Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) kazan23 válasza géeles (#850) üzenetére


kazan23
aktív tag

Na, ez jól hangzik!
Arra gondoltam, amit linkeltem... de ezek szerint azóta egy újabb fw-ben javíthatták. Neked gyári, vagy villámos fw van?
Ha a HDMI-n keresztül már dekódolva kapja meg a tv a DTS-t, akkor szépen kiküldi a sztereó hangszóróira.(HDMI passthrough)
Ha nincs dekódolva, akkor meg vagy semmi, vagy valamelyik két csatorna szól csak a tv-n.
Tehát azt gondolnám, hogy akinek van DTS/DD anyaga és a tv-n szeretné megszólaltatni, annak vagy nem árt, vagy muszáj az S802H hardveres dekódolása. Aki meg az erősítőbe küldi optikán át, annak meg elvben fölösleges, mivel nyersen kimegy, aztán majd az erősítő elvégzi a munkát. Ez utóbbi lennék én, csak ez a zaj aggasztott a cikk alján:
here is the test result:

1 Dolby (AC3) 5.1 HDMI passthrough ——–OK, but with noise.
2 DTS 5.1 HDMI passthrough——–OK, but with noise.
3 DTS-HD HRA 5.1HDMI passthrough——OK, but with noise.
4 Dolby True-HD 5.1 HDMI Passthrough—same as hdmi passthrough problem, can’t passthrough 5.1.

[ Szerkesztve ]

(#852) csaba504 válasza Lifeforce (#843) üzenetére


csaba504
csendes tag

Olyan kérdésem lenne, hogy a 220v oldalán a MINIX Neo X8-H -t HDMI 2.0-val írják viszont a hivatalos oldalon csak 1.4b van?
Minix
220v

Én nem veszek valamit észre? Vagy csak vajona 220W oldalán el van írva?

Mert olvasgattam ezt a fórumot, és az jött le nekem hogy egy X8-H jobb (tudás,minőség) mint az M8 (ha az ár nem számít)?

(#853) attila_78


attila_78
csendes tag

Hepl plíz!:)

Srácok, nemrég vettem egy TM8-at, és nem nagyon tud egyik Videolejátszóval, vagy kodekkel se teljesen megbízhatóan/meggyőzően simán játszani filmeket. (max 1080p-t nézek)
Néha laggol, beszaggat pl a gyorsabb részeknél, elég megbízhatatlan.

Gondolom egy jobb firmware segítene?!?!
Jelenleg ez van rajta: 3.10.33 huixian.li@wyst#1 Szeptember 4.

Mi most a legfrissebb/legjobb firmware erre a gépre?
Valaki korábban írta Lifeforce Rom-ját a 220volt oldalról letölthetően.....

Mit javasoltok, segítsetek légyszilégyszi'! :R
Egy ilyen bivaly hardvernek egy fullhd Rip-et keresztbe le kéne nyelnie, nem?!?!:)

Előre is köszönet!

(#854) #79335424 válasza attila_78 (#853) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha a gyorsabb részeknél van szaggatás, akkor nem lehet adatátviteli probléma? Mondjuk nem bírja a wifi átvinni az adatmennyiséget?

(#855) attila_78 válasza #79335424 (#854) üzenetére


attila_78
csendes tag

Sajnos nem, LAN kábellel van bedugva, és usb-ről is megcsinálja néha, de minden film máshogy viselkedik rajta...felbontástól függetlenül, olyan kiforratlannak tűnik a kodektámogatás erre a procira.... :(

Ezt a firmware-t érdemes lecserélnem?

(#856) vlevi válasza attila_78 (#853) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Egy ilyen bivaly hardvernek egy fullhd Rip-et keresztbe le kéne nyelnie, nem?!"
Valahogy úgy. 46Gigás Bluray ISO volt a legnagyobb, amit próbáltam, azzal sem volt gondja az XBMC-nek.

(#857) varmi2


varmi2
nagyúr

Milyen légegeret ajánlotok? Androidra, windosra, és linuxra(openelec) kellene. Mind a 3 fontos. A Mele f10 pro jó választás?

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#858) attila_78 válasza varmi2 (#857) üzenetére


attila_78
csendes tag

Nekem Measy rc11 van és teljesen jól elvagyok vele. Ha többet gépelgetnél, akkor Rapoo E2700, bár az meg nem pont légegér :)

(#859) kazan23 válasza varmi2 (#857) üzenetére


kazan23
aktív tag

Én is épp ezen gondolkodom, de nálam az RF 3-4-5 méterről és az együttműködés az XBMC-vel már elég lenne.
Tik vagy tolás? keresd a leírásban az f10 pro-t ;)

[ Szerkesztve ]

(#860) doomman


doomman
csendes tag

Megjelent két új ROM!

109k4 ported for M8 Final 1.2
[LINK]

OpenElec on M8
[LINK]

(#861) plesoh


plesoh
csendes tag

Hali esetleg valaki tuda abba segiteni hogy vettem egy stomato tm8-at de van egy olyan problémám indulásnál bedobja a készülék logoját elcsúszva és lila háttérel azután semmit nem csinál, hdmi-dvi-d dual link kábellel próbáltam amonitorommal ami egy samsung syncmaster b2230 1680x1050-es felbontással dvi,d-sub csatival.
Esetleg ha valaki tudna segiteni az ügyben azt megköszönném.

(#862) Pozitron


Pozitron
tag

Sziasztok. Eleg kemeny harcot folytatok egy M8-as tv boxxal. Tobb ROM-al is probaltam (Finless 1.8, Justme) de a jelenseg a kovetkezo. Videolejatszas megakad egy bizonyos ponton. ha atugrom azt a pontot megy tovabb a video. eddig 2 videoval probaltam mindkettonel tapasztaltam, es mind2 1080P blueray RIP volt. A videot egy otthoni NAS-rol jatssza le a BOX. Erdekesseg ha ugyanezt a videot laptoprol jatszom le a NAS-rol, akkor nem akad meg a lejatszas az emlitett ponton. Plsss valaki adjon valami otletet mi lehet a gond :W

(#863) asanotadanob válasza Pozitron (#862) üzenetére


asanotadanob
tag

Próbáld meg a Finless 1.7 + Oman-féle XBMC kombót. Nálam ez hozta a legjobb eredményt. Fenntebb linkeltem mindkettőt.

(#864) #79335424 válasza Pozitron (#862) üzenetére


#79335424
törölt tag

Milyen módon csatlakozol a NAS -hoz?

(#865) Pozitron válasza #79335424 (#864) üzenetére


Pozitron
tag

Szimpla otthoni halon, smb szerverkent fut. Megprobalom akkor az 1.7es finlesst is hatha.

(#866) Lifeforce válasza Pozitron (#865) üzenetére


Lifeforce
őstag

Én sejtem a hibát...
Ha nem ezek közül az egyik csinálta, cseréld le a releaset:
MWT
ZHR
TvTiME
HSF
NO1
NoGrp
st1
TRiNiTY
TiGeR
SLN
HDPre
pOK

Megbízhatóság szerint van a sorrend.
Sajnos egy pipa, és bizony annyi a videónak a lejátszók többségénél.
A PC-t ne vedd alapul, mert teljesen más kategória.
Ha pedig szerepel a listában, akkor az xbmc-ben a hw gyorsítás beállításánál játszadozz a pipákkal, mert ebben az esetben beleszaladtál egy xbmc hibába.

[ Szerkesztve ]

(#867) Pozitron válasza Lifeforce (#866) üzenetére


Pozitron
tag

Mind2 trinity volt. Most probalok egy 720p-t szinten trinity. Amugy igen gyanus hogy a videoval van valami, mert mindig ugyanannal a pontnal akad meg. Csak fura hogy ezt nem tudja skippelni az XMBC sem semelyik masik player? Probaltam mas lejatszokat is, az eredmeny ugyanaz. Mindig ugyanott megakad, es megall a lejatszas.

[ Szerkesztve ]

(#868) Moon_Walker válasza varmi2 (#857) üzenetére


Moon_Walker
tag

Hali!

a pro-t nehogy megvedd!!!!
Állandóan felülírja a hangkimenetet és az egérből fog szólni a hang.

Én befürödtem vele, és a simát vettem utána. Az nagyjából működik, de fél perc alatt eldriftel a gyro benne
és állandóan újra kell "kalibrálni"...
Mondjuk csuklótornának első osztályu.

(nem kötelező megadni)

(#869) varmi2 válasza Moon_Walker (#868) üzenetére


varmi2
nagyúr

Valószínű, hogy nem android mini pc-t fog írányítani. Hanem egy x86-os rendszert, Openelecel, vagy win 7-8.1 -t Vajon így is fennáll az általad említett hangprobléma?

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#870) Pozitron válasza Pozitron (#867) üzenetére


Pozitron
tag

Hat befurodtem 720p-vel is. Ugyanugy megakadt es megallt a lejatszas 3x legalabb :( Ez nem XMBC hiba lesz, de 3 videobol 3nal csinalja :W

(#871) vlevi


vlevi
nagyúr

Openelec érdekel valakit?
[link]

(#872) melan


melan
senior tag

Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni, bízom benne, hogy a megfelelő helyre irányítottak. Egy Asus O'Play-em van rákötve egy SamuC650-es TV-re, mindkettő LAN-on csatlakozik egy Zyxel320-hoz. Jelenleg a Twonky fut a nason, amit nem mindig tudok rendesen elérni a tv-ről úgy, hogy menjen az mkv (csak by folder nézetben viszi az mkv-t és néha visszaáll médianézetre, amikor meg nem). Ekkor átváltok az Oplayre... Naszóval az álmom, hogy egy jó kis XBMC-s médiatáram legyen, amiről nézhetem a filmeket megfelelő metaadatok alapján választva. Emellett már csak hab a tortán, ha néha néha a gyerkőc tud rajta játszani. Jah, egy LG hangproji is figyel egy ideje, amin optikai bemenet van 2.
Szóval a kérdés, hogy megfelel e nekem ez a kinézett eszköz, ami meglátásom szerint annyiban különbözik az M8-tól, hogy 1 Gb RAM van benne (lehet tévedek, ne kövezzetek meg).
Azért néztem ilyet, mert a 908-asnál láttam ezt a T/nemT mizériát, meg, hogy lagolt a fullhd-s film, ezt szeretném elkerülni.

Megköszönöm a segítő tanácsokat!

(#873) kazan23 válasza melan (#872) üzenetére


kazan23
aktív tag

Azt nem tudom, hogy neked megfelel-e, de ali-n ugyanattól az eladótól megkapod 72 helyett 66-3 dodóért... ha ez számít. (gondolom, hogy igen, mert különben nem ezt a modellt néznéd)

(a szállítás ugyanúgy hosszú lesz, de ebay-en véd a paypal, alin meg nem. Your 900 cent ;))

[ Szerkesztve ]

(#874) melan válasza kazan23 (#873) üzenetére


melan
senior tag

Valójában ha van amit ajánlotok, megszívlelem. A legfontosabb, hogy az XBMC legyen és a fullhd menjen akadásmentesen... Azt hittem, amit kinéztem az jó kategóriának számít.
Az S806 az majdnem ugyanez, csak 2 Gb Rammal, az MINIX NEO X8-H X8H meg már más kategória árban (bár nem tudom, mit tudhat még egy ilyen, hacsak nem game terén lenne jobb)

[ Szerkesztve ]

(#875) kazan23 válasza Moon_Walker (#868) üzenetére


kazan23
aktív tag

Tronsmart-TSM-G62C-t próbált már valaki? Mozizásra talán praktikusabbnak tűnik, mint az elődje. Kérdés milyen nyűgjei vannak. :F

[ Szerkesztve ]

(#876) b4sxe


b4sxe
aktív tag

Sziasztok! Uj vagyok ebben a temaban,olyannyira, hogy dolgom se volt ezekkel a keszulekkel. A kerdesem az lenne, hogy ha megveszem milyen plusz dolgokat tudok csinalni? Egy 10-15 ezres keszulekrol beszelek, markakban egyaltalan nem vagyok jartas. Koszonom a valaszokat elore is. :R

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#877) Moon_Walker válasza varmi2 (#869) üzenetére


Moon_Walker
tag

Fent bizony! legalábbis win7-en igen.
Szépen átkapcsolgatja a hangot, de szerencsére a windows-t rá lehet venni, hogy
megjegyezze a beállítást!

(nem kötelező megadni)

(#878) Moon_Walker válasza b4sxe (#876) üzenetére


Moon_Walker
tag

Szerintem ennél az összegnél többet nem is szabad erre költeni!
Ahogy elolvasod itt folyamatos szívás az egész, ha nem elégszel meg az
out of the box képességekkel. (Ízig vérig Kínai cucc na...)
Én egy X5II klónt használok és 720P-t viszi HDMI-n stabilan.
MX-player, bubbleupnp, synology NAS felállásban.

Nagyjából ennyit érdemes elvárni. És erre érdemes is használni.

[ Szerkesztve ]

(nem kötelező megadni)

(#879) interstate76 válasza b4sxe (#876) üzenetére


interstate76
addikt

Moon_Walker szerintem elsősorban arra gondolt, hogy médialejátszóként nem veszi fel a versenyt egy célhardverrel, ami igaz is. Annyival egészíteném ki az általa írtakat, hogy ha médialejátszóként akarod használni, akkor valóban nem ér többet 10-15 ezer Ft-nál, de ha érdekelnek pl. azok a funkciók, amiket a led tv-s topikban érintettünk, akkor szerintem ez a világ legjobb ár/érték arányú készüléke(inek egyike).

Amire alapvetően egy 10-15e Ft-os mini PC "out of the box" (azaz rom-csere nélkül), rootolva, 1-2 progit telepítve alkalmas (a többiek majd kiegészítenek, ha kihagynék valamit az alapfunkciók közül - biztos lesz ilyesmi):
- zenehallgatás sztereó kimenettel
- filmek megtekintése (azt most nem részletezném, hogy mit és milyen minőségben játszik le, röviden az a helyzet, hogy a full hd anyagok többségével is boldogul, de a kadenciahelyes lejátszás felejtős, utóbbit viszont az okostévék beépített lejátszói sem tudják, ill. fontos az is, hogy nem vágom, mely eszközök tudnak valós, 5.1-es hangot kiadni, de a 10-15 ezer Ft-osak biztosan nem)
- böngészés (én a gyári böngészőt, a Dolphint és a Next Browsert használom)
- androidos játékok futtatása és ezek irányítása okostelefonról
- torrentezés
- média- és egyéb tartalmak megosztása a belső hálózaton
- szinte tetszőleges program telepítése és használata Google Playről (nyilván van pár, amivel nem lesz kompatibilis, de ezek száma elenyésző)

Számomra mindezen funkciók a fenti ár dupláját is megérnék, de el lettünk kényeztetve kínai barátaink által, így most már azt szeretnénk, ha max. 20 ezer Ft-ért mindezt tudná a kis mini pécénk, plusz még szuper médialejátszó is lenne egyben, ami viszont - egyelőre legalábbis - nem működik.

Ha neked elég a torrentezés, a youtube és a hálózati médialejátszás, utóbbival kapcsolatban viszont azt szeretnéd, hogy mindig mindent szépen vigyen, akkor szerintem inkább egy jobb fajta médialejátszót kell venned!

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#880) Moon_Walker válasza interstate76 (#879) üzenetére


Moon_Walker
tag

Kösz a kiegészítést jól összeszedted! Valóban ez lehet a magva a dolognak ezekkel.

[ Szerkesztve ]

(nem kötelező megadni)

(#881) b4sxe válasza interstate76 (#879) üzenetére


b4sxe
aktív tag

Koszonom szepen a reszletes valaszt :R , igy mar egy fokkal okosabb vagyok, melyik markat/tipust tudnad Nekem ajanlani? Annyi van neten hogy igy tajekozatlanul eleg nehez megmondani melyik a jo.

[ Szerkesztve ]

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#882) interstate76 válasza b4sxe (#881) üzenetére


interstate76
addikt

Szívesen!

Ha 15e Ft a felső határ, akkor én az MK908-ast ajánlom, amit ilyen áron 2 helyről tudsz beszerezni: vagy Kínából rendelsz, vagy veszel itthon használtat. Esetleg ha valaki látja itt, hogy keresel ilyen eszközt, akkor megkeres privátban (lehet, hogy nekem is lesz egy eladó - 1-2 napon belül kiderül).

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#883) interstate76 válasza Moon_Walker (#880) üzenetére


interstate76
addikt

Kösz, igyekeztem, de ha alaposabban kivesézett felhasználási opciókat szeretne valaki, akkor Somatomhoz vagy Lifeforce-hoz kell fordulnia, ők sokkal alaposabban metszik nálam ezt a mini pécés történetet.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#884) melan


melan
senior tag

Sziasztok! Mégiscsak rábeszélem magam egy ilyen kütyüre attól tartok... Olvasgatva a fórumokat, úgy látom, hogy az s802/s802H között a különbség a hdmi kimenet audio formátumában (pontosabban az ezért felelős hardveres dekóderben) van. Szóval, ha nekem a TV-m megeszi a nyers formátumot hdmi-n, akkor mindegy melyiket veszem? Mert van némi árkülönbség az egyes chipekkel szerelt eszközök között...

Az egyik a Mimix Neo X8-H lenne
a másik az MXIII

A második az feleannyiba kerülne. Elsősorban XBMC-s videolejátszás hálózatról, a többi másodlagos.

(#885) kazan23


kazan23
aktív tag

Hogy kezeli a memóriát? Szóval a 2GB ramból csak 1600MB-ot lát. A többit lenyúlja a Mali?

(#886) kazan23 válasza kazan23 (#885) üzenetére


kazan23
aktív tag

Ja, és van 24Hz :))
Valahogy csavargatja 22,5-25,0 közt, de a lényeg, hogy - ha virtuálisan is, de - megy!
És optikán kint van a DTS és szól :C A többi már csak hab a tortán.
Légegér még egyelőre nincs, sajnos. Ha van tapasztalat pro/kontra mondjátok. Mele F10/pro/deluxe, measy, tronsmart TSM-01/G62C , minix M1/A2? Vagy ez? Mozizásra, XBMC-hez egyik sem tűnik ergonómiacsászárnak, de ha ebben egyik sem különb a másiknál, talán játékos oldalról van különbség.

(#887) melan válasza kazan23 (#886) üzenetére


melan
senior tag

Ha nem lagol a kép, és szól a dts, akkor nekem is olyan kell, mint ami Neked van :K
Bár nekem a TV megeszi HDMI-n a dts-t is, mert visszaalakítja stereová, viszont optikán rá van kötve a hangprojira, tehát ha hangzás kell, van mire kiengedni...
Neked melyik mini pc van?

(#888) craft75


craft75
csendes tag

Helló

Végigolvastam az összes hozzászólást - kicsit el is vesztem köztük - szóval jelenleg egy boxee
boxom van (amivel meg vagyok elégedve nagyon) de mivel már nem gyártják sajnos, ezért néztem körül
az androidos lejátszóknál és találtam meg a Tronsmart vega s89-H -t a 220-nál.
Meg is rendeltem - mondjuk nem tudom mikor jön, mert nincs raktáron.
Tehát a kérdéseim :

- Mennyire stabil az XMBC (.avi, mkv max. 1080P, és OU / SBS 1080P 3D filmjeim vannak) ?
- Milyen webkamerát javasoltok hozzá ? Skype-ra.
- Jó választás volt egyátalán ? - Nincsenek nagy igények, nem kell DTS-truehd meg egyebek, csak
szépen akadás mentesen játsszon le minden filmet meg zenét.
- Nincs USB HDD-m, van viszont 4 db NAS itthon - gondolom ezek SMB mappolásával nem lesz gondom.

Van valaki itt a 220V-tól, esetleg segíthetne, hogy kb mikorra lehet számítani a vega raktárba érkezésére.

Köszönöm a válaszokat.

üdvözlet

(#889) SharpSA válasza craft75 (#888) üzenetére


SharpSA
veterán

Szia

Nekem ilyen készülékem van és egész jó. A filmek lejátszásánál sajnos akadnak gondok, de ez csak a nem megfelelően elkészített anyagoknál van így. Azoknál előfordul kissé darabos lejátszás, néha a film képi megjelenítésének "lefagyása". Ekkor egy stop majd play gomb megnyomásával megy tovább a film. Ezeket a problémákat csak avi-k esetén tapasztaltam, viszont normálisan elkészített avi-kat probléma nélkül lejátssza. Nálam optikán megy ki az 5.1 hang, ami szerintem kiváló minőségű (az xbmc-ben, azaz most már kodi-ban be kell állítani a hang adatfolyamot és a dts-t). MKV-kal minden rendben. NAS-ról megy nálam is az anyag SMB-vel.
Webkamerát nem raktam rá, skype-ot sem használom.

Viszont a gyári rendszerrel valószínűleg nem teljesen leszel elégedett.
Nálam a Finless 2.0 rom van telepítve és az aktuális Kodi

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#890) craft75 válasza SharpSA (#889) üzenetére


craft75
csendes tag

Köszi

Remélem gyorsan megjön a lejátszó és ki tudom próbálni.

(#891) craft75 válasza SharpSA (#889) üzenetére


craft75
csendes tag

Ez a Finless rom rootolva van ? Google play áruház megy rajta és telepíthetők alkalmazások meg játékok a lejátszóra rendesen ?

(#892) SharpSA válasza craft75 (#891) üzenetére


SharpSA
veterán

Igen, igen és igen. :)

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#893) #79335424 válasza craft75 (#891) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nincs ilyen SOC -os kütyüm, de a Finlesseket ismerem. Ha tartja még a régi szokását, akkor a letöltött, kicsomagolt állomány tartalmaz egy "readme" fájlt. Ez nem sablon, hanem minden Finless romhoz egyedi. Nagyon ajánlott az elolvasása, főleg akkor, ha még új vagy a flashelésben!

(#894) géeles válasza craft75 (#888) üzenetére


géeles
aktív tag

"Nincsenek nagy igények, nem kell DTS-truehd meg egyebek, csak
szépen akadás mentesen játsszon le minden filmet meg zenét"
Ez jó...
:C

Szerintem elégedett leszel.
:K

[ Szerkesztve ]

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#895) craft75 válasza géeles (#894) üzenetére


craft75
csendes tag

úgy legyen ;)

(#896) kazan23


kazan23
aktív tag

Van arra valami ötletetek, hogy miért dobta el az SMB-t?
Az XBMC (13.2) most nem lát az UPNP-n kívül semmit a hálózatból. Illetve nem hogy az XBMC nem lát, de pl.: az ES File Explorer sem. Furcsa, mert létrehoztam a médiatárat minden gond nélkül*
NAS-t is újraindítottam kínomban. Sem WIFI-n, sem LAN-on nem látja a hálót, de az előzőleg felvett mappákból a filmeket látja. :F
*illetve ez nem igaz, mert először UPNP Share-ket csináltam és volt vagy fél óra, amire visszaemlékeztem, hogy azt nem fogja látni

melan: S82 2/16G.

(#897) melan


melan
senior tag

Szerintetek megér az S802H a "sima" S802-höz képest 15ezer felárat?

(#898) kazan23 válasza melan (#897) üzenetére


kazan23
aktív tag

Kicsit relatív a dolog: minix 150, tronsmart 120, de ez meg 75 dolcsi.
Mit szeretnél? 90-től meg kapsz már "B"-t, ami meg félig "H" ;)

(#899) Dávcy


Dávcy
csendes tag

Sziasztok!

nagyon kezdö vagyok a témában,és egy kis segítséget kérnék!

Egy Samsung LCD 40 FULL HD B620 as televízióm van ,amiben van belső USB film lejátszás csak az a gondom h egy 1080p DTS hang alapú filmet nem játszik le a tv! Ha kiveszem programmal a DTS hangsávot akkor elindul a film de nem a legtökéletesebb mert néha picit beakadozik!

Elsősorban erre szeretnék használni egy ilyen eszközt h akár külső hdd-röl egy MKV 1080p DTS hangalapú filmet élvezhessek rajta akadás mentesen és persze ha több hangsáv van a filmen akkor azt tudjam váltani!

Persze az mellett megtetszett maga az android és alkalmazás világa is amit ez a kis kütyü tud varázsolni a tv-re!

De elsősorban erre szeretném a hangsúlyt fektetni!
ezeket néztem!
Árban szeretnék ezen a mércén maradni!
[link]
[link]

Köszönöm szépen előre is a segítséget!

Üdv... :)

(#900) melan válasza kazan23 (#898) üzenetére


melan
senior tag

Ez vagy ez volt az alternatíva. De amit belinkeltél az nagyon jó ár. MIért olcsóbb, mint a Minix?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.