Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:49

LOGOUT.hu

AMD Radeon™ RX Vega 64 / 56 Téma összefoglaló !

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11011) Zagazon0


Zagazon0
csendes tag

Üdv mindenkinek.
Egy kis segítségre lenne szükségem.
Pár napja vettem egy Asus Strix Vega 56 kártyát , de nem igazán úgy működik , mint reméltem.
Letöröltem a korábbi Nvidia drivereket manuálisan , feltettem a Radeont , de már ott is bajlódtam , mert nem igazán menti el a változtatásaimat , újraindításkor elfelejti a rendszer.
De ez még a kissebbik gond , a nagyobb , hogy játék közben a kártya egy bizonyos ponton "elengedi" a dolgot, az előtte 1000-1100 Mhz-es freki , és olyan 80-110 Wattos áramfelvétel helyett 30-40 re droppol és 45-50Wattot vesz fel valamiért. Ahogy ez megtörténik ,utána jó ideig úgy is marad , van hogy játék újraindításig.
Többször újraraktam már a drivert. Teszteltem MSI AB mellett , és nélkül , GPU Tweak mellett és nélkül , mindenhol ugyan ez.
Próbáltam azt is hogy semmilyen változtatást nem eszközölök az alap Radeon driveren, se a Wattsmanon , úgy is ez van.
Egy Thermaltake Toughpower SFX 600W Gold tápot használok , ennek elvileg elégnek kéne lennie.
A Power limitet huzigálva sem értem el semmit.

Nagyon megköszönném a segítséget , mert még annyira nem értek az illesztőprogramhoz , hátha valamit elnéztem , vagy kihagytam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.