Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15701) dorsy válasza dorsy (#15697) üzenetére


dorsy
csendes tag

Penz megjott, Fekete NEM jar. :R
Piros sem. :(

(#15702) ETOM válasza Vikike9310 (#15660) üzenetére


ETOM
addikt

vgaelado-nak kösz 1700Ft-al rövidített meg a fülesem meg ment egy kört az országba. szegény gyerek sinter.

(#15703) ETOM válasza ETOM (#15702) üzenetére


ETOM
addikt

Ezt kérném töröltetni nagy meglepetésre a postán a pénzt kaptam meg nem a csomagot... bár egykét dolgot a mai napig nem értek.. deh így már mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#15704) tevike válasza primera1 (#15700) üzenetére


tevike
senior tag

Nagyszerű,ez a minimum amit Ez meg érdemelt.Most beszéltem még pár emberrel,mindenkinek csak ígérgetett,és természetesen mindig mást mondott lakhelyének,én Szolnokról tudok :)....és még volt pofája egy Vaterás profilnak a "megbízhatósági" dolgait mutatni,ami nem is az övé volt feltételezem.....szégyen!Örülök h intézkedtek.Alsóhangon 5ember aki akart tőle valamit,és nagy valószínűséggel át lettek volna verve.

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#15705) primera1 válasza tevike (#15704) üzenetére


primera1
aktív tag

Nem csak pofátlan volt,hanem rettenetesen ostoba is :))
N8-ra 10K-t rákérni egy i4-ért :Y
De hála istennek eltakarították,így rövidre sikerült az itteni pályafutása :C

Isten hozott! Mikor visz???

(#15706) #92942848


#92942848
törölt tag

(#15707) vigh.t


vigh.t
csendes tag

Olyan embert keresek aki a harveraprón név alaján tud keresni.
Kérem az jellez akinek ehez joga van .
Köszönöm.

Illő válszolni ha kérdeznek , az még nem kerül semmibe.

(#15708) tevike válasza vigh.t (#15707) üzenetére


tevike
senior tag

Oda mész hogy keresés > alatta részletes keresés > felhasználó név alapján ....nem erre gondoltál?:)

- Visszatérve Spinnerre,szerencsére itt a vége a srácnak ;]

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#15709) 3RROR


3RROR
aktív tag

tilus felhasználót nagy ívben kerülni!Feketét is kérnék neki!

Történet:
Megbeszéltük hogy ismerősömet elküldöm a kártyáért Pestre.(videókártyát akartam venni tőle)Erre próbálná hívni őt de nem kapcsolható.Közben ráírok Skype-on hogy mért nem veszi fel a telefon.Nem válaszol.Ismerősöm a fél várost bekocsikázta míg elérte a megbeszélt helyet és mint tudjuk a benzinnek ára van...Szóval azt tanácsolom ne álljon le vele senki se üzletelni!

Neve: Kiss Attila
Tel.szám.: 06 30 8747460

[ Szerkesztve ]

(#15710) tilus válasza 3RROR (#15709) üzenetére


tilus
tag

Azon túl, hogy eleve telefonos elérhetőséggel hirdettem, képeket és benchmarkokat készítettem a kártyáról ÉS 4 napot vártam hogy elvigye a kedves vevő jelölt a kártyát..szóval ezután LEMONDTA a találkozót telefonon.
Ez után a hívás után 2 órán keresztül nem voltam elérhető..lefagyott a telefonom (android rulez) és ez az üzenet várt. :N

(#15711) 3RROR válasza tilus (#15710) üzenetére


3RROR
aktív tag

Nem mondta le a találkozót telefonon:)

(#15712) tilus válasza 3RROR (#15711) üzenetére


tilus
tag

De. Kedves ismerősöd konkrétan azt mondta, hogy nagyon messze vagyok, és inkább adjam fel postán utánvéttel Ő majd fizeti a postaköltséget, mert nincs kedve idejönni.

(#15713) 3RROR válasza tilus (#15712) üzenetére


3RROR
aktív tag

Érdekes hogy nekem nem ezt mondta:) Nem tudom kinek fog hinni a nagy közönség.Egy megbízható tagnak vagy egy újoncnak...És biztos az ismerősöm nekem fog hazudni...Gratulálok.

(#15714) tilus válasza 3RROR (#15713) üzenetére


tilus
tag

Ok, akkor megkérdeznélek, hogy miután leegyeztettük a helyszínt és időpontot a ma 4óra tíz perckor zárult beszélgetésünkben, miért nem a csengőt nyomta az ismerősöd a megbeszélt időben?

Lehet hogy azért mert lemondta telefonon...és utána meggondolta magát?

[ Szerkesztve ]

(#15715) 3RROR válasza tilus (#15714) üzenetére


3RROR
aktív tag

Mert mondjuk nem tudja minden utcának a pontos helyét?és ezért hívott volna fel téged hova menjen pontosan?vagy esetleg azért hogy szaladj ki 10 percre egy olyan helyre ahova jobban el tud jutni?na ezért...lezártam a vitát.További hozzászólásaidra nem válaszolok.

(#15716) tilus válasza 3RROR (#15715) üzenetére


tilus
tag

Egyértelműen megmondtam telefonban, hogy nem tudok elmenni jelenleg, mert munkám van, de 7-ig, akár 8-ig is ráérek találkozni, és megadtam a PONTOS helyet, sőt, útmutatást is adtam a legegyszerűbb idejutás érdekében, de megegyezés nem született. Azzal tettem le a telefont, hogy feladom postán ha más megoldás nincs, de csörögjön ha meggondolta magát.

Annak a tudatában, hogy azonnali SZEMÉLYES átvétellel hirdettem meg a kártyákat , gyengébbek kedvéért nem személyes átvétel és nem azonnali, ha odaküldesz valakit érte 4 nap múlva...szóval ennek tudatában még mindíg felelősnek érzem magam azért mert a mai találka valamilyen okból kifolyólag nem jött össze. Ugyanakkor a felháborodásod alaptalan, rosszindulatú, pont olyan mint a profilodon a megjegyzésed, és ezek után már értem miért nem írnak vissza az emberek...gondolkozz el ezen.

[ Szerkesztve ]

(#15717) vigh.t válasza tevike (#15708) üzenetére


vigh.t
csendes tag

Nem mert lehet hogy nem hirdet a tag.

Illő válszolni ha kérdeznek , az még nem kerül semmibe.

(#15718) vigh.t válasza tevike (#15708) üzenetére


vigh.t
csendes tag

Én úgy gondoltam mint nálad hogy Szabó Gábor

Illő válszolni ha kérdeznek , az még nem kerül semmibe.

(#15719) somé


somé
őstag

Úgy néz ki megoldódik...

[ Szerkesztve ]

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#15720) tevike válasza vigh.t (#15718) üzenetére


tevike
senior tag

Bocsánat,erre nem tudok választ akkor :)

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#15721) dome29


dome29
aktív tag

Egy nagyon nagy feketepont, illetve párnap kitiltást részvényeim szerint meg érdemel zsoleer kollégánk!

Ráírok, hogy az Xperia Arc készüléke érdekelne, 70.et adnék érte, alig írt vissza..
Nagy nehezen visszamerészel írni, hogy 73k..
Nem is filóztam, mondom rendben legyen 73k!
Kért egy számot tőlem, aztmondta dél fele hív.. [2011 okt.17]
Nem hívott, 10.szer hívtam, alig vette fel aztmondta hogy aludt, mert este dolgozott!
Alig írt vissza, alig vette fel többször is..
Miközbe lebeszéltük hogy felmegyek neki Pestre majdnem 200km.ről,Csongrád..
5:20.kor találkozunk a Nyugatinál..
De mielőtt elindultam, az előtt is hívtam! akkor aztmondta természetesen ottlesz!

Na de mikor beértem, nem vette fel 2x-i utáni hivásnál sem, és küldött egy SMS.t hogy Családi okok miatt nemtud kijönni (10 percre lakik atmondta a nyugatitól)
ÉS KIKAPCSOLTA MAGÁT :(
Már furcsa volt nekemis.. :(
Nem értem az ilyen embereket :W

Mehet neki a fekete!

[ Módosította: kaller1 ]

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#15722) primera1 válasza dome29 (#15721) üzenetére


primera1
aktív tag

Velem hasonlóan cselekedett,amikor az X7-esét akarta elcserélni velem az N8-amra,természetesen ráfizetéssel a részemről!Tehát ő ajánlotta a csere-berét :K
Újpesti vagyok,ő azt mondta,hogy 15.ker-ben lakik (cirka 5 perc tőlem),mégis 5napig egyeztettünk kínkeservesen (alig-alig írt vissza),közben 3 üzlettől estem el (megvették vna kp-ra az N8-amat),elkérte a számomat,nem hívott,ő nem adta meg az övét,végre mondott egy helyet és időpontot,majd előtte cirka egy órával,lemondta az egészet,hogy már csak kp kell neki!
Hangsúlyozom,Ő KERESETT MEG A CSEREAJÁNLATTAL,majd átírta a hírdetését,hogy csak kp,majd 2 nap múlva,újra cserélhető volt a telefonja!
Én már mindezt leírtam ide egyszer,csak láttam,hogy te is ráfaragtál vele,csúnyábban,mint én és gondoltam reagálok rá,hogy nem csak az úgynevezett 0napos,új reges újoncokkal kell vigyázni :U

Isten hozott! Mikor visz???

(#15723) dome29 válasza primera1 (#15722) üzenetére


dome29
aktív tag

Természetesen.. :(

De közbe-közbe találtam Galaxy Minivel böngészgettem, és sikerült találnom 5 percen belül, és az illető korrekt volt :)
0 napos--Hangsúlyzom 0 napos reggel volt, és korrekt volt :C

De ez a fazon, nagyon inkorrekt, hiába Fanatikus tag :(
Én kizárnám a PH-ról-- de ez az én véleményem!

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#15724) szucsi19 válasza mohikan1988 (#15696) üzenetére


szucsi19
tag

Ha dolgozol hétközben és hétvégén pihenni szeretnél, ne jegeltess cuccokat mert így jársz szerintem mindenkivel.
15.-ig jegeltem neked a 4db alkatrészt, és 16.-án válaszoltál az előző napi privátomra.
Hozzátenném hogy a privátom elküldésekor is be voltál jelentkezve, tehát nem tartott volna sokáig elnézést kérned és lemondani a jegelést.

Ezek után viszont, ha jogos a fekete akkor kérném szépen neki bevésetni.

Szűcs István +36 30/568 4822

(#15725) S.Feri


S.Feri
őstag

adrist kollegával nem javaslok üzletelést senkinek ! Hétvégén megegyeztünk, hogy ramokat vásárolok tőle, megbeszéltükk, hogy hol és mikor találkozunk Hétfőn.
Ahogy illik oda is mentem, persze ő sehol, se egy üzenet, se egy telefonhívás részéről, hogy bocsi de dolgom van. Ráadásul én balga elfelejtettem elkérni a számát, csak az enyém volt meg neki...
Telón ránéztem a phra, és látom, hogy épp fenn van... ráírok, hogy nagyon rendes tőle, hogy ilyen hidegben megsétáltat feleslegesen, erre válaszol, hogy bocsi de elfelejtette, de holnap akkor ugyanebben az időben, ugyanott találkozzunk.
Nah mondom oksa, tökéletes.
Másnap:Találkozó előtt 1 órával ráírtam, olvasta is mert rá 5 perccel lépett be, de semmi reakció részéről, gondoltam ott lesz, természetesen ezúttal sem volt ott.

Szóval csak okosan vele!

[ Szerkesztve ]

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#15726) Imcaaj


Imcaaj
csendes tag

Egy rövid kis beszélgetés, hogy mennyire "kulturált" felhasználókra akad az ember.
ego2121 telefonja érdekelt volna:

"Hi!

Nagyon az elsők között vetted a HTC-t, ha már lejárt a garancia...
Képeket tudnál feltenni róla?
thx

ego2121 privát üzenete Imcaaj számára
KÉPEK
http://kepfeltoltes.hu/111017/e885_4_300_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/111017/e885_3_300_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/111017/e885_2_300_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/111017/e885_1_300_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Imcaaj privát üzenete ego2121 számára
Ez konkrétan egy T-mobile-os még 6 hónapig érvényes garanciális készülékről készült képek...
Akkor most melyik hirdetés a valós??

ego2121 privát üzenete Imcaaj számára

KÉPEK
http://kepfeltoltes.hu/111018/P1200171_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/111018/P1200177_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/111018/P1200178_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/111018/P1200180_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
itt láthatod,hogy hol vettem----------szia!----------Különben vagy érdekel,vagy nem---SZIA

Imcaaj privát üzenete ego2121 számára

Nem kell egyből hisztizni...
Érdeklődtem, mert ellentmondást láttam. De továbbra sem tiszta, hogy akkor most a vaterán írt infók igazak, vagy amit PH!-n írsz?! Független a telefon? gari mennyi van még rá?
Amúgy xxl gms-től is használtan vetted? Vagy hogy sikerült onnan 39900Ft-ért megvenni?

ego2121 privát üzenete Imcaaj számára

nem is kell tisztán látnod mert ettől a pillanatól számomra tiltó listán vagy,és nincs mit beszélnünk egymással!
"

(#15727) Klikodesh


Klikodesh
senior tag

Sziasztok sajnos én is ebbe a topikba vagyok kénytelen irni.

MongooseNX71-et kérném hogy ne engedjétek hirdetni amig nem tisztázza magát nehogy másokat is megkárositson.

Videókártyákat vettem volna tőle előreutalással és sajnos megbiztam benne pirosai alapján. A kártyákról nem tudott képet mutatni mert állitólag külföldön volt. De a becsülete többet ér neki mintsem hogy hazudjon.
Sürgősen kellett neki a pénz és emiatt én nem is utaltam hanem befizettem közvetlenül a bankjában a számlájára. Történt ez október. 8.án, és rögtön küldtem is róla neki smst.

Aznap kérdeztem várhatóan mikor tudja Postázni ?
Mire válaszolta Max kedden, húzos a hétfő és nem akarom másra bizni!

Kedden Október 11: Az árucsuszásuk miatt csak másnap fog hazamenni igy csak akkor tudja feladni de futárral küldi hogy még aznap megkapjam.

Szerdán Október 12.irta is hogy feladta. Én pedig vártam a futárt ami nem jött.

Pénteken kérdeztem Október 14: Még mindig nem ért ide, amit nem értek, két nap alatt nem hozza ki a futár ilyen kis országon belül ?

Szombaton október 15. válaszolta hogy mégsem futárral lett feladva mert az nem ért volna oda a futér és hétfőn megnézi hol a csomag mert éppen külföldön van.

Hétfőn 17.e kiderult, hogy rossz irányitószámmal lett feladva a cucc és emiatt visszament hozzá. Megkérdeztem ne vicceljen hogy elirta az irányitoszámot ekkora értéknél. Mire azt válaszolta nem ő adta fel hanem az üzlettársa, érdekes hogy pont azért váratott napokat a feladással mert személyesen akarta feladni. Kértem egy képet az eredeti feladószelvényről amit másnap reggel küld igérte.

A következő képet kaptam ma október 18.án LINK

Állitasa szerint amikor csatolta jó képet csatolt és nem érti miért ezt kaptam meg, de tabletről van az aprón és nem tudja megnézni de este küldi a képeket megint... Nyilvánvaló hogy nem nézte el a képet hiszen a dátum is rossz a filenévben.

Természetesen nem küldött többé semmilyen képet SMSre nem válaszol.

Kérném ne engedjétek hogy másokat is megkárositson mert számomra már nem kétséges csalóval van dolgom, eddig egyetlen igéretét se tartotta be, semmivel nem tudja és nem is akarja igazolni hogy valaha birtokában volt amit hirdetett.

Nagyon meglepne ha megkapnám a pénzem ellenértékét amit 19.ére igért ami ha nem történik meg vagy nem adja bizonyitékát annak hogy bármi valós eladási szándéka volt akkor kénytelen leszek feljelenteni. :(

Megkapta, nem hirdethet

[ Módosította: Oczu ]

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#15728) Klikodesh válasza Klikodesh (#15727) üzenetére


Klikodesh
senior tag

Elnezest de elirtam a futar masnap hozta volna ki azaz oktober 13.an. Reszletkerdes de ne ebbe kosson nekem bele, sose hozott semmit futar.

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#15729) Lasy


Lasy
veterán

Egy kis üzleti vitára invitáltam volna Bortolinni fórimozónkat.
Máig adtam neki lehetőséget.
Sajna ez idő alatt sem sikeredett neki tisztázni az ügyet, és most sem fizette vissza a kemény 3000.- forintot.
Mint látom volt már neki egy magasabb összegű csalása is, de mégsem lett kitiltva.
Kérném a fekete pontot bevésni neki.
kitiltást még nem kérem, hátha sikerül még a feljelentés utáni 8 napban megérkezni az összegnek, mert ha igen, akkor azt mondom, hogy rendben van, de nem hiszem, hogy ez sikerülni fog neki.
Mivel a régebbi ügye egy 2009-es volt, nem évült még el, és a rendörgégen is megtalálják.

Ezúton kérném azon illetők jelentkezését is akit átvert.
Privátban jöhet minden...

Hirdetési joga megvonva!

[ Módosította: kaller1 ]

+36702778032

(#15730) Wolf117


Wolf117
csendes tag

Aye,

gyurielf2 -vel kötöttem üzletet a lenti termékre. Megbeszéltünk mindent, annyit mondott, hogy csak 2 részletben tudja hozni a gépet/monitort mert messziről jön busszal. Hozzátette még, hogy előre kéne neki az összes pénz mert gépet újít és már megrendelte.
Meg is érkezett a géppel a megbeszélt időpontra, átvettem tőle és fizettem. Azóta se híre se hamva. Telefont nem veszi fel, privátra nem válaszol pedig aktív látogatója az oldalnak.

Azóta is várok a monitorra.

http://hardverapro.hu/apro/uj_gamer_pc_garancias_alkatreszekkel/hsz_1-50.html

(#15731) mijos


mijos
senior tag

Szeretnék jelenti egy felhasználót.
Több terméket is árult. Én hangfalrendszert vásároltam tőle, egy másik személy pedig laptopot. A probléma az, hogy sikeresen félrepostázta. Én kaptam egy vacak laptopot, a másik fél megörülve az én jó hangfalrendszeremnek, nem elérhető és nem kívánja a terméket visszaszolgáltatni. A pénzt elvileg vissza fogja utalni, de addig is mondta, hogy a laptopot adjam el és a maradékot visszafizeti.
Félrepostázni 2 terméket, szerintem világi nagy balf*szság. mt89 lenne aki elkövette ezt. A probléma nem véges. A laptop hirdetése nem valós. Ezt adta el és személyesen tapasztaltam, hogy a leírásoknak nem felel meg. Nincs szép állapotban, tiszta karc - nincs hozzá táska sem, tartozékok sem - csak a töltő. Egyelőre jelentem itt, aztán ha nem lesz korrekt a csaló topikban is, majd személyesen feljelentést teszek ellene.

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#15732) Klikodesh válasza Klikodesh (#15727) üzenetére


Klikodesh
senior tag

Kérném a feketepontot Mongoosenx71-nek, és hirdetései felfüggesztését.
Mióta megírtam hogyan csapott be más is jelezte vele is ezt csinálta, kértem hogy ő is irja le vele mi történt.

mongoosenx71
Egyéb adatai ha más néven újra próbálkozna.

Neve: Szabó István Zoltán
Tel: 70-405-9500

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#15733) G4ga válasza Klikodesh (#15732) üzenetére


G4ga
őstag

Velem is ugyan ez történt.
Én most jöttem a rendörségröl. megtettem a feljelentést!

(#15734) pistike34


pistike34
csendes tag

szeretnék negativ értékelést kérni SandyBridge kollegának

ezért

Szia!

Tudom, hogy fent vagy.
A videokártya amit vettem tőled 4000 huf-ért tegnapelőtt este a móricz zsigmond körtéren nem 256mb- os hanem 128mb-os és nem a meghirdetett hanem egy ati radeon 9700-as .
Ilyen kártyát itt a ph-n lehet kapni 1000-1500huf között.
Legalább tóbb milliószor hívtalak, de a telefonod nem mered bekapcsolni, vagy nem is akarod.
Akkor mi legyen a kártyával, mert mint említettem ajándék volt, és most én vagyok szarban.

Várom válaszod, vagy kapcsold be a telefonod légyszíves.

(#15735) futo001


futo001
senior tag

mt89 (Magyar Tamás néven van a számla) eltűnt az üzlet után.

[ Szerkesztve ]

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#15736) vigh.t


vigh.t
csendes tag

Sziasztok.

Nagy Jánossal mindenki vigyázzon.
Én 15 000 ft ért kaptam tőle egy clon nokia n96 ot.
Úgy állapodtunk meg hogy én megveszem az övét ő megveszi az enyém.
Én átvettem ezt a sz.rt de ő nem vettem át az enyémet.
Mindenki vigyázzon vele.
Az itteni felhasználó nevét nem tudom mert emailben keresett fel , de biztos hogy innen való , mert másutt nem hirdettem a telót.

JA és ha olvasod :
Ennek még nincs így vége hogy törölted az emailt mert ma voltam a rendörségen
pénteken megteszem a feljelentést .
Ha rendezni akarod akkor addig megteheted.

Ha valakit megkárosított az nyugottan keressen privátban mert ha többen vagyunk hamarabb meglesz.

Illő válszolni ha kérdeznek , az még nem kerül semmibe.

(#15737) wagi válasza G4ga (#15733) üzenetére


wagi
senior tag

Úgy néz ki engem is átvágott MongooseNX71 kolléga.
Videókártyát kínált utaltam a pénzt és azóta semmi. :(

(#15738) Oczu válasza boff (#15604) üzenetére


Oczu
senior tag

Fekete mehet neki

(#15739) Oczu válasza Klikodesh (#15732) üzenetére


Oczu
senior tag

Hirdetési joga már megvonva. Akit átvert ide irjon, Úgysem ússza meg.

(#15740) G4ga válasza Oczu (#15739) üzenetére


G4ga
őstag

5en vagyunk már.

remélem a rendörség foglalkozik majd a dologgal.
és bizom benne hogy az oldal üzemeltetöi is segitenek a csaló felkutatásában!

(#15741) beni121 válasza mishubi (#15357) üzenetére


beni121
aktív tag

Megint, illetve még mindíg a táskával rukkolsz elő? több hónapja ugyan az nyomod, kezd már idegesítő lenni, igen nem vettem meg.

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#15742) wagi válasza G4ga (#15740) üzenetére


wagi
senior tag

Attól,hogy megvonják a hirdetés jogát nem sokat ér.
Engem is úgy vert át,hogy kerestem videókártyát és ő jelentkezett.
És én sem gondoltam volna,hogy 44 pozitívval átver.

(#15743) G4ga válasza wagi (#15742) üzenetére


G4ga
őstag

csoportos elkövetés esetén a rendörség foglalkozni fog az üggyel. pláne hogy nem kis pénzekröl van szó!

Az oldal segitsége pedig annyi hogy elárulja majd honnan jeletkezett be a kedves felhasználó. Ip cim alapján pedig bármit megmondanak már rolad!

(#15744) siketi


siketi
csendes tag

itt valami nem tiszta!0 napos reg ellentmondó hirdetés... :R

Emailt írj! Hamarabb észreveszem!

(#15745) mishubi válasza beni121 (#15741) üzenetére


mishubi
tag

Jó hogy megjelentél.Akkor most legalább nem azzal jössz, hogy üzletet rontok..
ha tudnád hány ember idejét húztad a kérdéses hirdetéseiddel.Nem a táskáról van szó.Hanem azokról az emberekről akiknek az idejét húzod, majd mikor megvennék tőled a telefont már amennyiben létezik akkor nem válaszolt vagy pont elkelt vagy jegeled vagy nem érsz rá.. de ha követed a fórumot akkor még meg fognak jelenni emberek akiknek szintén ez a bajuk veled kapcsolatban.

||▐ 웃 + 유= 18+ ▐ || / NUBIA z11 black & gold edition / Lenovo yogabook

(#15746) beni121 válasza mishubi (#15745) üzenetére


beni121
aktív tag

azt hogy kinek mit miéret aadok el vagy miért nem már megbeszéltük, és különben is nem rád tartozik, mint már említettem nem kívánok veled semmit üzletelni, és ehez tartom magam.

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#15747) mishubi válasza beni121 (#15746) üzenetére


mishubi
tag

Ajánlom, hogy keress rá itt jobb oldalt felül a nevedre és már az eddigi fekete pontjaidról beigazolódik amit írtam.
Még szerencse, hogy nem írtál helyet ahol találkozhatunk... feleslegesen utaztam volna nem kis összeggel.. ezért csak a figyelmet hívtam fel rád.

||▐ 웃 + 유= 18+ ▐ || / NUBIA z11 black & gold edition / Lenovo yogabook

(#15748) beni121 válasza mishubi (#15747) üzenetére


beni121
aktív tag

Vicces, mert meg se beszéltünk semmi konkrétat, te írtad hogy megnéznéd és ajánlanál valamit, cserét, vagy kp-t, és én már akkor mondtam hogy neked NEM eladó, a kezdeti okoskodásaid miatt nem vagyok kiváncsi rád, egyébként lehetett volna.

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#15749) mishubi válasza beni121 (#15748) üzenetére


mishubi
tag

olvasd már el a hirdetésed és nézd meg a hozzászólások sorrendjét. LINK és nem keveredsz bele a magyarázkodásodba.De én lezárom.Majd a többi ember akivel hasonlóan jártál el reagálni fog erre.Én sem kívánok veled már üzletelni.
További jó kimagyarázkodást neked.A visszajelzéseket meg majd nyomon követik.

||▐ 웃 + 유= 18+ ▐ || / NUBIA z11 black & gold edition / Lenovo yogabook

(#15750) superTibcsi válasza G4ga (#15733) üzenetére


superTibcsi
aktív tag

PÜ!

[ Szerkesztve ]

Under construction!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.