- erkxt: A Roidmi becsődölt – és senki nem szól egy szót sem?
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- MasterDeeJay: Noname 1TB-os SATA SSD teszt
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Jack Hunter: Kínai erősítő vásárlási tippek
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- hcl: MS Office365 Linuxon
- Gurulunk, WAZE?!
-
LOGOUT
Az AMD vs. INTEL vs. NVIDIA topikban - ami eredetileg VGA topik volt - felmerült, hogy ne legyen a VGA-ra korlátozva a beszélgetés. Tekintettel arra, hogy ez a topik jóval kisebb forgalmú, így ezt most bezárjuk, és a másik topikkal összevonva ott folytatódik tovább a CPU, processzor téma is.
Aktív témák
-
wwenigma
Jómunkásember
válasz
MPowerPH #2245 üzenetére
10900KF itthon MSRP ár ALATT van áfával és 5% kisker haszonnal (463$), viszont nem tudjuk hogy miert, hivatalosan nincs bejelentett árcsökkentés. Szoval szerintem a jelenlegi árak egyéb okból vannak, kiszórják amíg lehet és nem érkezik utanpotlas AMD prociból.
Tesztekben az 5600x gyakorlatilag mindenhol megveri a 10700K-t és a 10900-zal versenyez ott ahol nem szamit a +2 mag, ahol szamit ott is olyan tartományban van az "előnyük" ami számszerűleg megjelenik de a végfelhasznalo szamara nem igazan relevans.
És nem szamoltunk Intel oldalon a fogyasztással, drágább alaplappal ha tuningolni akarsz, a hűtéssel mert ugye fogyasztásból adódik egy icipicit nagyobb igény...én is azt latom hogy kizarolag a jelenlegi prociárakat nézve versenyképes illetve jó áron van de amikor a körítést beleszámoljuk, még mindig nem az.
Stewen1967:
10700K MSRP 380$
5800X MSRP 450$
Aktív témák
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Formula-1
- Steam, GOG, Epic Store, Humble Store, Xbox PC Game Pass, Origin Access, uPlay+, Apple Arcade felhasználók barátságos izgulós topikja
- Spórolós topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Léghűtés topik
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Diablo IV
- Nagyon erős ajánlattá kezd válni a SteamOS
- Kerékpárosok, bringások ide!
- További aktív témák...
- AZONNALI SZÁLLÍTÁSSAL Eladó Windows 8 / 8.1 Pro
- Lenovo ThinkCentre M720q/ Dell OptiPlex 3060- 3070/ Hp EliteDesk 800 mini, micro PC-Számla/garancia
- Csere-Beszámítás! Prémium vizhűtéses számítógép! I9 11900K / RTX 3090 / 64GB DDR4 / 1TB SSD
- Xiaomi Redmi Note 12s 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- LG 55G4 - 55" OLED evo - 4K 144Hz & 0.1ms - MLA Plus - 3000 Nits - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest