Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) Lifeforce válasza spiritex (#1349) üzenetére


Lifeforce
őstag

Semmi baj.
Ez úgy működik, hogy megnézed mi a feltétele a tvgoo működésének.
Megnézed, hogy a készülék tudja-e vagy sem, ha nem kapsz erre hivatalos választ, akkor általában fórumokon kiderül.
Sokan mérlegelnek, hogy ebben az esetben fel tudnak-e tenni egy gyári nem rootolt romot ha esetleg rootolva lehet kapni. (sXXX készülékeknél nagyon egyszerű frissíteni az eszközt hiba nélkül)
Ha több mindennek kell megfelelnie a készüléknek, vagy nem veszik meg, vagy beletanulnak hogyan lehet megoldani az ilyen problémákat.
Az androidos eszközök mindig is ilyenek lesznek.

[ Szerkesztve ]

(#1352) interstate76 válasza Lifeforce (#1350) üzenetére


interstate76
addikt

Mégis engedj meg 3 utolsó megjegyzést:
- nem, nemcsak az én szemem szúrta a céges reklámmal indított topik, mindössze én voltam az, aki nyilvánosan szólt érte.
- szted egy hazai szaküzlettől elfogadható dolog úgy forgalomba hozni valamit, hogy az komoly mókolás nélkül gyakorlatilag használhatatlan? Szerk.: bár ez gyakorlatilag ugyanaz, mint amit korábban a 2-es pontban írtam.
- igen nagy marhák szokták "hibás gondolkodásúnak" titulálni azt, aki más véleményen van valamiről, mint ők, normális emberek esetleg ütköztetni szokták az álláspontjaikat, de ez már végképp nem tartozik ide.

Ezen felül csak ismételgetni tudnám az előző hsz-emben vázolt 2 pontot, azt meg nem szeretném, szóval ezzel tényleg over.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#1353) #79335424 válasza spiritex (#1349) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tulképp igazad van, de a Playes dolog és a TVGO két, teljesen különböző és különböző megítélésű problémakör. Az eszköz pre -rootolt, vagyis root jog, Superuser és busybox nélkül. Ez szinte minden tekintetben szerencsés dolog és sokkal jobb, mint ha nem lenne rootolt. A TVGO esetében nem az, de az a probléma viszont könnyen megoldható. Legalább 8 rootolt droidra telepítettem már és mindegyiken működött. A build.prop részét én sem értem. Nem arról van szó, hogy hivatalos, kereskedői nézőpontból ne lenne hárítható a dolog. Annyiban viszont igaza van Interstate76 -nak, hogy annak a megközelítésnek nincs helye itt, a topikban. Ha az ésszerűséget tartom szem előtt, akkor teljesen jó a megközelítésed. Akar elégedett usereket, vagy nem. Igazából az ellene érvelés érthetetlen a számomra. A módszer évek óta működik, senkinek, semmilyen hátrányt nem okozott (leszámítva, hogy vki megkérdezte, hogy miért nem megy a TeamViewer Quick Support. Neki is csak le kellett írni, hogy az Samukon fut és csak azért tudta telepíteni, mert a Play annak látta a kütyüt). Én is használom AML S802 -őn, tehát azt sem tartom valószínűnek, hogy hasonló AML -es kütyün ne működne. Szvsz. nem nagyon lehet ellene érvelni. Sztem a szitu világos és egyértelmű és nem értem, hogy miért kell ennyit rágni ezt a gittet. De én most kiköpöm, mert elfáradt tőle a pofám (billentyűzetem). :)

(#1354) Lifeforce válasza interstate76 (#1352) üzenetére


Lifeforce
őstag

"gyakorlatilag használhatatlan"
Nocsak, neked is van egy, vagy a tesztből ez jött le? :DD
Ennek a nagy marhának kezdesz gyanús lenni, nem véletlen tied a muszakibazar.hu? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1355) Lifeforce


Lifeforce
őstag

No akkor itt van egy TV GO kompatibilis TM8C rom:
TM8C-2015-01-14
Ellenőrző fájl

SD kártyás eljárással kell felteni:

Letöltöd a TM8C-2015-01-14_NOROOT.zip fájlt, és a hozzá tartozó ellenőrző fájlt (TM8C-2015-01-14_NOROOT.md5)
Biztonság kedvéért, a Total Commander programban rákattintva a TM8C-2015-01-14_NOROOT.md5 fájlra, leellenőrzöd, hogy a letöltött TM8C-2015-01-14_NOROOT.zip fájl, helyesen töltődött le.
Ha CRC hiba:0, akkor kicsomagolod egy neked tetsző csomagolóval.
Így kapsz egy TM8C-2015-01-14_NOROOT mappát, amiben 4 fájl van.
A mappából egy normál méretű, 32GB-nál nem nagyobb, FAT32-re formatált SDkártya gyökerébe felmásolod a következő fájlokat:
factory_update_param.aml , tm8c-2015-01-14.zip, recovery.img
Áramtalanítsd a TM8C készüléket, helyezd bele az SD kártyát.
Egy fogpiszkáló segítségével benyúlsz a TV kimenet (AV) hüvelyébe, és keresel benne egy pici mikrokapcsolót a fogpiszkálóval, érezni fogod ha benyomod a fogpiszkálót, akkor kattan a recovery gomb.
Nyomva tartod a recovery gombot, közben áram alá helyezed a készüléket.
Bekapcsolás után még 5 másodpercig nyomva tartod a recovery gombot, majd felengeded.
A frissítés automatikusan elindul, megvárod amíg a képernyőn a csík végig fut.
Magától újraindul majd, és ha bebootolt, akkor az sd kártyát már el is távolíthatod a készülékből, és használhatod.

És a feature lista:

- LAN és Wifi sebesség a maximálisra állítva (max. buffer)
- Processzor 4. mag aktíválva
- Processzor sebessége 1280-1920
- felesleges programok eltávolítva
- Pre root eltávolítva
- Készülék ID meghamisítva: Nexus 10 (így megy a NetflixHD is, és több lesz a kompatibilis program is.
- Kodi 1.4 integrálva
- egyéb finomhangolások.

(#1356) spiritex válasza Lifeforce (#1355) üzenetére


spiritex
veterán

Nagyon szuperül hangzik! Köszönöm, köszönjük! :R
Annyit kérdeznék, hogy a gyári mediabox launcher benne maradt? Mert nekem speciel jobban tetszik, mint a szokásos tablet launcher. Illetve, ha bármi gond lenne vele (mondjuk valami nem működik), akkor hol található meg a gyári, módosítatlan rom, csak biztonság esetére kellene. Feltöltenéd azt is ide? Köszi!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1357) #79335424 válasza Lifeforce (#1355) üzenetére


#79335424
törölt tag

Kíváncsi vagyok, hogy mikor jelentkezik az első, root jogot igénylő problémával.

(#1358) Lifeforce válasza spiritex (#1356) üzenetére


Lifeforce
őstag

Benne van, és minden gyári benne, így ha felmegy akkor működni fog.
Na nem kell megijedni, de én is elkeverhetem, hogy n200 vagy k200 :D
Max. nem fog felmenni.
A gyári rommal pedig semmire nem fogsz menni a hamisított build.prop miatt.
A gyári rom ellenőrzi a készülék ID-t, és a rom készítésének idejét.
Tehát ha váltani szeretnél vissza gyárira, előbb fel kell tenned egy custom romot ami nem hamisított, és csak utána mehet a gyári.
Egyébként mindent gyári állapotban hagytam (a leírtakon kívül), tehát nem lesz baj ;)

(#1359) Lifeforce válasza #79335424 (#1357) üzenetére


Lifeforce
őstag

Talán nem fog olyan programokat használni, amik igénylik ezt.
Ha még is, akkor felteszi ezt majd elrejti a root-ot a leírásod szerint.

(#1360) spiritex válasza #79335424 (#1357) üzenetére


spiritex
veterán

Ha a TVGO, a MinDigTV, az XBMC és a Play menni fog gond nélkül, akkor nem fogok jelentkezni! Az Alcatel OT Ultrám sincs root-olva, és nem is lesz. Persze jó, ha egy AdBlock-ot fel tud tenni az ember az ingyenes app-ok reklámjai miatt, de amely app-ok nekem kellettek, azokat mind megvásároltam.

(#1359) Lifeforce
Azt kipróbáltad vagy tudjátok tutira, hogy a TVGO-nak jó lesz a Nexus 10? Mert valami készülék kompatibilitási listája is van, ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1361) Lifeforce válasza spiritex (#1360) üzenetére


Lifeforce
őstag

Nincs TM8C készülékem, így nem tudom kipróbálni.
A feladat rád vár ;)
De ha nem jó a készülék id, akkor sincs nagy baj, 2 perc alatt átírom másikra.

[ Szerkesztve ]

(#1362) spiritex válasza #79335424 (#1309) üzenetére


spiritex
veterán

"A Finless romokban alapból kettő van. Az eredeti át van nevezve, amit defaultként használ, az pedig másnak mutatja magát a Play felé. Az RK3066 -osok SGS2 -ként, a 3188 -asok SGS3 -ként, ez az M8 pedig egy Nexus10 a Play szerint."

Ha jól tudom, neked M8-ad van, S802-vel, Finless rom-mal, ami ahogy írod Nexus 10-ként mutatja magát, és nálad megy a Go, vagyis a root miatt nem ment, de már megy. Ezek alapján akkor jó lesz a Nexus 10. :)

(#1358) Lifeforce
Ha a jövőben véletlenül kéne a gyári rom, akkor neked megvan és el tudod majd küldeni?

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1363) Lifeforce válasza spiritex (#1362) üzenetére


Lifeforce
őstag

Természetesen megvan.
Ám én hiába tettem volna oda az eredeti .prop fájlt, root nélkül semmit nem érsz vele... át nem nevezed az tuti .

[ Szerkesztve ]

(#1364) spiritex válasza Lifeforce (#1363) üzenetére


spiritex
veterán

Világos.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1365) herdsman12 válasza Lifeforce (#1363) üzenetére


herdsman12
őstag

Hi Lifeforce!
Elkészíted az eredetileg beígért, javított M8C ROM-ot is, vagy itt a vége?
Én karácsony óta türelmesen várom, hogy elkészüljön, bár, ha tudom, hogy a hiszti ilyen hatásos, akkor nem kíméllek.

(#1366) Lifeforce válasza herdsman12 (#1365) üzenetére


Lifeforce
őstag

Az a rom amit ma feltöltöttem nem jó?
Vagy rootos kell?
Holnap megcsinálom rootos verzióban.
Egyébként abba is integrálva vannak a játékvezérlők, és ha már elkezdtem, ebből lesz a végleges.
Annak is örülnék ha felteszed ezt, legalább látjuk, hogy működik.
Eddig szenvedtem a cifs meg az ext4 mountolással, de feladnom látszik, mert nagyon időigényes.
Szóval ha ezt leteszteled, ls nálad működik, akkor holnap lesz végleges ;-)

(#1367) herdsman12 válasza Lifeforce (#1366) üzenetére


herdsman12
őstag

Ok, éjjel próba.

(#1368) #79335424 válasza Lifeforce (#1366) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én is néznék egy M8-as verziót, hátha van képe. Aztán, ha mégsem, akkor lehet, hogy rendelek vmi tápos HDMI elosztót. Állítólag azzal menne DVI -n.

(#1369) sityuka80 válasza Lifeforce (#1355) üzenetére


sityuka80
tag

Szia.
Ez jó M8-ashoz?
üdv.

(#1370) herdsman12 válasza Lifeforce (#1366) üzenetére


herdsman12
őstag

Működik, de nem lehet a Status Bar-t előcsalogatni, a távirányítón nem megy a Home gomb (esetleg gyenge az elem?), böngészőből a youtube videók akadnak, youtube alkalmazással ok.
MinDig TV-t nem talált a Play, de feltettem, háromszor leállt, aztán csak működött.
A CPU-Z Samsung Exynos 5250 processzort lát és Root Access Yes.
Kodi gyors próba rendben.
Megmaradt a film felirat problémám, a beépített lejátszó és az MX Player is duplán feliratoz, a hozzáadott feliratok rendben vannak, de ettől függetlenül a kép aljára beilleszt egy másik feliratot is, ahol az ékezetes betűk kínából jöttek. A telefonomra másolva rendben van a felirat. Erre valami ötlet?

(#1371) spiritex válasza herdsman12 (#1370) üzenetére


spiritex
veterán

Neked is ugyanolyan készüléked van, mint nekem? AML TM8C az áramos boltból? Mert nekem nincs felirat problémám XBMC-vel.
A rom-mal meg akkor várok, mert a MinDig TV alkalmazás nekem legalább jól megy.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1372) Lifeforce válasza sityuka80 (#1369) üzenetére


Lifeforce
őstag

Ez nem, de oda van írva melyik típushoz van.

(#1373) Lifeforce válasza herdsman12 (#1370) üzenetére


Lifeforce
őstag

Nincs problémád a felirattal, egyszerűen arról van szó, hogy van egy külön beépített feliratozó (SubTitle.apk).
Ha azt eltávolítod, meggyógyul.
Én ezért szoktam kikapni a romjaimból a beépített vackokat, és azokat is amiket telepíthetsz külön a playról. (pl: google map ...stb).
A böngészős youtube annyira nem aggaszt, mert böngésző függő.
A romjaimból minden esetben eltávolítom a gyári böngészőt, és a Chrome megy bele (erről biztosan olvastatok, hogy probléma van a beépítettel).
Most legalább kiderült, hogy a nyomorult CPU-Z nem a hardvert olvassa ki, hanem a build.prop fájl alapján a saját adatbázisából :W (ez nagyon gáz)
Ha a vissza gombod működik, akkor a home gombnak is mennie kell, a statusbar viszont aggaszt.
Tehát ha a beállításokban aktíválod, hogy látszódjon, akkor nem jön elő?
Ahhoz nem nyúltam, így ha tényleg nem jön elő, akkor jobban bele kell nyúlnom.
Megtennéd, hogy a playról leszeded a TV go-t, és megnézed müxik-e?
Köszönöm.
Találtam még hibát benne, azt javítom ma.

(#1374) Lifeforce válasza #79335424 (#1368) üzenetére


Lifeforce
őstag

Ha nem jön közbe semmi, akkor estére az is elkészül.

(#1375) herdsman12 válasza spiritex (#1371) üzenetére


herdsman12
őstag

Biztos ua, de a pontos tipusa a házon alul-felül, M8C.
Az XBMC-vel és most a Kodi-val rendben van a felirat, de a többi lejátszó a problémás. Ha van felirat fájl, és be van jelölve, akkor van egy helyes felirat, és felette megjelenik az ékezetes betűk helyett kínai szöveg, ha nincs bejelölve a felirat, a kínai szöveges akkor is megjelenik. Mivel a Kodi jó, így ez nem izgat különösebben.
Ha jól működő ROM-ot akarunk, akkor nyomjad fel Te is és kínozzad, így találjuk meg a problémákat.

(#1376) Lifeforce válasza Lifeforce (#1373) üzenetére


Lifeforce
őstag

A rendes verzióból el lesz távolítva az összes felesleg, így a feliratos problémád meg fog szűnni.

[ Szerkesztve ]

(#1377) #79335424 válasza Lifeforce (#1374) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszi!
Ez a Hide Bar eddig mindenen működött. Nem csak az alsót tünteti el, hanem a felsőt is. Így meglesz a 16:9 -es képarány, nem lesz gyászkeret. Tasker plugin, úgyhogy automatizálva is használható.

(#1378) plesoh


plesoh
csendes tag

kiprobáltam én is a romot
a felirattal nincsen semmi gond megnézem kodival,mx playerrel és bsplayerrel
a home gomb nekem sem működik és a staus bar-t nem lehet életrekelteni
a böngészős youtube olyan mint eddig de erre van a youtube kliens
és a cpu-z root-olt nak látja de nem az mert felraktam a supersu-t az meg kéri hogy root-oljam meg a készüléket
alapvetően vannak hibák de a készülék maga gyorsabb lett

(#1379) Lifeforce válasza plesoh (#1378) üzenetére


Lifeforce
őstag

Király... akkor belefutottam a kétféle távkapcsolós dologba :W
Megkeresem a hibát mindkettőre.

(#1380) herdsman12 válasza Lifeforce (#1373) üzenetére


herdsman12
őstag

Akkor a felirat rendben.
A böngészős youtube-ot majd megnézem másik böngészővel.
Kb egy éve vettem egy Hongmi telefont, akkor mindenki a CPU-Z-t sztárolta, mert az a tuti (?) hardver listázó.
Home gomb sajna nem megy, viszont most figyelem, hogy bármilyen gombot nyomok, villog a "TV CONTROL" fehér bekapcs gombja. Ez ilyen, vagy elromlott?
Hide Status Bar ON vagy OFF, nem jön elő.
TV GO, Az eszköz nem kompatibilis ezzel a verzióval. Próbálnám az APK Downloadert, de ezt írja:
Ops, we are out of quota, please try others apps or try again in another hour - Server ID: storage:-
Please use Chrome Extension to download APK file instead
Ilyet még nem is láttam, van ötlet, hogy töltsem le? (esetleg elküdhetné, akinek sikerül leszedni)
Kb délig, aztán éjjel tudok tesztelni.

(#1381) spiritex válasza herdsman12 (#1380) üzenetére


spiritex
veterán

Küldöm: TVGO 1.0.12.
Tesztelni sajnos nem tudok, mert elutazom pár napra és az idő is fogy, amikor is át kéne adnom a megrendelőnek, mert hogy nem magamnak vettem.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1382) plesoh


plesoh
csendes tag

apk downloader csak rootolt készüléknél működik legalább is pre root kell hozzá ahogyan a market helperhez is
a villogó gomb meg eddig is villogott bármot nyomtál mivel az alatt egy visszajelző led van

(#1383) Lifeforce


Lifeforce
őstag

Nah az egész mizériára kitaláltam egy biztos pontot.
A Minix X8 készülékemnél letölthető minden ilyen alkalmazás. (ez lesz beállítva a buildban)

Spiritex:
Kérlek írd meg milyen játékok nem mennek, fontos és sürgős lenne.

(#1384) #79335424 válasza plesoh (#1382) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem kell ide downloader, sőt, még Play se. Ott az APK. Ha csomagtelepítővel nem megy, meg lehet próbálni ES file explorer -rel.

(#1385) herdsman12 válasza spiritex (#1381) üzenetére


herdsman12
őstag

Köszi, telepítettem. Regem nincs, freemail-es címet elfogadta, de a lejátszás nem megy, mert nincs Telekomos előfizetésem (DIGI van), amit kapcsolni kellene.
Ez így normális?

(#1382) plesoh PC-n szoktam letölteni az apk-t.
[link]
Villogást eddig nem figyeltem, köszi.

(#1386) #79335424 válasza herdsman12 (#1385) üzenetére


#79335424
törölt tag

Persze. Ahhoz kell egy T-Home TV előfizetés ID -je. Azzal két droidon lehet egyszerre használni. Én nagynénémét nyúltam le. Az öreglány úgysem használná. :)

(#1387) spiritex válasza Lifeforce (#1383) üzenetére


spiritex
veterán

Sajnos legkorábban hétfőn tudom megnézni.

Én az apk-kat mindig az okostelómról szerzem úgy, hogy az ES File Explorer-nek az App Manager részével lementem az apk-t, fel a felhőbe, le a felhőből, majd app installer-rel vagy ES File Explorer-rel telepítem.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1388) Lifeforce válasza spiritex (#1387) üzenetére


Lifeforce
őstag

Nah várj...
Azt mondtad, hogy a játékaidat nem tudod leszedni a google playről.
"semmit nem tudok letölteni a playről" (nem kompatibilis)
Most akkor csak a TV go miatt volt a tegnapi amit tudtál volna ugyan így telepíteni? :((

[ Szerkesztve ]

(#1389) spiritex válasza Lifeforce (#1388) üzenetére


spiritex
veterán

Neeeeeeem. Hanem az összes többi applikációmat nem ismerte fel. Naptár, ébresztő, böngésző, jegyzet, stb..... tehát a Play-ben balra fent lenyitottam, majd bementem az Összes, majd a saját applikációim közé (mindig innen telepítem az új eszközöket, mert ugyanaz a fiók van megadva mindenhol), és lapoztam lefelé egyessével az applikációkat és mindnél Nem kompatibilis-t írt.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1390) Lifeforce válasza spiritex (#1389) üzenetére


Lifeforce
őstag

És azok nem mentek fel felhőből?

(#1391) spiritex válasza Lifeforce (#1390) üzenetére


spiritex
veterán

Azt nem próbáltam, mondtam is, hogy a MinDig TV és a TVGO is felment apk-ból, én végig arról beszéltem, hogy a Play "Nem kompatibilis"-nek lát szinte mindent.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1392) spiritex válasza spiritex (#1391) üzenetére


spiritex
veterán

Még egyszer mondom, hogy nem magamnak vettem a kütyüt, én ellettem volna a mókolással, az apk-zással, build.prop-ozással, de akinek vettem annak még okostelefonja sincs és azt sem tudja, hogy mi az a felhő, meg az apk. Az unoka Play-ből szeretne telepíteni, mert honnan máshonnan... nem hiszem, hogy ezeket a kütyüket csak advanced user-eknek kéne tudni használni.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1393) Lifeforce válasza spiritex (#1392) üzenetére


Lifeforce
őstag

De most még sem tudod leírni mi az ami inkompatibilis.
Így képtelenség kipróbálnom.
A telefonok tabletek nem mérvadóak, mert annak 1 féle kijelzője van, és van beviteli eszköze.
A média eszközöknél a felbontás változik, és nincs megadott beviteli eszköz. (infra távirányító nem minősül annak)
Csak egy példa: Én most neked és sok TV Go-s embernek integrálni fogom a MindigTV-t, ám távkapcsolóval semmit nem fogsz érni vele.
Miért?
Na nem azért mert szar az M8, hanem mert a MindigTV szoftver írója, nem csinált neki aktív menűt, hogy lehessen távirányítóval is kezelni a szoftvert... ezért inkompatibilisnek minősíti a Google Play.
Természetesen ha rádugsz egy egeret, vagy egy olyan Wireless beviteli eszközt amivel tudsz kattintani nem aktív menüre (egeres bevitel), akkor fogod tudni használni.

Noh tehát körvonalazódik, hogy mit fogok csinálni.
Lesz 3 rom minden egyes készülékre.
Nem nagy feladat ha egy firmware megvan, mivel a készülés menete közben kell mentegetnem.
Lesz egy Rootolatlan TV&HBO go verzió, egy normál root, és a szokásos XBMC editionos ;)

(#1394) géeles válasza Lifeforce (#1393) üzenetére


géeles
aktív tag

Bár x8-H van nekem, kezd érdekelni.
:F

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#1395) Lifeforce válasza géeles (#1394) üzenetére


Lifeforce
őstag

Arra is lesz.
TM8 sorozat, és az X8 sorozat.

(#1396) spiritex válasza Lifeforce (#1393) üzenetére


spiritex
veterán

Nem tudom megmondani, mert nem vagyok otthon. De pl. a Boat Browser.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1397) spiritex válasza Lifeforce (#1393) üzenetére


spiritex
veterán

A Rootolatlan TV&HBO go verzió-ban is benne marad azért az XBMC? Az XBMC edition az mivel más mint az eredeti gyári?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#1398) #79335424 válasza spiritex (#1396) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem Neked szól, csak ehhez kapcsolódik.
Finlessel hozza a Play a Boatot.

(#1399) Lifeforce válasza spiritex (#1397) üzenetére


Lifeforce
őstag

Igen benne marad.
Az a különbség, hogy az xbmc editionban nincs launcher, pontosabban az XBMC maga a launcher.
Sajna senki nem segített keresni, hogy parancssorban hogyan lehet altatni az M8-at, így ennyi nem több, de az X8 esetében sok fincsi vezérlés van beépítve az XBMC-be, például az időzített kikapcsolás. ;)

(#1400) #79335424 válasza Lifeforce (#1399) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha Finless -ben rányomok a kikapcsolásra, akkor két lehetőséget dob. Power Off és Suspend. Még sosem nyomtam az utóbbira. Tudok ezzel vhogy segíteni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.