Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19251) Kasya válasza w333 (#19250) üzenetére


Kasya
nagyúr

+1
Amugy meg tolem be is foltozhatjak, mert telefonon a BT fulesre epitek :D

Azt utaltam, mikot fent volt. Mobil nyomogatasa kozben zavaro, hogy fent log valami a telefonbol...

[ Szerkesztve ]

(#19252) Quqesz válasza no more (#19245) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Jól néz ki, de ahogy látom az infra itt is kimarad. A többivel nincsen gondom egyelőre.
Hogy most fent v lent van a jack...mivel a kijelző tartalma tud 180 fokban forogni nem tök mind1...kiv samu, mert hát a fizikai gomb fix.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19253) no more válasza s3nsitivity (#19249) üzenetére


no more
addikt

De, ha kiveszed a zsebedből fejjel lefelé, -mert mondjuk zenét hallgatsz és alul van a jack csati-, rögtön látod a kijelzőt, nem kell össze-vissza forgatni (részegen ejtettem már le ez miatt szegény M7-et :D)...

(#19252) Quqesz: Igen, az infra megléte kérdőjeles, én sajnálnám, mert hatalmas ötlet, hogy tudom kezelni a TV-met és a beltérit is a telefonnal.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19254) Cry0 válasza w333 (#19250) üzenetére


Cry0
őstag

+1 nekem is jobban tetszik ha alul van a jack csatlakozó

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#19255) s3nsitivity válasza w333 (#19250) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Hát ott az S7 az egyik és az OPT a másik zsebemben.. Nekem az OPT sokkal kényelmesebb.
Főleg ha nem fari hanem kabát vagy zakó zsebbe kerül.
Ha fejjel lefelé van akkor úgy nem kell megfordítani ha benyúlsz a zsebedbe és rámarkolsz. :D
Én meg jobb szeretem csak kicsúsztatni mint a zsebemben turkálni. :D

De sokan vagytok.. :D
Akkor lehet velem van valami probléma de nekem sokkal kényelmesebb ha fent van. :D
Mondjuk még mindig anno a Huawei P6-nál volt a legjobb oldalt annyi, hogy csak L alakú csatival volt használható. :D

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#19256) Quqesz válasza no more (#19253) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Fillérekért nagy ötlet sztem.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19257) w333 válasza s3nsitivity (#19255) üzenetére


w333
félisten

De fejjel lefelé rakod azért te is zsebbe vagy nem ? :B

Ha 1 kézzel kiveszed a zsebből akkor már egyből tudod is nyomkodni, míg ha az aljával rakod zsebbe minden kivétellel meg kell fordítani a kezedben (1 kézzel), és ezzel megadod az esélyt hogy kicsúszik a kezedből mikor megfordítod :))

(#19255) s3nsitivity

Xperia Go -nál is oldalt volt ... zsebben a fülhallgatózsinór is kényelmetlen :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19258) s3nsitivity válasza w333 (#19257) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Nem fejjel lefelé szoktam. :N
Pont ezt mondom, hogy ha fejjel lefelé rakod akkor bele kell markolni a zsebedbe, hogy úgy vedd ki, hogy egyből használni tudd. Én meg csak a sarkát szoktam megfogni és szépen kicsúsztatni, sokkal kényelmesebb és nem kell a zsebemben turkálni. Nekem így a kényelmesebb, plusz ha be van dugva a jack akkor még azzal is hadakozni kell ha fejjel lefelé van. :D
Na meg mint mondtam a használatnál is zavaró ha lentről megy mert hosszabb kábel kell. :D

De ezek szerint lehet velem van valami baj. :D

Na mindegy én örülök neki, hogy fentre került. :D

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#19259) no more válasza s3nsitivity (#19258) üzenetére


no more
addikt

Nincs veled baj. Te azt szereted, ha felül van, más meg azt, ha lent. Valaki a fehér telefonokat szereti, valaki a feketét. :P

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19260) Quqesz válasza s3nsitivity (#19258) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Így van, van aki azt szereti ha alatta van és van aki ha felette....ja az más..... ;]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19261) Aryon87 válasza no more (#19245) üzenetére


Aryon87
félisten

Az a fekete nagyon allatian nez ki :Y

Nalam a G4nek alul van a jack csatlakozoja. Pont kezre esik a hatlapi hangeroszabalyzo gombok, mert a telo ugye fejjel lefele van, igy az ujjaim pont a gombokon, valamint kivetelkor sem kell akrobatikazni vele (SP-vel szorakoztam eleget, parszor majdnem ki is fordult a kezembol emiatt, hasznalat kozben megvszar volt hogy ott lobogott a kabel, arrol nem beszelve hogy hamarabb tonkrement, mivel a jack vege mindig megtort).
Azota atvaltottam BT fulesre, igy mar teljesen mindegy, ettol fuggetlenul ugyanugy fejjel lefele van a telo :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#19262) tipuka válasza w333 (#19250) üzenetére


tipuka
addikt

nekem is kényelmesebb alulról bedugni.

(#19263) Zoja™ válasza tipuka (#19262) üzenetére


Zoja™
őstag

Nekem is, de ha felülről kell, akkor felülről kell... Azon nem oszt, nem szoroz semmi... ;]

(#19264) tipuka válasza Zoja™ (#19263) üzenetére


tipuka
addikt

Igazad van, Ha már stabilan illeszkedik és nem lötyög, akkor úgy sincs vele semmi baj. :DDD

(#19265) w333 válasza tipuka (#19264) üzenetére


w333
félisten

:DDD ;]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19266) Zoja™ válasza tipuka (#19264) üzenetére


Zoja™
őstag

Úgy, ahogy mondod, bár érzékenység barátunknak okozhat némi gondot, hogy L alakban akarja használni... :DDD

(#19267) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Bár félig, de láttam a Jobs filmet. Hát nagy koponya volt az tény, de a nagyképűség is bele volt kódolva....viszont az apple nélküle...hát nem várok akkora előremutató dolgokat mint amiket ő vízionált. A halálával a fő mozgatórugó esett ki a cégnél.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19268) legiaap válasza Quqesz (#19267) üzenetére


legiaap
nagyúr

Hat az uj jobs film egy kalap szar volt szerintem. A korabbi jobban bejott nekem.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19269) no more válasza Quqesz (#19267) üzenetére


no more
addikt

Nekem is tetszett, jó kis film volt. Megmutatta, hogy tényleg egy zseni volt az ember, ráadásul a marketinghez is értett. A semmit is képes lett volna eladni jó pénzért. Ezt a mai napig követi az Apple. Viszont azt is bemutatta, mekkora undorító ember is volt valójában.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19270) s3nsitivity válasza Zoja™ (#19266) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Félre értetted, a Huawei P6-nál van értelme csak az L-es csatiknak mivel az oldalán van a jack így ha normális csatival akarod használni az konkrétan használhatatlan. :)

Amúgy tegnap direkt azzal szórakoztam, hogy hogy kényelmesebb a telefon de valahogy mindig az jött ki, hogy állítva és, hogy csak kicsusztatom és nem nyúlok be érte. :D

Ja meg persze boldog nyuszit mindenkinek! :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#19271) Zoja™ válasza s3nsitivity (#19270) üzenetére


Zoja™
őstag

Amúgy tegnap direkt azzal szórakoztam, hogy hogy kényelmesebb a telefon de valahogy mindig az jött ki, hogy állítva és, hogy csak kicsusztatom és nem nyúlok be érte.

Az is egy megoldás, csak olyankor olyan dolog is kerülhet a nadrágba, ami nem épp oda való... ;]

(#19272) s3nsitivity válasza Zoja™ (#19271) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Épp az, hogy így nem. :P
Így nem kell a zsebedben turkálni :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#19273) Quqesz válasza legiaap (#19268) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az újat nem láttam, ez az áston kucseres volt. Nekem lejött a srácból,milyen lehetett jobs..

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19274) Zoja™ válasza s3nsitivity (#19272) üzenetére


Zoja™
őstag

Persze, csak épp az is becsurog, aminek nem kéne. De legalább egy ideig melegít... ;]

(#19275) s3nsitivity válasza Zoja™ (#19274) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Hogy mi? :D

Szerintem te nagyon eltévedtél :D
Vagy lehet csak sok volt neked a húsvéti pálinka :D

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#19276) Zoja™ válasza s3nsitivity (#19275) üzenetére


Zoja™
őstag

Szerintem csak Te nem vetted a lapot az elmúlt 3-4 hsz-ben. :DDD

(#19277) s3nsitivity válasza Zoja™ (#19276) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Inkább furcsa a humorod.. vagyis inkább érthetetlen. :D
De a lényeg, hogy neked tetszik. ;]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#19278) tipuka válasza Zoja™ (#19276) üzenetére


tipuka
addikt

néha jó az, ha lukas a zseb. :DDD

(#19279) Zoja™ válasza s3nsitivity (#19277) üzenetére


Zoja™
őstag

Rajtad kívül szerintem mindenki érti Mérnök Úr ;) ;]

(#19278) tipuka: Néha tényleg életmentő :D

[ Szerkesztve ]

(#19280) Aryon87


Aryon87
félisten

Teljesen eltero temakorben kerdeznek, ugyanis ahova illene, az a topik halott 90%-ban, leven egy 2011es eszkozrol van szo:
Kellene egy olyan program ami kepes barmilyen telefont rootolni.
Egy sony ericcson live with walkmant szeretnek buheralni :D sajna kisse akadozik a folyamat, hiaba a forumja, az adott modszerek nem akarnak mukodni..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#19281) Aryon87 válasza Aryon87 (#19280) üzenetére


Aryon87
félisten

Targytalan, sikerult.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#19282) s3nsitivity válasza Zoja™ (#19279) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Mondom a lényeg, hogy szerinted. ;]

Bocs, hogy az én agyamba csak értelmes dolgoknak van hely és a buta poénokat nem vágom le. ;]

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#19283) MartOOn


MartOOn
addikt

egy kis kamera teszt vélemények? Realis a pontozas és tényleg nekem kell szemeszetre mennem vagy tenyleg kicsit sántít?

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#19284) Quqesz válasza MartOOn (#19283) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Első körben azt mondanám,a G4 lencséje koszos volt(ujjlenyomat v vmi),mert ilyen xar képeket ritkán látni vele. Ami feltűnt,hogy az S6 és G4 színei hasonlóak,az S7 kicsit túlszaturált,de az i6s rendesen! A élesítés is az S6 G4 jó,S7 kicsit túlélesít meg a szifon is. Ez a teszt alapján azt hinném a G4 egy hulladék,persze ha nem lenne a kezembe és nem látnám mit tud.(ööö ilyenkor jut eszembe: fizetett hirdetést láttak)..A másik fura,hogy ugye az S7 f értéke kisebb,tehát több fényt engedne a szenzorra,de a képek alapján mint ha ez fordítva lenne az S6 javára(bár lehet ez beállítási érték miatt is). Amúgy a felrakott képeket nézegetve feltűnt, hogy először mikor rákattintasz jó minőségű,majd hirtelen ilyen elmosott lebutított verzióba csap át.
Milyen cmos van az S6-ban? 4:3 v 16:9??

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19285) Quqesz válasza Quqesz (#19284) üzenetére


Quqesz
nagyúr

ja látom 16:9 :B

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19286) MartOOn válasza Quqesz (#19285) üzenetére


MartOOn
addikt

Ugye? Ez a bajom nekem is. Ezelőtt g4-em volt. Tudom, hogy qrva jo a kameraja es latom hogy ahhoz képest az s7 nappali fenynel nagyin nem brillirozik. Sőt... :( az esti meg keves fenynel meg gyors fokusz ok. Abban messze jobb. De a nappali képek látták ennek kárát. Sztem.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#19287) Quqesz válasza MartOOn (#19286) üzenetére


Quqesz
nagyúr

vmi nem kerek ebben a tesztben......emlékeim szerint az I6s szokott kicsit ilyen túlvilágosított fotókat készíteni,mint ami a G4 alatt van.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19288) MartOOn válasza Quqesz (#19287) üzenetére


MartOOn
addikt

Valahogy nyernie kellett az s7-nek. :D itt egy teszt i6s plus, s7 es nexus 6p között. Konkretan az általuk kiosztott pontok alapjan:

I6s 1,1,
S7 1,1,1,
6P 1,1,1,1,1,1,1,

Erre a vegen kihozzak az s7-et gyoztesnek, mert van benne manual mod mig a nexusban nincs. No comment.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#19289) Kasya válasza MartOOn (#19288) üzenetére


Kasya
nagyúr

Azert az automata es manual ket "kulon vilag"...

(#19290) MartOOn válasza Kasya (#19289) üzenetére


MartOOn
addikt

Ezt ertem de mi most az automatarol beszelunk. Nem mindenkit erdekel vagy van ideje profi moddal jatszani. Illetve sztem nem nagy elvaras h ne csak profi modban csináljon jo képeket. Az automata hozza ki a legjobbat.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#19291) w333 válasza MartOOn (#19288) üzenetére


w333
félisten

Én már rég ezt ugatom hogy a N6P jelenleg a legjobb kamerás mobil ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19292) legiaap válasza w333 (#19291) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nekem csak ket gondom van a 6p-vel. Snapi 810 melegedese meg nincs benne ois. Minden mas okes benne.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19293) w333 válasza legiaap (#19292) üzenetére


w333
félisten

Elvileg Snapi 810 Rev 2.1 van benne ami már nem melegszik ... a napokban Mediában nyomkodtam egyáltalán nem melegedett semmit ! :N

OIS szerintem szifon 6S Plus -ban van a legjobb, a többi telefonban szerintem kuka kategória teljesen felesleges hogy van benne vagy nincs, S6 és S7 is hullámzik mint az állat, több kárt okoz a videóban mint hasznot szóval kb. semmi értelme nincs ! :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19294) MartOOn válasza w333 (#19293) üzenetére


MartOOn
addikt

S7 OIS egész jó. Ide is feltolom. Par teszt kép s7edge az elkoveto van benne 4:3 es 16:9 is mindegyik az elérhető max felbontason. Nem allitgattam semmit csak auto mód.

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#19295) no more


no more
addikt

Áll leesés ismét! :Y

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19296) no more válasza w333 (#19293) üzenetére


no more
addikt

Úgy olvastam, hogy az A9-ben sem rossz az OIS és rohadt jó képeket lő a kamerája! Egy középkategóriás telefonból jó cuccot kihozott a HTC, remélem az M10-nél nem fogják elb*szni (megint)...

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19297) Kasya válasza no more (#19295) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mar itt is kilog a kamera? Ne mar... :( Nem hiszem el, hogy nem tudtak volna beletuszkolni.

(#19290) MartOOn: azert is irtam, hogy a kettot nem lehet azonos korulmenyek kozt osszehasonlitani. Sw alapon meg minden gyarto mar erteket kepvisel. Egyes telefongyartok a auto mod szinhomersekletet a kijelzohoz merten allitjak be. A tobbi parametert is ugy, hogy milyen felhasznaloi szokasokat reszesitenek elonyben.

(#19298) no more válasza Kasya (#19297) üzenetére


no more
addikt

Kiáll, mert fontos az Apple faszságait követni, muszáj hajszálvékonynak lennie annak a rohadalom telefonnak (igen, én is undorítónak tartom :D). Az meg kit érdekel, hogy fél nap alatt lemerül, legalább vékony.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19299) Aryon87 válasza no more (#19295) üzenetére


Aryon87
félisten

Hát ez gyönyörű. De igen, a kiálló kamera rondít rajta.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#19300) legiaap válasza no more (#19298) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ez nem tunik hajszalvekony telefonnak.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.