Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Adobe Photoshop (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11101) BonFire válasza daninet (#11100) üzenetére


BonFire
veterán

Számomra úgy tűnnek, mintha egyszerűen a fényerő lenne "túlhúzva" egy icipicit. Brightness/Contrast panelen a brightnesst kell feljebb húzni, amikor a fekete többé már nem fekete. Akkor ilyen lesz.

Szerintem.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#11102) #95092224 válasza daninet (#11100) üzenetére


#95092224
törölt tag

Opsz, törölve.

[ Szerkesztve ]

(#11103) daninet válasza BonFire (#11101) üzenetére


daninet
veterán

érdekes, mert valójában nem a fehér van túlhúzva, hanem a színek fakóbbak.. keresek még képet, mert lehet ez a 3 nem jól írta le.
Tehát a fekete és fehér kellene maradjon a többi fakuljon. Szerintem :)

mod: bár fene tudja.. :D

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#11104) Des1gnR válasza daninet (#11100) üzenetére


Des1gnR
őstag

Nekem kicsit ilyennek tűnik mint ez az action: [link]
De nézd meg az ittlévőket is: [link]

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#11105) BonFire válasza daninet (#11103) üzenetére


BonFire
veterán

Az a baj, hogy nem tudom mire gondolsz, mert a 3 kép háromféle. A színeket fakítani nagyon frankón lehet egy Black&White adjustment réteggel, pipettával rámenni egy-egy színre, feljebb tolni vagy lejjebb húzni a csúszkát, közben a keverési módokat variálni, Darken, Lighten, Overlay, Color stb…

Rohadt érdekes dolgok tudnak kisülni ebből a játszadozásból.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#11106) boros.denes


boros.denes
csendes tag

Hello!

Nekem mostanában a typographic képek tetszettek meg nagyon, és elgondolkoztam, hogy mégis milyen technikával lehetne az egészet megcsinálni, vagy esetleg automatizálni (generálni).
Ezeket a képeket találtam, amik igen megtetszettek (igaz, ezeket szerintem pl. automatizálni sehogy sem lehet, de egy egyszerűbb mását talán igen)
http://dpxmag.com/wp-content/uploads/2009/12/117.jpg
http://www.typetheory.com/wp-content/uploads/2009/02/thomyorke.jpg

Néztem tutorialokat, de az elég hosszadalmasnak tünik, hogy minden egyes szót te gépelsz be, te állítod a méretét, és te helyezed el egymás mellett ,valamint esztétikailag is .. lehet a végén nem is lesz jó.

Esetleg valakinek valami tippje, tapasztalata van ezen téren, hogy hogy tudnék nekiállni az egésznek?

Üdv: boros.denes

(#11107) flash-


flash-
veterán

ÜDV

Barátnőmről csináltam szallagavatós képeket,ezeket szeretném feldobni tehát a nyers hatásból valami profibb hatású fotókat akarok varázsolni.(nem akarok irreális elszineződést,csak valami olyat amitől profibb,mesteribb hatású lesz a kép)
Ehhez keresnék plugineket.
nagyon megköszönném ha tudnátok ajánlani néhányat

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#11108) Dluinet


Dluinet
nagyúr

Nem akarlak elszomorítani, de:
"minden egyes szót te gépelsz be, te állítod a méretét, és te helyezed el egymás mellett, valamint esztétikailag"

A grafikus program nem helyetted csinálja meg a képeket, csak kibővíti a lehetőségeidet.
Például papírfecnikből kivágni és összeragasztgatni, határozottan nehezebb feladat.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#11109) boros.denes válasza Dluinet (#11108) üzenetére


boros.denes
csendes tag

Oké, persze, ezzel tisztában vagyok. Csak ezen a területen (typography vagy hogy is nevezzem) (tapasztalat híján) pontosan nem tudom milyen lehetőségeim vannak pluszban, a begépelős elhelyezés, stb. után.

Üdv: boros.denes

(#11110) BonFire válasza flash- (#11107) üzenetére


BonFire
veterán

Nem plugin kell. Ami van a Ps-ben, az a legjobb. Pont. Először kiválogatod az 1000+ hulladék közül azt az 5 db-ot, ami használható. Fényerőt, kontrasztot, szinteket beállítod rajta, úgy kábé szemre.

Érdekesebb képkivágást csinálsz, a középre helyezett alakból. Megtanulod, mi az aranymetszés.

Kijelöléssel, alfa maszkkal és lens blur effekttel egy-egy témára konkrétan tudod a figyelmet irányítani. Ahogy vignettázással is.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#11111) flash- válasza BonFire (#11110) üzenetére


flash-
veterán

köszi a tippeket de én pont plugint keresek...

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#11112) BonFire válasza flash- (#11111) üzenetére


BonFire
veterán

Ezek mind pluginok. Nem elegendőek a műveletekhez, amit leírtam?

Ki kell ábrándítsalak. Amit te akarsz, az KÉZIMUNKA! Semmilyen ekcsön vagy plugin nem fogja eldönteni, hogy te mit akarsz látni vagy láttatni a képen. Olyat még egyelőre nem írtak, ami felruházza a programot művészi szemléletmóddal.

Amiket leírtam, mind apró, könnyen megvalósítható trükkök, amelyek tudatos használatával kiemelheted a tucatfotók közül a sajátjaidat. Nem kell rá semmi extra, csak a legalapvetőbb dolgok tisztázása. Színek gatyába rázása, egy-egy érdekesebb képkivágás, esetleg fókusz manipuláció, vignettázás. No, persze vörös szemek és arcok retusálása. Ezekben mindben tudunk segíteni, tippeket adni. És ezekhez elegendőek a Ps pluginjai, amelyek – efelől kétséged ne legyen – a legjobbak a világon. Ugyanis ha valamilyen megoldás annyira jó, akkor azt az Adobe szőröstől-bőröstől fel szokta vásárolni, és beleépíti a saját szoftverfejlesztéseibe.

Persze mindig kijön valaki valami forradalmian új találmánnyal, Lásd a FluidMaskot vagy a Topaz termékeit, azonban pár nap próbaverzió b@szogtatás után kiderül, hogy ugyanazokat a műveleteket a Ps saját pluginjeivel százszor hatékonyabban lehet elvégezni.

A választás a tiéd.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#11113) daninet válasza BonFire (#11105) üzenetére


daninet
veterán

Kösz a tippeket.. végülis valóban elérhető egy közeli eredmény akár saturation csökkentésével meg egy kis fény hozzáadásával.. most nagyon megy ez a "mosott" stílus.. tényleg ahány kép annyi féle, de összegészében ha nézi az embert egyazon benyomást kelt mind, főleg ha egymás után vannak.. Némelyik kicsit sárgább, némelyik fakóbb, némelyiken jobban kiemeltek az árnyékok stb.. de hangulatában mind egy kutya.. azért is nem volt jó, hogy 3 képet raktam be lehet, egy egész galériát kellett volna linkelnem.. nade végülis mindegy.. meg tudom oldani, kösz mindent :R

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#11114) BonFire válasza BonFire (#11112) üzenetére


BonFire
veterán

Na, itt van, mire is gondolok én (aztán majd te is elmondod, mire gondolsz te).

Egy nem túl rossz, kompakttal készült kép, némi korrektúrázással. Össze lehet hasonlítani a végeredményt.

>>képgép<<

Ami történt a képpel:

• színkorrekció Levels és Shadows/Highlights filterekkel,
• vörös szemek kijavítása, tekintet élénkebbé tétele,
• kijelölés készítése és mentése alfa csatornaként,
• az alfa csatorna segítségével Lens Blur effekt alkalmazása a háttéren,
• vignetta réteg készítése, az alanyok még jobban kiemelendő Multiply módban,
• domináns színek élénkítése Black&White adjustment réteg segítségével,
• értelmesebb képkivágás készítése, a sok fölösleges háttér levágásával.

Ezen kívül lehet még fekete-fehér effektet bevetni, szépiázni, ornament ecsetekkel feldíszíteni, és szép, kalligrafikus szöveggel kiegészíteni. Meg ami még eszünkbe jut. A lényeg, hogy ne 12 egy tucat kép legyen, később is jó legyen elővenni és megnézni. És vigyázzunk, ne essünk át a ló túlsó oldalára, csak csínján az ornamentekkel, nehogy végül egy tömény giccs legyen belőle.

…Ezek a műveletek kizárólag a Photoshop saját, beépített pluginjaival készültek.

Ui.: ezt a képet a Google-ban találtam, mielőtt még valaki magára ismerne.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#11115) BobChemistry


BobChemistry
őstag

Sziasztok.

Azt hogyan/melyik menuben tudom megcsinalni, hogy az adott fenykepek szeleit fokozatosan elmossa/halvanyitsa a program?

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#11116) BonFire válasza BobChemistry (#11115) üzenetére


BonFire
veterán

Nem menü: maszk. Körbejelölöd egy kerettel, ahonnét a halványítást akarod, majd hozzákapcsolsz egy rétegmaszkot. Utána ezt a maszkot el lehet mosni Gaussian Blurrel a kívánt mértékben.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#11117) Orionk válasza Fire/SOUL/CD (#11088) üzenetére


Orionk
senior tag

köszi szépen.

Még az alábbi dologban kérném a segítséged Fire/SOUL/CD, vagy bárki más, aki tud segíteni.

A tábla egyenlőre világos.

Még két dolgot kellene megcsinálnom PhotoShop-ban, amiben a segítséged kérném.

Ez mint eddig láttad egy sakktábla. Viszont én Dáma játékra használnám, de azt is sakktáblán játsszák. A Dáma játékban két különböző bábú/figura van.

Egy sötét és világos.
Hogyan tudnék PS-ben rajzolni két ilyen bábút? Mivel a sakktábla mezői 51x51 pixelesek, ezért a bábúk kisebb kell, hogy legyenek. Mondjuk 40x40 pixelesek.

A két bábú alakja egyszerű, valami kör kellene, hogy legyen felülnézetből.
ötlet 1
ötlet 2

Tehát valami egyszeri felülnézeti kör alak. Egyet megrajzolni a világosnak, és egyet a sötétnek.

Tehát ez lenne az egyik gondom, a bábúk megrajzolása.
------------------

Másik gondom, pedig rajzolni valami kijelölőt, ami 45x45 pixeles. Ez a kijelölő azt a célt szolgálná, hogy ha rákattintok egy bábúra, akkor jelezné, hogy az a mező van kijelölve.
Valahogy így nézne ki
Azért lenne 45x45 pixeles, mert akkor nagyobb lenne a bábúnál(40x40), de még kisebb az aktuális mezőnél(51x51), és jól látszódna a kijelölés, amikor rákattintottam a bábúra.

---------------

Tehát igazából 3 darab PS rajzolásban kérném a segítséged.
-- egy világos/fehér/ bábú
-- és egy sötét/feketés színű/ bábú. A sötét bábú ugyebár ugyanolyan alakú, mint a világos, csak a színe más.

-- valamint ez a kijelölő rajz, amivel látnám, hogy ha rákattintottam egy bábúra, akkor megjelenik a kijelölő, mutatva az aktuális mezőt.

Tehát nektek, akik jártasak vagytok PS-ben, ez a 3 rajz nem lehet nehéz. A nehézség az lehet benne, hogy lehet, hogy PNG-re kellene őket menteni és beállítani az átlátszóságot, mert itt ha rákattintok egy bábúra, akkor a program rápakolná a kijelölőt, ami nem lenne szabad, hogy kép-ként letakarja a bábút, csak a kijelölő rész legyen ott.

köszi szépen, ha tudsz Fire/SOUL/CD , vagy bárki más segíteni. !!

(#11118) BonFire válasza Orionk (#11117) üzenetére


BonFire
veterán

Ezek jók lesznek?

Nem mellesleg, ha már vagy 30× leírtad rosszul: BÁBU "U" és nem "Ú". Főnév, nem pedig jelzős szerkezet!

("Báncsa" a szemem).

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#11119) Orionk válasza BonFire (#11118) üzenetére


Orionk
senior tag

Szia !

Ezek tökéletesek !! köszi :)

Látom, hogy van átlátszóságuk is, az is szuper. Egyetlen gond, hogy nem tudom, hogy hogyan kell megvalósítani. Azért kellene tudnom, mert előfordulhat, hogy változtatni kell, hogy 1-2 pixel-el kisebb, vagy nagyobbak legyenek.
Én nem használom a PS-t, csak most ezeket kell tudnom megcsinálni.

A kijelölővel tudnál segíteni?

EGyébként bocs, hogy rosszul írtam a bábú szót. Nem figyeltem, igazad van.

(#11120) BonFire válasza BobChemistry (#11115) üzenetére


BonFire
veterán

Csináltam egy tüsténtvideót is a műveletről, ha esetleg nem értenéd, amit leírtam.

>>>alapvető maszkolás<<<

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#11121) BonFire válasza Orionk (#11119) üzenetére


BonFire
veterán

Ilyet többféleképpen is lehet csinálni. Én speciel egyre kisebbedő koncentrikus körökkel csináltam, és raktam rájuk egy Emboss rétegstílust, hogy ilyen mintázatuk legyen. Persze 10× nagyobb méretben (400×400), amit végül tizedére kicsinyítettem.

A fekete meg a fehér invertált és 180°-ban elforgatott változata.

Rácsot is használtam a szabályos elrendezéshez.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#11122) Orionk válasza BonFire (#11121) üzenetére


Orionk
senior tag

rendes vagy, hogy leírtad, csak tudod, én még sosem használtam PS-t ,és annyira nem tudom, hogy miről beszélsz. :)
Tudom, hogy vannak tutorial-ok, és egy hétig azokon kellene lovagolnom, és akkor tudnám, de én nem ezzel foglalkozom, most csak ezt a táblát és bábúkat kellene megrajzolnom.

Majd, ha lesz időd, akkor légyszi csinálsz nekem is videót? :) légyszi

(#11123) BobChemistry válasza BonFire (#11116) üzenetére


BobChemistry
őstag

Köszönöm, megtaláltam. :R

Még egy kérdés. Van egy színes - vagy annak tűnő - scannelt képem. Maga az eredeti papírkép nagyon régi, legalább 50 éves volt, két darabban találtam meg - régi családi fotó.
Ezt szeretném kicsit kipofozni - hibák, papírfoltok, eltüntetése, stb.

Ez is manuálisan megy, vagy van rá bármilyen plugin?

11120: ezért külön köszönet!

[ Szerkesztve ]

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#11124) BonFire


BonFire
veterán

Orionk: Ez nem túl bonyolult, viszont annak, aki még az alapokat sem ismeri, annak meglehetősen nehéz lenne elmagyarázni, főleg egy ilyen fórum keretein belül. Tényleg nem nehéz, de az alapozást nem tudod megspórolni magadnak.

BobChemistry: Mivel két pont ugyanúgy rongálódott fotó nem létezik, az ilyesmi minden esetben kézi munka. Ráadásul eléggé szöszmötölős. Retusálás és régi fotó címszavak alatt kell keresgélni tutorialokat. És természetesen nem lehet mindent mindig 100%-osan eltüntetni, de talán a 90% is elég olykor.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#11125) Orionk válasza BonFire (#11124) üzenetére


Orionk
senior tag

Itt most mire gondoltál, a kijelölőre?,

A kijelölőt sikerült megcsinálnom.

Mostmár a bábúk a problémásak. Most írtam privátot.

(#11126) total90


total90
veterán

Valaki tud hasonló tutorialt..., de olyat ahol lépésről lépésre le van írva mit és, hogyan kell? Ez nagyon durva... :C

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#11127) KubanitoS válasza total90 (#11126) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nekem inkább úgy tűnik, hogy ez egy átverés. A fényképről indult a csávó, majd a videót fordítottan játszotta le.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#11128) BonFire válasza KubanitoS (#11127) üzenetére


BonFire
veterán

Ha hoax is, csak félig-meddig. Az első fele egészen hihető a videónak. Ezt a technikát úgy hívják, hogy speedpainting, és brutál élethű dolgokat képesek egyesek létrehozni így. Persze a neve nem azt jelenti, hogy két perc alatt festi meg, hanem mondjuk 3 órányi videó van 2 percbe sűrítve. Persze a közepe felé már kérdéses, hogy nem egy alatta lévő fényképréteget kapcsolt-e be. De ahhoz meg túl rossz minőségű a videó, hogy biztosan mondhassuk.

@total90: erre nincs tutorial, el kell végezni egy művészeti iskolát, ahol megtanítanak festeni, vagy festőművésznek kell születni.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#11129) ViZion válasza BonFire (#11128) üzenetére


ViZion
félisten

Helló!
Gratula! TeCCik ez a Marilyn Manson arc... :D az enyém is készül egy ideje, de mindig fontosabb este a játék... de má' rajta vagyok:

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#11130) KubanitoS válasza BonFire (#11128) üzenetére


KubanitoS
veterán

Bizonyára igazad lehet, a kettőnk közül én vagyok a PH láma. :DDD Persze grat a képedhez. :D

ViZioní: Ez nem Marilyn Manson, hanem a kanalas gyilkos. :D

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#11131) BonFire válasza KubanitoS (#11130) üzenetére


BonFire
veterán

Ő Ginosaji! Vigyázz, el ne kapjon! :DDD

Egyébként az avatart nem én csináltam, hanem koxx arcképgyáros kolléga, mert én nem vagyok erre specializálódva, és sehogy sem tudtam ilyen kicsiben megcsinálni, hogy mutatós is legyen. Ő meg pikk-pakk megcsinálta. Hiába, ezt is tanulni kell. Remélem téged is hamarosan új arccal láthatunk itten.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#11132) KubanitoS válasza BonFire (#11131) üzenetére


KubanitoS
veterán

Új arc nem lesz, mivel én is akkor kaptam a mostanit, amikor te a tiéd maximum a régi mérete fog növekedésnek indulni. :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#11133) BonFire válasza KubanitoS (#11132) üzenetére


BonFire
veterán

ViZionnak címeztem volna eredetileg, csak félre kattintottam. Tudom, hogy te is most kaptad.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#11134) ViZion


ViZion
félisten

JKah, én is hegesztgettem, utána feladtam/feledésbe merült a Quake Wars Strogg fej, túl sok részletet kellene feláldozni.
Aardvark meg 1:1-ben én vagyok.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#11135) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

EGy gyors és egyszerű segítségre lenne szükségem.

PhotoShop cs5-eng szoftverem van.
Hogyan tudom azt megcsinálni, hogy van pár darab képem, de ezek a képek nem akkorák pixelben, amekkorák lenniük kell, és ezt állítanám be.

TEhát új dokumentumot hozok létre PS*ben, és oda beolvasom a képet, és attól függetlenül, hogy a kép minősége romlik, én akkora pixelre alakítom, amekkorára akarom.

köszi szépen

(#11136) Des1gnR válasza Orionk (#11135) üzenetére


Des1gnR
őstag

Image/Image Size

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#11137) ViZion válasza Orionk (#11135) üzenetére


ViZion
félisten

áthúzod, ctrl+T majd shift+lmb-vel húzás, kész.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#11138) BonFire


BonFire
veterán

Hogy is volt az a művelet, hogy a fontkészletbe beleszerkesztjük az Ő-t és az Ű-t valami fontszerkesztővel?

Már nem tudom, ki mutatta/említette a múltkor, megpróbálkoznék vele.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#11139) Met válasza BonFire (#11138) üzenetére


Met
nagyúr

HAL

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#11140) BonFire válasza Met (#11139) üzenetére


BonFire
veterán

Köszi! Most már lementem a kedvencek közé.

(Meg se ismertelek: új avatar nálad is?)

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#11141) Dluinet válasza BonFire (#11140) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nem együtt kaptátok??

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#11142) Met válasza Dluinet (#11141) üzenetére


Met
nagyúr

De, én se ismertem meg az övét ott a listában :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#11143) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Minden PS topic lakó most frissített? :DDD

[ Szerkesztve ]

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#11144) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Valaki nem akarja átvenni tőlem azt a rockoldalas projectet? Szeretném otthagyni az áremelés ellenére is. :U

Az elkészült munkákat nem adom, sry. ;]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#11145) BonFire válasza Speeedfire (#11143) üzenetére


BonFire
veterán

Gondolom az őstagok, akiknek beérett, éltek a lehetőséggel.

Krva jó ez a fontszerkesztő! A legkedvesebb fontjaimat mind meghegesztem. Sőt, most már bármilyet tölthetek, ami tetszik, nem kell válogatni.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#11146) #95092224 válasza boros.denes (#11106) üzenetére


#95092224
törölt tag

Az a kép átalakítás egy ugyan olyan kutyaközönséges szűrő lehet, mint az összes többi. Más kérdés, hogy nekem spec fogalmam sincs, melyik program(csomag) tartalmazhatja azt a szűrőt, vagy hogy mi annak a szűrőnek a neve. Az is lehet, valami barkács-amatőr cucc, és akkor biza lehetségesen nem lesz könnyű hozzájutni.

(#11147) BonFire válasza boros.denes (#11106) üzenetére


BonFire
veterán

Azért legközelebb használd a Link gombot. Azér' van.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#11148) Speeedfire válasza BonFire (#11147) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Bal lábbal keltél? :DDD

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#11149) BonFire válasza Speeedfire (#11148) üzenetére


BonFire
veterán

Nem, de ha már elvárja, hogy segítsünk, ne legyen lusta rendesen linkelni, főleg, hogy nem is kézzel kell írogatni a kódokat, mint az SG-n, hanem van rá gomb.

Csak meg kéne nyomni ugye.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#11150) Met válasza Speeedfire (#11148) üzenetére


Met
nagyúr

Igaza van.

Amúgy SG-n se kell kézzel írogatni, csak a sok balfasz belepiszkál mert kurva okosak...

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Adobe Photoshop (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.