Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15101) Pókman


Pókman
csendes tag

Sziasztok!

Egy nagy fekete pontot szeretnék kérni csordsi
felhasználónak,mert csak hitegeti az embert és nem is akar vásárolni utána meg semmire sem reagál,inkorrekt ember.

(#15102) ScrapUnit válasza Pókman (#15101) üzenetére


ScrapUnit
aktív tag

Csak akkor kérj feketét, ha valós anyagi kár ért! Inkorrekt hozzáállásért senki nem kap feketét, de ha csak 500Ft-tal is behúztak, akkor már esetleg jogosan kérheted.

[ Módosította: Oczu ]

::::::Xiaomi Mi11i SnapDragon Powered::::::pü-t hamarabb észreveszem! Ha nem veszem fel a telefont, írj pü-t! {30/912-7553}

(#15103) kriptonsoft


kriptonsoft
csendes tag

Nemtetszésemet fejezem ki egy nagy fekete pont formájában Kopi_52 újonc fórumtárs viselkedésével kapcsolatban.

Erről a hirdetéséről van szó:
F/S v3515 bontás

Szerepel itt egy hirdetése, hogy van fusi v3515 gépe amit megbont és eladók a részei. Jeleztem neki h érdekelne 2 kisértékű alkatrész belőle. Rámondja az áment, adott árat külön-külön a 2 cuccra, és együtt is 500Ft-al olcsóbban. Én úgy döntöttem, hogy csak az egyik érdekel.. Ezzel kapcsolatban sem élt kifogással, majd amikor az átvétel részleteit tisztáztuk volna akkor közli, hogy volt neki egy másik USB csatlakozója, de azt nem találja.. A hirdetésben szereplő gépet meg mégsem bontaná meg mert hátha javítható meg ilyenek. Mikor számon kértem rajta, hogy ezt mégis hogy meg szerinte ez így rendben van akkor még neki állt feljebb és eljutottunk oda, hogy akkor nincs eladó cucca.. Meg, hogy miért bontana meg egy még javítható gépet? (ami a hirdetése szerint bontásra lett szánva, alaplaphibás, és nincs már kijelzője sem) :DD
Fenti magatartásával feleslegesen rabolta az időmet és a tisztességes üzleti magatartás igen távol áll tőle. Szóval mindenki óvatosan üzleteljen vele! Ezen mit sem változtat, hogy felajánlotta első körben, hogy majd szól ha lesz (vagy hirtelen megtalálja?? :Y ) USB port. 3 napon keresztül rabolta az időmet ezzel az egésszel aztán kihátrált az egészből és még elismerni sem hajlandó, hogy INKORREKT volt az egész a részéről. :W
Vita esetén a teljes levelezést be tudom mutatni.

(#15104) tomek2010


tomek2010
csendes tag

Kérnék egy jó nagy Fekete pontot pocak1978-nak nem vette át a csomagot így a saját kártyámért kell fizetnem
utánvétel ügyileg teljesen megbízhatatlan!! :((( :((( Nem ajánlom senkinek !!

Üdv.

(#15105) Pókman válasza ScrapUnit (#15102) üzenetére


Pókman
csendes tag

Igen ért,mert megrendeltem neki és lehet rajtam is marad,mert 100%-ra mondta,hogy kell.....

(#15106) Attila8006


Attila8006
aktív tag

Sajnos el jött a pillanat hogy egy fekete pontot adjak sano031418-nak,az alábbi bolt miatt.
Vásároltam tőle egy dvd lejátszót 2500ft-ért.Mivel kipróbálásra nem volt lehetőség így szóban megállapodtunk ha bármi baj lenne szóljak csak nyugodtan és vissza veszi!
Mondta mielött elhozta nekem kipróbálta és remekül vitt minden korongot!
Másnap végre sikerült időt szakítanom arra hogy kipróbáljam,(családos apuka vagyok,így vannak fontosabb dolgok is)és mit ad isten nálam 50ből 1dvd-t olvasott csak be,azt is csak beolvasta,de lejátszani nem volt képes!Ezt azonnal jeleztem az eladónak!
Kérdeztem lehet csak egy pucolás kéne neki mivel a dvd ajtaján igen csak állt a por..így levittem gyorsan kipucoltatni 750ft-ért.(de erről természetesen értesítettem az eladót,melyre bele egyezését adta)Az eredmény továbbra is negatív..nem olvas be semmit!
Jeleztem többszörösen az eladónak hogy vegye vissza mert hibás termékkel nem tudok mit kezdeni,de a reakciója 0,holott minden nap fent van!
Remélem megítélitek neki a FEKETE pontot!
A vele való üzletelést Senkinek sem ajánlom!!

Az elv olyan, mint a fing:Tartja az ember, amíg tudja.

(#15107) Attila8006


Attila8006
aktív tag

elnézést..nagy nehezen megtaláltam a hírdetését..csak már törölte ugye: hirdetés

Az elv olyan, mint a fing:Tartja az ember, amíg tudja.

(#15108) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Néhány pont kiosztva

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#15109) Jim-Y válasza Jim-Y (#15053) üzenetére


Jim-Y
veterán

Sziasztok, úgy gondolom, hogy hozzátartozik a történethez, hogy a postom után felkeresett privátban lacazr93 és bocsánatot kért, a mai napon át is vettem az árut. A történteket nem lehet semmissé tenni, de a felelősségét elismerte és bocsánatot is kért! Ez fontos. Mivel végül megkaptam az árut, igaz több hónap késéssel, ezért úgy vélem, hogy az eladóm becsületén kis ráncfelvarrás történt, és végül az események jól alakultak. üdv Jim-Y

(#15110) Kopi_52 válasza kriptonsoft (#15103) üzenetére


Kopi_52
csendes tag

kriptonsoft újonc össze-vissza vagdalkózik!
Az is híven mutatja, hogy nem is erről a hirdetésről volt szó!
De nem csak véletlenül rossz linket rakott be, többször meg is ismétli: F/S v3515 bontás.
Holott nálam V3505-höz keresett billentyűzetet, valamint USB panelt.
De a lényeg: miután közöltem az árakat, első körben a bill-t is, de később már csak az USB portot kérte.
Mivel van megbontott V3505-öm, de nem találtam meg az USB-jét, közöltem vele, hogy megpróbálom megkeresni, amennyiben nem találom meg kerítek neki ismerőstől, és értesítem. Nem bontanám meg ezért az apróságért a még javítható notit.
Erre 2x is inkorrektnek nevezett, amire közöltem vele: Nincs eladó USB panelem.

A hozzájárulásával készségesen megmutatnám a levélváltást, amely azt is tükrözné, hogyan "raboltam" ennek a "KORREKT" fórumtársnak az idejét!

Összegezve: felháborító, hogy a segítő szándékot INKORREKT hozzáállásnak minősíti, és még ráadásul feketét ad érte!

ƹ̵̡ӝ̵̨̄ʒ Tévedni emberi dolog, de ha igazán el akarsz rontani valamit, számítógépre van szükséged.(Paul Ehrlich)

(#15111) medvegy válasza Balas17 (#15064) üzenetére


medvegy
aktív tag

Remélem most azért kicsit sikerült megnyugtatnod saját kicsi lelked... ;) Szerintem lassan már magad is elhiszed azt a sok hazugságot, amit összehordasz.

Ne csinálj magadból még ennél is nagyobb hülyét, ez már tényleg nevetséges, amit művelsz! :(((

A vitát lezártam, a fekete pont jogos, remélem senki nem lesz a jövőben olyan balf*sz, hogy Balas17-el, avagy Buda Balázzsal bizniszeljen itt.

FOTÓIM: facebook.com/otvos.aerial/ & instagram.com/sandor_otvos/

(#15112) kissz84


kissz84
tag

Szervusztok !
Kaptam egy idióta levelet egy teljesen új regtől, olvassátok el szépen ez egy minta levél egy igazi nagy átverésre:)Prtis96 néven van vigyánzi vele!!!
Hali!
Érdeklődnék hogy megvan-e még a vidikari?(HD5770)
"próba" garanciát hogy lehetne megoldani? mert azt nem akarom hogy X pénzem bánja :/
Ha jó lenne a videókártya akkor utalnám a pénzt-vagy postán küldeném -Ha nem tetszik akkor visszalüldeném
Én Gy-M-S megyei vagyok ezért a személyes átvétel szóba se jöhet :S
Milyen tápegységgel -RAM-procival használtad?
Esetleg milyen modernebb játékokkal próbáltad a kártya tudását?
Húzva volt?
bocsi ha pofátlannak tűnök-de tudnom kéne pár dolgot a kariról
Előre is köszi
Üdv Péter

Jobb tűzben égni mint húgyban ázni...

(#15113) banánocska


banánocska
aktív tag

Szeretném felhívni wsoul Kollégára a figyelmet. A történet a következő:
Hirdet egy hibás Hd4670-et. Még aznap lecsaptam rá és felhívtam a feltüntetett telefonszámot. Megbeszéltünk mindent az árat is! Eladó mondta hogy kapok egy E-mail címet és ott megbeszélem az illetővel az átvétellel kapcsolatos dolgokat.
Írtam az e-mail címre. Erre válaszban kapom hogy a duplájáért! (Nem nagy összeg 1000forinton volt meghirdetve) Vehetem csak át. Írtam egy Re levelet hogy én már lebeszéltem az eladóval és megbeszéltük az összeget. Erre kapom a választ hogy honnan tudom az E-mail címet és 2000forint és kész.(Elméletileg más ennyit ajánlott érte)
Az E-mail partner inkorrekt modortalan ember. Nem ajánlom így a vele való kapcsolatfelvételt. Nem ért anyagi kár de így elég kellemesen lettem átverve!

(#15115) enginev3.0 válasza galaxy07 (#15114) üzenetére


enginev3.0
félisten

Tiltották így nem kap pontot, felesleges

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#15116) Mhktszi


Mhktszi
csendes tag

Szeretnék kérvényezni egy nagyon nagy fekete pontot gegefox ph-s emberkének! Lebeszéltünk egy cserét a notim és az ő konfigjára. Már mindent lebeszéltünk, el is mentem Debrecenbe, Szolnokról! Azóta sem és már aznap sem volt bekapcsolva a telefonja, itt nem jelentkezik be és msn-en fent van, de még csak vissza sem ír! Nagyon megbízhatatlan és inkorrekt ember. NEkem egy oda -vissza út 6000ft-omba került, amit az ő kárára tudok írni. Talán még feljelentést is kellene tennem ellene, mert átvágott! Mindenki nagyon vigyázzon vele, meggyőző és magabiztosnak tűnik, de szerintem csak egy fiatal kölyök, aki az ilyen átverésekkel éli ki magát! :R

إذا كذب وخداع لي، وأنا أجد لك

(#15117) Storms


Storms
őstag

Tattoolegend -nek kérnék egy feketét, vettem tőle egy Sony ericsson W910i-t, hírdetésében és privibe se említette hogy a kamerája rossz, írtam neki privit miután megérkezett a mobil, visszaírt egyszer de utána nem reagál semmit. Rendes tagnak tűnt...de ...figyeljetek oda mit vesztek és kitől!

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#15118) Storms válasza Storms (#15117) üzenetére


Storms
őstag

itt a hirdetés: link

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#15119) rono válasza --Rawlings-- (#15099) üzenetére


rono
csendes tag

Kedves Rawlings!
Először is bár szabadságon voltam és valóban nem vettem fel minden telefont, de legalább egy üzenetet írhattál volna, ha már" fekete pontért" ezt meg tudtad tenni! Kizártnak tartom, hogy gyári hibás lett volna a készülék, mivel nálam ennek semmilyen jelét nem szolgáltatta. Ha így lett volna semmibe nem került volna szakszervizbe leadni, mint gyári hibás készüléket (amelyet minden további nélkül garanciába javítanak), és utána eladni! Egyébként, ha valami hibára gyanakodhatnál az az utolsó htc frissítés, amely inkább okozhatott problémákat, amelyet én már gyakorlatilag nem használtam, mivel az eladás előtt frissítettem. Fenti következtetésed alapján én is felvethetném, hogy nem akartad-e rootolni a telefont és csináltál belőle téglát, majd rám varnád a telefon hibáját. Hát ennyit a jóhiszeműségről!

(#15120) enginev3.0 válasza Mhktszi (#15116) üzenetére


enginev3.0
félisten

Pont neki is, meg tattoolegend -nek is

PM-ben nyugodtan kereshetnek azok akik feketét kaptak, meghallgatom szívesen, és nem fogom elküldeni

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#15121) Tibor92


Tibor92
tag

Üdv ! Nem hittem volna, hogy nekem is ide kell írnom egyszer, de látom mégis. Na akkor. Kezdjük a legelején. Nem lettem csalás áldozata. Nincs anyagi károm. DE ( !!)
Azért ilyet ne műveljünk már az emberrel könyörgöm, mégha elfoglalt is, akkor is.
SZTORI: Hírdet(ett) egy ATI HD 6850-es kartyát bontatlanul. Szó nélkül rá csaptam. Irtam neki PÜ-ket így meg úgy megy amúgy. Küdtem neki vh-t ( mert sajna nem volt a kártyámon jelenleg pénz ) mert azt irta ki telefonon keressük. Na föl is hívott, és akkor mondtam neki kellene a kártya, nem tudná e félretenni. Szinte semmit sem tudtam megkérdezni kiinformálni belőlle, mert szarrá lerázott. OKÉ !! Dolgozik. Már-már ott tartok küldtem neki 4 privátot (!!!) hogy mi voltozott, stb, de a NAGY lényeg nem változott semmit,a kártya kellene, dobjon meg egy számlaszámmal és utalom neki a kp-t. Mondom, délelőtt óta írogattam rá h. kellene a kártya.
Láttam, hogy már a 4. levél óta simán fent volt, de nem válaszolt. Aztán kicsit később megint fent volt, de nem írt akkor sem. HM.... Két dolog: PH UPPER, vagy telón van fönt. OK ! Megint zaklatom a vh-kal, mondtam neki előre leszögeztem ( !!) Ne haragudjon, a zaklatásokért érdekelne a kártya, és KIFOGOM NEKI FIZETNI A HÍVÁS DÍJAT CSAK SZÁNJON RÁM néhány percet. De semmi ! Nem tudtam meg semmit kérdések mentek, de válaszok nem. ÉS A VÉGÉN: "Csak ne zaklasson már a vh-kal kérem "
MI VAN ITT ? Ő mondta telefonon keressem !! Igaz nem én hívtam, épp ellenkezőleg, de KÖNYÖRGÖM !!! Ha mondom neki kifizetem a díjat ne sírjon már a szája ez miatt !! Dolgozik ?? OKÉ !!! Mondja meg majd ír nekem este. Meg is mondta, de azóta megint küldtem neki PÜ-t, hogy akkor most mivan, mert azóta is fent volt persze, és nem válaszolt a 4 levelemre. Majd rám írja 1-2 órával megelőztek...Miért nem kerestem telón. -_-"" ( DÉLELŐTT ÓTA ZAKLATOM AZÉRT A ROHADT SZÁMLASZÁMÉRT.
Na ez az.....TÁMADJATOK le, nem érdekell tudom ezer, meg ezer pirosa van, nekem meg csak csupán 7, de KÖNYÖRGÖM !! Én vagyok a vevő, ő meg az eladó !!
Nem is örül h. van vevő a cuccára, még folyton leráz engem ne zaklassam ??? Főleg úgy hogy felajánlottam neki azt, h. visszafizetem neki a pénzt, a telefonálásért ?? PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF...Lehet nagy üzletember, de A "KICSIKET" NE SZARJUK MÁR le légyszives !!!!
Nem kell fekete, de ha ezt elolvassa, azért remélem máskor ad egy számlaszámot hamarabb mint 1-2 órával beelőzzenek.

( emerico2004 , róla szól a sztori)

- 2001/9/11 WTC Never Forget -

(#15122) --Rawlings-- válasza rono (#15119) üzenetére


--Rawlings--
tag

Kedves Rono!

Lehet, hogy elhamarkodottan kertem fekete pontot, de kepzeld magad a helyembe egy picit... Veszek egy telefont, egy ismeretlen embertol, ami ujraindul teljesen veletlenszeruen (plusz az akkumulator alatti resz idonkent elkepesztoen felforrosodik), majd utana nem tudom ot elerni telefonon, ebbol te mire kovetkeztetnel?

Az teljesen igaz, hogy terveztem a telefont rootolni, de mire eljuthattam volna odaig, mar ujraindulgatott a telefon, igy nem mertem megprobalni mert az a telefon garanciajanak elvesztesevel jarna.

Amikor felhivtam a szervizt, ok elmondtak nekem, hogy ennek a telefonnak ez egy eleg gyakori hibaja sajnos, es hogy valoszinuleg alaplapcseret igenyel, viszont nagyon furcsaltam, hogy ez a hiba nem jott elo nalad egy eves hasznalat alatt...

Ezen felul termeszetesen beadom a szervizbe, de ne feledjuk, hogy utanveteles csomag odavissza majdnem 4000 FT...

Termeszetesen, nem vitatkozni szeretnek, hanem megoldani a problemat, mert ezen kivul nincs semmi bajom a telefonnal...

Udvozlettel,

Szabolcs

(#15123) k.geri19


k.geri19
tag

talán egy és ugyanaz a két személy?
[link]
kiis lett rakva
egyezőség: keress
ittis keress
enyhén cinkes ..

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=k.geri19

(#15127) P.e.t.ya.


P.e.t.ya.
senior tag

kres8899 -nek nagy feketét.
Megegyezés után variálgat. Megbízhatatlan tag. :( (hirdetése)

[ Szerkesztve ]

(#15128) Thunderzolee válasza P.e.t.ya. (#15127) üzenetére

Légyszíves bővebben fejtsd ki, miért kellene kapnia feketét.
Ez nem így működik.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#15129) mikroszocko


mikroszocko
csendes tag

Üdv.
Aki tud valamit Mr. Primitív-ről igazi név lakcím stb., kérem írja le nekem. Amit legutoljára használt szám: 06705439543 megkárosított nem kevés pénzzel, hamisított garanciajegyet adott stb.

Aki érdemleges információt tud adni és személyesen találkozhatok vele, kap tőlem 10000 Ft-ot.

www.numlock.hu

(#15130) P.e.t.ya. válasza Thunderzolee (#15128) üzenetére


P.e.t.ya.
senior tag

Lefixáltuk a helyet,árat,időpontot. Erre tali előtt 1órával kitalálja,h jelentkeztek a telóért egy nyamvadt ezressel többért. Mondtam,h ez nem szép és különben is megegyeztünk. Ez persze őt nem hatotta meg. Biznisz ugrott. Aztán 2óra múlva ír sms-t,h mégis nekem adná,de már 1ezressel olcsóbban. Most akkor mivan? :F Ilyen taggal üzleteljen a nairobi hajópadlósikáló :(((

(#15131) Zohan


Zohan
senior tag

Sziasztok!

Sajan későn vettem már észre de azért leirom..
Konkrétan 4000ft anyagi kár ért engem ebben a bizniszben, hiányzó alkatrészek miatt, több dolog is hiányzott de mivel beszámitásos csere volt, volt amit nem küldtem el emiatt az enyémhez (ugyanolyan alkatrészeket) és csak később vettem észre, hogy hiányzik még pár dolog.
Nos ezeket pótolandó ért engem anyagi kár a bizniszben.
Gondolom az eladó nem direkt hagyta ki csak véletlen de azóta többször is irtam neki és kb1 szer méltatott válaszra hogy megnézi. Első irásom óta a hiányokrol már konkrétan 14 nap (2 hét) eltelt és nem lépett semerre az ügy. Valószinüleg nem direkt volt de megtörtént és nem izgatja egyáltalán. Ezért ugy érzem ezt honorálni kell.
(amugy az üzlet során végig higgadt korrekt volt)

Szerk.:jah és közbe még az is kiderült, hogy a deszka nem volt 0km-es.. de ezt már csak halkan jegyzem meg..

Igy ezért kérnék a trehányságából adódóan okozott anyagi kárért amit itt tanusitott, pcguru1 -nek egy hatalmas fekete pontot

[ Szerkesztve ]

Cooler Master, Asus & Corsair User - Powered By AMD

(#15132) pcguru1 válasza Zohan (#15131) üzenetére


pcguru1
őstag

Szia!

Pü-ben már leirtam hogy miért nem tudtam eddig postázni a hiányzó alkatrészeket,megvan minden cucc és hétfön fogom postázni.Nem trehányság hanem sajnos nem találtam meg rögtön.Szeretném ha a fekete pont nem kerülne bejegyzésre

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#15133) Zohan válasza pcguru1 (#15132) üzenetére


Zohan
senior tag

Na a forum bejegyzés hatására jött válasz is hál istennek és ugy néz ki megjönnek a hiányzó dolgok. Amennyiben ideér mégsem aktuális a fekete...

:R :R :R :R

Cooler Master, Asus & Corsair User - Powered By AMD

(#15134) csordsi válasza Pókman (#15105) üzenetére


csordsi
csendes tag

Legalább ne hazudj,mert már azt írtad megvan rendelve ez van a hirdetésedben is!

(#15135) csordsi válasza csordsi (#15134) üzenetére


csordsi
csendes tag

http://hardverapro.hu/apro/mar_most_keszulj_karacsonyra/hsz_1-50.html

(#15136) Dooby


Dooby
tag

Sziasztok!

Már egyszer problémám volt egy prohardveres társunkkal.
Csak1kaland megint a hírdetésemnél ólálkodik és enyhén próbálkozik provokálni.
Hirtelen feltűnt egy érdeklődő is aki tegnap regisztrált be. A gyanúm az, hogy a két személy ugyanaz Dorrys77 és Csak1kaland. Ha ránéznétek.......
Köszönettel: Dooby

A hírdetés!

http://hardverapro.hu/apro/hp2230s_subnoti/friss.html

Büntijét megkapta.

[ Módosította: Oczu ]

Kifordítva, minden ember rózsaszín! Utálom az olasz bort!

(#15137) P.e.t.ya. válasza P.e.t.ya. (#15127) üzenetére


P.e.t.ya.
senior tag

Tehát akkor nem kapja meg a feketéjét? Mert ezzel az emberrel ne üzelteljen inkább senki... :(

(#15138) kisuti


kisuti
csendes tag

Sziasztok!

Fekete pontot kérnék Stenli89 - nek privátban ajánlott egy leadtek 9800gx2 es vgat. Vgat megvettem ami sajnos bekapcsolás után nem mindig ad képet.Másnap jeleztem neki a problémát erre azt írta nála ment de tesztelni csak hétvégén tudtam újra mert dolgozom és semmi változás nem történt.Több privát után sem volt hajlandó visszavenni a vgat azóta se privátra se telefonra nem válaszol.Erről a vgaról van szó.

Köszönettel:

Urbán Kálmán

(#15139) Baloghjanos


Baloghjanos
tag

illes14 nek jár egy hatalmas FEKETE PONT!!!!!!!!!
megbeszél időpontom volt vele. egy 4870x2 akart tőllem megveni
100% ra mondta még őő kérdezed rám 2 szer hogy biztosan ee megyek mert nekem akar linkre kijőni bpre.
persze mondta neki igen. 100% már le is foglaltam egy monitort 10 ezer forintba meg igy melozni se megyek hogy eltudjak intézni mindent egy nap alat.
ő végig kiált hogy találkozunk a megbeszélt időpontban. másnap reggel 7 kor jőt egy üzi bocs nem megyek a kártyáért. privátra nem válaszol telefont nem veszi fel. Nem ajánlom senkinek.
nem korrekt -17 ezer forintos károm van belőle kőszi

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#15140) banánocska válasza Baloghjanos (#15139) üzenetére


banánocska
aktív tag

Ejha! Tegnapelőtt nálam érdeklődött:D

(#15141) Baloghjanos válasza banánocska (#15140) üzenetére


Baloghjanos
tag

hát még jo hogy nem üzleteltél vele

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#15142) illes14


illes14
tag

Baloghjanos nevű felhasználónak egy hatalmas fekete pontot szeretnék bevésni a következőért!
Szerdán megbeszéltem vele egy üzletet hogy megveszem a videokártyáját Csütörtökön, de addigra nem jött össze a pénz sajnos, én időben szóltam neki hogy Péntekre biztos meglesz és megvenném tőle, de erre nem tudom milyen oknál fogva írt nekem egy fekete pontot! Azt is állítólag hogy többször kereset telefonon, de nekem csak 1nemfogadod hívásom volt amin a szám sem volt kijelezve, lehet hogy nem is ő hívót!

(#15143) enginev3.0 válasza illes14 (#15142) üzenetére


enginev3.0
félisten

Baloghjanos & illes14

Na most akkor ki is kér kinek, és miért?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#15145) Oczu válasza illes14 (#15142) üzenetére


Oczu
senior tag

Mi lenne, ha megkötnétek ezt az üzletet és nem a másikat hibáztatnátok?

(#15146) illes14


illes14
tag

Én szívesen megkötöttem volna ma vele az üzletet, mert nagyon jó árban adta a kártyád, de már a Privát üzeneteimre sem válaszol! Már a pénz is meg van, nem tudom mi baja van Baloghjanos kollégának!

(#15150) Baloghjanos válasza enginev3.0 (#15143) üzenetére


Baloghjanos
tag

nem szeretnék itt meg nem is szabad privát üzeneteket bemásolni. én csak anyira kérek mindenkit hogy ne foglalkozon illes14 el mert egy megbizhatatlan hülye gyerek

sokszori hivás és privátokra se válaszolt ahogy megirtam a fekete pontot neki érdekes rá 2-3 ora mulva megirta privibe hogy őő holnap jőne a kártyáért vicc ez a gyerek.

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.