Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon™ HD 7950 / 7970 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-08 20:59:31

LOGOUT.hu

AMD Radeon™ HD 7950 / 7970 topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6551) Cybertrone válasza ÁdiBá (#6550) üzenetére


Cybertrone
veterán

;] Kicsit macerás a cf tuning a mindennapokra ;] Cata maxig nincs gond, utánna finom lesz! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#6553) Sontir Fel válasza SzlobiG (#6549) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Az a baj, hogy itt a phn nehezebb "balekokat" kifogni. Azt mondjak, hogy ujonnan kapnak xytol kartyat afabefa nelkul es ezert lenyomjak az arakat :P

Expressz erdemes megprobalni, meg van valami hardveraprod meg jofogsa. Ismerosom phn vesz cuccot olcson ott meg hasonnal adja el :C

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#6554) Varázslóó válasza Sontir Fel (#6553) üzenetére


Varázslóó
senior tag

Szerintem ilyen árak mellett.... jó 20% olcsóbban rakod fel .... elkéne vinnie...
pl 140ezer a 7970 Sapi nak az átlag ára... akkor 120ba vigyék el ... :K persze ha nem agyon buherált .... :C

[ Szerkesztve ]

► Ryzen 9 5900X (ARCTIC Liquid Freezer II 420 (V.7) + Artic MX-5) ► EVGA RTX 3080Ti Ultra 12GB GDDR6X ► Samsung 990 1TB Pro Raid 0 ► 2x16GB G.Skill Tri Z Neo DDR-4 32GB/4000 CL16-16-16-34 + ►ASRock X570 Steel Legend / ► 60TB HDD / ► Be quiet Pure Power 12 M 1200W 80+ Gold ► Creative Sound AE-9

(#6555) Tirexi válasza Varázslóó (#6552) üzenetére


Tirexi
addikt

"szóval oda már levés lesz a 2GB Vram..."

Majd szólok ha 1080p-ben valamelyik szét mod-olt játékban elfogyna a VRAM-om. :)
Gyanítom, hogy azt a PM-et nem ebben az évben kapod meg. :U

(#6569) daneeeeee


daneeeeee
aktív tag

csak hogy valami témába vágó is legyen

(#6581) #65675776


#65675776
törölt tag

Mivel láthatóan nem vagytok képesek normális hangnemben és a témának megfelelően használni a topicot, a hétvégére bezárom. Majd hétfőn újra megnyílik.

A továbbiakban a topicban a legkisebb kihágásért is minimum 12 óra kitiltás jár!

[ Szerkesztve ]

(#6582) Abu85


Abu85
HÁZIGAZDA

Kinyitottam ... mehet a topik tovább. De a nagy testvér figyelni fog.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#6586) Abu85


Abu85
HÁZIGAZDA

Srácok a témához kanyarodjunk vissza. Ezért lett korábban bezárva a topik, mert nem a témánál tartottunk. Nyomatékosan kérek mindenkit, hogy az OFF ne legyen opció. Általában nem érdekel pár hsz. OFF, de rögtön hárommal indítani egy lezárás után nem kellene. Ne várjátok meg, amíg egy modi megint bezárja.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#6587) keIdor


keIdor
titán

Másnál is mindig visszaugrik a PowerTune 0%-ra restart után? Elég idegesítő, nem tudom ez most bug-e vagy sem. Mindig vissza kell tennem +20%-ra.
Ez most ilyenkor vajon megjegyzi, hogy +20%-on van és csak látszatra ugrik vissza, vagy ha elfelejtem feltenni, akkor nem is megy teljesen?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6588) odorgg válasza keIdor (#6587) üzenetére


odorgg
addikt

Nekem jó restart utánn is, a 8.950-es driverrel :K
Szerintem ha nincs maxon a csúszka, akkor nincs is +20% :(

Abu85: Tudsz valamit, a 8.951-es driverel járó képernyő villogtatós future-röl?
OC esetén órajel váltásokkor jelentkezik, viszont a régebbi drivereknél nincs meg ez a jelenség. Ez valami bug lehet, vagy direkt csinálták ilyenre? Csak mert marha idegesítő..

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#6589) keIdor válasza odorgg (#6588) üzenetére


keIdor
titán

Kicsit olvass vissza, ki lett ez már tárgyalva, Abu is itt volt.:)
Halál rossz ez a 12.3, visszateszem a régit akkor. Csak a gond van vele.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6590) Cybertrone válasza keIdor (#6589) üzenetére


Cybertrone
veterán

8.95.5-120224a-134185E-ATI Nekem ez van a catában halál hibátlan... visszeveszi a feszt, az órajeleket, és a power is +20% mindíg! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#6591) Novver


Novver
senior tag

Ha már a témánál maradás a lényeg, kérdezném én hogy végülis melyik driver az amivel nincsen semmi probléma? (már ha egyáltalán van olyan :)

Cyber végülis beelőzött :)

A héten jön meg a Sapphire 7970 Dual-X , nem voltam hajlandó leszurkolni 200ezret az MSI Ligthningért, akármennyire is fáj a szívem érte :)

[ Szerkesztve ]

Life is a game... The game is my life!

(#6592) keIdor válasza Cybertrone (#6590) üzenetére


keIdor
titán

Köszi, délután rakom is fel. Kíváncsi leszek a 12.4 hoz-e majd változást. Azért remélem innentől nem lesz az összes ilyen bugos, mert előbb utóbb új játékhoz úgyis kell frissebbet feltenni.

Novver: Amit Cybertrone írt arra nincs nagyon panasz.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6593) Cybertrone válasza keIdor (#6592) üzenetére


Cybertrone
veterán

Hát Asszem én 2 hónapja nem foglalkoztama catával... mondjuk új game se jött ki nagyon! Asszem ami nekem fent van az nem is whql... :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#6594) keIdor válasza Cybertrone (#6593) üzenetére


keIdor
titán

Ez beta, igen. Új játék, ami érdekel is nem is lesz őszig, kivétel a Max Payne 3, ami nyáron jön.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6595) Sontir Fel


Sontir Fel
őstag

A 680as topicban csevegnek valamilyen bf peccsrol amitol jobban megy a game. Ez ugy itt is beszedtema lesz? :C

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#6596) SzlobiG válasza keIdor (#6587) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nem kéne neki, de ha ott vissza ugrik akkor az úgy is van, AB-be is húzd fel az a biztos. Amúgy indítasz egy furmarkot és kiderül ha vissza veszi az órajelet akkor 0% én is ezzel ellenőriztem.

(#6597) keIdor válasza SzlobiG (#6596) üzenetére


keIdor
titán

AB-be is visszaugrik.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6598) Boogie33


Boogie33
senior tag

Hali. Ezt sasoljátok meg , akármi legyek ha nem ez lesz a következő kártyám.

"Gyerekek,ne legyetek már ilyen közönyösek"

(#6599) kockaharcos válasza Boogie33 (#6598) üzenetére


kockaharcos
senior tag

Ez sem megy többet egy ref 7970-nél sem, úgy is szerencse kérdése, esetleg a hűtése miatt éri meg megvenni :) :B de erről a kártyáról volt már szó itt. :K

(#6600) ricshard444 válasza kockaharcos (#6599) üzenetére


ricshard444
veterán

Tény,de ha számít a külső, szép az biztos :D

Vannak dolgok...

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon™ HD 7950 / 7970 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.