Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#73) hobizoli


hobizoli
nagyúr

Na...eloszor is, nem olvastam vegig a topikot, IRC-n szoltak, amint elokerultem, hogy mi van.

Masodszor: azert nem voltam 2 napig, mert ugynezki szethulott a Raid0-s tombom tegnapelott, meg fuggoben van a dolog, remelerm gyogyithato, mivel a Win boot megindul rola, de a [winrootdir]\system32\hal.dll hianyzik vagy serult -re leall. Ha holnap utanig nem lesz megodas ra, marad a fdisk+format meg, ami ezzel jar. Egyebkent maskor is eltuntem 2-3 5 napokra sot tobbre is, megsem gondolta senki, hogy vmi rosszat csinaltam
Harmadszor, a cucc nem az enyem (volt), teloszam az ismerose, aki ezt a kambot cserelte, mint azt a topikban is leirtam es azert is volt odairva, hogy ahol erdeklodni kell az ez a ''ab-cdefghi'' szam, mert az az O szama.
Negyedszer: az adataimnal meg ott van az en a szamom, akit erdekelt, eddig is megtalalt azon, 7 eve ugyanez a szamom, es masik kartyam nincs.
Otodszor: nekem sem idom, sem kedvem nincs masok cuccaival foglalkozni, meg futkoraszni utana/vele...a hirdetest feladtam, neki otthon nemvan internet. Ennyi.
Hatodszor: megy vmi urban legend, hogy elvetteka jogsimat vagy mi...hat ez sem igaz, koszoni szepen jol van itt figyel az asztalon, akit erdekel, lefotozom es elkuldom.


hobizoli

több drón kell ;P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.