Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2018) MasterDeeJay

Összeraktam egy ITX gépet Sempi 3850-essel, Asrock ITX lappal és legolcsóbb LC power házzal 75w-os paneltáppal. (32gb kingfast ssd, 4gb 1600-as egyoldalas hp szerver ram, win8.1)
Azt kell mondjam hogy egyáltalán nem lassú a rendszer, netezésre simán jó. Jelenleg minecraft szerverként is fut, meglepően jól.
Hőfok nagyrészt szobahőmérséklet körüli, standard módban 3000prm-el gyári hűtője nem hallatszik egyáltalán. igaz a gépház teteje nincs rárakva mert keresztszellőzéses lenne eredetileg és a procihűtőnek pont nincs kivágott része és ha rárakom akkor 50-60 fokos. Mindenképpen kell a házhoz két pici venti alacsony fordulaton és akkor keresztbe tud fújni így a prociventit is leszedhetném. (gondolkoztam valami egyedi oldallapon is 12cm-es ventivel)
Azt kell mondjam hogy eddig jó vétel volt és nem érzem úgy hogy az 5150-es vagy a nagyobbikért kellett volna többet adnom. (5350-ast már raktam össze egyet) Feladatait ellátja.
Holnap mérek powercheck-el átlag fogyasztást, jó lenne azért valamivel belenyúlni és alulfeszelni mert 1.1-1.2v szerintem sok ekkora órajelhez.
Ehhez hasonló gépem utoljára sempi 140-es volt unlockolva alulfeszelve, az volt fogyasztásban hasonló paneltáppal, a 5350-es evett ugyan annyit de 350-es fsp-vel ami szerintem gyenge hatásfokon ment meg persze szokásos amd gyári túlfeszelés...
Arra számítok hogy ez a sempi 20-30w körül eszik, de jó lenne átlag 20w alá menni.

Vintage Story PH szervere újra fut!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.