berakod a sim kártyát aztán csak használni kell, ezt meg buherálni különböző alkalmazásokkal ! :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22230) batai15 válasza w333 (#22229) üzenetére


batai15
félisten

jajj haggyál már a hülyeségeddel.. Eggyetlen bajom hogy stock alatt nincs külön lockscreen és homescreen wallapper, ennyi.
Én pedig elég sok mindenre allergiás vagyok.
De még root nélkül is simán telepített apokkal is jóval többre képes a droid, mint a kis kedvenc ios-ed.

Még ha a samsungot v htc , lg felületet mondod , azzal nem vitatatkozom, de haggyuk már ezt az ios jobb majmolást, mert nem nem jobb.
ROsszabb sem az ios, de rettentően elfogult vagy. mondom én h nemsokára szifonod lesz . :U
Azzal meg ne dobálózz hogy telepítesz alkalmazásokat, mert ez egy okos telefon lényege.
V neked minek okos telefon? telefonálni v mi?
mert akkor fölösleges bármelyik is..

[ Szerkesztve ]

(#22231) no more válasza w333 (#22229) üzenetére


no more
addikt

nincs értesítési led

Mondjuk ezt az5 forintos tételt a 3 kilós almádból is kihagyják évről-évre. Most lett egy feature, hogyha felemeled a telefont bekapcsol a kijelző. xD

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#22232) w333 válasza batai15 (#22230) üzenetére


w333
félisten

Teljesen mindegy hogy melyik felületet mondom Samu, Sony HTC de mondom akár a "szifon" is sokkal kézkreálóbb rendszer ! :D

Ezt úgy mondom hogy i6 -t majdnem 1 évig használtam és mindent tudott amire szükségem volt, míg itt néha olyanokba ütközök hogy csak pislogok mint hal a szatyorban ... hogy mi erre a megoldás ? főzött romok vagy alkalmazások, csak nekem már N4 időkben is ebből lett elegem, tökéletesen stabil rom nincs mindig beleakadtam valami hibába, különben szerintem az egyik legpraktikusabb és legkényelmesebb rendszer számomra még mindig a MiUi az ami a legjobb, ennél logikusabb és használhatóbb rendszerrel még nem nagyon találkoztam !

Mi4 szinte tökéletes, funkciókban 1000X többet tud a N5X -nél ! :K

(#22231) no more

Na de várj egy picit ... itt van értesítési led (fizikailag) csak nincs hozzá alapból alkalmazás vagy menü ami meghajtja a Led működtetését ! :DDD

Vagyis 6.0 -tól már van egy olyan hogy "értesítési led" bekapcsolás de ennyi semmit nem tudsz benne testre szabni és néha működik, néha nem ! :U

Nem fogadott hívásokra pl. meg sem nyikkan a led !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22233) Lacy6 válasza w333 (#22232) üzenetére


Lacy6
senior tag

Jah a szifon rendszer annyira jó, hogy a főnököm egy árajánlatot nem tud rajta megnyitni mert nem mindegyik pdf-et szereti. Érdekes ez egy 30 ezres androidos készüléknek nem probléma. Kiveszem a dobozból azt megy....vicc a köbön szerintem.

[ Szerkesztve ]

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#22234) Quqesz


Quqesz
nagyúr

"Hölgyeim és Uraim! Az egyik sarokban w333, aki az ios csapatot képviseli.....a másik sarokban batai, aki az android csapatot képviseli. Kezdődjék hát a harc!"

A pixel nekem nem nyerte el a tetszésemet,nem lesz ilyenem. Nekem most V20,mi5s,mi4c piszkálja a fantáziám. Ios csak szimplán nem érdekel....olyan volkszifon lett.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#22235) w333 válasza Lacy6 (#22233) üzenetére


w333
félisten

De a főnököd nem azért vásárolt szifont hogy azt használja hanem mert az a "menő" ha kicsit is értene hozzá akkor ez nem lenne számára akadály ! :)

Stock droid sem olvassa a PDF -t, kell hozzá letölteni alkalmazást !

Egy alap dolgot mondok pl. nem találkoztam olyan videó vagy flash lejátszóval böngészőben amit ne játszott volna le, Droidnál elég sokszor beleütközöm ebbe !

(#22234) Quqesz

Nincs itt semmi harc csak mindenkinek megvan a maga saját véleménye ... de már mondtam sokszor hogy egyik rendszer sem jobb vagy rosszabb a másiknál, ha most itt pl. egy S7 és i7 -t hasonlítunk össze, de ha egy Nexust hasonlítunk ezekhez az csúnyán le van maradva mindkettőtől (alap dolgok hiányoznak) :D

Szóval inkább mindkét oldalt képviselem ... :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22236) vacs válasza w333 (#22229) üzenetére


vacs
veterán

N5X-ed van, tudnod kéne, hogy már 6.0-tól tudja az akku % kijelzést, csak be kell kapcsolni a kezelő felület hangolóban. :K

Pixel telefonhoz:
Még mindig nem cserélem le N5-öt (pláne, hogy a mai napig szinte mindenre elég)!
A hardver rendben van (bár a 32/128 rom, lehetne 64/128 is, ennyi pénzért illene), de a külső ... hát az valami bűn ronda.
A google megcsinálta az androidos iphone-t, ahogy söncö írta:
"Képzeld el, hogy az az ujjlenyomat olvasó elvándorol a hátlapról a kijelző alá... és akkor az apple kiperelné a gugliból a sz*rt is. Ennyire nincs saját formaterv..."

Az N5 és a kisebb pixel kijelzője is 5 inch, de ezekkel a brutál kávákkal a pixel jóval nagyobb.
Így megtervezni valamit ... ezek tényleg nem normálisak!

Idővel lehet én is OnePlus 3-at veszek, de félek a mérete miatt, ha ülök (pl buszon), akkor már N5-öt is néha nehéz kivenni a zsebemből. 1-2 nadrágom zsebe nem túl mély, így ciki lenne használni.

Másik jelölt a HTC 10, gyári 2 év garival már most 180K, tavaszra lesz ez 150K körül, lehet ez lesz a befutó.

B*ssza meg a google ... :(((

(^)(>.<)(^)

(#22237) w333 válasza vacs (#22236) üzenetére


w333
félisten

Persze fejlesztői lehetőségek + kezelőfelület hangoló amit elő kell csalogatni (mert alapból ez sem elérhető) ... de most őszintén olyan nehéz ezt az 1 kapcsolót berakni az Akkumulátor menüpontba ? aztán mindenki eldöntheti hogy kell a % akku kijelzés vagy sem ! :))

Pixel telefonra pedig +1 külsőleg és belsőleg is elég durva Apple másolás van !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22238) batai15 válasza w333 (#22235) üzenetére


batai15
félisten

Inkább nem süllyedek le a szintedre, annyira elvakultan fanatikusan tolod ez a demagóg szöveget.
Annyi sületlenséget hordasz össze hogy az nem igaz.
S7-et meg értem, de ios mitől tud többet ? semmivel.
Az hogy meg szerinted gáz ha egy okos telefont arra használsz hogy appokkal bővísd a tudását szintén gáz.
BEfejeztem, nem fogom magam se fel idegelni, se flamelni nincs értelme.
Én ezt használom, rád meg rád hagyom hogy mindíg az aktuális kedvenc a császár.

(#22239) w333 válasza batai15 (#22238) üzenetére


w333
félisten

De ne viccelj már ? miért is lennék elvakult fanatikus :F

egy okos telefont arra használsz hogy appokkal bővísd a tudását szintén gáz.

Nem az a gáz ... hanem az hogy 20 millió alkalmazást fel kell rakjak mire eljutok egy Galaxy S7 szintre, mert a stock rendszer ennyire buta ! :(((

Ez csak egy laza beszélgetés és nem vitatkozás, emiatt nem szabad idegeskedni ... nem ér annyit az egész de komolyan, volt Nexus telefonod, tudd hogy milyen a stock rendszer nem ? de most itt a CM és társait ne vegyük számításba mert azokban már benne vannak a kényelmi funkciók és mégis stock alapú ! :)

Aktuális kedvenc a N5X mégis bevallom hogy vannak hiányosságai, nem mondom azt hogy rossz telefon ... de egy Galaxy S7 -től vagy i7 -től nagyon messze van !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22240) batai15 válasza w333 (#22239) üzenetére


batai15
félisten

őszintén? nekem annyi bajom volt a stock droiddal hogy nem lehetett külön lock és home wallpapert állítani..
Nekem meg pont az a lényeg, meg sok usernek hogy saját magamnak alakítsam ki a rendszert amit akarok használni.
Ezért is mondom hogy a tökéletes telefon egy htc10 lenne.
Pont annyival tud többet mint amit nem tud egy stock, de nem bloatware szinten.

Nem vitás, egyik telefon sem tökéletes, a nexus 5x pont a gyenge akku miatt is.
De azt mondani hogy rossz dolog ha tudod használni kedvenc appjaid,az hülyeség.

[ Szerkesztve ]

(#22241) w333 válasza batai15 (#22240) üzenetére


w333
félisten

Persze nincs ezzel baj más és más a felhasználási szokásaink ... :)

Csak mondom hogy számomra kissé foghíjas a Google féle stock 7.0, de pl. a CM vagy Slim rom sokkal funkció gazdagabb :))

És ez pontosan így van ... tökéletes telefon nincs, mindig lesz valami kompromisszum, csak ugye kérdés hogy kinek mi a fontossági sorrend ! :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22242) Quqesz válasza w333 (#22239) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Azért egy picit fordítsuk meg ezt:
Sokan utálják ha a gyártó telepakolja mindennel a telefont és nem te döntheted el mi kell és mi nem. Erre szolgál a stock droid. Persze ha vmit akarsz ott a play. Ios-en nincs alternatíva, nem tudsz semmitől megszabadulni, azt kell használnod amit az apple ráderőltet. Persze ez sokaknak tetszik, sokan meg kénytelenek voltak elfogadni. Droidon van alternatíva.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#22243) w333 válasza Quqesz (#22242) üzenetére


w333
félisten

S6 -nál például a beépített alkalmazásokat tudtam törölni letiltani, de nem az alkalmazásokkal van a baj hanem az alapvető funkciókkal, XY funkciókat tudna a telefon de szoftveresen nincs lekezelve és ez az ami kicsit bosszantó, iOS rendszerhez pedig annyit hogy már ott is törölhetők a beépített alkalmazások nagy része és azt használsz ott is amit csak szeretnél, semmi nincs ráderőltetve ! :N

Nexus 6 telefonnál pl. kikészültem azon hogy maga a telefonban ott a LED de az hogy működni tudjon előbb rootolni kell a telefont majd felrakni egy alkalmazást, ami még nagyon hiányzik az a duplakopp képernyőfeloldás, telefonok nagy része már alapból kéne hogy tudja, mert ez egy nagyon jó funkció ! :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22244) no more válasza w333 (#22243) üzenetére


no more
addikt

Mi értelme a dupla kopp feloldásnak egy ujjlenyomat-olvasós világban? :P

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#22245) w333 válasza no more (#22244) üzenetére


w333
félisten

Hátlapon ... tapogassa az aki akarja, előlapon sokkal kényelmesebb ! :D

N5X belakásnál az az első hogy kikapcsolom ;]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22246) no more válasza w333 (#22245) üzenetére


no more
addikt

+1 előlapon valóban kényelmesebb! Akkor le sincs védve a telefonod? o.O Amúgy kövezzetek meg, de esküszöm a Sony megoldása a legkényelmesebb! Ott jobb oldalt, az ember hozzáér és bent is van a kezdőoldalon. Amikor próbáltam a Z5-öt és Z5 compactot, leesett az állam! Hatalmas ötlet! Persze, kinek mi.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#22247) w333 válasza no more (#22246) üzenetére


w333
félisten

Hát nem tudom S6 és i6 -nál is az előlapon volt a legkényelmesebb ... oldalt fogást kell változtatni miután feloldottad, előlapinál nem kell ! :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#22248) batai15


batai15
félisten

Nekem szimplán kénezett miatt jön be az előlapi fp, és nem azért mert olyan mint egy alma, csak rá kell nézni a htc10-re.
Hátul sem kényelmetlenebb , és oldalt se . szimplán kinézett miatt jön be.

[ Szerkesztve ]

(#22249) Quqesz válasza no more (#22246) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Minek levédeni? Soha nem védtem ke, sim pin kód is kilőve, oszt sose volt gondom...

Más
Úgy néz ki nem fog sokáig az antutu csúcsán ücsörögni az iphone7, hamar letaszítják
203 000 pont

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#22250) no more


no more
addikt

A mostani csúcsok üzemidejének összehasonlítása

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.