Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6701) CHIPman válasza Oliverda (#6700) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Annyira drága a Ramiris? A többi nagykerben nincs, vagy csak nem lehet batch alapján rendelni?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#6702) Oliverda válasza CHIPman (#6701) üzenetére


Oliverda
félisten

Annyira nem szokott drága lenni, bár olcsónak sem mondanám éppen.

Nem batch hanem OPN és én már Hammonnál pl láttam listán.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6703) antikomcsi válasza Oliverda (#6702) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ja, listán van Nálla, de a procik csak C2-esek még. :U Megnézette az árut, még mielőtt elhozták volna Neki, maximálisan korrekt volt.

Kicsit drágább, mint máshol, de vettem volna egy C3-ast ha lett volna.

(#6704) Oliverda válasza antikomcsi (#6703) üzenetére


Oliverda
félisten

Márpedig a listán kétféle is szerepel. Akkor nem értem...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6705) antikomcsi válasza simlisgumis (#6696) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ha lesz egy kis időd, akkor megelégszünk a szemrevételezéses vizsgálattal, és az opn manuális rögzítésével, fotó nem szükséges. ;]

Amúgy a hűtésen lehetne még kicsit csiszolni, nekem ugye régebbi procim van, de 1.35V-on az is viszi a 3400MHz-et és 35 Celsius fokos. Úgyhogy tuningnál ez a pár fok is jól jöhet, lehet pont ez fog hiányozni a stabil 4GHz-hez.

(#6706) Overlocker válasza CHIPman (#6701) üzenetére


Overlocker
veterán

Hát nem tudom, de náluk sincs már..szerintem csak a bennfenteseknek jutott..

(#6707) antikomcsi válasza Oliverda (#6704) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Igen én is néztem a 2-es listán, és valóban úgy van, ott volt mind a 2 féle.

Aztán beszéltem Hammonal, hogy én szeretnék egyet, de csak C3-at. Ő pedig rendes volt, mert beszélt a kapcsolataival, átnézték a procikat, de mindegyik dobozán C2-es opn volt.

(#6708) wannabeinla


wannabeinla
tag

helo megint! nagyon elgondolkodtam most es kivancsi vagyok a velemenyetekre.
eddig ugyvolt hogy egy c2d E8400 ast veszek ddr2 stb, de most nezegettem az arakat egy hasolno arban mar 955be vagy 965be-t lehet kapni AM3as lappal ddr3al, amivel kapcsolatban azt tanacsoltak, hogy idotallobb lenne, mint a 775-os intel szeria. olvastam egy ph-s tesztet 955be-rol, de a tesztben akkoriban meg egy arban volt a 955be es a Q9550, es akkor az ara miatt kapott ajanlott jelzest a proci.(ami most mar nem igaz mivel 135 font egy 955be es 195 es Q9550). masfelol meg azt hallottam, hogy az amd nem megbizhato, de en ebben ketelkedem. a kerdesem az volna, hogy ti is lattok-e jovot az am3-ban?ha kicsit bonyolult volt bocs:D meg koran van. a valaszt elore is :R

#DD00FF

(#6709) Lacc88 válasza wannabeinla (#6708) üzenetére


Lacc88
senior tag

Van aki az intelre mondja , azt hogy nem megbízható !
Ha valakinek rossz tapasztalata van valamelyik procival nyílvánvalóan azt fogja mondani , hogy nem jó !
Nekem ez a második AMD-m , és Iszonyatosan JÓ !

üdv.

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#6710) - = Zk = - válasza wannabeinla (#6708) üzenetére


- = Zk = -
félisten

egyelőre én még erősen AM2+ burokban élek, de amint úgy adódik, komplett átállást hajtok végre az AM3 irányába.
X2 6400+ BE óta vagyok AMD-s, és nem bántam meg, hogy bíztam bennük. lehetne őket napkig ajnározni, de nem kell. intel vs AMD harcban mki saját felelősségre dönt, de kevés ember bánja meg azt a döntést. lsd pl én, hogy amd 6400+ idején ráakartak beszélni sokan egy E8400-ra. de én bíztam az AMDben, és egy faxa 4magos eljövetelében. hát akkor jött a 45nm-es 940BE:C
köv gépem biztos AM3 lesz! giga lappal....

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6711) JHONNY 79 válasza wannabeinla (#6708) üzenetére


JHONNY 79
aktív tag

Én is most váltottam LGA 775-ről AM3-ra és nem bántam meg.Nekem ez az első AMD-s gépem és nem érzéklek semmiféle hátrányt,max hogy a 965 Be gyári hűtője kicsit hangos terhelés alatt.Sokan elfogultak az intel iránt,de ha megkérdezik tőlük hogy mért jobb nem tudnak rá válaszolni csak azt hogy talán,tudtukkal,úgy hallották,stb.Ha most veszel egy AM3-as lapot DDR3-al azt később bőven tudod fejleszteni,viszont LGA 775 már kifutó széria.Az E8400-nál meg jobb egy Phenom II 955 és majdnem egy árban vannak.Én hanyagolnám az LGA 775-öt.

[ Szerkesztve ]

(#6712) wannabeinla válasza - = Zk = - (#6710) üzenetére


wannabeinla
tag

koszonom a tanacsokat. otthon nekem is van egy 4200+ osom, a mai napig szepen megy, semmi gondom vele, gondolom az ujakkal se lesz bajom. valoszinuleg amd parti leszek :D tetszenek a 955/965 os tesztek nagyon. igaz, hogy i7 jobb sokszor, dehat a ketto egyatalan nincs egy arban, szal nem mindig tartom logikusnak osszevetni a 2 procit egymassal.(meg i7 re amugy sincs penzem, se q9xxx-re :D)

#DD00FF

(#6713) Lacc88 válasza wannabeinla (#6712) üzenetére


Lacc88
senior tag

Nem Mindenhol jobb az i7 !
De azért 1 kicsit vicces , hogy az i7 920 63K az utánna lévő meg már 90körül van , vagy 100K
A 940es kicsit vicces :D

[ Szerkesztve ]

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#6714) - = Zk = - válasza wannabeinla (#6712) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én azért nem veszek i7-et, mert nem használnám ki, amire igazándiból való. ennyi :C
nomeg pénzem se volna már rá....

ha még mosogatni is tudna a kis AMD-m, már rohannék is vele a paphoz :))

(#6713) Lacc88 ink no comment, mert olyan nagy banánt kapnék, hoyg a Sólyom László is elsírná magát! ;]
de egyetértek veled ;)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6715) wannabeinla válasza - = Zk = - (#6714) üzenetére


wannabeinla
tag

igaz is. sztem eleg keves i7 tulajdonos hasznalja ki a "dragasagot".:D

#DD00FF

(#6716) old gray válasza antikomcsi (#6707) üzenetére


old gray
addikt

Jó lenne külföldről közösen rendelni, de nagyon úgy tűnik, hogy zsákbamacska az egész. :U

MOD: felveszem a kapcsolatot egy svéd haverral, benne van (volt) egy extrém tuning teamben, hátha tud segíteni. Itt szokott garázdálkodni.

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6717) simlisgumis válasza CHIPman (#6701) üzenetére


simlisgumis
tag

Hát nem olcsó a ramiris! Kb úgy 10 15 % plussz! Nekem 46 papír volt,igaz 3 nap alatt megvolt!

(#6718) simlisgumis válasza antikomcsi (#6705) üzenetére


simlisgumis
tag

Ennyit tud ez a hűtő! Talán még egy pár fokot esik majd ha a paszta tuti lesz! Egyébként ez 1000 fordulaton van! Majd feltekerem plafonra és úgy is megnézem 1700 a csúcs!

OPN HDZ965FBGMBOX SN 9A77751K90570

(#6719) beta válasza simlisgumis (#6717) üzenetére


beta
aktív tag

nem olyan draga az, 200$ + afa az meg tobbre is jon ki.

egyebkent ezek a "nagykerek" (expert/ramiris/stb) sokszor dragabbak mint egy szimpla kisker, ha valaki az afa-t is kifizeti, annak nem igazan eri meg itt vasarolni ;)

(#6720) simlisgumis


simlisgumis
tag

Ez csináltam gyorsba!

(#6721) simlisgumis válasza beta (#6719) üzenetére


simlisgumis
tag

És ráadásul hány áfával mokoló nagyker/kisker zárta be már a kapuit!!
Egy ideig mindent a Németeknél vettem,de amióta hullámvasutazik a forint csúnyán megszívható a dolog! Az az 5-10 ezer forint nem hoz lázba főleg hogy a reklamálás is eléggé nehézkes!

[ Szerkesztve ]

(#6722) simlisgumis


simlisgumis
tag

Prime 95

(#6723) Aryan válasza simlisgumis (#6722) üzenetére


Aryan
senior tag

Nyomjad neki testvirem!!!! :)

(#6724) AMD X2 válasza simlisgumis (#6722) üzenetére


AMD X2
senior tag

Gratula!!
Az a fránya 4GHz csak nehezen jön össze .

Ne vedd túl komolyan az életet, úgyse kerülsz ki belõle élve!--"Nem lehetsz mindig Te a király... Elég, ha Te vagy az ÁSZ!"

(#6725) simlisgumis


simlisgumis
tag

Amit így gyorsba megfigyeltem az az hogy 4 ig nagyon fasza minden még a feszből lehetne faragni, de 4 felett kúrvára érzékeny kezd lenni és oda kell már az a tudás ami nekem nincsen!!
Majd az olyan nagyágyuk mint oliverda és többi jobban hozzáértő biztos kicsikarnak belőle négy és felet vagy még többet!

(#6726) simlisgumis válasza Aryan (#6723) üzenetére


simlisgumis
tag

Megmondom az Őszintét testvírem! Köszönöm! :C

(#6727) beta válasza simlisgumis (#6725) üzenetére


beta
aktív tag

megy 7ghz-en is, csak kell neki egy keves cseppfolyos nitrogen :)

(#6728) simlisgumis válasza antikomcsi (#6705) üzenetére


simlisgumis
tag

Feltekertem a hűtést! Most ennyit tud alapon.

(#6729) beta válasza simlisgumis (#6728) üzenetére


beta
aktív tag

kevesebb fesszel talan nem melegedne ennyire. 4ghz @ 1.475v probaltad mar?

(#6730) simlisgumis válasza beta (#6729) üzenetére


simlisgumis
tag

Még nem!
Első a maximum utána megyünk lefelé!
Azután meg úgyis csak alapon fogom használni!

(#6731) simlisgumis


simlisgumis
tag

Megy ez még!

(#6732) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

6694-ben elhangzott kérdésre vki?:U:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6733) beta válasza - = Zk = - (#6732) üzenetére


beta
aktív tag

igen

(#6734) antikomcsi válasza old gray (#6716) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Igen, az a para, hogy megrendeljük, aztán ránksóznak valami C2-őt. Gondolván reklamáljanak ha akarnak x Km-ről.

(#6735) antikomcsi válasza simlisgumis (#6718) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Na azért így máris jobb, szinte ugyan ott van 1,5V-al hőfokban, mint 1.35-el.

Köszi, de ez a szám a dobozon van. :DDD

Én arra lennék kíváncsi ami a procin van, bár gondolom kell a lelki erő a le-felszereléshez.

Én is útállom, nagyon gáz a hűtőm felfogatása. :(

(#6736) antikomcsi válasza - = Zk = - (#6732) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Szerintem menni fog benne, max nem fogja felismerni. 955-ig írja a támogatást, és nem láttam hozzá újabb biost.

(#6737) kem válasza old gray (#6716) üzenetére


kem
addikt

En tudok segiteni,h ha UK-bol kell valami. Most lesz fasza gepem, szal tesztelni is tudok.

Köszi!

(#6738) Oliverda válasza kem (#6737) üzenetére


Oliverda
félisten

Hát ha jól látom itt már legalább 3 ember lenne akinek kellene ilyen CPU. Innen viszonylag normális áron meg lehet rendelni. Összedobják a lóvét, te megrendeled magadhoz aztán ideküldöd postán.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6739) kem válasza Oliverda (#6738) üzenetére


kem
addikt

A tapomat ugyis innen rendelem 1-2heten belul felolem semmi akadalya. A lapom is innen van amit ma kuldtek futarral, remelem atvette valaki. A trackinget nem frissitettek, meg mindig azt irjak,h 17:30ig tervezik kikuldeni Londoni ido szerint.:D

Köszi!

(#6740) Oliverda válasza kem (#6739) üzenetére


Oliverda
félisten

Mondjuk ezt nem velem kell majd megbeszélni mert nekem nem kell. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6741) Motion_Blur válasza kem (#6737) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Szia! Felőlem akár már most is jöhetne egy :)

De tudok várni 1-2 hetet, mert a lap+ram úgyis csak két ünnep között lesz meg. Kinek kéne még? Beszéljük meg :R

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6742) Overlocker


Overlocker
veterán

Elvileg a pixmaniatól lehet rendelni.. :U , de talán pénteken én is tudok szerezni.

[ Szerkesztve ]

(#6743) Oliverda válasza Overlocker (#6742) üzenetére


Oliverda
félisten

Sosem vásároltam még onnan de eddig nem hallottam túl sok jót róluk.

Mindenesetre akinél ilyen CPU landolna az ne legyen már lusta lefényképezni a kupakot vagy legalább leírni a harmadik sort.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6744) Overlocker válasza Oliverda (#6743) üzenetére


Overlocker
veterán

Értem..azért is tettem oda a smile-t..énse még..

(#6745) KDavid17 válasza Motion_Blur (#6741) üzenetére


KDavid17
aktív tag

Ide is jöhet 1 :))

(#6746) kem válasza Motion_Blur (#6741) üzenetére


kem
addikt

Az tuti,h en 18-19-en rendelem az Enermaxom, akkor megrendelhetem ezeket is. Este kideritem, hogy mikor megy legkozelebb ismeros futar BP-re. Rendeles utan 2napon belul meg is jon a cucc hozam, de a reszletekkel meg raerunk.

Kozosbe:
Milyen ramokat erdemes keresnem ha rendesen tuningolni akarom a 940-et? Elozo tulajnal megy 3,4GHz-et alapfeszen 4ram modullal. En 2x2Gb-ot szeretnek csak, hogy ne legyen gondban a mem vezerlo. Milyen ramokat ajanlotok?

Köszi!

(#6747) Oliverda válasza kem (#6746) üzenetére


Oliverda
félisten

OCZ Reaper

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6748) Oliverda válasza kem (#6746) üzenetére


Oliverda
félisten

Vagy inkább OCZ Blade ha van.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6749) kem válasza Oliverda (#6747) üzenetére


kem
addikt

pl?

Köszi!

(#6750) Oliverda válasza kem (#6749) üzenetére


Oliverda
félisten

Mondjuk...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.