Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43301) fatal` válasza Pajoz (#43300) üzenetére


fatal`
titán

ICS alatt valóban task manager jön elő a a Home hosszan nyomására, de ezt korábbi rendszereken nem lehet kivitelezni (maximum custom ROMon).

[ Szerkesztve ]

(#43302) stefi68 válasza Canonfan (#43297) üzenetére


stefi68
addikt

Olyat valóban nem tud a 'Holo' hogy alapértelmezett képernyőre ugrás, de sok minden mást be lehet állítani fel/le csúsztatásra: képernyők előnézete, alkalmazásfiók (programok), értesítési sáv legördítés, állapotsor elrejtés/megjelenítés, keresés, alkalmazás futtatás. :K

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#43303) gatto_ válasza fatal` (#43301) üzenetére


gatto_
senior tag

Nekem HTC Sense alatt, 2.3.5-ön is a task manager jön elő. Szerintem ezt gyártója válogatja.

(#43304) Pajoz válasza fatal` (#43301) üzenetére


Pajoz
őstag

Akkor helyesebb multitask ablaknak nevezni a hosszú home-ot?

(#43305) dobostorta


dobostorta
tag

Háj!

Tudnátok ajánlani lassúbb telókon (Alcatel OT-990) is gyorsan futó (gyorsan tölti be a az adott pdf állományt) PDF olvasó progit?

Mert ami alapból rajta van (Office Suite) marha lassan lapoz, stb.

(#43306) fatal` válasza Pajoz (#43304) üzenetére


fatal`
titán

Igen.

(#43307) CHIPman válasza dobostorta (#43305) üzenetére


CHIPman
nagyúr

A Thinkfree office és az Adobe Reader is gyönyörűen megy Galaxy Ace-en is, ennél gyorsabb szerintem nem kell.

hardverapro.hu/tag/chipman

(#43308) baal-amiga


baal-amiga
senior tag

Rá lehet venni valahogy a Google+ alkalmazást, hogy a messenger funkció a google talk klienshez hasonlóan listázza az online kontaktokat? Perpill csak a körökhöz tartozó, egyébként nem online embereket mutatja.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#43309) jegenye77


jegenye77
addikt

ingyenes poweramp-nál,hogy lehet megszüntetni azt,hogy minden indításnál ne ugorjon fel a market reklámja a fizetős verzió vásárlásához.
Sőt sokszor az album váltásakor is felugrik!

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#43310) gatto_ válasza jegenye77 (#43309) üzenetére


gatto_
senior tag

Úgy hogy megveszed. :)

(#43311) jegenye77 válasza gatto_ (#43310) üzenetére


jegenye77
addikt

Na ne már! :Y
Nem akarom megvenni!
Most tényleg itt fog felugrálni állandóan? :F

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#43312) TRob1 válasza jegenye77 (#43311) üzenetére


TRob1
veterán

Dehogy! Csak 15 napig, míg le nem jár a próbaverzió. :DD

¤ R'n'R ¤

(#43313) randras válasza jegenye77 (#43311) üzenetére


randras
veterán

És miért nem akarod megvenni? Messze a legjobb zenelejátszó, jó támogatással, rengeteg feature-rel, gyakran hetenkénti frissítéssel...

(#43314) jegenye77 válasza randras (#43313) üzenetére


jegenye77
addikt

Eddig elvoltam az ingyenes alkalmazásokkal.Nem szeretnék pénzt adni ilyenért.
Tudom most sokan elítélnek ezért,de valahogy sajnálom kiadni érte azt a kis összeget is.
Így más megoldást találok rá! ;)

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#43315) Arween


Arween
senior tag

Nova launchert használok+Agile lock-ot a képernyőzárhoz,hogy tudom azt megszüntetni,hogy az agile lock-os képernyőzárat ha feloldom a Nováét ne hozza fel másodikként?Marhára idegesítő két képernyőzárat feloldogatni :(((

(#43316) randras válasza jegenye77 (#43314) üzenetére


randras
veterán

Hát... erről megvan a véleményem, de 1200 forint tényleg nem kevés érte, ez tény.

(#43317) Jim74 válasza randras (#43316) üzenetére


Jim74
nagyúr

Nem akarok flame-áradatot indítani, de ha teljesen meg vagyok elégedve egy alkalmazással, akkor az 1200,-Ft nem sok érte. Egy pizza többe kerül. Tény, hogy általában a fizetős alkalmazások olcsóbbak, de szerintem ennyit simán lehet áldozni egy jó programért, főleg, hogy lifetime liszensz....

(#43318) Keeperv85 válasza randras (#43316) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nekem is. Tipikus sajnos. Viszont ha már valaki fizetni nem akar, akkor ott vannak az ingyenes alternatívák. Pl. a Mort Player...

(#43319) fdisk


fdisk
őstag

Milyen megoldás van arra,h a playről vásároljak?
Úgy hogy nem akarom a fszámlámhoz tartozó pint meg miegymást kiadni egy oldalra,még ha titkosított is az.
Létezik olyan az otp-nél,h nyitok egy kisebb számlát és arra utalok x ft-t,majd arról vásárolok?
talán nem túl hülye kérdés :)

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#43320) Arween válasza fdisk (#43319) üzenetére


Arween
senior tag

cib-nek van kimondott internet számlája havi 345 ft asszem nálam ez van használatban ebay,play stb vásárlásokra :))

(#43321) Necc válasza fdisk (#43319) üzenetére


Necc
addikt

Van kimondott webes kartya amihez adnak egy virtualis (asszem) mastercard kartyat, es neten barmikor oda-vissza kuldhetsz magadnak penzt a szamlacsomagodon belul.

Ha fel is torik a kartyadat, csak a webes szamlan tarolt penzhez ferhetnek hozza.

Reszletekert kerem keresse fel ugyfelszolgalatunkat, vagy latogassa meg a: www.otp.hu weboldalunkat, ez itt a reklam helye ;]

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#43322) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Sziasztok!

Nem tudtok egy friss, ICS-en futó Genie Widget apk-t? Most épp MIUI-zok a Nexus S-emen és nincs alapból benne, de ahhoz, hogy a lock screenre ki tudjam tenni az időjárást, kell az app.

(#43323) baal-amiga válasza fdisk (#43319) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Nekem a bankkártyám nem kompatibilis a playjel, így a hitelkártyámat adtam meg, nem volt semmi gondom eddig vásárlásokkal. Esetleg megteheted, hogy vásárlás után a google walletből kiveszed a kártya adatait. Egyébként nem kell pint megadni, csak a kártyaszámot és az azonosítót.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#43324) TRob1 válasza baal-amiga (#43323) üzenetére


TRob1
veterán

"Egyébként nem kell pint megadni, csak a kártyaszámot és az azonosítót"

Ez a gáz. Ellopják/elhagyom/látják és már mehet is a vásárlás vele. Nem vmi biztonságos egy ilyen bankkártya sajna... Nem is értem... nehéz lenne vmi kódot is kérni hozzá (pin vagy egyéb reggelt kód, mindegy) Nem a play-re gondolok, hanem eleve a netes vásárlásokra.

¤ R'n'R ¤

(#43325) Pajoz válasza fatal` (#43306) üzenetére


Pajoz
őstag

Ok! ;)

(#43326) baal-amiga válasza TRob1 (#43324) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Magát a kártyaszámot nem látod a telefonon, de le tudod lockolni a playen belül is PIN-nel a vásárlásokat. A google checkout oldaladon sem látod a kártyaszámodat utólag, ha szerkeszteni akarod, akkor sem. Az applocker alkalmazásokról pedig még nem is beszéltem...

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#43327) Dottore válasza baal-amiga (#43326) üzenetére


Dottore
addikt

Hol tudom lockolni a playen belül a vásárlásokat?

(#43328) TRob1 válasza baal-amiga (#43326) üzenetére


TRob1
veterán

Én most a kártyára gondoltam, nem a telefonra... :K Azért is írtam hogy nem csak a Play-en, hanem eleve a neten való vásárlásos téma elég gáz 2012-ben.

¤ R'n'R ¤

(#43329) baal-amiga válasza Dottore (#43327) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Beállításoknál van ilyen opció (ma néztem rá, hogy a téma felvetődött, de nem próbáltam).

@ (#43328) TRob1 Igen, így értem. Ebben teljesen igazad van.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#43330) Dottore válasza baal-amiga (#43329) üzenetére


Dottore
addikt

Azért kérdeztem mert kerestem én is de nem találtam.

(#43331) dokee78


dokee78
félisten

Valami rajzolt vagy érekes design-al ellátott analóg óra widgetre lenne szükségem.

(#43332) Mr X válasza dokee78 (#43331) üzenetére


Mr X
veterán

Én ezt használtam. ClockQ

(#43333) TRob1 válasza Mr X (#43332) üzenetére


TRob1
veterán

"analóg óra widgetre" - Ez meg digitálisnak tűnik (legalábbis nem találtam a mutatókat a képeken). :U

(#43331) dokee78:
Analog Clock Collection

Analog Clock Collection HD

Psychedelic Analog Clock

Analog clock 101

Hello Kitty Heart Analog Clock

Az első kettőben lehet hogy találsz érdekeset, de Én inkább az utolsót ajánlanám. :DDD

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#43334) randras válasza TRob1 (#43333) üzenetére


randras
veterán

Komolyan azt hittem, hogy csak én vagyok fáradt... :C

(#43335) TRob1 válasza dokee78 (#43331) üzenetére


TRob1
veterán

Még pár:

DJ DECK Analog Clock Widget (Dj-knek)

Black Marijuana Analog Clocks (Kertészeknek)

Hot HD Clock Pack Widget (Pirománoknak)

Android Óra Widget Pack (Droidoknak)

Planet Analog Clock (Csillagászoknak)

De a legjobb ha beírod Play keresőbe hogy Analog Clock, és csemegézel. :DDD

(#43334) randras:
:D

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#43336) pyron25


pyron25
aktív tag

Valaki tudna ajánlani nekem olyan widgetet ami aránylag pontosan mutatja a free RAM mennyiségét?

Nincs lehetetlen, csak tehetetlen!!!

(#43337) TRob1 válasza pyron25 (#43336) üzenetére


TRob1
veterán

PicuriRAM :DDD

RAMDroid - RAM Widget

Az a tippem hogy az összes ilyen app a telefonban lévő infot jeleníti meg, tehát pontosnak kellene lenniük.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#43338) Mr X válasza TRob1 (#43333) üzenetére


Mr X
veterán

Nabammeg, afelett elsiklottam. Asszem alszom, ma már nyitottam fórumtémát is Blogout alá.

(#43339) dokee78 válasza TRob1 (#43335) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi a tippeket.

(#43340) pyron25 válasza TRob1 (#43337) üzenetére


pyron25
aktív tag

Köszönöm a segítséget.
A helyzet viszont nem ilyen egyszerű. A samsung feladatkezelője és a beállításokban lévő futó szolgáltatások is mást mutatnak. Szóval van 2 eltérő érték...

Nincs lehetetlen, csak tehetetlen!!!

(#43341) TRob1 válasza pyron25 (#43340) üzenetére


TRob1
veterán

Mennyi az eltérés kb? Sőt, legjobb ha írsz 1-1 pontos értéket.
Mert ugye ha különböző helyeken nézed, akkor különböző lesz a fogyasztás is, hisz eltérő fogyasztású appokban nézed. :)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#43342) pyron25 válasza TRob1 (#43341) üzenetére


pyron25
aktív tag

Nos megnyitottam mind a kettőt hogy egyszerre fusson és ne legyen hatalmas eltérés. A futó alkalmazásoknál 146 MB a feladatkezelőben pedig 154 MB. Egy játék után a feladatkezelő 178 MB a másik 164 MB. Mindezek az eredmények úgy születtek hogy mind a kettő a memóriában volt.

Nincs lehetetlen, csak tehetetlen!!!

(#43343) F-ECT$ válasza Tyer (#43248) üzenetére


F-ECT$
titán

Sajnos a mobiltv bekavar az 500 mb netbe :(

Dive ever, work never.

(#43344) TRob1 válasza pyron25 (#43342) üzenetére


TRob1
veterán

Tedd fel próbaképp mind a két appot amit linkeltem, és nézd meg hogy melyikkel azonosak. Na azt kell figyelni ezentúl. :DDD Egyébként nem tudom mitől lehet ekkora eltérés, de majd jön vmi okosabb és megmondja.

¤ R'n'R ¤

(#43345) darvinya válasza TRob1 (#43344) üzenetére


darvinya
titán

Egyszerű
Tárolt és futó alkalmazás
Melyik hova kerül váltáskor?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#43346) TRob1 válasza darvinya (#43345) üzenetére


TRob1
veterán

Ez volt a tippem, de mivel nem tudtam biztosra, ezért vártam egy okosabbra. :)

¤ R'n'R ¤

(#43347) darvinya válasza TRob1 (#43346) üzenetére


darvinya
titán

:R

EB meccs eldőlt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#43348) guest83


guest83
csendes tag

juno wallet alkalmazást ismeri,használja valaki?

[ Szerkesztve ]

(#43349) beers


beers
addikt

Sziasztok!

Tudnátok pár tippet adni, hogy milyen progival tudnám felvenni a telefonbeszélgetéseimet?
A defy-n a miui alatt tökéletes volt a sound recorder, de a lenovo 750-esen eddig egyet sem sikerült megfelelően működésre bírni....!
:R

M&N

(#43350) Edi77 válasza beers (#43349) üzenetére


Edi77
őstag

Szia!

Próbáld ki ezt, a sok közül nekem ez vált be a legjobban: [link]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.