Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#908) Pozitron


Pozitron
tag

Na eljott az ido hogy lassan agyf*szt kapok az M8-asom miatt. Tovabbra is alkalmatlan a keszulek arra az egy dologra amire megvettem, hogy otthon NAS-rol filmet jatsszon le. MKV fajloknal tokmindegy milyen release, megakad a lejatszas bizonyos pontoknal, van hogy 1-2 de van hogy 4-5 ilyen pont van a filmben. Mindig ugyanott akad meg, a hiba reprodukalhato. Probaltam a letezo osszes ROM-ot es XMBC-t hozza.

Erdekesseg SD kartyarol lejatszva ugyanazt a filmet nem akad meg ezeken a pontokon... Mas OS-rol lejatszva

Kicsit el vagyok veszve... egy D-link DNS-320L-rol jatszom le a filmet sima SMB megosztaskent. Ha halozati hiba lenne, vagy a NAS tenne sleep modba a vinyokat akkor nem minidg ugyanannal a pontnal jelentkezne a hiba, de ha codec problema lenne akkor meg nem hatszana le az XMBC kartyarol gond nelkul...

Amit eszrevettem hogy mikor kartyarol jatszom le, nem tudok elore ugrani egy adott idopnotra a csuszkaval, csak elore tekereni gyorsitva. Ennyi kulonbseget tapasztaltam a halozati es helyi lejatszas kozott...

Plsss, senki nincs aki valami okosat tudna mondani? :( :W :W :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.