Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15151) Baloghjanos válasza Baloghjanos (#15150) üzenetére


Baloghjanos
tag

ja és bocs most olvasom még őő van felháborodva hogy én fekete pontot küldők neki és még nagyképüen fenyegetőzve megirja hogy felfog engem keresni az oldal moderátora vicces :)

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#15153) Baloghjanos válasza Oczu (#15145) üzenetére


Baloghjanos
tag

egy kérdés te üzletelnél olyan gyerekel akivel megvan beszélve egy találkozo nem 1-2 szoban hanem 30+ üzenet utána és mégse jőn el te mernél foglalkozni az illetővel ? ezért elkelett adjam a vgam szarért hugyért csak hogy én ne csináljak szart a számbol, egy vgam jegelve volt meg egy monitorom is foglalozva. engem aki itt ismer ha én azt mondom hogy kell az kell is nekem és nem rablom mások idejét ez a oldal nem erre valo. de ha tévedek szoljatok nyugodtan

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#15155) Oczu válasza Baloghjanos (#15153) üzenetére


Oczu
senior tag

Ha nem akarsz vele üzletelni, akkor fejezd itt be a felesleges hsz gyártást, főleg úgy, hogy a másik fél hajlandóságot mutat az üzletkötésre

(#15156) ken26


ken26
tag

Szép estét nekem volna egy gondom-Skillet01-kollégával már régóta el küldtem neki a videókártyát igértem 3-nap garit adok rá,erre 1-hét mulva jelentkezik nemjó a kártya,én meg mondtam neki már nem veszem vissza mivel működő képesen adtam el neki,sőt 3-nap garit adtam neki,és vissza szeretné kapni a pénzét,csak én már rosszan nem szeretném vissza vásárolni,ez ellen szeretnék segitséget kérni,ez esetben mi a tenni való! :F

A normális üzletem után,kérem a piros pontom!

(#15157) Speed® válasza Oczu (#15155) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Elnézést, hogy beleszólok, de a másik tagra rákeresve világossá válik az általános hozzáállása, ill. a hajlandósága adott esetekben. Semmi csodálkoznivaló nincs BJ ellenérzésében, miután 1x bizalmat szavazott i14nek a visszajelzései ellenére és s3gg lett volna csinálva a szájából, ha i14en múlik..

ken26
Ha tényleg így van, nincs semmi tennivaló. Lejárt a vállalt 3 nap, ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#15158) akos22


akos22
csendes tag

Sziasztok!

zragon 18-as kollégával lenn egy kisebb problémám. Lett volna egy Galaxy S-e, amit megbeszéltük, hogy jövőhéten elmegyek éret és elcseréljük némi anyagi juttatásfejében. Minde szó nélkül levette a hirdetés, semmi info. Hat nem tudom , hogy gondolja , de szerintem egy E-Mail nem ártott volna. Pláne ha Debrecenből potyára lemegyek Tiszafüredre :(((

Szerintem kerüljétek, nem korrekt és válaszolni se nagyon akart :((( :((( :(((

(#15159) Oczu válasza Speed® (#15157) üzenetére


Oczu
senior tag

:F Ezért írtam azt,amit írtam. Megértem, ha nem akar üzletelni, de akkor ne is irkáljon ide feleslegesen. Leírta a problémát, lereagálták, that's all-> closed

(#15160) ken26 válasza Speed® (#15157) üzenetére


ken26
tag

Köszönöm! csak már irt rám szolni fog egyadminnak mert nem veszem vissza,de szerintem más sem venné vissza,köszi a segitséget!

A normális üzletem után,kérem a piros pontom!

(#15161) zragon18 válasza akos22 (#15158) üzenetére


zragon18
tag

De nagy problémát csinálsz belőle.úgy volt hogy majd fogsz hívni és akkor egyeztetünk,jó lehet igazad van egy e-mail-t dobhattam volna,de amikor hívtál volna akkor lékésőbb úgy tudtad volna hogy nincs üzlet!Szóval sehogy sem jöttél volna potyára.Abból sok privi üzenetből néha meg azt sem tudtam ki mit akar.Szerintem meg elég gyerekesen viselkedsz,durcáskodol hogy nem a tiéd lett a teló.De ha te megsértve vagy becsapva érzed magad akkor ezer bocs!

(#15163) Skillet01 válasza ken26 (#15160) üzenetére


Skillet01
csendes tag

Válaszolnék a kedves kolléga kérdésére is egy linkkel, itt pontosan mindent leírtam: [link]

Ha bármi pontosabb kérdés érdekel valakit azt privátban leírom. Nem ajánlom a kollégát senkinek sem, megbízhatatlan, és nem tartja be amit megígér.

Üdv.!

[ Szerkesztve ]

Soha nem másztam semmiféle szamárlétrán. Sikereimet pusztán a gravitációnak köszönhetem.

(#15164) fonseca


fonseca
tag

Sziasztok. Reménykedtem benne hogy soha nem kell ide írnom,de sajnos rá kellett jönnöm hogy nem minden a regisztrációtól eltel idő...
Shalafi66 fórumtársunról van szó aki készségesen vállalta hogy megjavítja az elromlott (ritkaságnak számító) hangszóróm.
Itt kérek még a mai napig is segítséget. Nos a fentebb említett kolléga nagyon megbízhatónak tűnt,és készségesen felajánlotta a segítségét. Elküldtem neki a hangszórókat (még a jót is hogy tudja milyennek kell lenni) és azóta immáron több mint egy hónapja hiába írogatok egyszerűen nem válaszol. Természetesen jeleztem neki hogy kap egy elmarasztaló bejegyzést,és feljelentem a rendőrségen is. A címe megvan,arra küldtem a hangszórókat. Esetleg ha ő,(vagy bárki más) nem értene velem egyet a későbbiekben,szívesen bárki rendelkezésére bocsájtom a privát üzeneteimet amit vele folytattam. Benne szerepel a teljes neve,és címe is. Köszönöm

(#15165) ken26 válasza Skillet01 (#15163) üzenetére


ken26
tag

figyelj,igen ugy volt hogy vissza veszem,de aztán gondolkodtam rajta nálam müködött a kari,akkor mi ért is vegyem vissza? sőt lejárt a 3-nap proba gari is amit adtam neked,szerintem senki sem venné vissza hibásan a kártyát! gondolkozz el ezen kicsit,és nem vertelek át el küldted a pénzt én el küldtem a karit,működőképesen,lejárt a proba gari is,és ezek után még neked állj feljebb? ne haragudj de nekem nem jár a fekete pont,neked járna mivel vissza huznád mások pénzét,erről ennyit! kérdezz rá ki venné vissza hibásan a krit tőled nyugodtan!

A normális üzletem után,kérem a piros pontom!

(#15168) Skillet01


Skillet01
csendes tag

Igen ő egy 512-es nek hirdetett 256MB-os kártyát árult! És ráadásul az a256MB-os is hibás!
Az első nap amint a kártyát megkaptam a postától én már jeleztem is, hogy a kártya hibás!

Viszont már elegem van az eladó nagy szájából, mivel én korrektül beszélek vele ezek után is, elvárhatom tőle is nem? :F

[ Szerkesztve ]

Soha nem másztam semmiféle szamárlétrán. Sikereimet pusztán a gravitációnak köszönhetem.

(#15169) shalafi66 válasza fonseca (#15164) üzenetére


shalafi66
veterán

Privátban válaszoltam, nem eszik olyan forrón azért, kicsit problémás a javítás, és az alkatrészgyártás miatt nem túl gyors, de mindenképp meglesz. Amíg nincs fejlemény, nem akartam már külön írni. Elnézést.

12" 180/280W 8Ω PA hangszóró 98dB@1W https://hangszoro.net/FSL1220 Vifa DX25TG magashangszóró készletről https://hangszoro.net/DX25

(#15170) Oczu


Oczu
senior tag

Tisztelt Fórumozók!
Többször írtuk-kértük, hogy ebbe a topic-ba csak azok írjanak, akik érintettek a leírt üzletben. Okoskodások, Kéretlen tanácsok itt NEM kellenek, átláthatatlanná, szétdarabolttá teszik a topic-ot.
Az ide nem illő post-ok törlésre kerülnek, a szerző pedig 1. körben figyelmeztetésben fog részesülni.
Amennyiben mégis fontos, kikívánkozó mondanivalója van valakinek, itt megteheti.

(#15171) ken26 válasza Skillet01 (#15168) üzenetére


ken26
tag

héé azt ne felejtsd el én 256mb-osat mondtam neked,te irtad nekem mielőtt nem vetted meg a karit,ez 512mb-os,te mondtad rá,emlékezz! nem hirdettem 512-esnek ne ess tévedésbe!
de igazából az bánt hogy hibásan adtam el neked a karit,holott hibátlanul küldtem el,és nem egyből irtál vissza hibás a kari nem kell mentegetőzni,meg ilyeneket irkálsz hogy feljelentessz csalás büntette miatt??? hát uraim megáll az eszem! vége ezzel be is fejeztem! :W :W

[ Szerkesztve ]

A normális üzletem után,kérem a piros pontom!

(#15172) Skillet01 válasza ken26 (#15171) üzenetére


Skillet01
csendes tag

Az összes privát beszélgetésem meg van, hiába mentegetőzöl. Mindenki látja a hirdetésről, hogy 512 van oda írva nem 256. :C :C
Aznap jeleztem! Részemről az ügy megy tovább, csak egy kicsit más formában!

Soha nem másztam semmiféle szamárlétrán. Sikereimet pusztán a gravitációnak köszönhetem.

(#15173) Storms válasza ken26 (#15171) üzenetére


Storms
őstag

LINK

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#15174) ken26 válasza Skillet01 (#15172) üzenetére


ken26
tag

leszarom mit kavarsz,te kavartál be ezzel a 256mb-at meg az 512mb-tal,de leszarom,csinálj amit akarsz,de engem nem huzol be!

A normális üzletem után,kérem a piros pontom!

(#15175) fonseca válasza shalafi66 (#15169) üzenetére


fonseca
tag

El van nézve,de azt hozzá teszem hogy privátban már csak akkor válaszolt mikor a rendőrséggel fenyegetőztem... Némi kétoldalú kommunikációval megelőzhető lett volna ez az egész procedúra! :U

(#15176) Csabee.


Csabee.
nagyúr

LegO_o fórumozó-újonccal érdemes vigyázni, egy sunyi alak, aki meg akart vásárolni tőlem egy razer egeret, megadta a címét, és mondta hogy pénteken utal,én adjam fel a terméket! A pénz mivel nem érkezett meg, én nem is adtam fel SZERENCSÉRE, ugyanis azóta eltűnt, és hiába írtam neki, ő nem képes válaszolni!

Üdv: Csabee.

(#15177) doncortio


doncortio
senior tag

ken26
Skillet01

A vitát tessék ott folytatni ahol kéne, az Üzleti Vita topikban!

Skillet01: a privát beszélgetések nem véletlenül privátak. Hacsak a másik fél bele nem egyezik nem teheted közé, nem küldheted el senki másnak (még itteni moderátoroknak, házigazdáknak sem!), ezért hiába dobálózol ezzel.

[ Módosította: Oczu ]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#15178) BlackPriest


BlackPriest
őstag

knapci-val cseréltem egy telefont pár cuccra, a teló két bekapcsolást bírt, egyet nálam, egyet az új tulajnál, tetszik a hozzáállása: "az szép, de sajna már nem garis". ne kössetek vele üzletet, nekem 13000Ft-om bánta a hozááállását...

[ Szerkesztve ]

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#15179) knapci válasza BlackPriest (#15178) üzenetére


knapci
tag

A telefon tökéletesen müködött nálam,kb 2 hete cseréltünk most benyögte hogy elromlott a haverjánál!Hát kezet fognék azzal aki visszavenné a helyemben..
Én is jártam igy egy 90k-s notival mégsem siránkozok,aki garanciát akar vásároljon üzletben ott adnak..
Nem hinném hogy megérdemlem a feketét de az elözöek sem lettek törölve amik szintén nem voltak igazságosak..mindegy
A találkozás elkerülhetetlen azt megigértem a srácnak,mert volt egy számomra sértö beszólása,személyesen megbeszéljük..
minden jót

Unatkozók kíméljenek!

(#15180) BlackPriest válasza knapci (#15179) üzenetére


BlackPriest
őstag

1 hete ért el hozzám, nem két hete. nem mondtam, hogy vedd vissza, nem mondtam semmit, vártam mit reagálsz. mereven elzárkóztál, ergo nekem az jött le, hogy tudtad, hogy szar, mégis elpasszoltad. és még te fenyegetőzöl? mindenki döntse el kinek van igaza. az meg hidegen hagy, hogy te mivel hogy jártál, én hibátlan cuccokat küldtem, te meg rosszat

[ Szerkesztve ]

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#15181) bnss


bnss
veterán

BlackPriest, knapci: három hozzászólással korábban említették az Üzleti vita topicot, fáradjatok át oda, és ott rendezzétek le kulturált formában a problémás adás-vételt. Köszönöm!

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#15183) user137


user137
őstag

Red77 kollégának szeretnék kérni egy fekete pontot ezért az üzletért.

Üzleti vita topik link.

Semmi hajlandóságot nem mutatott a károm teljes vagy akár részleges megtérítésére.

Ha feketét nem kaphat, akkor csak maradjon itt a neve, mint megemlített kellemetlen élmény - habár a fekete "értelmezése" az anyagi kár, és engem az ért, amíg ő nevet a pénzemmel.

[ Szerkesztve ]

(#15184) hcs0924


hcs0924
tag

Sziasztok!

Nem tudom feketét érdemel-e, ezt döntsék el a tisztelt kollégák, minden esetre mindenki vigyázzon Stenli89 emberkével, megbízhatatlan!! Jelentkezett ERRE a hirdetésemre, vagyis az előzőre, mert miatta leszedtem :W Kérdezte, van-e posta előre utalással, megadtam a szükséges adatokat, és kb, két hete várom az utalást!! Többször megkérdeztem tőle, biztosan kell-e neki, 2 naponta nyögött ki annyit, hogy persze, állítása szerint elutalta a pénzt :C Azzal reklámozza magát, hogy 21 pozitív értékelése van, nem tudom honnan szedte össze, biztos a haverjaitól! :F

Never blame anyone in your life. Good people give you happiness. Bad people give you expirience. Worst people give you a lesson. & Best people give you memories.

(#15185) ken26 válasza Skillet01 (#15172) üzenetére


ken26
tag

Leszek olyan gerinces hogy vissza veszem,ne legyen rossz hirem,de nem direkt linkeltem rosszat ezt jelezném mindenki előtt,igy a tévedésem intézem!

A normális üzletem után,kérem a piros pontom!

(#15186) -NOKIA- válasza -NOKIA- (#15075) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

A töltőt elküldte credof1 postán, tehát eltekintek a feketétől.

(#15187) zz top válasza KISOROB (#13389) üzenetére


zz top
tag

Snufi89, azaz Terjék Zoltán Kecskemétről nálam is beprópálkozott, meg tudom erősíteni hogy egy senkiházi hazudozó. Azóta valószínűleg vagy átnyergelt más területekre, vagy csak simán más néven fut.

(#15188) P.e.t.ya. válasza P.e.t.ya. (#15137) üzenetére


P.e.t.ya.
senior tag

Történt vmi fejlemény az én kérésemmel kapcsolatban? :U

(#15189) sasa88


sasa88
csendes tag

Ujfent felhívnám a figyelmet extremetech-re
ugyanis volt egy nem éppen jó bizniszünk!
1 HD5770 vettem volna tőle, de nem az jött mert rossz csomagot adott fel. Valami nvidia ős kövület...
Megbeszéltük el**szta ír a gyereknek hogy , csomag vissza ő meg küldi ide.
Ami az ő állítása szerint augusztus 17. feladott nekem . Sajnos nem kaptam meg.
De ami nagyon bosszant hogy már második napja írkálom a privátokat hogy mi van válaszolj meg blokkot mutass vagy a csomag... Szóval valami de semmi..... Semmi reagálás.
Pedig még az üzleti vita sarokba is invitáltam de még arra sem méltat, hogy válaszoljon nekem ami Dühítő :((( Nem ajánlom üzleti partnernek KERÜLJÉTEK EL
Ja igen a károm 18520Ft :O

Hirdetési jogát megvontam, amíg nem rendezi az ügyet.

[ Módosította: Oczu ]

(#15190) C64


C64
őstag

Feketét kérek players111-nek ezért az üzletért: Zotac gtx 580 EK blokkal

A történet a következő: Tegnap miután kirakta a kártyát hírdetni, pü-ben elkértem a számát és felhívtam. Megbeszéltük, hogy elviszem a kártyát. Azt mondta, hogy csak csütörtökön vagy pénteken tudja majd átadni mert budakeszin lakik. Erre ma ír egy üzenetet, hogy ma is vihető. Mondom nem jó, mert vidéken vagyok, maradjunk az eredeti megállapodásnál. Kérdeztem oké? Azt mondta, hogy jó. Erre ma este dob egy üzit, hogy elkelt a kártya.

Inkorrekt és nem megbízható alak!

Erről ennyit, a feketét megérdemli. Nem ebben egyeztünk meg.

[ Szerkesztve ]

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#15191) Đ10Đ4


Đ10Đ4
aktív tag

Üdvözletem, 2011.08.22. - 23.

Nem akartam ide írni, reménykedtem benne hogy, nem találkozok károsító személyel.
De sajnos még is össze jött.

Az illető: - userxd -

És amiért.
Árulok egy telefont (sajnos még mindig :) ) SE X8

"Ő rám írt hogy, érdekli és kell, meg veszi X összegért.
Mondtam rendben, oké. Mikor hol?! (Ez volt: 2011.08.22.)
Bp-i Ő is, meg én is.
Mondtam Árkádba jöjjön mert ott dolgozok, majd ebéd szünetbe üzletelhetünk.
12:00-12:30-ig van szünetem.
(Új Válasz★ Törlés 2011-08-22 12:38:27
userxd
(újonc)

Mondtam eladtam a telom igy nem tudlak hivni de holnap 100% megveszem este egyeztetünk idöt! láttam örsön dolgozol nekem örs tökéletes____!)

Ő azt mondta oda jön és átveszi, elsőnek azt mondta barátnőjével stb.. stb...
Mondom oké, te dolgod."

Rám ír itt PHn, az adott napon. 2órával a találka előtt, hogy,
Idézet_01.: "2011-08-23 09:47:53 - szia! Történt egy nagy probáléma apukám rosszul lett és bekell vitetnem a mentövel esetleg holnap ra vagy valamikor rakjuk át a telo megvételt... vagy ha nem szeretnéd akkor add el mert nem várhatom eltöled... :("

Utána meg talált egy úri ember(alpacino), hogy, vigyázzak vele mert hazudozik össze-vissza!
És őt is be etette.
Neki is mást mondott az illető és nekem is, rá kérdeztem és azt mondta.:
"Az nem úgy volt, pedig nem is, és még nem vettem meg csak meg rendeltem.."
Na már most nekem meg neki is hazudozik.. (ki tudja még hányan vagyunk)
Ezért kérnék neki egy feketét! Mert nem én vagyok az egyedüli akit h*lyiteni próbált!
:R

További szép estét! :R
Üdv.
Dió

[ Szerkesztve ]

"Eladók"-kal tárgyalok, az "Árus"-ok kíméljenek, legyenek kedvesek!!! Köszönöm! ### Apró hirdetéseim .: https://bit.ly/2UD7qeW :. ###

(#15192) tevike


tevike
senior tag

Sziasztok,spinner nevű felhasználó miatt írnék most ide.Egy accountot adtam el neki,amit "vaterás bizalmi pontjaira" alapozva előre meg adtam neki,mondván hogy majd utal.Adott lakás címet és nevet stb,de kétlem hogy igazi ezek után.2 órája sikerült a személyre szabása a Steam accountnak,amely egy Counter Strike Source-t tartalmaz.Ez pár ezer forint,de még is,ezt nem így kéne csinálni.Bizalom alapon kapta előre a cuccot(ez volt 2órája lassan),azóta fel sem jött,és semmi jelét nem adta annak hogy ő fizetni szeretne.

Feltételezem,vannak véletlenek,elment a net,belemerült a játékba,vagy egyszerűen neki ez normális és majd felkeres.Szóval még nem kérnék neki fekete pontot.De még jelentkezni fogok vele kapcsolatban!

Adatok,levelezések meg vannak

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#15193) sz0tyi


sz0tyi
csendes tag

Sziasztok! Szeretnék kérni egy fekete pontot, vagy lehetőség szerint inkább végbéltükrözést mobileman fórumtárs részére. Az illető laptop javítással szeretne foglalkozni. Egy beszélgetést már folytattunk vele az ügyben. Teljesen normálisnak érzi, hogy szétbarmolva visszaadja a kedvenc laptopom, és neki áll feljebb, hogy egyáltalán szóvá teszem.
Majdnem elkezdtem tovább mesélni az ügyet, de megint kezd felmenni a pumpa.

(#15194) kicsiultra válasza Baloghjanos (#15150) üzenetére


kicsiultra
tag

Vele nekem is volt 1 kis ügyem. Arról volt szó, hogy szőr a szőrbe elcseréljük a videokártyáinkat (5770 egy gts 450-re). Mivel, hogy volt már itt problémám 1 sráccal ilyen ügyben, ezért rákerestem ebben a topicban a nevére, hogy mennyire megbízható. Hát nem az. Azt beszéltük meg először, hogy itt a 17. kerületben találkozunk és mehet a csere, de mivel, hogy láttam a pontjait, ezért mondtam neki, hogy kipróbálnám a kártyát. Persze rögtön mondta, hogy megbízható ő, csak egy másik ember be akarja mocskolni a nevét. Ezután már a ferihegyi reptérnél akart találkozót (vagyis megkérdezte, hogy mennyire van az tőlem, gondolom ott akart cserélni). Közöltem vele: szívesen elcserélem vele, de először kipróbálnám a közeli pc boltba a kártyát és ha minden oké, akkor mehet az üzlet. Ez nem tetszhetett neki, mert azóta nem írt. Egy biztos: én többet nem fogok vele még csak levelezni sem. Szerencsére tanultam a mások kárából.

Kávé?

(#15195) tevike válasza tevike (#15192) üzenetére


tevike
senior tag

Félre értés ne essen,NEM HIRDETTEM accountot,ez az ember dobott fel egy ilyen hirdetést,én meg belefutottam,és van egy 2éve nem használt accountom,gondoltam akkor már oda adom neki,mivel nekem úgy sem kell.És meg egyeztünk egy 4000ft-s összegben....
Még most sem jelentkezett.

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#15196) Pókman


Pókman
csendes tag

Sziasztok!

Egy nagy fekete pontot szeretnék kérni Exmor-R
felhasználónak,Kanizsai Alex néven vettem tőle egy telefont és helyette egy üres használt házat kaptam,megkárosított.Ráadásul sima levélként kaptam meg és ígért tartozékok sem voltak benne.
Amit adott telefonszámokat az egyik nem is létezik a másikat meg rögtön eladta másnak Újnak.
Mindenki vigyázzon vele,senkinek nem ajánlóm!

[ Szerkesztve ]

(#15197) mobileman válasza sz0tyi (#15193) üzenetére


mobileman
aktív tag

Igen, fekete pontot nekem, de miért is? Anyagi kár nem ért... A csavarok eltérése miatt nem nevezzük barmolásnak a gépet, bár nézőpont kérdése. Esetleg az nem baj, hogy ujjlenyomatom is rajta van a gépen? A többit nem írom, mert csak magadat ismétled.. Meséld nyugodtan tovább, kíváncsian várjuk a fejleményeket!

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#15198) apevia válasza kirkri (#1) üzenetére


apevia
aktív tag

Helló . egy fekete pontot kérek Sunlive nak ezért az üzletért ,

a hirdetésben ez szerepel , Eladó kitűnő állapotban lévő EVGA 9800 GTX+ videokártya.

Haza vittem kipróbáltam és csíkozott , újra indult a gép tőle , próbáltam fel hívni mivel azt mondta hogy 1hét gart válla rá de ki nyomta a telefont. :W

[ Szerkesztve ]

Nem felelhetsz gyűlölettel a gyűlöletre! - Mégis, milyen világban élsz te, mondd? - Egy olyan világban, ahol a rosszra csak jó lehet a felelet. Hát nem érted? Csak fénnyel lehet elűzni a sötétséget. 88+ 0 - .

(#15199) Storms válasza apevia (#15198) üzenetére


Storms
őstag

Az összes ilyet ki kéne tiltani, az üres dobozt küldőkkel együtt.

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#15200) jobesz


jobesz
tag

egy újonccal akadt gondom, ma reggel rendőrségi feljelentést tettem Gúlyás Dániel ellen [MACUSA]

2db yamaha hangfalat kellett volna küldenie még múlthéten, de azóta be sem lépett, és én meg 52.000 ft ot utaltam előre neki.

Minimum feketét kérek neki, vagy kizárását kérném.

Sonymdr cd550,,mdr-cd580 /AKG k371/ Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.