Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nordo


nordo
tag

Méghogy ajándékba adják.

(#2) janeszgol


janeszgol
félisten

Jó az ár érte.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#3) Mircinko


Mircinko
senior tag

Szolgáltatóknál elérhető lesz? Az előrendelési ajándék meddig él? Ha valaki tud infót, hálás köszönet érte :R :R :R

Gyorsaság+Stabilitás+Dizájn= Mircinko Rom. Régi szép idők. :)

(#4) koboldozat válasza Mircinko (#3) üzenetére


koboldozat
senior tag

Ez engem is érdekelne hogy szolgáltatóknál mikorra lesz várható.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#5) Alaaf Pi


Alaaf Pi
aktív tag

Biztos ajándék a tablet? Mert német oldalon 20€-ellenében.

(#6) joey04


joey04
titán

Igy a tablettel nem is rossz.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) novinyul válasza Alaaf Pi (#5) üzenetére


novinyul
veterán

Még úgy is jó ajánlat :) Nálunk nincs erről szó :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#8) greyslay


greyslay
aktív tag

530 emagnál a tab elvileg 130.
Kérdés az asszony mit szólna hozzá :F

"embertelen ember munka"

(#9) janeszgol válasza greyslay (#8) üzenetére


janeszgol
félisten

Eloszor meg kell venni es utana kell megkerdezni. :))

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#10) spect80 válasza greyslay (#8) üzenetére


spect80
senior tag

Ha ez nálatok kérdésként felmerül az jó, meg még van remény. Nálunk nem kérdés mit szólna, pedig nagyon szimpi az ajánlat :)

(#11) szabokos


szabokos
csendes tag

Német oldalon kuponnal, Magic 5 pro+tablet 1070€.
Mailbox.de-vel hazahozatható. Az még kb. 30€.

(#12) spect80 válasza szabokos (#11) üzenetére


spect80
senior tag

Az hogy jött ki? Nekem kuponnal ennyi

(#13) joey04 válasza spect80 (#12) üzenetére


joey04
titán

Én is ezt néztem

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) spect80 válasza joey04 (#13) üzenetére


spect80
senior tag

lehet Honor fiókért is jár kedvezmény, volt ilyen opció is, de nekem nincs

[ Szerkesztve ]

(#15) szabokos válasza joey04 (#13) üzenetére


szabokos
csendes tag

Akkor még 150€-s kupon működött, most már csak 100€-s.
Így 1120€-ig lehet levinni.
Ez a kód: AM5PEDM100

(#16) Kovaratis válasza szabokos (#15) üzenetére


Kovaratis
őstag

Nekem a szállítás nem akar összejönni. :(

(#17) szabokos válasza Kovaratis (#16) üzenetére


szabokos
csendes tag

Közvetlenül nem engedi Magyarorszára rendelni.
Mailboxde.com-on kell regisztrálni egy fiókot és az ott kapott németországi címre kell kérni.
Onnan küldik tovább Kb. 20€-ért.

Franciaországból hétfő estig az AMG5P100 kóddal 1000€ tablettel együtt..
Onnan mondjuk a szállítás drágább, Shopogolic.com-on keresztül kb. 80€.

[ Szerkesztve ]

(#18) Kovaratis válasza szabokos (#17) üzenetére


Kovaratis
őstag

Nna. Franciák is csak franciba küldik, shopologic kommal nem jön be, nettel igen, csak magyarba nem szállít :(

(#19) Kovaratis


Kovaratis
őstag

Megoldva, már csak meg kellene értenem a szállítást.
1, regisztrálok, megadom a magyar címem, feltöltök egy igazolványt.
2, Megrendelem a nevemre, és az ő általuk megjelölt francia raktár címére. (?)
3, Várom a mélt hogy náluk a csomag, fizessek és küldhetik-e? (?)

(#20) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Mondjuk azért arról jó lett volna infó, hogy meddig tart az előrendelés és mikortól szállítják! :W

Honor magyarországi support is ennyit írt csak:

"A Honor Magic 5 Pro már előrendelhető hivatalos partnerünknél, az Emag-nál. Promóciós csomagban lehet előrendelni egy Honor Pad 8 táblagéppel együtt. Arról viszont mi sajnos nem tudunk tájékoztatást adni, hogy előrendelés következtében mikor kapja kézhez a készüléket. Ezzel a kérdéssel kapcsolatosan megkérem vegye fel a kapcsolatot az Emag ügyfélszolgálatával."

Azért az gáz, hogy maga a Honor se tudja, hogy mikor kezdik el valóban értékesíteni! :Y

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#21) koboldozat válasza PeteePeti (#20) üzenetére


koboldozat
senior tag

Telekomot tegnap kérdeztem mi a helyzet. Nem tudtak semmit mondani.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#22) PeteePeti válasza koboldozat (#21) üzenetére


PeteePeti
őstag

Emag előrendelés május 2-ig! Legalábbis ez alapján:

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#23) szabokos válasza Kovaratis (#19) üzenetére


szabokos
csendes tag

Szia!

Pontosan így.
Én tavaly kaptam így tőlük Honor Earbuds 3 pro-t, minden simán ment.

(#24) koboldozat válasza PeteePeti (#22) üzenetére


koboldozat
senior tag

Akkor ha ez lemegy utána várható, lesz talán máshol is?

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#25) DeFence válasza koboldozat (#24) üzenetére


DeFence
tag

Neten eléggé záporoznak a tesztek az elmúlt hétben, szerintem pár héten belül meg kellene érkeznie a boltokba. :D

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#26) Kovaratis


Kovaratis
őstag

Nna, megrendeltem. 1120 juró, a franciáktól nem sikerált. Már csak a várakozás... :)

(#27) DeFence válasza Kovaratis (#26) üzenetére


DeFence
tag

Várjuk majd a beszámolót. :D

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#28) kenzoli válasza DeFence (#27) üzenetére


kenzoli
csendes tag

+1 :K

(#29) Kovaratis


Kovaratis
őstag

Ez nem Magyarország eddig. Azt írja a weboldal hogy május 7.-től szállítják, erre a mailboxde finoman jelezte ma reggel hogy megjött a csomag. :P A Honor meg jelezte hogy köszönik a megrendelést, a Holland raktárban már van, onnan elküldették nekem. :)

Mondjuk azt is érdemes a magyar szállítmányozás ellenpontjaként látni, hogy milyen állomások és mikor jelentek meg a logisztikában.
26, 18:30 megrendelés
19:25 fuvarlevél kiállítás
19:46 csomagfelvétel Eindhoven
21:07 Brüsszel
27, 01:53 Liepzig
06:37 Drezda
09:09 kézbesítve

[ Szerkesztve ]

(#30) PeteePeti válasza Kovaratis (#29) üzenetére


PeteePeti
őstag

Én még mindig nem értem ezt a mailboxos megoldást! :DD
De le a kalappal a gyorsaság miatt! :C

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#31) Kovaratis válasza PeteePeti (#30) üzenetére


Kovaratis
őstag

Vannak webshopok, boltok, magánszemélyek, stb. akik csak "hazai" címre hajlandóak küldeni a portékát. Ez a depó egy lerakat, ami online regisztráció után generál neked egy ID-t, amit a lerakat címével együtt használhatsz. Megrendeled az árút, elküldeted a lerakat címére. Az ID számod alapján tudják hogy nem ebédet kaptak, hanem neked jött valami. Értesítenek, és ha szeretnéd továbbküldik a tényleges címedre egy kis baksisért. Nekem az értékbiztosított küldeményemért komoly 13.17 kértek DHL csomagban beküldve. Ennyi lassan itthon egy belföldi ajánlott levél. :)

[ Szerkesztve ]

(#32) Aryon87 válasza Kovaratis (#26) üzenetére


Aryon87
félisten

Korrekt ár. Mate50Pro-m 1300 euro volt novemberben. Szépen a többi alá lőtték be a Honort (természetesen az induló árakra értem).
Honor is jó áron van a szolgáltatómnál (1&1) :K és gratisba adják a tabot mellé.

Amint megkapod a telót, ne kímélj minket, engem különösebben a fotós képessége érdekel minden körlmények közt :R (bár sajna nem valószínű hogy lesz is, hacsak páromat nem fűzöm be sikeresen ;] )

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#33) koboldozat


koboldozat
senior tag

Azt az infót kaptam hogy a Vodánál májusban valamikor már lehet rendelni.
A Yettelnél már kint van az oldalon.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#34) Kovaratis válasza Aryon87 (#32) üzenetére


Kovaratis
őstag

Lecserélnéd a Mate-et? :Y Nem vagy megelégedve vele? Google megy? :)

(#35) DeFence válasza Kovaratis (#34) üzenetére


DeFence
tag

Nem megy azon sem a Google, esetleg GSpace vagy hasonlóval. De cáfoljon meg Aryon.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#36) Aryon87 válasza Kovaratis (#34) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem, nem cserélném le :N Ha a P40Pro lenne most akkor a Honor lenne az utódja. Ez a Honor kb ugyanazt a tudást nyújtja (papíron) mint a Mate, kivéve a változtatható rekeszértéket (az valami állati ebben, f1.4-en éjjel durva mikre képes, már amennyit volt lehetőségem használni, de várom már a felhőmentes tavasz végi éjszakákat..) Na jó, a széleslátója jobb minőségű képeket csinálhat lévén hogy az 50mpx, míg a Mateban csak 13mpx. Ugyanakkor a Honor nem tud szupermakrót 2-3cm távból vele.

Google természetesen nem megy, de nekem nincs rá szükségem, 3 éve tolom anélkül. Persze 1-2 app nem fut, azon a Gspace segít (nagyon ritkán használom), de ha nagyon kell valami, arra ott a Xiaomi 12X (lényegében csak a nyomorult OTP app miatt, azt is havonta 1x..).

Egyébként ezt a Honort lehetne úgy is venni, hogy egy P40Pro új hátlappal és Google-val :)) P30Pro tulajoknak méltó utód lehet főleg a Google miatt.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#37) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Vajon csak Emag ad előrendelésben Tab 8-at a készülékhez, vagy a többiek is? Yettelnél például semmi utalás nincs arra, hogy adnak ajándékot! ;)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#38) koboldozat válasza PeteePeti (#37) üzenetére


koboldozat
senior tag

De legalább a Yettel oldalán már kint van a többiekén még semmi.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#39) PeteePeti válasza koboldozat (#38) üzenetére


PeteePeti
őstag

Yettel azt írja, hogy raktáron van, viszont Tab nélkül Emaggal szembe nem jó vétel így! :W

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#40) koboldozat válasza PeteePeti (#39) üzenetére


koboldozat
senior tag

Csak nem is kell kp-ra megvenni.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#41) PeteePeti válasza koboldozat (#40) üzenetére


PeteePeti
őstag

Egyösszegben vennem, bárhol is veszem! Yettel előfizetés nem érdekel! :P Szal ez számomra nem szempont!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#42) koboldozat válasza PeteePeti (#41) üzenetére


koboldozat
senior tag

Hát ha ennyire felvet a lóvé, nekem mindegy.
Olyan jó hallani hogy valaki egybe el tud költeni 500k kp-t telefonra. :R

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#43) PeteePeti válasza koboldozat (#42) üzenetére


PeteePeti
őstag

Nem erről van szó és egyáltalán nem arcoskodás akart lenni, amit írtam! :(
Csak ezer éve Telekomos vagyok és Yettel nálam szoba sem jöhet előfizetéses konstrukcióban! :B

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#44) joey04 válasza koboldozat (#42) üzenetére


joey04
titán

nehogy már az legyen a gáz, ha valaki nem hitelre vesz telefont :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45) koboldozat válasza PeteePeti (#43) üzenetére


koboldozat
senior tag

Én is ezer éve Telekomos vagyok nekem sem jöhet szóba a Yettel, csupán csak tájékoztatás jelleggel mondtam a Yettelt hogy ot már kint van az oldalon.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#46) Kovaratis


Kovaratis
őstag

Alsónémedi. Azért a GLS nem egy DHL express. :))

(#47) zsolo79 válasza Kovaratis (#46) üzenetére


zsolo79
csendes tag

Akkor már ma megkapod. :) Csak megrendeltem én is május elsején, de a weboldalon már kint van hogy a nagy kereslet miatt az új megrendelések csak május 13-tól kerülnek kiszállításra. Várhatok 2-3 hetet. :( Így jártam.

(#48) yorka


yorka
tag

Elorendeltem en is. Mate 20 pro utan egy melto utod. Tablet lenni elado :)

(#49) Kovaratis


Kovaratis
őstag

Megjött, tesztidőszak! :)

(#50) Aryon87


Aryon87
félisten

:C
Ne kimelj minket :DDD

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.