Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#86) zseko válasza Chris0321 (#82) üzenetére


zseko
veterán

Nálam viszont szintén szarakodott, remélem mostanra már megunta, mert én igen. Május 2-án regisztráltam, elindult a free rész, beállítottam hogy a magyar hitelkártyám legyen az elsődleges, arról vonja a pénzt, a nulla forinttal megterhelte majd vissza is utalta, szokás szerint ahogy lenni szokott ilyenkor. Én el is felejtkeztem róla, amúgy sem akartuk lemondani az ingyenes után. Véletlenül láttam meg a mobilappban, hogy volt egy havidíj levonás, és még aznap egy visszautalás is. Majd később még egyszer megpróbálta, majd 29-én küldte az emailt, hogy "Your Prime Video payment method was declined".
Töröltem a magyar bankkártyát, majd még egyszer hozzáadtam, beállítottam elsődlegesnek, de már alapból elutasításra került a levonás, bármit csináltam is. Az oldalon felső csíkban írta, hogy következő próbálkozás a levonásra június 9-én lesz, na az tök jó, gondoltam, mert akkor már fizetés után leszek, várok pár napot és majd valamikor 6-a környékén megpróbálom kifizetni, lehet a túl sűrű próbálkozása miatt tiltotta le a bank őket.
Június negyedikén jött az email, hogy törölte a tagságot...
Mérgemben töröltem a magyar hitelkártyámat, az angol bankkártyámat, a Revolut bankkártyámat, majd újra hozzáadtam a magyar hitelkártyát, beállítottam elsődlegesnek (megint... már harmadszor...), ugyan úgy van minden, mint eddig, elsőre levonta a pénzt és működik... :F

HR24.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.