Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6101) szki válasza AMD X2 (#6097) üzenetére


szki
őstag

Akkor Te már használod az asus bios 3 magosra okosító funkcióját!
Remélem a többi alaplapgyártó is hamar kijön ezzel a funkcióval! A X2@X4 B50-em mellett van egy olyan X2 550 BE-m is, mely nem 4 magosítható. De remélem 3 magosnak jó lesz! :K

puszta: a 955 BE proci gyári hűtőjének felfogatás macerás. Szerintem se érintkezik rendesen! Van egy kis vájat, amibe a lefogatónak bele kell illeszkednie... Tedd fel újra!

[ Szerkesztve ]

(#6102) AMD X2 válasza szki (#6101) üzenetére


AMD X2
senior tag

Igen én így használom a procimat . Úgy döntöttem ,hogy 3 mag húzva nekem jobb , mint 4 mag alapon. Kb.2 hónapja jött az első olyan BIOS a lapomhoz ami ezt támogatja.

Ne vedd túl komolyan az életet, úgyse kerülsz ki belõle élve!--"Nem lehetsz mindig Te a király... Elég, ha Te vagy az ÁSZ!"

(#6103) puszta


puszta
csendes tag

köszönöm, akkor megpróbálom újra felrakni!
de amúgyis szeretnék valami pöpec hűtőt hogy megnézzem tuning területén mire jutok az új procimmal :)

(#6104) powermause

Hali! Emberek,egy kérdésem lenne .Van egy AMDx2 6400+BE ,az ECS A790GXM-A (V1.0)alaplapomban +4X1GBGEIL1000mhz , +egy MSI3870 512 OC ,ha lecserélném a procimat egy AMD Phenom II X4 920 AM2+ BE -re nem romlana, a játék teljesítménye a confignak?Mivel szerintem nem hajtja ki teljesen a VGA-t,csak nem tudom hogy van-e értelme?(Nem ismerem a négy magosokat...) :(((...ill.amiért ide írtam Nem egy 940-es lenne megfelelőbb..?

[ Szerkesztve ]

powermause

(#6105) AMD X2 válasza powermause (#6104) üzenetére


AMD X2
senior tag

Azok a procik ,mármint a 920-940 es biztos jobban kihajtja a VGA-d mint a régebbi 6400-as.
Persze ha 3500Mhz körül tudod hajtani az új 4-magost akkor sokkal jobb lesz.
Azért nagy javulást már ne remélj, szerintem az a proci elég ahhoz a VGA-hoz.

Ne vedd túl komolyan az életet, úgyse kerülsz ki belõle élve!--"Nem lehetsz mindig Te a király... Elég, ha Te vagy az ÁSZ!"

(#6106) powermause válasza AMD X2 (#6105) üzenetére

...aha.Köszi. :)Új VGA nem lesz legfeljebb ha a 4890-esek olyan 25K körül lesznek,azaz kb.jövő nyáron.Köszönom a választ én is ilyesmire saccoltam, de most tudom elpasszolni a procimat ezért éredklődtem.

[ Szerkesztve ]

powermause

(#6107) AMD X2 válasza powermause (#6106) üzenetére


AMD X2
senior tag

Inkább vegyél 4870-est azok most nagyon jó áron lesznek. Kicsit tuningolsz rajta és ott vagy mintha 4890-esed lenne.

Ne vedd túl komolyan az életet, úgyse kerülsz ki belõle élve!--"Nem lehetsz mindig Te a király... Elég, ha Te vagy az ÁSZ!"

(#6108) Tom5


Tom5
addikt

Nah már átadták az új procimat az ismerősömnek. Holnap ilyentájt érkezik is. ;]

(#6109) AMD X2 válasza Tom5 (#6108) üzenetére


AMD X2
senior tag

Biztos megleszel elégedve vele!! :DD

Ne vedd túl komolyan az életet, úgyse kerülsz ki belõle élve!--"Nem lehetsz mindig Te a király... Elég, ha Te vagy az ÁSZ!"

(#6110) Konfigos válasza Tom5 (#6096) üzenetére


Konfigos
őstag

TX2 szerintem épp hogy elég lesz hozzá alapon vagy minimális fesszel.De nyáron biztos kevésnek fog bizonyulni.
Mugen2-t személyesen is ajánlom.Régebbi 940Be procimon az volt és még 1.6Vig is bírta a strapát.1.55V mellet még primeolni is mertem vele.Több hűtőm is volt de eddig az volt a legjobb víz után.Alig pár fokkal marad el a víztől.

(#6111) Tom5 válasza Konfigos (#6110) üzenetére


Tom5
addikt

add csak alám a lovat... :DDD

(#6112) norbx válasza Konfigos (#6110) üzenetére


norbx
aktív tag

nem tudom mi bajotok van a tx2 vel.nalam 3.6 on is 50 fok alatt tartotta a procit.teny hogy mugen 2 jobb nade ez csak az en velemenyem.jelen pillantban
CPU 34 °C (93 °F) igy nez ki a tx 2 vel terheles nelkul egy jol szellozo hazba.

(#6113) Konfigos válasza norbx (#6112) üzenetére


Konfigos
őstag

Én direkt írtam hogy nagyobb fesznél vérzik el a tx2 vagy nyári hőségben.Nem kritizálom,árához képest nagyon jó hűtő,de ha megtennéd 1.5V-re 3800mhz körül(ezt még a gyártó is "ajánlja") és ráküldenél egy primot 75-80 fokig is felmenne a procid 1 óra alatt szerintem.Mugen2 igazából az extrémebb tuningosoknak jó,vagy annak akinek van helye a házban és alacsony fordulat mellet( kb 600rpm)akar hűtőt üzemeltetni biztonsággal.Lehet csak nálam "betegség" de én már 55 fok felett aggódom,még ha tudom is hogy bírna többet.

[ Szerkesztve ]

(#6114) norbx válasza Konfigos (#6113) üzenetére


norbx
aktív tag

en igazabol nem extremtuningolok mert alapn is elfut rajta minden game legalabbis meg nem tapasztaltam hogy nem. :)

(#6115) Gabor970 válasza Konfigos (#6113) üzenetére


Gabor970
addikt

nekem TX3 van, ami sztem nem mérhetően nagyobb hűtési teljesítményű, mint a TX2, és amit az előbb írtál. az nem állja meg a helyét. 1,5V 3,8GHz mellett prime alatt 4 maggal sem megy 56C° fölé a kupakhőfok. Majd a héten, ha lesz erre érkezésem, dobok róla képet.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#6116) Gabor970 válasza Gabor970 (#6115) üzenetére


Gabor970
addikt

tessék:

szobában kb 23 fok.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#6117) AMD X2 válasza Gabor970 (#6116) üzenetére


AMD X2
senior tag

Ez azért nagyon OTT van a toppon!! Igazán szép eredmény. Hőfok teljesen rendben van!
Persze lehetne hűvösebb ,de ekkora fesszel nem sok.

Ne vedd túl komolyan az életet, úgyse kerülsz ki belõle élve!--"Nem lehetsz mindig Te a király... Elég, ha Te vagy az ÁSZ!"

(#6118) Tom5


Tom5
addikt

Beizzítottam a procit. Alapfeszen 3,4Ghz. Fölé már plusz fesz kell. Jelenleg 1,4V-al 3,6Ghz-en stabil. De szerintem kevés a HyperTX2. Prime alatt 65 fokig is felmegy a hőmérséklet. Terheletlenől CnQ mellett 33 fokos, ha kilövöm akkor egyből felugrik 38 fokra. Nfs Shiftet próbáltam, nagyon érezhető a +2 mag. Betöltési idő kb negyedére csökkent és a minimum fps is érezhetőnen több. Win7 és pörgősebb. Boot után hamar feláll a rendszer. Meg is lepődtem rendesen.

(#6119) AMD X2 válasza Tom5 (#6118) üzenetére


AMD X2
senior tag

Ha úgy döntesz ,hogy hosszabb távon marad a fesz emelés akkor valóban kellene valami erős hűtő.
Esetleg újra felrakni hátha jobban sikerül a pasztázás.
Csak azért gondoltam mert Gabor970 nél is jól hűt.

[ Szerkesztve ]

Ne vedd túl komolyan az életet, úgyse kerülsz ki belõle élve!--"Nem lehetsz mindig Te a király... Elég, ha Te vagy az ÁSZ!"

(#6120) Tom5 válasza AMD X2 (#6119) üzenetére


Tom5
addikt

1,5V mellett ilyen hőmérsékletek?! :Y Nagyon jól szellőzik a házam, jól is van fent a hűtő de közel nincsenek ilyen eredményeim. Bár igaz előlapi panellal van szabályozva a venti, nemhinném, hogy 2000-et pörög a venti, de akkor is. Még ha lesz időm majd tesztelem a kicsikét és keresek valami ideális beállítást. 3,6 körül normális fesszel. Elég lenne.

Más: alaplapnál. ACC funkciókat 4 magos proci esetében mire állítsam?! Normal vagy hybrid? Számít az ACC valamit fix 4 mag esetében?!

(#6121) gyiku


gyiku
nagyúr

(#6122) - = Zk = - válasza Gabor970 (#6116) üzenetére


- = Zk = -
félisten

micsoda eredmény:Y....
akkor lehetséges, hogy 1,5V-al már nekemis meglenne a 3,8.
gratulálok....

apropó, az a PhenomMsr Tweaker, az miaz és honnan tölthető le?:U....

6121:bahh...azigen :Y

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6123) Gabor970 válasza Tom5 (#6120) üzenetére


Gabor970
addikt

nekem a házban semmi extra, elöl és hátul egy-egy 9cm-es ócsóventi alaplapi fordulatszám szabályozással. A TX3-am viszont 2800-at pörög a képen láthatóan, ami a plafon fordulatszáma. A pasztázás meglepően sokat számít, nem tudom Neked mit jelent a jól van pasztázva, én is azt hittem, hogy jól van, aztán megismételtem a pasztázást egy PH-n megjelent blogban leírtak szerint, és kb 5C°-ot csökkent a hőfokom. Most nincs időm próbálgatni, hogy meddig lehetne lefele menni a fesszel, az 1,5V-ot kimondottan azárt állítottam, mert korábban valaki ezt az értéket írta, hogy ehhez kevés a TX2. Amúgy nem így használom a gépem, csak a teszt kedvéért futtattam. Négy mag, 3,4GHz, alap fesz és hűvös-halk-nem terheli a lapot sem túl. A képen látható beállításnál bizony 148-161W közti értékeket mutatott a Gigabyte saját proci teljesítményfelvétel jelzője, a 770T-UD3P lapot meg nagyon nem ehhez találták ki. Nem lett volna kedvem megsímogatni a MOSFETeket.

AMD X2 és ZK társaknak köszönöm az elismerést!

ZK: ha bírtad a keresőbe, hogy PhenomMsrTweaker, akkor már talán le is töltötted :-)

Itt ajánlották nekem is, (talán épp AMD X2, bocsánat, már nem emlékszem pontosan ki) gigabyte lapoknál szorzóemelés mellett ugye nincs C&Q, de ez a progi helyettesíti, ráadásul a BIOS maradhat alapon, és ha szükség van a plusz teljesítményre, csak akkor indítom el a progit. Jól lehet vele lefele is szabályozni a feszt, és nekem bevállt az 1,6GHz 0,9V alapnak, netezés, videózás közben sosem ugrik fel a másik szintre, ami általában 3,4GHz-1,325V-ra van állítva.

[ Szerkesztve ]

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#6124) - = Zk = - válasza Gabor970 (#6123) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Én ilyennel

hűtöm a mosfetjeimet. alapból ugyebár csupaszok voltak. sőt, az NB kapott egy Zalman "kéklegyezőt", és vígan eldöcög a gép 3,7G-n 1,4V-nál enyhén több fesszel.. alapfeszen 3,5G a határ...valszeg nálam is 1,5V kell a 3,8GHz-hez....

szerk: a gugli nem volt a barátom ,de ez a kereső remélhetőleg az lesz :B
éncsak teszt erejéig szeretnék feszt emelni. alapfeszen 3,5G nekem megfelelő. CnQ-t nem használok, mivel manuálos a venti vezérlésem:C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6125) Gabor970 válasza - = Zk = - (#6124) üzenetére


Gabor970
addikt

igen, ezt találtam én is, de sajna csak rendelni lehetne postával. Majd ha legközelebb Pesten járok, beszerzek egyet. Nem sürgős, de jó dolog, nem árt, ha nem melegszik túl az alaplap! (elektroműszerész a szakmám, ráadásul olyan gyárban dolgozom, ahol mindenféle ilyen SMD technológiás alaplapot, gyártunk, láttam már pár csúnyaságot.)

.... most kíváncsi lettem, lementem 1,3V-ra 3,4GHz mellett, nézem a hőmérsékletet. Prime alatt 46C° 2000-es procventi fordulat mellett. A teljesítményfelvétele a procinak pedig 82W-85W szemben az előző 150-160W-al. Ez sokkal kevésbbé terheli az alaplapot.

[ Szerkesztve ]

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#6126) - = Zk = - válasza Gabor970 (#6125) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jó ha van, igaz.... ;)

én félszobányi 3 fázisú motorokkal dolgozom, fordulatszámszabályzós gépekkel dolgozom. az azokat vezérlő "panlek" is tudnak durcizni:C....
pláne, hogy 4-10kV-os gépekről beszélünk...

AD1:
ilyet is lehet ezzel a progival? besz..rás:Y.....
az eredmények magukért beszélnek :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6127) Gabor970


Gabor970
addikt

no mára egy utolsó kép, alap sebesség -3,1GHz- 1,225V alulfesz. Hőfok-fogyasztás a képen. Jó éjt minden AMD rajongónak! (nekem 1998 óta csak AMD volt-van)

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#6128) - = Zk = - válasza Gabor970 (#6127) üzenetére


- = Zk = -
félisten

szééép:C....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6129) hossszú válasza Gabor970 (#6127) üzenetére


hossszú
őstag

Jó kis procid van :C

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#6130) AMD X2 válasza Gabor970 (#6127) üzenetére


AMD X2
senior tag

Nagyon takarékos vagy ! :R Szinte már letöltő gépnek lehet használni. ;]

Ne vedd túl komolyan az életet, úgyse kerülsz ki belõle élve!--"Nem lehetsz mindig Te a király... Elég, ha Te vagy az ÁSZ!"

(#6131) Gabor970 válasza AMD X2 (#6130) üzenetére


Gabor970
addikt

letöltésre ott az MSI WIND :-) Az az igazi PC Light!

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#6132) Pero válasza Gabor970 (#6127) üzenetére


Pero
senior tag

én is ma játszadoztam a beállításokkal nekem 3.2GHzig meg alap feszen.
íme a kép is hozzá, és még van mellette C&Q is, de egyenlőre 3,4GHZ-n használom 1,288Val C&Q szintén, így 24-25 fok a proci:D

(#6133) - = Zk = - válasza Pero (#6132) üzenetére


- = Zk = -
félisten

az szép.
valahol lehetne olvasni, hogy miféle metódusa van ennek a proginak? mert ugyebár ha BIOS-ban mókolok, ott restartot kell bökni, itt nem kell semmi? reagál azonnal?:U....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6134) Pero válasza - = Zk = - (#6133) üzenetére


Pero
senior tag

nem tudom te mire gondolsz, de tippem szerint AOD-ra ami reagál szépen azonnal, de ezeket én biosból csinálom.

(#6135) Konfigos válasza Gabor970 (#6116) üzenetére


Konfigos
őstag

Én 1 óráról beszéltem prime közben.Meglepődik az ember hogy 1-2óra terhelés meg 10-20perc között mekkora a különbség.Arról nem is beszélve hogy én maghő-re gondoltam nem kupakra.Maghő neked nem látszik mivel moddolt a proci de +8-10fok mint a kupak.

Hidd el megvan neked is az a 65fok vagy több maghőre 1 óra alatt amiről beszéltem.De továbbra is mondom.NEM kritizálom a hűtést csak azt mondtam hogy ekkora tuningnál már kevés.De árában nem biztos hogy van jobb választás

gyiku: Mi ez a *ar? :DDD Desktop változatát elfogadnám később ;]

[ Szerkesztve ]

(#6136) old gray válasza Gabor970 (#6127) üzenetére


old gray
addikt

Szép eredmény, de a képek kb. egy cpu-z valid screenshottal egyenértékűek mert ezek a 1x perces primeolások semmit nem bizonyítanak.

A listába kerülés feltétele is 2 óra prime teszt. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#6137) AMD X2 válasza Pero (#6134) üzenetére


AMD X2
senior tag

Szerintem Ő a Phenom MsrTweaker -re gondolt.
:R

Ne vedd túl komolyan az életet, úgyse kerülsz ki belõle élve!--"Nem lehetsz mindig Te a király... Elég, ha Te vagy az ÁSZ!"

(#6138) Gabor970 válasza old gray (#6136) üzenetére


Gabor970
addikt

bocs, semmi listába nem pályázok, és nem is bizonygatni akarok, aki elhiszi jó, aki kételkedik nekem full mindegy, csak a hűtés miatt raktam fel. Nem azt mutattam, hogy garantáltan prime stabil a procim az adott körülmények mellett. Még én magam sem futtattam soha 2 órát a prime-ot, a 1,5V-3,8GHz mellett pedig nem is szándékozom, az alaplapom nem ekkora terhelésre van kitalálva. (150W-160W TDP ebben a tartományban)

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#6139) Gabor970 válasza Konfigos (#6135) üzenetére


Gabor970
addikt

igazad lehet maghőfokkal kapcsolatban, azt viszont nem tudom, hogy a hőmérséklet mitől lenne több 1-2 óra és 20 perc közt. Nekem kb az 5. percben beáll egy értékre, ami aztán a következő 20percben nem változik. Egyszer csak elkezdene ismét emelkedni? Nem találom logikusnak, de nem mondhatom, hogy máshogy van, mert nem próbáltam.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#6140) nebancsa


nebancsa
senior tag

Segítséget szeretnék kérni, hol találok infókat hogy egy 955BE procinak mik az alap feszültségértékek.Ugyanis 3,7 Gigán 1,45V-nál nem hibázik a prim, de fölöslegesnek tartottam a húzást , ugyanis alapba is minden elmegy rajta. Visszaraktam mindent defaultba, a fesz értékeket auto-ra és a prim meg a futuremark futtatása közben 10 perc után elkezd hibázni a prim. Arra gyanakszok hogy az alaplapom hibásan állítja be a fesz értékeket. Nem csak a proci fesze érdekel, hanem másé is, ht, nb, sb, stb...

(#6141) Kartács


Kartács
aktív tag

Hola Amigos!

Ha jól értesültem róla az AMD procik ára megint csökken az év végéig, ez igaz?

AMD Phenom II X4 965 vétele előtt állok 44k-ról most ugrott le 1hét alatt 40k-ra :Y ezen felül várható még csökkenés v. ez volt akkor a tervezett?

(eddig csak 1bizonyos helyen láttam ezt a csökkenést máshol nem!!!)

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#6142) nebancsa válasza Kartács (#6141) üzenetére


nebancsa
senior tag

Mindig csökkennek az árak, közrejátszik az aktuális forint, dollár, euro árfolyam is, esetleg ez miatt növekedhet az ára is. Csak ha erre vársz, hogy minél olcsóbban megvegyed örökké csak várnál ...
Kivételes esetbe ha leég egy gyár még emelkedhetnek az árak :P Volt már ilyen a memóriáknál, emlékszem.
Egyébként magyarhonba az a szokás, hogy karácsony előtt a nagy kereslet miatt, emelik az árakat, ezt is belekalkulálhatod...

[ Szerkesztve ]

(#6143) Dezike válasza nebancsa (#6140) üzenetére


Dezike
tag

1.35V az alap 3,2GHz 955BE.
HT 1.22V
NB 1.1V
NB PCIE 1.8V
CPU NB na ezt nem tom mert csak +/- lehet állítani a lapomon de adtam neki próbaként +0,1V-ot akkor sem ment 4GHz-n :)
Az eddigi találkozásaimon a 955BE-vel ha nem ment alapon 3.8GHz-t akkor semmi fesszel sem maradt stabil 4GHz-en :(( (nem pretested példányok)

"előző életemben sem hittem a lélekvándorlásban"

(#6144) Kartács válasza nebancsa (#6142) üzenetére


Kartács
aktív tag

Na ja, oksa köszi a választ!
Akkor nem várok, nyélbe ütöm!

[ Szerkesztve ]

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#6145) AMD X2 válasza Kartács (#6144) üzenetére


AMD X2
senior tag

Ha pénzmag megvan nyugodtan vedd meg és használod inkább mint örökösen az árcsökkenést várni . Hardvernél ez így van .

Ne vedd túl komolyan az életet, úgyse kerülsz ki belõle élve!--"Nem lehetsz mindig Te a király... Elég, ha Te vagy az ÁSZ!"

(#6146) nebancsa válasza Dezike (#6143) üzenetére


nebancsa
senior tag

Köszi!
Ezzel stabil alapfrekin a gépem :C
Most nézem, mióta frissítettem bios-t vagy 7 db. javítás megjelent. Frissítem hátha így helyesen állítja be a fesz értékeket.

(#6147) Mákos7észta


Mákos7észta
aktív tag

Sziasztok!

Vajon a gyári hűtő, vagy egy AC 64Freezer Pro teljesít jobban egy 945 vagy 950- esen? Csak mert néztem a PH tesztet, és egész szép hőcsöves a gyári hűtő, szóval nem tudom, maradjon- e az AC. Szerintetek? Előre is köszi! :R

Üdv.
Marci

[ Szerkesztve ]

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#6148) - = Zk = - válasza AMD X2 (#6137) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Igen, erre gondoltam! :C:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6149) nebancsa válasza nebancsa (#6146) üzenetére


nebancsa
senior tag

Tanulság képen megírom: frissítettem a biost, és most már jó állítja be a fesz. értékeket.

(#6150) nebancsa válasza Mákos7észta (#6147) üzenetére


nebancsa
senior tag

Állítólag senki sem használja a gyári hűtőket, én sem :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.