Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spista222

    addikt

    válasz gabor0012 #20949 üzenetére

    Csak hogy hozzászóljak, lehet benne akármilyen VGA ha csak nem valami Ati HD3-4XXX akkor a youtube csak proci erőből fog menni és tényleg nem tudsz 360p-nél jobb minőségben nézni videót. Lehetséges hogy még a 480p-vel elbír de ekkor már válogatni kell a böngészők, VGA driverek és a flash playerek között.
    A legerősebb P4(3,4-3,6GHz) is csak 720p-t bír el Geforce 7xxx és Radeon X1xxx vagy az alatti VGA-n(HD2XXX-el nincs tapasztalatom).

    Ha tuningolni akarsz akkor arra a BRAND gépek nem jók mert azokban általában semmiféle beállítási lehetőség sincs, de legalább a felépítésük masszív.

    Retro: Ha már itt tartunk most kb P3-P4 gépek érnek a legkevesebbet mert ezek a "trágyadomb" kategóriák, mindenhol találsz belőlük, tele van vele az utca:).(P4-ek közé én már nem sorolom az AGP-s HD-s VGA-kat mert az már egymaga többet ér mint az egész gép általában, kivéve ha megvan pakolva rendesen a gép DDR1 1GB-os memóriákkal)
    Ami ennél régebbi az már retro szerintem és minél régebbi annál többet ér és egyáltalán nem trágyadomb kategória hanem múzeumi.

  • snake1977

    őstag

    válasz gabor0012 #20949 üzenetére

    Brand gépben cpu-t húzni? Nem túl sanszos, a legtöbb brand "egybegép" totál antitunigos, jó esetben az fsb-t fel tudod húzni ha engedi a bios, de feszültség állitás nem valószínű hogy lesz benne, úgy meg vagy birja a cpu vagy nem, de valószínűbb hogy nem.

    Az Amiga bőven retro, az s478 p4 meg nem igazán, mivel pl. az Asrock még 5-6éve is gyártott s478 lapokat.
    A retrozás egy életérzés, amikor bekapcsolod gépet, elindul a midi zene egy awe 64-en, vagy G'u'S-on, játszol azokkal a régi játékokkal amikkel az itt lévők még javarészt gyermek korukban "hard core" gémerkedtek.. nem a csilli-villi NFS Most wanted volt a csúcs játék hanem a GTA 3DFX mellett, esetleg egy Sam and Max, vagy épp a Goblins, Düne 2, Settlers. :)

Új hozzászólás Aktív témák