Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Lifeforce


Lifeforce
őstag

És ígértem a linkeket még egyszer:
Amikor van új rom, akkor felteszem őket így.

04.10-es ROM
05.06-os ROM

[ Szerkesztve ]

(#102) Lifeforce


Lifeforce
őstag

Lehetne egy kicsit hosszabb a szerkesztési idő, így most újra, és már 3 firmware-val... :)

05.12 (nem teszteltem még)
05.06
04.10

(#103) Lifeforce válasza Lifeforce (#102) üzenetére


Lifeforce
őstag

Az utolsóval még várjatok 5 percet mielőtt letöltitek, mert nem töltődött még fel teljesen.

(#104) janosgal válasza Lifeforce (#99) üzenetére


janosgal
tag

Ez jó hír, köszönöm.

Samsung 65QN91AATXXH, IPhone 13Pro, Apple Watch 8 45mm

(#105) Lifeforce


Lifeforce
őstag

Rövid teszteltem az utolsó romot, még mindig nem lehet telepíteni fizetős alkalmazásokat. :W

(#106) beers válasza Lifeforce (#105) üzenetére


beers
addikt

hihetetlen...... :W

M&N

(#107) #79335424 válasza TTTotya (#97) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nincsenek ilyen tekintetben általános érvényű összefüggések. Ezt írta Lifeforce és korábban én is. A freaktabon van Geekbuyingos kontakt. Eléggé képben van. Ott tudsz egész pontos infót gyűjteni egy-egy kütyüről (legalábbis azokról, amiket a Geekbuying forgalmaz).

(#108) Lifeforce


Lifeforce
őstag

Javítottam az utolsó linket.

(#109) kazan23 válasza Lifeforce (#83) üzenetére


kazan23
aktív tag

Nagyon várjuk! :K
Komolyan lehetne ezeken valós 24p-t állítani, vagy csak valami szoftveres trükk?
If I switch to manual mode, I can also see 4K video output at 24, 25 and 30 Hz

(#110) #79335424 válasza kazan23 (#109) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez egy érdekes kérdés! Erre én is kíváncsi lennék, mert ennek egyéb összefüggései is vannak (pl. vsync).

(#111) kazan23 válasza #79335424 (#110) üzenetére


kazan23
aktív tag

hmmm, elvitte a cica a linket:
TTTotya #95 - 2.link

Nekem a mediplayer kiváltása gyakorlatilag kifulladna 1080/24p lejátszás/tekergetésben és DTS/DD5.1 optikán történő kizavarásában és valami nem infrás vezérlésben, na jó... és az XBMC katalógusában. Minden ezen túli fícsör - pl.: játék a gyerekeknek - csak hab a tortán

[ Szerkesztve ]

(#112) #79335424 válasza kazan23 (#111) üzenetére


#79335424
törölt tag

"Csak ennyi"? Ez miniPC, nem médialejátszó! Tud ezt-azt, de vannak korlátai. Nekem pár dolog nem kerek abban a tesztben. Ezért várom Lifeforce tesztjét. Mintha felcserélődött volna a standard és az elite verzió. A Tronsmart esetében igaz a 8/16GB -os verziókülönbség. A teszt 8 -ast ír, de az elite sztem a 16 -os. Ráadásul azóta már van H -panelverzió, ami pont az 5.1 DTS miatt érdekes. A teszteket lehúzott tálcával illik futtatni. Szerintem ez egy nagyon első kiadásos kütyü lehetett.

(#113) Lifeforce válasza #79335424 (#112) üzenetére


Lifeforce
őstag

Neeem... :)
A teszt jó, valóban így van.
Van a sima 16gb-os H-s, és van az elite ami a gyengébbik.
Nem is értem miért a gyengébb az elite verzió :D

(#114) kazan23 válasza #79335424 (#112) üzenetére


kazan23
aktív tag

Mire gondolsz? Csigázz föl! Komolyan érdekel!
Mindenre, amire kell a PC, gyakorlatilag ott van a PC. Ha nem ülünk előtte és muszáj a FB, YT, Skype, arra ott a telefon. TV nincs*, mozit projektorról, 96"-on nézünk.

*Van azért egy leadtek tv dongle kizárólag "nagy" sporteseményekre... tényleg, működne vele?

Az elite mókára meg jól ráéreztem! Huncut kínai srácok, már megint... :))

Ejha, most állt össze a kép, hogy a piros aljú Beelink M8 és a 4K feliratú, teljesen fekete S82 ugyanonnan gördül ki :F :U

(#115) #79335424 válasza Lifeforce (#113) üzenetére


#79335424
törölt tag

Boccs! Nem gondoltam volna, hogy ilyen érdekesen értelmezik az elite kifejezést.

kazan23:
Én úgy látom, hogy itt egy lényeges probléma egy Android hiányosságból ered. A rendszer telóra, tabra lett fejlesztve. Pontosabban még arra sem, mert az Androidot eredetileg nem érintőképernyőhöz írták. De a lényeg, hogy ezeknél az elsődleges megjelenítő maga a kijelző, aminek nem változik sem a felbontása, sem a képfrissítési frekvenciája. Van kimenet, de az nem elsődleges megjelenítőként funkcionál. A miniPC -knél viszont muszály, hogy a külső megjelenítő legyen az elsődleges kimenet. Innen erednek a felbontással és képfrissítéssel kapcsolatos problémák és trükközések.

[ Szerkesztve ]

(#116) kazan23 válasza #79335424 (#115) üzenetére


kazan23
aktív tag

Tényleg kiváncsi vagyok! Nem viccelek.
A mostani lejátszóm egy bánatos f*s aminek egyetlen előnye, hogy pöccre visz mindent, de amúgy távirányítótól kezdve az egész rendszer (még a custom fw ellenére is) felejtős. Persze amikor vettem, ezek a paraméterek űrtechnikának számítottak.

Pár év alatt android fronton végre úgy tűnik, szinte eljutottunk odáig, hogy visz akár egy sok mbites anyagot is és kinyomja magából a DTS-t is. Ezzel számomra valós alternatíva, mint mediaplayer.
Ezen kívül az utálatos infra vezérlést ki lehet váltani rádiós célszerszámra (vagy a telefonra!), amin nem 40 ugyanolyan méretű, logikátlanul elhelyezett, sötétben kiigazodhatatlanul méretezett gombóc van, hanem csak az amire szükséged van. Plusz kiaknázható vele az a bizonyos plusz, ami abban az androidban rejlik ami az oprendszerek közül az én habitusomhoz legközelebb áll. (rengeteg ízléses dolog + némi fúrással faragással majdnem minden megoldható, megszépíthető. ios egy béklyó, linux nekem kocka, win-t meg...hagyjuk)
Szóval, ha ott a kernelben az 1920*1080, netán a 24Hz és kimegy a DTS, akkor 4K anyag és elérhető árú 4K vetítő híján elég sok évig elvagyunk.

Tehát mondd, mire használhatnám még?

(#117) #79335424 válasza kazan23 (#116) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tudomásom szerint jelenleg is lehet a kernelben 24Hz, 1980x1020. Ez létezett már RK3066 -osokhoz is. De akkor csak ez van. Nincs HDready és nincs 50, vagy 60Hz, ami mondjuk egy 25, 30 fps filmnél, vagy egy játéknál már nem annyira előnyös.

(#118) interstate76 válasza kazan23 (#116) üzenetére


interstate76
addikt

Ha megengeded, hogy belefolyjak a társalgásotokba, akkor bekapcsolódok:

1. A média playeres lehetőségek terén egyetértünk, én is azt várom az új generációtól (én az RK3288+Mali T760 kombót várom Messiásként), hogy legalább közel teljes értékű médialejátszóként funkcionáló mini PC-m legyen végre, mert a mostani messze nem az.

2. Mire használható még? Szerintem mindenre, ami jobb nagy képernyőn és/vagy hangfalszettre kötve, mint tableten vagy telefonon. Pl. a TuneIn Radio jobban szól a nappaliban még az MK908-as sztereó hangkimenetével is, mint akármilyen kisebb eszközön, a telefonomat meg nem akarom állandóan rákötözgetni a hangfalakra, vagy pl. mielőtt az asszony kinectes ftineszprogramokat kezdett volna használni, a hasonló témájú droidos cuccok is használhatóbbak voltak a TV képernyőjén, mint kisebb kijelzőn. De torrentezni is szívesebben torrentezek egy 10-12 ezer Ft-os eszközön, mint PC-n, tableten vagy telefonon. Sőt, asztali pc-t is simán ki lehet vele váltani.

Mindez nyilván felhasználófüggő, mert egy tervezőmérnök vagy egy videószerkesztő nem igazán tudna egy mini PC-n dolgozni, de sok feladat ma már megoldható mini PC-n is.

Én egyébként olyan eszközre vágyom a leginkább, ami a fent említett CPU-GPU párosítás mellett dual boot-os, azaz ha valamit nem tudnék megoldani droidon, akkor be tudnám izzítani rajta a linuxot. Kicsit elkanyarodva a témától: ha lenne ezen feltételeknek megfelelő tablet megfizethető áron, akkor nemcsak a PC, hanem akár a laptop kiváltására is használható lenne. Utána is nézek, hogy van-e ilyesmi! :K

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#119) kazan23 válasza interstate76 (#118) üzenetére


kazan23
aktív tag

Kapcsolódj bátran, azért bizonytalankodunk együtt és eszmecserélgetünk itt.
1.Tényleg Messiás-jelenség, mivel én már évekkel ezelőtt látni véltem és azóta sem értem, hogy hol marad ;)
Azonban erős adu, hogy az S802 már a spájzban van, bekapcsolható, szétcsavarozható... az RK3288 meg talán majd év végére érkezik. És amikor kapható lesz, addigra az Amologic rukkol elő majd valamivel, ami üti... papíron. Ez így megy régóta és nem hiszem, hogy változni fog.

2.Jó-jó, persze van nagyobb, de azért nálunk az a 96" (244 cm) sem zsebtévé talán :B
- NAS>FLAC/DTS-HD Master Audio(!)>LAN>Player>SPDIF>
96kHz/24bit>AMP>egy öreg THX-es 5.1 rendszer>DLNA-n keresztül telefonról vezérelve. Ez a jelenlegi nappali felállás.
Telefon>mp3>jack>amp... nem jön szóba.
- Tronnet ;) > NAS > transmission remote GUI
- Tervezés/szerkesztés (beletrafáltál) sajnos klasszikusan Win/PC, azonban egyetértek, azzal hogy az emberek 99%-ának bőven megfelelő lenne egy <RK3188 is, nem eszik, nem zúg, nem foglal helyet, be van kapcsolva és megy az email/net/yt stb, ami kell
- wii/kinect pár éve engem is felcsigázott, de valahogy elmaradt...Asszony meg röplabdázik realllife üzemmődban :))
- Mondjuk térképet (googlemap, turistautak.hu, stb) nézni 2,5 méteres átlón sem utolsó dolog annak, aki bolondja :B (persze ehhez nem kell S802).

Egyelőre kényelem (xbmc + no infra), RR3 a gyerekeknek (meg apunak), és androidbuzulás a fő érvek nálam.
De nyissatok nagyobb rést a szememen! Plíz!

[ Szerkesztve ]

(#120) #79335424 válasza interstate76 (#118) üzenetére


#79335424
törölt tag

Youtube -on van arról videó, hogy egy Magyar felhasználó Picuntut bootolt 3188 -as tabon (vagy 3066 -on?) , de nem volt touch input. Egér, bill viszont van.

[ Szerkesztve ]

(#121) Lifeforce


Lifeforce
őstag

Én gyanítom, hogy nem véletlen nem eröltetik a linuxot a miniPC-re.
Csak egy érdekesség...
Ott az "új" és megfizethető intel procis tabletek, vajon miért nincs még beépítve ilyen miniPC-be?
Csak azért érdekes, mert ma is vannak, és voltak olyan kütyük amiknek a linux támogatottsága és teljesítménye kimagasló, még sincs belőle miniPC.
Már csak üzlet szinten nagyot tudna ütni, mert az üzleteinkből rögvest nyugdíjba küldeném az összes PC-t.

(#122) #79335424 válasza Lifeforce (#121) üzenetére


#79335424
törölt tag

Hogy érted azt, hogy "nem erőltetik"? Linux miniPC -k.

[ Szerkesztve ]

(#123) otoaak


otoaak
tag

Tud valaki olyan megoldást, ami a mini pc-n csak a képernyőt kapcsolja ki. Tök jó, hogy megoldották a power gombra a ki/be kapcsolást de zenehallgatáshoz pont az lenne a jó ha nem lőné le teljesen. :)
Per pill sajnos a hangot nem tudom megoldani másképp csak a tv-n keresztül és mivel plazmáról van szó nem szeretném ha valami véletlen beégne. Screen savert keresgéltem de szinte semmi használhatót nem találtam olyat meg végképp nem ami tök fekete képet adna.

SG Note Pro P900

(#124) interstate76 válasza kazan23 (#119) üzenetére


interstate76
addikt

Médialejátszás: én már a mostani mini PC-k megjelenése előtt is azt mondtam, hogy valószínűleg kihagyom a Mali 450-essel szerelt generációt, mert nem látok igazi technológiai ugrást, "csak" összedrótoztak 2 db Mali 400-ast. Ha ebből nagyobb előrelépés sül ki, mint gondoltam volna, és megfelelő custom ROM-okkal szuper médialejátszó (értsd: a magas bitrátájú full hd-kat is szépen lejátsszák és az 5.1-gyel is megbírkóznak) lesz a már piacon lévő dolgokból, továbbá az áruk is megfelelő lesz, és időközben még mindig nem lehet kapni az általam olyannyira várt cpu-gpu párost, akkor lehet, hogy meggondolom magam és pár hónapra veszek egyet, de nem hiszem, hogy erre sor fog kerülni, mert egyrészt egész jól elvagyunk az MK908-assal és egy hdmi-kimenetes laptoppal (utóbbit csak akkor üzemelem be, ha nagyon muszáj), másrészt pedig tabletet már elő lehet rendelni RK3288-as cpu-val, szóval talán mini PC-ben sem kell rá az év végéig várni.

Felhasználási területek: akkora TV-n pláne lehet fitneszelgetni! :K Őszintén szólva olyasvalakinek, aki nem most lát először androidot, sok újdonságot én biztos nem tudok mondani, a RR3-at meg kilőtted az elsüthető tartalékaim közül. :D

NAS>FLAC/DTS-HD Master Audio(!)>LAN>Player>SPDIF>
96kHz/24bit>AMP>egy öreg THX-es 5.1 rendszer>DLNA-n keresztül telefonról vezérelve. Ez a jelenlegi nappali felállás - jól hangzik. :K És ez biztos élőben is igaz!

Reallife egyértelműen jobb a kinectnél, viszont ha valaki esetleg nehezen tudja megoldani a konditerembe és/vagy sportolni járást, de mégis hiányzik neki az edzés, akkor nagyon jó progik vannak (YSFE, Nike Kinect+ stb.)

(#120) Somatom Rákeresek, köszi, de a "fent említett CPU-GPU párosítás"-on az rk3288-mali t760 kombót értettem, azzal lenne igazán ütős a dolog, szóval ez még nagyon a jövő zenéje - sajnos. :(

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#125) #79335424 válasza otoaak (#123) üzenetére


#79335424
törölt tag

3066 -on és az első 3188 -asomon ezeket használtam:
Kikapcsolás:
echo "0">/sys/devices/virtual/display/display0.HDMI/enable
Bekapcsolás:
echo "1">/sys/devices/virtual/display/display0.HDMI/enable

Az újon viszont nem akar menni. Lehet, hogy a video overlay, vagy a vsync miatt visszakapcsol. Ezeket is át tudnám íratni a build.prob -ban, de nem sokra mennék vele, mert az érvényesítéshez reboot kellene. Ha eleve ki van kapcsolva, akkor talán működhet a dolog. Csak akkor meg a filmlejátszásnál laggolhat a kép.

Szerk: Most jut eszembe, hogy mégsem jó. Nálam a hang USB -n megy ki, ezért nem befolyásolja a HDMI kimenet kikapcsolása. De ha az is a HDMI -n megy ki, akkor annak is kakukk.

[ Szerkesztve ]

(#126) otoaak válasza #79335424 (#125) üzenetére


otoaak
tag

Igen a hdmi az azért kellene ezért van ez a gagyi képernyővédős megoldás. Sejtettem, hogy ezt nem lehet normálisan összehozni. Mondjuk érdekes.hogy nincs egy normális képernyővédő se már kb. 9-10.-nél tartok.

SG Note Pro P900

(#127) #79335424 válasza otoaak (#126) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem nagyon értelek. Milyen képernyővédőt keresel? Ha jól sejtem, a plazma miatt szeretnéd lesötétíteni a képet. Erre két ötletem van.
1. Telepíted az Apex launchert. Ebben az egyik főképernyőn ki tudsz iktatni mindent, ami a képernyőn van. Nem raksz ki ikont, lehúzod a tálcát, eltűnteted a Google keresőt. Ha nincs elöl semmi, akkor marad a háttér, de az is kikapcsolható. Vagyis marad a feketeség.
2. Ha nem a hátteret tünteted el, akkor húzol elé egy függönyt. Mondjuk Elixír2 Widgets -ben készítesz egy fekete widgetet, aminek a kattintási művelete egy automatizáló parancsa. Ezt a widgetet Floating Widgets -ben felhúzod teljes képernyőre. A Floating Widgetsben profilokat tudsz létrehozni. Minden profil egy ablakelrendezésnek felel meg, benne az elrendezett widgetekkel. Ebben a profilban ez az egy widget lesz. A Floating Widgets Tasker plugin, így automatizálható a profilváltás. Pl. az általam használt E-Robot is kezeli a Tasker plugineket. Az Elixírnek és az E-Robotnak ugyanaz a fejlesztője, így teljes az átjárás a két program között. A floating azt jelenti, hogy minden képernyő előtt jelenik meg. A kattintási művelete az a robotparancs, ami a profilváltást végzi, vagyis belekattintásra eltűnik a widget. Üdv az Androidban! :)

(#128) Lifeforce válasza #79335424 (#122) üzenetére


Lifeforce
őstag

Ezt már megbeszéltük múltkor :)
Nem olyan eszközre értem, amit egy júzer megcsinált, majd a kici kínai implementálja a készülékébe.
Én amit írtam arra értettem, hogy majd ha egy ilyen eszköz vásárlásánál megválaszthatom, hogy linuxxal vagy androiddal kérem, akkor lehet mondani, hogy támogatás, de így csak buherálásnak hívom.

(#129) #79335424 válasza Lifeforce (#128) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem tudom, hogy mit értesz buherálás alatt és hol kezdődik a "gyári" megoldás. A Rikomagic nem elég "gyári"? Mert ezen az oldalon vannak ugyan más készülékek is, de ha megnézed a Riko oldalát, ott is ugyanígy szerepel. Rikomagic MK802IV és MK802IV LE (Linux Edition). Csak a Riko nem ad el kiskerbe közvetlenül. Többek között az általam linkelt oldalt ajánlják, mint Riko partner. Ettől az még egy Riko. Vagy nálad a Rikomagic is a buhera kategória? Mert akkor mi nem az? A Cannonical?

[ Szerkesztve ]

(#130) otoaak válasza #79335424 (#127) üzenetére


otoaak
tag

Ez a 2. verzió jól hangzik bár most nem sok időm van de megcsinálom, köszi. :)

SG Note Pro P900

(#131) Lifeforce válasza #79335424 (#129) üzenetére


Lifeforce
őstag

A gyári megoldás ott kezdődik nálam, hogy a gyár lefejleszti a szükséges drivereket...
Most én ha csinálok egy linux romot az M8-ra, és úgy adom el, attól még nincs az ilyen készülékekhez normális hivatalos támogatás.
Lásd GPU driverek, wifi modulok driver hiánya.
Igen, tudom... már van a mali400-hoz, amit természetesen nem a riko oldott meg.

(#132) #79335424 válasza Lifeforce (#131) üzenetére


#79335424
törölt tag

Normális támogatás? Miért, egyébként van? Rengeteg eszközhöz csak Windows illesztő van. Vagy ha van hozzájuk Linux, az ugyanilyen buhera. Hagyjuk már ezt a "gyári" dolgot a Linux esetében! Főleg arm vonalon.

(#133) Lifeforce válasza #79335424 (#132) üzenetére


Lifeforce
őstag

"Főleg arm vonalon"
Itt kezdődnek a problémák.
De az a baj, hogy rosszul értelmezed.
Tehát akkor nevezem gyárinak, ha a gyár hajlandó fejlesztésekre költeni, pl: GPU driver.
Azt nem nevezném gyári állapotnak, hogy Jóska Pista buhera linuxát belesütik a gyárban.

(#134) #79335424 válasza Lifeforce (#133) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én értem, amit írsz, csak a "gyári" meghatározás nekem sántít. Ez ugyanis nézőpont kérdése. Ha én a "gyári" alatt a Mali által kiadott Linux drivert értem (mert ugyebár ez egy Mali GPU), akkor ennek hiányában minden egyéb megoldás csak JóskaPista -buhera. Ha belegondolsz, ez az egész Mali -problémakör Linuxostól, Androidostól a Mali forráskód -problémából ered.

(#135) Lifeforce válasza #79335424 (#134) üzenetére


Lifeforce
őstag

Ez így van, egyet kell veled értsek.
És erre írtam, hogy nincs támogatva megfelelően (lehet nem véletlen), legalább x86 szinten, addig nem beszélnék linux támogatottságról.

[ Szerkesztve ]

(#136) Lifeforce


Lifeforce
őstag

Na de vissza kanyarodva a témához, egy jó hír az itt lakoknak!
Ma jön új rom, amit bizton tudok, hogy a fizetős alkalmazásokat is lehet vele telepíteni ;)
De azért nem nevezem el lifeforce editionnak de ha kértek egy szebb boot animációt beleteszek.

(#137) Lifeforce


Lifeforce
őstag

Lesz 3 rom, az első egy nemzetközi, egy Magyar, és egy olyan amit én használnék... ha lekapcsolná a külső táppal ellátott merevlemezeimet... de lehet azt is meg tudom oldani, de az időbe telik.

(#138) Lifeforce


Lifeforce
őstag

Nagy csönd honol :D
De mindjárt...
Csak egy utolsó teszt.

(#139) Lifeforce


Lifeforce
őstag

Innen letölthető az új ROM: TM8_AP6330_20140517_Lifeforce.rar

- deodexed
- A fizetős alkalmazások letöltési hibájának javítása (sajnos trükköt kellett alkalmazzak hozzá, de működik)
- Google alkalmazások megfrissítve
- root (su démonként fut)
- init.d support hozzáadva
- 5Ghz fifi probléma javítva
- Nagyon nem szükséges alkalmazások eltávolítva (Kínai játékok)

Igyekeztem nem mélyen belepiszkálni, mivel sokan szeretik a gyári állapotot (majd legközelebb).

[ Szerkesztve ]

(#140) Lifeforce válasza Lifeforce (#139) üzenetére


Lifeforce
őstag

Wifi... jól elírtam, de értitek.
A legszebb az, hogy erre most megfrissítették a google keresőt :D
Mindegy, majd azt is frissítem a legközelebbiben.

[ Szerkesztve ]

(#141) Lifeforce válasza Lifeforce (#140) üzenetére


Lifeforce
őstag

Noh aki eddig nem szedte le az ne is szedje, mert jön egy javítás bele :)

(#142) Lifeforce


Lifeforce
őstag

Innen letölthető az új ROM: TM8_AP6330_20140518_Lifeforce.zip
- deodexed
- A fizetős alkalmazások letöltési hibájának javítása (sajnos trükköt kellett alkalmazzak hozzá, de működik)
- Google alkalmazások megfrissítve
- root (su démonként fut)
- init.d support hozzáadva
- 5Ghz fifi probléma javítva
- TCP buffer mérete megnövelve
- LED probléma javítva
- Nagyon nem szükséges alkalmazások eltávolítva (Kínai játékok)
Igyekeztem nem mélyen belepiszkálni, mivel sokan szeretik a gyári állapotot (majd legközelebb).

[ Szerkesztve ]

(#143) beers válasza Lifeforce (#142) üzenetére


beers
addikt

Az a fránya ctrl c ;) !

M&N

(#144) Lifeforce válasza Lifeforce (#142) üzenetére


Lifeforce
őstag

Hupsz, rossz a link bocsánat: TM8_AP6330_20140518_Lifeforce.zip

(#145) #79335424 válasza beers (#143) üzenetére


#79335424
törölt tag

Jaja. De ki az a fifi? Kutyulimutyuli? :D

(#146) Lifeforce válasza #79335424 (#145) üzenetére


Lifeforce
őstag

copy paste kutyi :D
Freaktabon nagy a boldogság. Még adakozni is akartak a paypalomra, de kösz nem. Nem ezért csinálom.
Írják, hogy ennek a romnak köszönhetően 27mbps-ről 104-re emelkedett a Lan sebessége. :)

[ Szerkesztve ]

(#147) MarQs válasza Lifeforce (#146) üzenetére


MarQs
senior tag

:R
Ilyen remek supporttal kezdek egyre jobban afelé hajlani, hogy mégis csak itthon veszem meg a kütyüt... :D már csak elvből is.

Gyorsan átpörgetve a topikot mintha még nem merült volna fel: milyen anyagokkal tesztelted eddig a multimédiás képességeit? Értem ezt elsősorban a videolejátszásra - csak kíváncsiságképp!
PH!-s tesztanyaggal próbálkoztál esetleg?

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#148) #79335424 válasza Lifeforce (#146) üzenetére


#79335424
törölt tag

No, azt hogyan? A 27 -et nem értem. Kicsit karcsú. Ennél több ment fifin is. A 104 -et meg pláne nem értem. Nem 10/100 -as Lan van benne? Annak még az elméleti plafonja is csak 100. Vagy rosszul tudom? Ha viszont Gigás van benne, akkor megint csak nagyon karcsú.

(#149) Lifeforce válasza #79335424 (#148) üzenetére


Lifeforce
őstag

A 104 szerintem a maximum volt amit egy pillanatra elérhetett.
A többiek is tesztelték, és 87 körül van az átlag.
A 27 azért volt, mert a gyár sz.. rá és defaulton hagyta a buffer méretét, és ez lefogja a sebességet.

(#150) #79335424 válasza Lifeforce (#149) üzenetére


#79335424
törölt tag

Gratula! Hírnevet szereztél. :) A 87 -körüli az reális. Azt tapasztaltam 3066 -on és 3188 -on is, hogy nem az adapter a szűk keresztmetszet, hanem az adatírási képesség. MikroSD -re gyorsabb volt FTP -n, mint belső tárra. Kíváncsi leszek a 16GB -os S89 mit produkál eMMC -vel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.