- Asszociációs játék. :)
- Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Fűzzük össze a szavakat :)
- Mindent a StreamSharkról!
- Szólánc.
- Bambanő háza tája
- Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- PLEX: multimédia az egész lakásban
- Ingyen kellene, de tegnapra
-
LOGOUT.hu
TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Met
nagyúr
válasz
trisztan94 #17581 üzenetére
Rákeresel angolul és/vagy magyarul.
pl. kövirózsaDe ha ezt a képet régen rakták össze akkor elképzelhető hogy nem lesz már meg sehol a kiskép.
-
Met
nagyúr
Ezt mondjuk ide szántam
-
Met
nagyúr
Hátha érdekel valakit Photoshop Tutorial - Video & Animation Masterclass for FREE
-
Met
nagyúr
válasz
peter889 #17050 üzenetére
Azért kell az angol nyelv mert a tutorialok 95%-a angol nyelvre íródik, ráadásul ha idejössz hogy valamit hogy lehet megcsinálni angol menüpontokkal tudjuk elmondani mert mi is angol nyelvű programot használunk.
Azért mert magyar nyelvű nem fogod tudni használni. TV távirányítónál, mikrohullámú sütőnél működik de egy grafikai programnál nem. -
Met
nagyúr
-
Met
nagyúr
Nem tudjátok, hogy ha kirakok egy város címert egy weboldalra akkor annak lesz jogi következménye?
Szolnoki a cég és szolnok címerét gondoltam a fejlécbe megjeleníteni.
Azt tudom hogy a magyar címert nem lehet használni csak úgy. -
Met
nagyúr
válasz
BonFire #16837 üzenetére
Vagy egy erdő közepén
András. Ahogy BonFire is írta ez nem így megy itt...
Berakod a képet és leírod hogy mit kellene csinálni. Ha egyszerű és van kedve valakinek/valakiknek foglalkozni vele akkor megcsinálja/megcsinálják. Ha bonyolult akkor kapsz egy árat hogy mennyi lenne.
Egyikünk sem azért ül a gép előtt hogy ingyen dolgozzon olyanon amit amúgy csak pénzért vállalna el...[ Szerkesztve ]
-
Met
nagyúr
jAJJ dE dRÁGÁK vAGYTOK####
-
Met
nagyúr
válasz
stranger28 #16692 üzenetére
létci neeeeeeeeee
-
Met
nagyúr
válasz
Devilhun_HUN #16233 üzenetére
Azt hittem eltévedtem és nem a PS topic
-
Met
nagyúr
-
Met
nagyúr
válasz
Speeedfire #16029 üzenetére
De ez csak akkor működik ha egyformán életlenek a képek.
-
Met
nagyúr
Illuban nem lehet úgy elmenteni egy munkát mint Indibe, hogy összeszed minden linkelt képet, fontot hogy máshol is meg lehessen nyitni?
-
Met
nagyúr
Sőt, állás keresés közben célszerű leszedni a közösségi oldalakról a kompromitáló képeket.
-
Met
nagyúr
Hogy mentsek pdf-et (nyomdai) úgy hogy a monitoron is jól nézzen ki?
A történet, rgb képből x1a-s pdf mentve, a cmyk 100 fekete ugye szürke a monitoron, ahol meg minden színből van ott fekete de ott is túlnyomó többségben van a fekete (összeségében 200+% a fedettség). Kollégáim szerint szar lesz a nyomat csináljak valamit. Próbáltam Corel-ből, Illuból de mindíg "foltos", Ps-ből jó de mivel alapból Corelel dolgozok jó lenne abból megoldani vagy Illu mert akkor eleve abban kezdem el.Hiába mondom nekik hogy a monitor meg a nyomat az két különböző dolog, nem az szar lesz
[ Szerkesztve ]
-
Met
nagyúr
válasz
qamu74 #14969 üzenetére
Ez a logod? Akkor a 14961-ben mit linkeltél? mert elkészült az "úgynevezett" logóm, hogy miket javíthatok a képen.
Na, de hogy ne csak a szavakon lovagoljunk.
Először is, a topik (szerintem) első sorban technikai jellegű problémákra van, nem láttam itt a PH-n kép mutogatós topicot de itt van egy, fognak neked örülni.
Másodszor, olyan alap dolgokat kérdezel amit nem kellene azután hogy végig nézted és csináltad az első hsz-ben linkelt Adobe Photoshop segédanyagok, tutorialok: alatt lévő dolgokat, pl. a segédvonal elrejtése biztos le van írva valamelyikbe, azt meg nem is értem hogy ha állítólag BonFire tutorial-ja alapján vágtad ki a monitor képernyőjét hogy lett neked foltos.
Nem az a baj hogy kérdezel csak legalább valami alap tudást szedj össze a netről.
Senki nincs itt elszállva magától hogy hú de fasza PS userek de amikor meglátunk egy 14961-esben linkelthez hasonló "alkotást" sok minden megfordul a fejünkben -
Met
nagyúr
válasz
Speeedfire #14481 üzenetére
Igazad van, egyszerűbb újra húzni a gépet
-
Met
nagyúr
válasz
Speeedfire #14475 üzenetére
Lehet telepíteni kellett volna nem bemásolgatni?
-
Met
nagyúr
válasz
Inv1sus #14312 üzenetére
Egyedi stanckést kell csinálni hozzá aminek mm-e x forint.
Kérdezd meg a nyomdát hogy egyáltalán tudnak-e ilyet és ha igen mennyiért.De amúgy a grafika pdf első oldal: vágott grafika, második oldal: grafika kifutóval (5mm
), harmadik oldal csak a stanc vonal (ami a második oldalon nincs rajta, mert ha elcsúszás van a vágásnál akkor ugye látszani fog)
-
-
Met
nagyúr
válasz
Inv1sus #14239 üzenetére
Ez nem olyan hogy elkezdted használni és arrébb csúszott a grafika. Nyilván nem ezek voltak legfölül, ha Te mentél érte akkor se biztos hogy végig lapozgatod mindet és mivel vannak jók is ezért nem a grafika szar.
Szépen elmész, elviszed a szarokat, megmondod hogy ez így nem jó.