Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- Pitterix: Gyógytorna
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- GoodSpeed: Kell-e manapság egérpad vagy sem?
- petipetya: Nagy chili topic. :)
Aktív témák
-
benfolds
őstag
válasz
darvinya
#48369
üzenetére
azt már az elején megcsináltam, de nem hozott eredményt, viszont most újból megnéztem a hozzáférési pont nevet, és átállítottam wapról online-ra. mivel reggel csak a beállításokat néztem, amik mindkettőnél azonosak, azt gondoltam, hogy a név mellékes, ezért hagytam wap-on. most online néven megy ugyanazokkal a beállításokkal, és győzelem! nem értem, tök úgy emlékszem, hogy mindig wapon volt, még csodálkoztam is. de lehet, hogy rosszul emlékszem. de azt sem értem, hogy miért ment minden netes cucc normál sebességen, kivéve a google alkalmazásokat, amik meg sehogy (talk mondjuk ment). mindegy, majd tanulgatok. nagyon köszi!
-
benfolds
őstag
sziasztok! a gmail alkalmazás nem akar menni mobilneten. max-on van a 3g térerő, 4 másodperc alatt betöltődik az m.index, youtube videót tudok nézni stb., de a gmail úgy csinál, mintha neki ez is kevés lenne ahhoz, hogy letöltsön vagy elküldjön egy pár kB-os levelet. mivel wifi-n simán megy, megpróbáltam, hogy előtte letöltök mindent, hogy csak szinkronizálnia kelljen, semmi megerőltető letöltögetés, de szinkronizál, szinkronizál, végül kiírja, hogy nincs kapcsolat. átnéztem már minden beállítást, hátha véletlenül átállítottam, hogy csak wifin töltsön, vagy nemtom, de nincs is ilyen opció, csak a mellékletek automatikus letöltésére. eltávolítottam a frissítéseket, töröltem az adatokat, de a régebbi verzióval sem működik mobilneten, csak wifin. van ötlete valakinek? (xperia ray, ics 4.0.4.)
-
benfolds
őstag
Sziasztok! Nem tudja valaki, megoldható call meter 3g-ben valahogy, hogy ne számolja a viberes hívásokat, vagy marad a hívás utáni törlés?
-
benfolds
őstag
feltelepítettem a call meter 3g-t, importáltam az okostarifa 360 beállításokat, majd szokásomtól eltérően ingyenes szolgáltatói számokat kezdtem el hívogatni, amiket frankón elkezdett a nem telenoros keretemből levonogatni a program. :/ próbáltam megkeresni, hogy hova lehetne betenni a kivételek közé az ilyen számokat, de több tippem is van. tudja a tutit valaki?
-
benfolds
őstag
válasz
punky10
#41837
üzenetére
nagyon jó, köszi szépen! esetleg olyan telefon hívás számláló appot tud valaki, amelyikkel nem csak a hívás időpontja szerint lehet csoportosítani a hívásokat, hanem szolgáltató szerint is (okostarifa 180 - 90 perc hálózaton belül, 90 perc hálózaton kívül)? mert oké, hogy a call meter ng-n be lehet állítani, hogy mittudomén a hétvégi hívások olcsóbbak, de arra nincs lehetőség, hogy hálózaton belüli és a hálózaton kívülre menő hívásokat külön számolja. :/ és még azt sem lehet megcsinálni, hogy csinálok két csoportot, és kézzel beállítgatom, hogy ki hova tartozik (mondjuk ha lehetne sem csinálnám meg). egyébként a nálunk elterjedt percalapú híváshoz (minden megkezdett perc x ft) a számlázás módja / az első és az azt követő számlázási egységek másodpercben menüpontban a 60/1-et kell beállítani, ugye?
-
benfolds
őstag
sziasztok! bocs, ha rossz helyen érdeklődöm, de nem találtam a problémám jellegéhez közelebb eső topikot. egy régi sony k3010i-ről szeretném átvarázsolni az sms-eimet az új xperia ray-emre. a beérkezett üzeneteket sikerült is, azzal a fapados módszerrel, hogy a millió éves, kb 10 sms-t tárolni képes sim-emre rámentettem az sms-eket a régi telefonomon, a simet átraktam az új andoroidosba, elmentettem a telefonra az sms-ket, utána töröltem őket a sim-ről, vissza a sim-et a régi telefonba stb. ezt a kört vagy hatszor megcsináltam, mire a beérkező sms-eket átvittem az új telefonomra. jó, tudom, bénaság, de nincs adatkábelem a régi telefonhoz meg ilyesmi. DE az elküldött üzeneteket hiába mentem le a régi telefonomon a "mentett üzenetekbe", az androidos telefonon már nem látszik, hogy rajta vannak a sim-en. pedig ott vannak, nagyon is foglalják a helyet. hogy a francba tudnám áttenni őket az új telefonra (xpreria ray 4.0.3.)? köszi a segítséget előre is. (egyébként iszonyat alap, fapados android az rayhez kiadott ics-n a kapcsolatok és az üzenetek rész)
Aktív témák
- Székesfehérvár és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Tőzsde és gazdaság
- Red Dead Redemption 2 (PC)
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Futás, futópályák
- Horgász topik
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Honda topik
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! LG UltraGear 27GR93U-B 27 4K 144Hz IPS monitor garanciával hibátlan működéssel
- (Cini) Minis Forum mini PC Ryzen AI 9 HX 370 AMD Radeon 890M 16 GB RAM 512B SSD 1 év garancia
- GYÖNYÖRŰ iPhone Xs Max 256GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3537, 100% Akkumulátor
- MSI CreatorPro Z16P RTX A5500 TOUCH! (vapor chamberrel)
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H510M i3 10105F 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 Super 8GB Zalman T4 Plus A-data 600W
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest


