Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) robinK válasza Lifeforce (#49) üzenetére


robinK
csendes tag

Kösz!

Lenovo G510(Intel i3-4000@2,40GHz, 8Gb Ram, Crucial MX SSD 500GB + 1TB HDD, AMD RADEON 8750+ IntelGraphics 4600) + Oneplus 6T

(#52) #79335424 válasza interstate76 (#50) üzenetére


#79335424
törölt tag

De igen, én is "észrevettem" és teljesen igazad van. Miért nem tettem szóvá? Mert nekünk is hasznos, ha ez a szegmens is képviseltetve van a topikban, méghozzá egy olyan kereskedő által, aki nem csak az értékesítés témakörben tud érdemben segíteni. Én nem a tesztbe, hanem a 2. hsz. -be tettem volna bele egy linket. Tudjuk, hogy mivel foglalkozik és hogy érdek is van a teszt mögött. De akkor is segítség nekünk. Élni és élni hagyni. SZERINTEM!

(#53) interstate76 válasza #79335424 (#52) üzenetére


interstate76
addikt

"Én nem a tesztbe, hanem a 2. hsz. -be tettem volna bele egy linket."

Pontosan ez az, ami - neccesen, de - még belefért volna, de az első hsz. végén a tárgyalt link a tolakodó pofátlanság maga. Topiknyitó céges reklámmal. :((( Ultragáz.

Ha egy telefonos topikban valaki a 2536. hsz-ben bedobja a telefonhirdetése linkjét, akkor - bár az sem szabályos, de - azon természetesen fenn sem akadok, hisz lehet, hogy sokan keresnek épp olyan készüléket, akár még jól is jöhet nekik, de hogy valaki azért nyisson topikot, hogy pofátlanul reklámozhasson, magasról lesz.rva a prohardveres fórumozás alapszabályait, az nálam kiveri a biztosítékot.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#54) #79335424 válasza interstate76 (#53) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez is egy megközelítés. Én nem ennyire "szigorú" szemmel nézem. Olyat még nem írt, hogy csak akkor segít, ha tőle származik a kütyü. Ha drágán adja, akkor ebben a topikban cseszheti a reklámját. Ha meg jóárasítva, akkor mi, magunktól is fogjuk ajánlani, ahogy a T-R42 esetében is történt.

(#55) interstate76 válasza #79335424 (#54) üzenetére


interstate76
addikt

Ezt elég részletesen kiveséztük. A végeredmény: nem teljesen értünk egyet, de természetesen megértelek és tiszteletben tartom a véleményed.

Most viszont már inkább térjünk vissza a kütyükhöz! :)

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#56) Lifeforce válasza interstate76 (#50) üzenetére


Lifeforce
őstag

Igazad van, ha hiszed ha nem, engem is zavar.
Ám a megadott ár csak ezt az oldalt érinti aki innen jött.
Miért? Mert ha megkérdezik miért ilyen kevés haszonnal adom el (én szerzem be), ráfoghatom, hogy ez csak egy közös prohardver akció (egy gyenge reklámért cserébe) Te is tudod, hogy pár oldal után szinte senki nem olvas vissza...

(#57) interstate76 válasza Lifeforce (#56) üzenetére


interstate76
addikt

"Igazad van, ha hiszed ha nem, engem is zavar."

Köszi a visszajelzést, de ezzel együtt is azt gondolom, hogy kettőnk közül engem zavar jobban. Topiknyitóban céges reklámot még nem láttam. Olyannyira zavar, hogy ez nálam már az ellenreklám kategóriája.

A többi, amit írtál, technikailag érthető, de a fentieket nem annulálja. Részemről over. És persze teljes peace, de nem bírtam ki megjegyzés nélkül.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#58) kazan23 válasza interstate76 (#57) üzenetére


kazan23
aktív tag

Igen, valóban határeset, de a +11-19%-os rés ahhoz képest amennyiért be tudod magad is szerezni még kvázi "kényelmi keretek" közt van. Persze, csak ha a megadott ár áfás, illetve nem feltételezünk postaköltséget egyik oldalon sem ;) Amúgy meg kölcsönösen jól is járhatunk egymással, mivel ez a játék "sokmagos procit igényel" és ugyan igaz, hogy ebből kezdetben mi vagyunk a magtöbbség, de amint beindul... mi a kereskedő itt megosztott, jóval nagyobb mintavételezésből származó tapasztalatát kortyoljuk. peace.

(#59) MarQs válasza #79335424 (#54) üzenetére


MarQs
senior tag

+1

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#60) Lifeforce válasza interstate76 (#57) üzenetére


Lifeforce
őstag

Tudod amikor Somatom kereskedőnek nevez, engem nagyon zavar.
Aki ismeri a Lifeforce nevet (google: Lifeforce Mio 701 vagy Lifeforce HTC, vagy Lifeforec hungs.hu) az tudja, hogy nála jobban nem gyűlöli senki az ilyen fajta hirdetést.
Ezért mentem el a pdamániáró, és a pdafanclubból is ugyan ezért szálltam ki.
Akkor ki is vagyok, és miért?
Egyszerűen egy kütyümániás, aki kihasználja egy nagyobb cég erőforrásait.
Próbálom szem előtt tartani az üzleti érdekeket bármennyire is nehéz, és a tiéteket illetve az enyémeket is.
Nehéz megfelelni ennek a kritériumnak hidd el.
Elfogadtam, hogy ez az oldal ebből él, így ismertem meg, még ha nehezemre is esik elfogadni.
Ha tudnád mi megy itt és az ilyen oldalakon, lehet gyorsan kivennéd a kedvencek közül, de ez már üzleti titok, így csitt. (privátban sem kapsz rá választ).
Tudod szerintem ez még mindig jobb, mint amikor kiírod hol vetted és mennyiért, és elfelejted leírni, hogy egy készülék esetében a második utalásnál mennyit fizettél (áfa és vám).

(#61) Lifeforce válasza Lifeforce (#60) üzenetére


Lifeforce
őstag

És pont ugyan ebből az okból a romjaimba sem teszem bele a nevem, és nem csinálok hozzá olyan boot animációt amiben a nevem szerepel.
Nincs paypal "adakozz a szegénynek" linkem...
Nem az a cél, hogy reklámozzam magam, hanem egy általam kedvelt kütyü/telefon jól működjön, és ezt vagy önzetlenül teszem vagy sehogy.

(#62) #79335424 válasza Lifeforce (#60) üzenetére


#79335424
törölt tag

Elnézést, nem állt szándékomban megbántani! DE! Olvass bele a korábbi hsz. -eidbe! Ha zavar a "kereskedő" titulus, akkor egy üzlettel, vagy annak webáruházával kapcsolatban ne használj többes szám, első személyt, mert pl. a "nálunk" kifejezés azonosulásra utal.

(#63) otoaak


otoaak
tag

Nem szégyen szerintem kereskedőnek lenni főleg nem lelkiismeretesnek, akinek, ha a mobilaréna nem bánja azt az utolsó sort akkor másnak se kéne szemet szúrjon szerintem. Ide azért nem olyan emberek járnak szerintem akiket egy odavetett linkkel át lehet verni és nem néznek utána mit is vesznek mennyiért és hol.

SG Note Pro P900

(#64) Lifeforce válasza #79335424 (#62) üzenetére


Lifeforce
őstag

Igen, mert itt dolgozom (és a második otthonom is), és ezt a részleget én képviselem.
Ettől még nem szeretem, mert a cikk végén a linket leszámítva, magán emberként vagyok itt. :)

[ Szerkesztve ]

(#65) interstate76 válasza Lifeforce (#61) üzenetére


interstate76
addikt

Szerintem ha valaki csinál egy ROM-ot, akkor abszolút nem gáz, ha abban feltünteti az (egyik) internetes nicknevét, sőt!

Az első hsz-beli céges hirdetéseddel kapcsolatban nem kívánok többet mondani, leírtam, miért tartom tolakodónak és ultragáznak, de még annyit megjegyeznék, hogy rendkívül álszent dolognak tartom önmagad önzetlenségéről papolni, miközben hirdetéssel nyitsz meg egy topikot. Kérlek, ne írd le újra, hogy szerinted miért volt okvetlenül szükséges belinkelni az ominózus webshopot, mert szerintem meg messze-messze nem volt elkerülhetetlen a dolog.

Más: szerintem privátban kellene folytatnunk, ha van még valami, amire reagálni szeretnél, mert a többiek lassan unni fogják ezt a témát - ha nem unják már most is.

(#63) otoaak A mobilaréna azért nem bánja az utolsó sort, mert nem tud róla, én meg levágnám a kezem, ha olyan lennék, hogy ilyesmivel modihoz futok. Egyébként tilos hirdetgetni a fórumon, topiknyitóban pláne.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#66) #79335424 válasza interstate76 (#65) üzenetére


#79335424
törölt tag

Így van. Azért nem szól érte, mert nem tud róla. A mini PC -s topikokban eddig sok minden belefért. NAS, hálózat, viccelődés, stb. Az volt az off, amit mi annak gondoltunk és egyik miniPC -s topikban sem fordult elő olyan, amibe egy moderátornak be kellett volna avatkoznia. Remélem, ez így is marad, mert ennek én nagyon örülök, ezért a "hangulatért" szeretek "itt lenni".

(#67) interstate76 válasza #79335424 (#66) üzenetére


interstate76
addikt

Ha rajtam múlik, akkor biztosan így marad.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#68) Lifeforce válasza interstate76 (#65) üzenetére


Lifeforce
őstag

"Szerintem ha valaki csinál egy ROM-ot, akkor abszolút nem gáz, ha abban feltünteti az (egyik) internetes nicknevét, sőt!"
Nem, nem gáz...
Megköszönöm ha valaki segít jobbá tenni egy készüléket, de valahogy még is én boot közben jobb szeretem a MINIX (minix készüléken) animációt látni, és nem Lifeforce editiont :D
Szerintem ezzel mindenki így van, engem zavar.

Az álszentséghez hozzá sem szólok, mivel nem ismersz személyesen (elfogadom egy véleménynek).
(Egyébként most szóltam az adminnak, hogy törölje az utolsó sorokat)

(#69) interstate76 válasza Lifeforce (#68) üzenetére


interstate76
addikt

Hát, Finless Bob bootanimációi valami elképesztően ízléstelenek, ez tény! :K Ettől függetlenül még soha nem jutott eszembe haragudni rá emiatt, inkább örülök a ROM-jainak.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#70) Lifeforce válasza interstate76 (#69) üzenetére


Lifeforce
őstag

Én nem írtam, hogy haragszom bármiért is, sőt eszemben sincs szólni neki, hogy figyelj már engem nagyon zavar az idétlen boot animációd vagy könyöradomány linked, főleg, hogy segít. (nekem nem savanyú a szőlő, egészségére)
Ám ettől még zavar.

(#71) #79335424 válasza interstate76 (#69) üzenetére


#79335424
törölt tag

Pont ezt akartam írni. Ráadásul a readme -ben arra kér, hogy tartsuk tiszteletben a művészetét. Részemről a respect maximális, de a művészethez nem értek, mert én olyat nem találtam azokban a bootképekben. :)

(#72) interstate76 válasza #79335424 (#71) üzenetére


interstate76
addikt

Hiába, no, a legnagyobbakat sokszor csak az utókor érti meg! :D

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#73) #79335424 válasza interstate76 (#72) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szóval kell hozzá egy sokkal züllöttebb társadalom? Hmmm... lehet, hogy ezért jön be nekem Villon? :)

(#74) Lifeforce válasza #79335424 (#73) üzenetére


Lifeforce
őstag

Most ez nem az a téma, így elnézést a sok offért.
A multkor rosszul emlékeztem, az Alcor készülékeket nem lehet romolni, nem a wayteq-t.
(Ma jött vissza egy tablet garanciatépéssel :( )

[ Szerkesztve ]

(#75) interstate76 válasza #79335424 (#73) üzenetére


interstate76
addikt

A balladái vagy az életmódja? :D

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#76) #79335424 válasza interstate76 (#75) üzenetére


#79335424
törölt tag

Mindkettő. Bár a börtönös és bitófás részeket kihagynám. De egy kupiba beköltöznék én is. :)

(#77) kazan23 válasza #79335424 (#76) üzenetére


kazan23
aktív tag

Jó sok éve, hogy Villon sorokat írtam le egy papírra, majd visszafelé felolvastam, felvettem magnóval és a kazettában a szalagot megfordítottam.:U
Sok volt azidőtájt a borospince is, meg a széplányok száma is.
Kérhetnénk a topicra egy takarítást lassan :D

[ Szerkesztve ]

(#78) TTTotya


TTTotya
senior tag

Sziasztok!
Még az mk 908 as fórumban kezdtelek el olvasgatni benneteket.
Nemsokára szeretnék beszerezni egy ilyen kis kütyüt.
Lenne néhány kérdésem hozzátok:
1. az s802 és az s802H között a hang, a Wi-Fi modul és a belső memo eltérés(8/16GB) csak a különbség?
2. az s802 és az s802H Wifi moduljai között mi a különbség?
3. Melyik gyártó termékét érdemes inkább megvenni? (minőség, megbízhatóság stb) Én jelenleg Tronsmartban gondolkodom...
4. A H-s cuccokról van-e valami teszt vagy tapasztalat?
5. Érdemes-e inkább megvárni a következő generációs cuccokat? Mennyire lesz nagy a felhasználó számára érezhető sebesség különbség?

Köszönöm

(#79) beers


beers
addikt

Csak én nem látom az android verzió számát?
Esetleg jBartot rá lehetne engedni a magyar nyelv miatt!

M&N

(#80) #79335424 válasza TTTotya (#78) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ahogy én tudom, ez egy kicsit másképp van. Van néhány típus, amiből van 8 és 16GB -os kivitel és van, amelyiknél a H -s SOC -ot használják. Én azt mondom, hogy egyedileg kell utánanézni a specifikációnak. Attól, hogy valamelyik 16 -os, még nem biztos, hogy H -s. Ugyanez a wifire is igaz, mert Lifeforce tesztjének alanya 8GB -os, mégis AP6330 van benne. Itt a különbség az, hogy ez a modul látja az 5GHz -es hálókat is, de nem párhuzamosan a 2,4 -gyel. Vagyis csak tisztább lehet a csatorna, de a sávszélesség nem növekszik. További különbség lehet, hogy egyes kütyükben "síma" flash a belső tár, másokban eMMC, ami elvileg gyorsabb elérést is tudhat. Azért csak tudhat, mert az eMMC -nek is vannak verziói, de erre vonatkozó asatot eddig sehol sem láttam.

(#81) Lifeforce válasza TTTotya (#78) üzenetére


Lifeforce
őstag

Az s802h (tronsmart még 2 hét mire megjön).
Volt valami baki benne, kici kínai szólt, hogy az első adagból ne rendeljek ha jót akrok.
Nem tudtam kiszedni belőle mi volt a probléma, de pénteken szólt, hogy ha szeretnék akkor már rendelhetek.
Így rendeltem belőle, ahogy a beelinkből is.
Mennyire érdemes kivárni?
Jó kérdés, az rk32 szerintem karácsonyra fog csak befutni ha befut, és a t széria után ki tudja milyen lesz.
Az amlogicnál legalább pontosan meg van nevezve mi a különbség, szebb a képe, inkább multimédiára van kihegyezve, és ha nincs szükséged a HDMI-n a Dolbyra, (az optikain kijön), akkor veszed az olcsóbbat...

[ Szerkesztve ]

(#82) kazan23 válasza Lifeforce (#81) üzenetére


kazan23
aktív tag

Az M8 szerinted is ennyire gáz, mint ahogy lehúzzák Freaktab-on az S82-höz képest?
Azért kérdezlek, mert én/mi még nem győződhettem/tünk meg saját szemünkkel egyik dobozról sem és beleolvasva az ottani fórumba ...a hangulat eléggé felforrósodott.

(#83) Lifeforce válasza kazan23 (#82) üzenetére


Lifeforce
őstag

Nem tudom, még nem volt a kezemben a tronsmart, így nincs viszonyítási alapom.
Meglátjuk, hamarosan mindhárom típus a kezemben lesz.
Csak egy érdekesség egyébként, ugyan abban a gyárban készül a tronsmart ahol az x5ii.

(#84) otoaak válasza kazan23 (#82) üzenetére


otoaak
tag

Ez amit linkeltél nem egy igazi teszt, az illető jobbára csak olyan dolgokra koncentrált amiben szerinte jobb az S82 és nem csinált részletes mindenre kiterjedő tesztet, ráadásul teszi ezt úgy, hogy az M8-al kapcsolatban szándékosan vagy tudatlanságból de több pontban is tárgyi tévedésekben leledzik. Szóval meglehetősen elfogult lett a teszt, a végén a konklúzió meg teljesen elhibázott szerintem, mivel nem a felhasználókat igazán érintő és tényleges tudást feltáró tesztet készített ezért az S82 top az M8-at pedig low cuccnak beállítani messze nem fedi a valóságot. A 4k lejátszást is csak említés szintjén hozta fel holott szerintem a felépítésbeni különbségeken túl pont az lett volna a lényeg, hogy működés közben az általa jobbnak gondolt dolgokban van e tényleges eltérés vagy sem (melegedés, wifi/bt jel erőssége stb. stb.).

Szóval meg kell várni amíg lesz igaz teszt ami legalább megpróbál objektív lenni mert szerintem ez a freaktabos teszt se nem igaz teszt sem nem objektív.

SG Note Pro P900

(#85) satmen válasza #79335424 (#42) üzenetére


satmen
tag

Naa... Ezért nem szeretek én itt -sem- nyilvánosan kérdezni. (úgy tűnik, csak Lifeforce értette) Legtöbbször vagy figyelemre sem méltatják a kérdést, vagy -mint most is- kellő gúnnyal kioktatnak. Nyilván én vagyok a hibás... Miért nem születtem gurunak. :)

(#86) Moon_Walker válasza Lifeforce (#83) üzenetére


Moon_Walker
tag

Háát, ha ez a ROM minőségében is visszaköszön, akkor ez nem egy túl jó hír...

[ Szerkesztve ]

(nem kötelező megadni)

(#87) #79335424 válasza satmen (#85) üzenetére


#79335424
törölt tag

Naaa... Úgy gondolom, hogy én szoktam segíteni. DE! Miért szabsz feltételeket, ha azt sem tudod, hogy miről van szó? Mi a baj azzal, ha le kell tölteni valamit? Én a következőképpen gondolkodtam:
Van egy problémád a billentyűzettel kapcsolatban. Rákeresel. Ezzel kapcsolatban másról sem zengenek a hsz -ek, mint az EKH. Ezt használjuk mindannyian. De neked ez gőzöm sincs, hogy miért, de nem felel meg. Nyilván ezért kérdezted, hisz ha jó lenne neked az EKH, azt magadtól is megtaláltad volna. Nem logikus a gondolatmenet? Erre én nem kezdek el okoskodni, feltételezem, hogy vagy annyira felnőtt, hogy tudd, mi, miért nem jó neked. Szóval EKH felejtő. Tudok rá más lehetséges alternatívát, hát megírom. Mi is ezzel most a probléma. Miért Lifeforce értette jól, amikor az Ő megoldása első ránézésre sem felelhet meg az elvárásaidnak? Vagy így mégis csak megfelel a letöltés is? Akkor miért tornáztatsz azzal, hogy feltételeket szabsz? Ha ezt nem írod bele, akkor rögtön kaptad volna az EKH -s megoldást. De ezt kérdezned sem kellett volna, mert egész oldalakat hozott volna belőle a kereső. Szerintem nem az én hsz. -em volt kioktató, hanem a Te kérdésed volt hülyeség.

[ Szerkesztve ]

(#88) satmen válasza #79335424 (#87) üzenetére


satmen
tag

Félreértettél: eszem ágában sem volt és nincs feltételeket szabni!
Eddig nem volt androidos eszközöm, így nem vagyok jártas a Googl Play letöltésben/telepítésben.
(tudom "szörnyű", de még gmail címem sem volt, ez nyilván majd változik)
Egy ideje olvasom ezt a topikot, -is- és megjegyeztem a (Lifeforce által belinkelt) keyboardhelper-t, mint később számomra szükséges alkalmazást.
Azonban -mint írtam- az eszközöket -bill./egér- felismerte az M8.
Így jutottam arra a -balga :)- következtetésre, hogy talán csak valami általam még nem ismert beállítással elő lehet csalogatni pl. a @-ot. Erre kaptam Tőled azt a "kedves" választ...
Nem én vagyok az, aki nem olvas csak kérdez. Sajnálom, hogy a kérdésemmel "tornáztattalak"!

[ Szerkesztve ]

(#89) #79335424 válasza satmen (#88) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezt írtad:
"Azon kívül, hogy töltsek le ezt vagy azt, más megoldás nincs?"
Ezt Te mi másnak neveznéd, mint feltételnek? Ha nem ismered az Androidot, akkor egyszerűen bízz meg bennünk, hogy azt a megoldást fogjuk ajánlani, ami számodra a legjobb. Ha ez egy program letöltése és telepítése, akkor azt. De ha úgy kezded, hogy "ezen kívül" ,akkor ez egy feltétel, amivel jelen esetben kilőtted a számodra legkönnyebb megoldást. Utána pedig még Te panaszkodsz? Sztem ez nem fair. Hidd el, hogy figyelembe tudjuk venni egy kezdő szintjét...ha hagyja.

(#90) interstate76 válasza satmen (#88) üzenetére


interstate76
addikt

Bocs, hogy beleszólok, de elég régóta ismerem Somatomot, és nála többet mini PC-témakörben senki nem segített a többi topiklakónak (akár itt, akár az MK908-asnál, akár az MK808-as topikban). Szóval azért kaptál tőle első körben némi iróniával fűszerezett választ, mert úgy kértél segítséget, hogy a legegyszerűbb megoldást egyből ki is lőtted.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#91) satmen válasza interstate76 (#90) üzenetére


satmen
tag

Senki érdemeit nem vitatom. Az előbb kifejtettem, hogy mit értettem más megoldáson. (esetleges beállítások)

(#92) #79335424 válasza interstate76 (#90) üzenetére


#79335424
törölt tag

"Iróniával fűszerezett válasz". :D

(#93) Lifeforce válasza Moon_Walker (#86) üzenetére


Lifeforce
őstag

A ROM semmiben nem különbözik, kernelt leszámítva.
Ezért kompatibilis Finless romja az M8-ra, csak figyelni kell melyik verziót frissíted bele.
Erre figyelmeztet, hogy amelyikben van boot.img vagy newboot.img, azt nem szabad bele frissíteni az M8-ba, és semelyik hasonló készülékbe.

(#94) TTTotya válasza Lifeforce (#81) üzenetére


TTTotya
senior tag

Értem és köszönöm. Szerinted amit innen lehet rendelni az melyik szériából lehet? De ha olyan hibájuk lenne, akkor is eladnák őket? :(

(#95) TTTotya


TTTotya
senior tag

Ezt olvastátok már? :)

És ezt? :)

[ Szerkesztve ]

(#96) janosgal


janosgal
tag

Sziasztok!

Tervezek egy ilyen lejátszót venni. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek ez tudja kezelni az NTFS-re formázott több terrás merevlemezeket?

üdv Jani

Samsung 65QN91AATXXH, IPhone 13Pro, Apple Watch 8 45mm

(#97) TTTotya válasza #79335424 (#80) üzenetére


TTTotya
senior tag

:)) Ennél meg kifejezetten írják, hogy a 8 gigás az AP6210-el jön. Így már aztán egyáltalán nem értem mitől függ...

[ Szerkesztve ]

(#98) Lifeforce válasza TTTotya (#94) üzenetére


Lifeforce
őstag

Lehet rendelni, megbízható, de azt tartsd szem előtt, hogy kínából jön.
Tehát áfa és vám terheli, így minimum + 27% (ezt valahogy mindig elfelejtik ide írni), valamint a garanciát intézni nem olcsó mulatság.

(#99) Lifeforce válasza janosgal (#96) üzenetére


Lifeforce
őstag

2 terráig biztosan tudja kezelni, ez tapasztalat ;)

(#100) Lifeforce válasza TTTotya (#97) üzenetére


Lifeforce
őstag

Tehát a lényeg:
A Tronsmart készülékeknél a különbség a processzor, ram és a WiFi chip.
Ám az összes többi készüléknél ezek nem függenek össze.
Tehát a H végű processzort is szerelhetik 8gb tárral, és bármelyik wifivel.
A pontos specifikációról a gyártó oldalán kell tájékozódni, és még e-mail váltásra sem biztos, hogy helyes specifikációt kapsz.
Ez a helyzet sajnos.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.