- sziku69: Szólánc.
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- lezso6: Nem látszik a kurzor Chrome alatt a beviteli mezőkben?
- bitpork: MOD Júni 13 Augusztus 2- szombat jelen állás szerint.
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
-
LOGOUT
▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2025. március
Új hozzászólás Aktív témák
-
Shoo
senior tag
válasz
Quaresma #14669 üzenetére
Elnézést, hogy én is beleszólok.
Tény, hogy az összes Apple termék nagyon jó és megbízható, de azt se felejtsük el, hogy csak pár kombinációs hardverre vannak megírva a szoftverek és épp ez a lényege. Egy normál asztali gépre nem is lehet feltenni osx-et, ha valamelyik alkatrész nem kompatibilis vele. Egy win-t meg bármelyik mac-re fel lehet rakni. Jó a cucc és baromi drága. Főleg úgy, hogy ha extrább dolgokat meg akarsz vele csinálni akkor plusz kiegészítő kell pl. az ipadhez.
Kár ezen vitatkozni tovább, aki Apple fan az úgy se fogja bevallani a hibáit, hátrányait, vagy éppen nincs is azokra szüksége, ezáltal nem tudja be hibának. Megtehettem volna, hogy ipad-et veszek, de nem akarok még 10ezreket költeni az egyéb kiegészítőkre és gondolkodni, hogy vajon egy másik géppel kommunikálni fog-e, ha nem akkor, hogy oldom meg. Tapasztalati példa, hogy haverom vett egy Iphone 4S-t és volt egy fájl, ami kellett volna nekem, de gép nem volt közelben és mondta, hogy meg se próbáljuk átküldeni a Zte Blade-re, mert nem fog kommunikálni, mert csak 'prémium termékekkel kommunikál'(valami hasonlót írt, nem pont ezt) DE azt is meg kell jegyeznem, hogy pár héttel ezelőtt bevallotta, hogy, ha tehetné venne egy Galaxy SIII-at is.
-
Mittu88
senior tag
válasz
Quaresma #14669 üzenetére
Igazad van, a jelenlegi rendszerek között az egyik leggördülékenyebb. De nem olyan nehéz úgy elérni, hogy gyakorlatilag zárt a rendszer. Egy szaros pendrive rákötéséhez már drága átalakítók kellenek. Előny is, meg hátrány is, hogy csak 1 csatlakozó van rajta (ja meg a 3,5-es jack).
Amúgy ár/érték arányban már alul marad a hasonló hardverű droidos gépekkel szemben (persze mint írtad, szubjektív vélemény).
Nekem valamiért az esik még nagyon szarul, hogy a barátnőm eddig kb 20-25ezer Ft-ot költött app-okra meg filmekre, zenékre. Ez valószínűleg kiküszöbölhető lett volna a jailbreakkel, de ahhoz nem értek (ő meg nem hajlandó bevállalni, pedig az egyik haverom megcsinálta volna, ő nagy apple fan).
Annyit még azért hozzáfűznék, hogy Ő nagyon szereti az iOS-t és neki tökéletes választás, csak hát mások az igények. Nekem nem az kéne, de sokaknak az a megfelelőbb
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Mielőtt kérdeznél, olvasd el a téma összefoglalót!
- A warez minden formában tiltott!
- Alkalmazást keresel? Ide kattints!
- iPhone topik
- sziku69: Szólánc.
- Veszprém és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- iPhone-t használók OFF topikja
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Milyen videókártyát?
- Melyik tápegységet vegyem?
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged